forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Skup u Beogradu,8-og meseca ,leta gospodnjeg 2002
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 19/08/2002 : 12:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
istina da je sve proslo OK sto se tice susreta u ALAN FORDU i odlaska do DARKWOODA ,no sve ostalo palo je ISKLJUCIVO I SAMO na MAGICOVA leda.moje osobno misljenje je da se nitko drugi nije potrudio oko nicega;sve se je svodilo na vase price o tome koji je junak stripa bolji,zar ne,kasper??mene je najvise iznenadio susret sa NENADOM i DZIMI GITAROM,ljudi su odlicni.
namjerno necu spominjati DDFANA i DUSMANA jer sam za njih vec rekao isto tako.
fotografija ce biti za nekoliko dana dok sve to pripremimo a i dok STINKY odluci napisati komentare.sto se tice video snimke,to ce za sada moci dobiti samo KRUGER,STINKY i MAGIC,ostali naknadno,tko bude htio.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 19/08/2002 : 16:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
aaaaahhh...evo upravo ustajem iz kreveta,hehe....bilo je SUPER,i jos uvek nemogu da saberem sve utiske,jako su svezi,kad se smislim da napisem nesto kompaktno i razumljivo napisacu celokupan izvestaj,hehe..o svemu...

jes,vala izgubio sam,ali i MAGIC sme valjda da izgubi od Jordana,hehe....nije sramota izgubiti,hehe..vec..kukavicki nepokusati,hehe...ja sam barem naso loptu ,tope,a ti je KAO nisi mogao naci u celoj gradisci,hehe...
ipak se moram spremiti za stinkija bolje sledeci put,hehe...odigracemo mi jos basketa,a i ti tope se neces moci izvuci,hehe...

sta reci uopste o ovome,...pa samo to da internet nije nista u poredjenju sa time kad se ljudi sretnu i upoznaju licno,samo....meni je bilo super,ja vec pravim plan da opet dodju stripje,kruger i stinky kod mene za sajam knjiga,ako budu mogli,a ZA TADA GARANTUJEM JOS BOLJU ZAJEBAVANCIJU..hehe..normalno i svi ostali koji zele mogu doci na taj potencijalni skup..prosto neznam sta da pisem,utisci mi se mesaju,..moracu malo da se saberem..pa cu se onda raspisati..hehe

Sta,jos da kazem?Upoznavanje stripja,krugera,stinkija,dzimija,dusana,nenada itd...za mene je bilo jedno toliko fantasticno iskustvo,...kakvi stripovi!?Stripovi su najobicnije sranje naspram prijateljstva!!!

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 19/08/2002 : 17:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
ah,tako ti o zagoru i kenu u originalnim izdanjima.he he he.mislis li da ces na taj nacin doci do ostalih stotinjak??
opet,he he he.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/08/2002 : 17:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Magic mogu li sta da rezervisem za septembar kad je tako dobro??

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 19/08/2002 : 18:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
eh,tak mi i treba kad imam dugacak jezik..hehehe...mislim na kp i zagor stripe..hehe..

nazalost ceo septembar mi je rezervisan za ispitni rok,a i pocetak oktobra,tako da tada sigurno necu moci...posle toga moze,ali pre toga nazalost nikako...mozda nesto kraatko ali nesto VELIKO i PRAVO nisam u mogucnosti zbog masinca

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war


Edited by - MAGIC on 2002/08/19 18:12:50
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/08/2002 : 18:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Slijedeci put mozda mislio sam da svratim malo do Beograda i Zagreba ako vec budem dolazio u BIH.

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 19/08/2002 : 19:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
Stripje, sta mislis da neko taj snimak digitalizira(prebaci na kompjuterski format, pa da bude lakse dostupan svima?

|Top|
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 19/08/2002 : 23:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
ja sam ti,tope,kao i vecina ovdje ,covjek iz naroda i mogu ti samo reci da nisam niti skuzio na sta si mislio.veliki dio fotografija koje sam ja snimio,su gotove ,samo ih jos trebam posloziti negdje i naravno pricekati ostale da mi posalju svoje u istu svrhu.

Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1907 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 01:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
evo i ja se javljam na raport, prezadovoljan novim prijateljima
hvala svima, a najvise Magicu za organizaciju

Ay, Caramba
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 02:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
uskoro sledi veliki i opsiran izvestaj,sa slikama snimcima itd...u reziji stripjea i stinkija,hehe....



Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/08/2002 : 11:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
moje ce biti gotove sutra
tako da ce biti i one iz Gradiske
top hoces li ti ili da ja nesto napisem o tom dogadjaju

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 13:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
napisite obadvojica!!

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 14:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
napisi, kako vam je bilo, kako ste se proveli .ja sam sad tuzan sto nisam bio u Beogradu, pa nisam za pisanja

|Top|

Edited by - top on 2002/08/20 14:16:42
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
odtuzices se brzo..hehe..cim dobijes stripove...hehe..

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 20/08/2002 : 19:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
Znaci bilo je odlicno... COOL...
Nadam se da ce biti ponovljeno za Sajam...

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 22:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
a sam ti,tope,kao i vecina ovdje ,covjek iz naroda i mogu ti samo reci da nisam niti skuzio na sta si mislio.

He he... Stripje, pa samo ga presnimis na HDD u neki nekompresovani .avi, pa ga onda provuces kroz Virtual Dub, i tu podesis Video -> Compresion -> i tu izaberes onda neku vrstu kompresije... a onda naravno odes u Audio -> compresion i namestis nekih 16 hz stereo - 5kb... ali naravno pre toga moras da stavis na "full proccesing mode".

Eto ja sam tako jednostavno objasnio da "svako" razume... He he he...

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 22:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidi se da si ti covijek iz narada dusmane aka pametnjakovicu

Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 21/08/2002 : 00:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
da,dusmane,razumio jesam ali koliko sam shvatio to je vec problem.materijal nije toliko velik,trajanje,svega 36 minuta ali su doista uhvaceni vazni trenutci.na bilo koji nacin nesto ce netko pametniji morati napraviti da bi se to vidjelo.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/08/2002 : 22:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
napravio sam duplikate
sutra cu ih predati stripiju pa cemo to sve vidjeti ovdje i one iz Gradiske i ove iz Beograda a ako Vj hoce i one iz Venecije ( nazalost ovih nema previse ali ima ih )

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 23/08/2002 : 00:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
go kruger
javi mi kad ti stigne paket

|Top|
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/08/2002 : 22:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
eh vec sam dobio paket i vec sam pokazivao strip
samo zaboravio sam ti javiti po obicaju

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/08/2002 : 23:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Dok, evo, vratio sam se s mora... slike ce uskoro, cim nabavim novi skener, jer mi je tri dana pred polazak riknula maticna ploca koja je imala ISA slotove, a skener mi ima neku dedicated ISA karticu bez koje naravno ne moze da radi a na MB koju trenutno (pozajmljenu) koristim nemam ISA slotove (niti cu imati, jer se to vise nigde ne ugradjuje).
Ali, moram sve zainteresovane da upozorim da me je pomalo i sramota da okacim slike jer sam se, otkako sam ostavio cigarete, ugojio ko svinja, pa sad trcim svako vece po keju da oslabim.
Sto se tice Grcke, bilo je nezaboravno, voda je topla, ali ima meduza koje je tesko promasiti, ali su to neke plave i crvene meduze koje i ne peku toliko kad te dodirnu (one iz Rovinja su bile bele i bolnije, ali ipak jedva ceka da ponovo idem u Rovinj, nadam se da ce se vizni rezim potpuno srediti)
Sto se tice skupa u Beogradu koji sam propustio, idem sve potanko i detaljno da procitam... koliko vidim, susret je bio sjajan

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/08/2002 : 23:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hej stripje, ja bih taj video snimak obavezno... nemoj me zaboraviti
Stinky, nakon sto si ti meni cuo glas, mene je bas zanimalo kako izgleda neko ko je tako otkacen kao ti... moram ti priznati ni ja nisam ocekivao da ti tako izgledas... vidi se odmah da si "lud ko struja"

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2002 : 12:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ej Magic da li ti jos treba onih zastavica od Dinama
bas smo VJ i bauljali po Imoprtane centru trazeci neke Cd kad smo naletili na zastavicu od Dinama
kostala je 10 kn ali nisam je htio kupiti jer ima znak od BBB zajedno s Dinamovim pa neznam da li ti to treba
potrazicu u navijackom centru ako hoces ali nisma siguran da ce cijena biti ovakava mozda bude veca

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/08/2002 : 23:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
hvala krugeru sto si mi javio...ako je to OFICIJALNA zastavica FK Dinama uzmi je..ako je to vise navijacka onda nemoj...u stvari slaven mi je rekao da ce mi nabaviti tu zastavicu tako da nemoras da se mucis oko toga.

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000