forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KO JE TU LUD???????????
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 20/04/2005 : 12:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

I sto sad ako su falsifikati? Ko ih želi takove i po takovoj cijeni nek ih kupi! A ko nece, mislim da niti nema smisla raspravljati o tome.


Stvar je u tome, da ti nisi svjestan šta kupuješ. (Barem je to želja onoga ko' ti uvaljuje.)
Ako bi neko napravio iole kvalitetan reprint ja bi ga uzeo, al' kad te neko folira (i uzima velike pare) to nije u redu...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

vittorio
Starting Member

Serbia
7 Posts

Member since 02/03/2005

Posted - 20/04/2005 : 16:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vittorio a Private Message
tih plagijata ima kolko hocesh tako da se nemoj nadati da je i jedan original,Owde u beogradu samo u Darckwood-u mozes naci original ali ne ida ga kupis jer su cene ogromneeeeeeeeeeeeee, kada bi samo nastavili da stampaju Vanninijeva izdanja bila su jako dobra pogotovo MAELSTROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/04/2005 : 19:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car
Stvar je u tome, da ti nisi svjestan šta kupuješ. (Barem je to želja onoga ko' ti uvaljuje.)
Ako bi neko napravio iole kvalitetan reprint ja bi ga uzeo, al' kad te neko folira (i uzima velike pare) to nije u redu...


Pa mislim ko bi bio toliko lud da prvo da 500 kn za tako raritetan strip kao ZS#4, uopce ne pregleda što je kupio, te tek navecer ide provjeravat jel to uistinu taj broj. Ja prije nego kupujem masnije stvari, prvo pregledam strip uzduž i poprijeko (te odgora prema dolje) pa tek onda dajem pare...

Naravno da nije u redu kad ljudi varaju i kradu u svoju korist tebi na štetu, to je tak i tak jasno.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/04/2005 : 19:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car
Stvar je u tome, da ti nisi svjestan šta kupuješ. (Barem je to želja onoga ko' ti uvaljuje.)
Ako bi neko napravio iole kvalitetan reprint ja bi ga uzeo, al' kad te neko folira (i uzima velike pare) to nije u redu...


Pa mislim ko bi bio toliko lud da prvo da 500 kn za tako raritetan strip kao ZS#4, uopce ne pregleda što je kupio, te tek navecer ide provjeravat jel to uistinu taj broj. Ja prije nego kupujem masnije stvari, prvo pregledam strip uzduž i poprijeko (te odgora prema dolje) pa tek onda dajem pare...

Naravno da nije u redu kad ljudi varaju i kradu u svoju korist tebi na štetu, to je tak i tak jasno.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/04/2005 : 20:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
da ali jebeno ako kupuješ preko neta
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 20/04/2005 : 22:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Bilo koji kolekcionar koji je kupovao stripove u Zagrebu zna da je te falsifikate radio Vlado. I Lms 1-4 nisu jedini, radio je i Klark Siti, Nasilje i jos par tih najvrijednijih brojeva. Radi se o liku koji zasluzuje samo prezir (i eventualno frakturu obje potkoljenice, ali dobro...). Nemam pojma zasto wanderer ne zeli reci ime, jer evo cujem da se vec okolo spekulira da su staffovci u to umijesani. Mislim, stvarno...



da se vec okolo spekulira da su stafovci umijesani?? to sam procitao na stripovi.net, ali mislim da je to neko napisao samo da nesto napise, da se tracevi sire...

nekako mi se cini da je diskusija malo krenula u krivome smjeru, svi ste se odma uhvatili za ime covjeka ko je prema izjavi tog preprodavaca autor tih stripova. i da odma naglasim, prema njegovim rijecima, ta osoba o kojoj se radi NIJE STAFFOVAC, dakle nije osoba koja ima ikakve veze sa sajtom, jedino sta je aktivan na forumu.

moguce da je sam taj vlado prodavao te plagijate,ja nisam prije cuo za tu njega i njegove poslove. prema ovome sta su drugi napisali, izgleda da taj covjek bas nema nekih pozitivnih vrlina, pa niko ne garantira da je i istina za ime covjeka koji prema njegovim rijecima stoji iza toga.

njegovo ime nisam naveo iz tog razloga, jer nemam nikakvih dokaza za to da se radi upravo o njemu, a mislim da nije u redu bilo koga prozivati samo na temelju izjava od tipa koji mi se totalno zgadio (vidi pocetak topica). znam kako bih se ja osjecao da me neko prozove ovako javno bez ikakvih dokaza...

dakle, kad idemo raditi frakture koljena??




I'll tell you the TRUTH:
'Your SOUL will BURN in
the LAKE of FIRE !!!'
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 21/04/2005 : 09:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
Znaci, tvoja uvjerenja su sljedeca- FRAKTURE MOŽE, KLEVETANJE NE.
:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 21/04/2005 : 09:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

Znaci, tvoja uvjerenja su sljedeca- FRAKTURE MOŽE, KLEVETANJE NE.
:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)







A nije ni jedini :-))

"You gotta add it up * Day after day * I get angry and I will say
That the day is in my sight * When I take a bow and say goodnight"
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 21/04/2005 : 12:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Pred nekih 5 godina sam bio kod tog Vlade, ponudio mi je kopije kao
originale, medjutim vrlo lako se vidi da su kopije, potreban je samo pogled. Medju ostalima bio je i LMS 4, priznao je da je kopija tek nakon moje primjedbe i nije mu bilo nimalo neugodno. Kasnije sam sreo
2 kolekcionara koji su kupili kod njega kopije misleci da kupuju
originale. Ko nema iskustva moze se zaletit, ali kopije cak nisu ni
uvjerljive. Je li jos netko napravio kopije, ne znam.

Sto se tice cesto postavljanog pitanja, da li Extra ili stare LMS, ZS,
cuvam oboje. Jest da su Extra kvalitetniji, ali nije sve u kvaliteti,
samo stari LMS i ZS imaju onu draz antikviteta i zbog toga je njihova cijena opravdana koliko god se nekome cinilo skupo.
Sve sto je staro uglavnom vise vrijedi iako je novije bolje, tako i satovi odprije 200 god su vrijedniji nego novi, tako i auti oldtimeri, pisace masine, novcici, stara izdanja Shake spearea, Servantesa ,itd.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/04/2005 : 17:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kako sam poceo trošit previše love na stripove i ja sam onomad pomislija da prodam ono starog šta imam a nikad nece bit potpuna kolekcija
ono ka da se malo vrnem iz stripovskog minusa
pa ih uzmem za izabrat šta ponudit
pa onda suza za suzom krene

ne ide da ga jebeš

ni Bleka nedam

a iskreno ko je spreman roknit 500 kuna nako bez pregleda i zaslužija je da ga naguze
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/04/2005 : 21:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A što ako je Wanderer prikriveni placeni špijunko stripovi.neta pa namjerno i postepeno ruši naigled neporušivi ugled vladajuceg staffa stripovi.com? (Cime te placaju? Novim tpb-ovima Chronicles of Conan, ha???) Kako da mu vjerujemo, gdje je njegov kredibilitet? Mislim da je sve ovo novo poglavlje, novi "ladni rat" koji se opet zahuktava izmedu dviju oporbenih stranica... stripovi.com vs. stripovi.net! The Winner takes all! He,he...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 21/04/2005 : 21:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

Znaci, tvoja uvjerenja su sljedeca- FRAKTURE MOŽE, KLEVETANJE NE.
:))

to e to




hehe, znaci razumjeli smo se

I'll tell you the TRUTH:
'Your SOUL will BURN in
the LAKE of FIRE !!!'
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000