forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Seven Soldiers: Klarion
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 14:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ne vjerujem da bas puno ljudi s foruma prati seven soldiers, al ajd ipak da probam pokrenuti topic.

daklem, meni je za sada ovo najbolji morrisonov strip. kako radnja i podserije odmicu dalje sve mi je bolji i bolji. drago mi je sto je ovdje morrison puno razumljiviji kao scenarist nego sto je to bio na drugim svojim stripovima (ukljucujuci cak i njegov run na x-menima).

od svih seven soldiers podserija koje su do sada krenule, najbolji mi je klarion, the witch boy. horror-fantasy o djecaku koji zivi u limbo townu, misticnog gradu koji se nalazi duboko ispod new yorka. jutro sam procitao/progutao drugi nastavak, a uz scenarij, fantastican mi je i crtez/boja frazera irvinga!

btw, da li irving jos uvijek zivi na relaciji zagreb - britanija? anyone, pls?


http://zveles.blogspot.com/
- editing tifelers, over and over

Edited by - zveles on 16/06/2005 14:32:25

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 14:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
projekat/topic unapred osudhen na propast dragi zveles:)
NIKO ovde ne chita morrisona(ni ja kad smo vetj kod toga:) a i taj koji ga chita ima ispite pa ne moze odma da pokrene topic(tjao djole - sretjno!:)
irving je mislim vetj jedno dobranih godinu dana pobegao od vas i shiba u otadzbini mu radetji za amere(IDW treba krenuti neki njegov mini zvan hell house - nisam siguran kad to tachno treba da startuje)

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/06/2005 : 15:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ima ispite i ceka trejd! :P

Inace, ako se ne varam, u nekom intervjuu ciji je link quite probably zveles postovao, Morrison je rekao da mu je posao sa Seven slodiers da revitalizuje stare i bezlicne junake kako bi bili dobre franšize - tako da nije ni cudno što je scenario pitak.

Prodao se, drugim recima. ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 15:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
iskreno se nadam da DC pratiti identity crisis praksu - posle pola godine od izlaska zadnjeg broja HC a 12 meseci kasnije trejd:PPpPPpp

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 15:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
za nekih 50ak minuta chak 4 posta - zveles ovo napreduje bolje nego shto se iko usudio za ponadati:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 15:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles
jutro sam procitao/progutao drugi nastavak



izashao novi?jutros? koji je uopshte danas dan? ax da, chetvrtak - new comics day!!!:)))
odo do dc++a!!!!!!:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/06/2005 : 15:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

iskreno se nadam da DC pratiti identity crisis praksu - posle pola godine od izlaska zadnjeg broja HC a 12 meseci kasnije trejd:PPpPPpp



Fine by me, imam još dosta Morrisona na check listi, taman kad se to rascisti - eto Seven soldiers.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 15:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
uuuuu, covjece! nisam ocekivao ovoliko postova na topic!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 16/06/2005 : 16:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Proccitao prvog Klariona i bio mi gluuup, a Frazer zabussava crtaccki sve u 16.

Nego, kad smo kod Jamera, ima li netko mail od Davida Laphama? Pliz?

mcn

www.darkomacan.com se radi! *** Q STRIP 8 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 17:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
eve nama laphamovog daredevil/punisher u sledetjem Qu:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 17:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
znam da je " topla voda, rua na saksiji" ali probaj preko http://www.elcapitanbooks.com/.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 17:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> Proccitao prvog Klariona i bio mi gluuup

