forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 pitanje za Tallya
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/04/2006 : 03:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Šef je obicna pizdulja, gorit ce u paklu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/04/2006 : 09:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Da, ali oni tih 90% ne dobivaju sve 4 godine nista ne radeci. Nego traze posao. I za razliku od recimo Slovenije ga nadju. Ako ne, nadje jim drzava adekvatnog. I tu je ogromna razlika. Takav model ima moju punu podrsku. Istina, lakse je izgubiti ali je isto istina da je lakse i dobiti.

Mi jos zivimo u nekom drugom svijetu. Sagradis kucu i dobis posao i mislis da si uradio sve u zivotu. Daleko od toga. Ameri recimo promjene kucu i posao skoro svaku drugu godinu. A mi svi zelimo biti isto razvijeni ko oni. Samo da ne bi nista za to ucinili.

Jack the Black.


normalno da skandinavski model ima podršku. ja stalno kažem da bi skandinavske zemlje trebale biti uzor. i pogledati u cemu je tajna irskog uspjeha.. a ne amerika

što se kuca tice.... malo je smešno usporedivati njihove kuce iz kartona (verovatno Libellusovi stripovi imaju kvalitetnije korice), postavljene za jedan dan in njihove prikolice koje zakace za avto i cao i naše zidane kuce. Pa za dve godine ne možeš je ni izgraditi:)
a neka mala razlika je i u velicini država :)

deco klonite se kladionica,pogotovo ako ste igrac Hajduka :)
U-20 (Mirop kup) SLO:CRO 4:0!!!!
Go to Top of Page

dmode
New Member

Croatia
120 Posts

Member since 27/08/2005

Posted - 24/04/2006 : 00:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dmode a Private Message
:(

Seduce and Destroy !
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 24/04/2006 : 16:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Tally

Bok, narode... evo danas vam ja dodem na posao poslije skoro 2 mjeseca bolovanja (zbog prsta, znate pricu?) pozove me gazda da mi prenese jednu radosnu vijest. Ne, nije o nastavku izlaženja Marvel stripova kao što sam mislio nego da mi da otkaz. Ughhh... paf u lice... ostao sam šokiran... sutra moram potpisati otkaz... eto me sada nakon 4 godine crncenja u LM INFO firmi i nakon više od 40-ak stripova na pocetku... Za utjehu biti ce Marvel stripova, no tko ce biti izdavac znat ce se skoro?
Ima li tko posla za dobrog DTP-ovca?


pa onda možemo zajedno tražit posal

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
paucina (at) gmail . com (oni koji pašalju spam šaljem na abuse)
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 02/05/2006 : 14:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
Ovo je definitivno odvratan nacin da se stavi tacka na ove serijale...
Izgleda da cu morati da tražim Us izdanja ubuduce...
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000