forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Abaton???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 11:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
[quote]Originally posted by hua

Ludens i nema neku preteranu potrebu da zvanicno širi tržište ka Srbiji, kad vec sada stotine i stotine stripova dospeva u strip prodavnice. Ne bi bilo neke velike promene da se Ludens pojavi na trafikma
------------------------------------------------------------------


Ne bi bilo promene???Pa bilo bi,eto na primer,Duh_koji_hoda ne bi morao da prepesaci kilometre i kilometre da nadje strip,ukoliko bi se taj isti prodavao na obliznjem kiosku.A sta je sa ljudima u Novom Sadu,Nisu,Kragujevcu,Kraljevu,Subotici,Smederevu i drugim gradovima u srbiji koji mozda nemaju strip prodavnice??Kao sto rekoh ranije,ima ljudu i van BG koji znaju sve slova i hteli bi da procitaju strip.
I ne znam kojem izdavacu bi skodilo par hiljada prodatih stripova vise????

"le roi est mort,vive le roi"

Edited by - manhunter on 10/04/2005 11:11:44
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/04/2005 : 11:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
onda se nadajmo da ce Berni jednoga dana prosiriti trziste i na SCG!

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 11:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message


"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/04/2005 : 11:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

onda se nadajmo da ce Berni jednoga dana prosiriti trziste i na SCG!



ako predje na tjirilicu nema problema

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 11:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
i ovako je sasvim ok.

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2005 : 11:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I ne znam kojem izdavacu bi skodilo par hiljada prodatih stripova vise????

"le roi est mort,vive le roi"



Zar još netko živi u zabludi da bi se iti jedan strip ( pa cak i Zagor - iako je upitno koliko je to strip ) u Sbiji proda u nekoliko tisuca primjeraka po cijenama od 16 kn. Možda po 8 ali onda nema racunice. Ne virujem da je Bernardu u interesu širit tržište samo radi širenja. Možda radi zauzimanja pozocija za buducnost ali to je opet predaleka buducnost.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 12:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
ja jos uvek zivim u zabludi
ne kazem da bi sada Ludens imao neku fantasticnu prodju,ali bi prodao par brojeva vise.Ili Ludens rasproda u Hrvatskoj citav svoj tiraz od svakog stripa?

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 12:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
I sta je Zagor ako nije strip?????????????????????????????

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/04/2005 : 12:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I sta je Zagor ako nije strip?????????????????????????????

"le roi est mort,vive le roi"


Zagor je zakon!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2005 : 12:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

ja jos uvek zivim u zabludi
ne kazem da bi sada Ludens imao neku fantasticnu prodju,ali bi prodao par brojeva vise.Ili Ludens rasproda u Hrvatskoj citav svoj tiraz od svakog stripa?

"le roi est mort,vive le roi"



Najprije pod brojeva valjda misliš na komade ( ne cure nego primjerke stripa ).
Pa cuj, par komada je za par nula manje od prije napisanog, par tisuca . Jel' sad malo jasnije o cemu govorim. Neisplativo, tih par komada ( doduše radi se o par stotina komada ) se ionako proda putem strip knjižara i nakupaca, pa i putem ovog foruma.
Zbog toga i dalje ostajem pri svojoj prethodnoj tvrdnji.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2005 : 12:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I sta je Zagor ako nije strip?????????????????????????????

"le roi est mort,vive le roi"



Zagorac

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 12:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Smatram da bi Ludens prodao barem 50% vise stripova u SCG nego sada ukoliko bi ih plasirao direktno na kioske a ne samo u tih par strip prodavnica u BG.Zvuci mi logicno.Abaton takodje nije imao rasirenu mrezu distribucije,mogao je da se kupi na par kioska u Beogradu i to je to.Zato su tako i zavrsili:::()
Sa druge strane,mogu da razumem da bi za Ludens to bio veliki rizik,a mozda ljudi i nemaju volje da to zapocinju...
A Zagor je Sumadinac:))

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/04/2005 : 13:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Najprije pod brojeva valjda misliš na komade ( ne cure nego primjerke stripa ).
Pa cuj, par komada je za par nula manje od prije napisanog, par tisuca . Jel' sad malo jasnije o cemu govorim. Neisplativo, tih par komada ( doduše radi se o par stotina komada ) se ionako proda putem strip knjižara i nakupaca, pa i putem ovog foruma.
Zbog toga i dalje ostajem pri svojoj prethodnoj tvrdnji.



