forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 EX MACHINA zasluzuje svoj topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/07/2005 : 20:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Kant

quote:
Originally posted by BlekenDekara

ne mere:)
mrzelo me da ga chitam:)))
nakanitju se valjda vecheras pa mozda se predomislim glede prodaje:)PPP

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Hm...




i napokon se nakanio neko veche i nije to toliko loshe. prochitao te prve chetiri sveske i u redu je. mozda malo previshe razvucheno jer sam tek negde pri kraju tretje sveske pohvatao sve radnje ali zanimljivo. da nije chinjenice da brojevi izlaze kad stignu te da usled brojnih woodovih obaveza na petu epizodu ima da se nachekamo bio bi vredan pratjenja ali ovako je samo za prodaju(koju sam ovom antireklamom upravo osujetio u startu:)))ili za PRAVE ashley wood fanove(ok, sad se mozda i izvuchem sa kojim $$$:)).
da sumiram radnju u par rechenica numem ali verujem da tje tu uskochiti majstor zveles koji tje onda izvutji i neki postotak na konto moje lenjosti:))))

blagodarim i odlazim dalje(na BtVS sez. IV(FALA chika BoBE!:))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3973 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/07/2005 : 21:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> ali verujem da tje tu uskochiti majstor zveles

necu se mijesati, jer bih mogao mogao smanjiti, a ne uvecati postotak. no, da malo samo razjasnim, to je zato sto "lore" is not my cup of tea.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/07/2005 : 21:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
bad zveles, BAD!:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 24/07/2005 : 22:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Kant

quote:
Originally posted by BlekenDekara

ne mere:)
mrzelo me da ga chitam:)))
nakanitju se valjda vecheras pa mozda se predomislim glede prodaje:)PPP

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Hm...




i napokon se nakanio neko veche i nije to toliko loshe. prochitao te prve chetiri sveske i u redu je. mozda malo previshe razvucheno jer sam tek negde pri kraju tretje sveske pohvatao sve radnje ali zanimljivo. da nije chinjenice da brojevi izlaze kad stignu te da usled brojnih woodovih obaveza na petu epizodu ima da se nachekamo bio bi vredan pratjenja ali ovako je samo za prodaju(koju sam ovom antireklamom upravo osujetio u startu:)))ili za PRAVE ashley wood fanove(ok, sad se mozda i izvuchem sa kojim $$$:)).
da sumiram radnju u par rechenica numem ali verujem da tje tu uskochiti majstor zveles koji tje onda izvutji i neki postotak na konto moje lenjosti:))))

blagodarim i odlazim dalje(na BtVS sez. IV(FALA chika BoBE!:))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Hvala na informaciji.
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 25/07/2005 : 00:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Sad ste me obeshrabrili! Salu na stranu, necu onda naslijepo nabavljati...Ucinio mi se zgodnim, ali dosta je to para u igri pa necu riskirati dat pare za nesto sto mi se mozda i nece svidjeti...Probat cu skinut s weba, pa onda eventualno...
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3973 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 10/08/2005 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Kant

Moze par preporuka za neke pametne fantasy i horror serijale (a da nije Hellblazer, Sandman ili nesto iz IDW-a - jer njih pratim)? Poprilicno sam nov s "amerikancima" pa mi treba savjet nacitanijih, a to u ovom slucaju znaci i mudrijih. Hvala!



Moje preporuke Dungeon 1 & 2 by Sfaar & Trondhaim, te POGOTOVO Ordinary Victories Manu Larcenet (u biti puno toga sto izdaje nbm, a to su francuski albumi na engleskom). Ova tri albuma su jako jako dobra, i zaista ih toplo preporucam svima.

Od "pravih" americkih stripova, u zadnje vrijeme su mi se jako svidjeli Y the last Man, Fables, Sandman Mystery theatre & 100 Bullets. Nije bas sve fantasy & mystery, ali eto, vec kad pisem.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


zakon!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2005 : 14:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000