konsultuj se prvo sa marketprintom pa raspitaj koliko oni ultimatea/spajdija/talijevih izdanja prodaju od onih koje rashire po kioscima(chini mi se samo po BGu i vojvodini).
verujem da tje ti tada tih par hiljada zagorelih biti verovatnijim. kada berni bude preuzeo srBsko boneli trzishte(shto je izvesno) samim tim tje shtampati par hiljada vishe, samim tim tje cena shtampe biti manja(jer jelte shto se vishe shtampa to manje primerak koshta) samim tim tje srbija imati posebnu cenu koja onda netje prelaziti cifru od 100 din odnosno 10ak kunulingusa shto je prihvatljivo taman toliko da pokrije tih par hiljada chitalaca i raspizdi onu vetjinu koja tje to bojkotovati zato shto je na hrvatskom.


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/04/2005 : 13:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
cuju se neke glasine da HAZU podupire Ludensovo širenje na Srbiju da bi zapoceli projekat nacionalizacije - putem subliminiranih poruka u Zagoru djelovat ce se na pucanstvo i pohrvatiti isto
visoke medunarodne institucije zadužene za slicna djelovanja, još se spore je li ta metoda legitimna ili spada u nedopuštena sredstva, jer ništa slicno nije jasno definirano u Ženevskoj konvenciji

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/04/2005 : 14:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
samo zamenish strane u tom postu, promenish zagorelog sa vertigovim izdanjima, postavish na onaj topic o belom putu i shvatish koliko smo ISTI.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2005 : 14:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

samo zamenish strane u tom postu, promenish zagorelog sa vertigovim izdanjima, postavish na onaj topic o belom putu i shvatish koliko smo ISTI.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Da u kurcu smo! Uh, smin li psovat, ako ne smin nedolicnu ric zaminite sa "pišom"

PS
Dekara, posta san ti gori odgovor ali mi ga forum proguta a bija je opširan pa mi se ne da ponovo, možda kasnije.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



424 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 10/04/2005 : 17:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
Hm,pa odakle vam sada ideja da ce ABATON da pukne?
Nisu stavili najavu za sledeceg DYD,ali to je iz opravdanih razloga.
Stavili su "reklamu" za svoj "brand new" sajt www.abaton-stripovi.biz
To jos ne funkcionise,osim "main page"-a,ali sto bi se trudili da ga prave ako ce da propadnu...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 17:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
pa cool im je stranica,skoro koliko i stripovi:)))))))

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/04/2005 : 18:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I sta je Zagor ako nije strip?????????????????????????????

"le roi est mort,vive le roi"

Ja bih te prosvetlio ali ne smem zbog globinja

My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/04/2005 : 18:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by plavi

Hm,pa odakle vam sada ideja da ce ABATON da pukne?
Nisu stavili najavu za sledeceg DYD,ali to je iz opravdanih razloga.
Stavili su "reklamu" za svoj "brand new" sajt www.abaton-stripovi.biz
To jos ne funkcionise,osim "main page"-a,ali sto bi se trudili da ga prave ako ce da propadnu...

I Vanini je pred samrt najavljivaoo vebsajt...

My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 18:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Zagora mi ne dirajte...

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 18:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by manhunter

ja jos uvek zivim u zabludi
ne kazem da bi sada Ludens imao neku fantasticnu prodju,ali bi prodao par brojeva vise.Ili Ludens rasproda u Hrvatskoj citav svoj tiraz od svakog stripa?

"le roi est mort,vive le roi"



Najprije pod brojeva valjda misliš na komade ( ne cure nego primjerke stripa ).
Pa cuj, par komada je za par nula manje od prije napisanog, par tisuca . Jel' sad malo jasnije o cemu govorim. Neisplativo, tih par komada ( doduše radi se o par stotina komada ) se ionako proda putem strip knjižara i nakupaca, pa i putem ovog foruma.
Zbog toga i dalje ostajem pri svojoj prethodnoj tvrdnji.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr





Pod par komada sam upravo mislio par stotina(hiljada,tisuca?)komada.I mislim da je to više nego realno.Ili sam ja samo nepopravljivi optimista????

"le roi est mort,vive le roi"

Edited by - manhunter on 10/04/2005 21:38:19
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2005 : 21:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ne želim biti grub, ali jesi optimist ;o)
Ocito nepopravljiv, he, he...

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 21:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2005 : 22:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
I UPRAVO SAM PRIMETIO DA MI TREBA JOS JEDAN POST PA DA IH IMAM 200.I EVO GA:200-TI BROJ,U BOJI,TVRDO UKORICEN I PO PRISTUPACNOJ CENI

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000