pobogu, zasto???
meni je bas dobro kako ovdje od poznatih kliseja, morrison gradi novu pricu. i tempo stripa je savrsen, pogotovo kad ezekiel izvadi foliju od "bozanskog kolaca". sve je to spojio majstorski; vrlo duhovito. da li je predvidljivo? mozda malcice, ali to izvlaci irvingov crtez kojeg po vlastitoj zelji sam radi u boji. priznajem da je crtez drugaciji nego kada crta crno/bijelo, ali bas o tome je irving nedavno govorio u interviewu za newsaramu. to sto je jednostavniji, ne znaci da je losiji. niti jedno lice nije dvaputa nacrtano iz istog ugla, tj. onako jednolicno ili ukalupljeno, a to je meni pokazatelj da crtac ipak ne fusa nego da crta.
anywayz, ja sam bas raspolozen za branjenje klariona, posto mi je dobro sjeo. mozda je stvar o raspolozenju ili ukusu.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/06/2005 : 21:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
More or less OT, ali kad se vec skupila US ekipa... procitaste li Lurkers Nilesa i Hectora Casanove? Meni je baš fino leglo...

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
tjah, chudi me. meni je to poprilichno dosadno. ko loshi pokushaji ozbiljnog troma filma(oksimoron a?:).
mlaka i predvidljiva pricha koja chak i ne pokushava da se razmahne(dikompresd kolko je to mogutje - stari ECashi bi celu ovu prichu spakovali na max 8 strana), stereotipni pandur koji je na pejnkilerima i ima problema sa zenom, negativac koji vrishti kolko je prazan i izlizan(mogli su bar malo da se potrude oko motivacije mu), isfushereni crtez kod koga ne znam da li mi vishe smeta izrazito kompjuterski kolor ili previshe fotografija retushiranih, i na kraju(ali ne i manje vazno:)previshe tamno otiskano(iliti po srBski - odshtampano:), ne znam - ja sam zazalio za svojih 15.96$ i voljan sam da ih za isto toliko preselim u tvoj posed(kesice + bordove dobijesh fraj:)
jedno od vetjih IDW/steve niles razocharenja. bolje probaj Remains za ODLICHAN zombi horror ili Olympus Heights za all ges/fentezi/shtagod papazjaniju.
nazalost svoje primerke dotichnih serijica ne prodajem ali ima toga na dc++u i stvarno bih voleo chuti i nechije drugo mishljenje sem svoga alterega:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 16/06/2005 22:14:09
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 22:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ja cu prvi broj lurkers provjeriti/procitati jos veceras, bas me zanima. ako je dobro, onda cu i ostala tri, a tek potom ide remains.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
preskochi lurkers i predji na remains.
zivot je previshe kratak za gubljenje vremena:)))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
chek chek...tek sam sad skontao(mora da je od preterane kolichine sinalka koju danas unesoh u svoj organizam pa mi percepcija ne radi bash najbolje:) - ZVELES TJE NAPOKON DA PROCHITA I NESHTO SHTO NIJE DC/VERTIGO!!!!!!!!!!!?????????????????????? PA JOSH NESHTO IZ OMRZNUTOG IDWA!!!!!!!!!!????????
a kouz for selebrejshn nema shta!!!!!!!:)))))
tam tam tam - anadrvan bajts d dast :)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 22:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
tako je, dekara. evo pripremio sam si odmah sva 4 lurkersa i sad odmah se bacam na citanje. axxxxxx... vec tako dugo nisam procitao nista od idw-a da se uopce ne sjecam kad sam zadnji put nesto procitao od njih!!!
inace, steve nilesa volem da citam. a ovako, malo sam prozujao kroz strip, svidja mi se i kako je nacratan, a i kako je skeniran (ipak je to moj irc frend [fanfare] one-and-only Kman! ).

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 22:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ajde bre dekaro, brze s tim replayom. isao bih citati strip!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

tako je, dekara. evo pripremio sam si odmah sva 4 lurkersa i sad odmah se bacam na citanje. axxxxxx... vec tako dugo nisam procitao nista od idw-a da se uopce ne sjecam kad sam zadnji put nesto procitao od njih!!!




po tvom blogu negde oko 24og aprila tekutje:)))
http://zveles.blogspot.com/2005/04/cal-mcdonald.html

shto se skena tiche nisam siguran kako izgleda jer me mrzi da vrljam po dvdjima trazetji ih. "originali" su kao shto vetj rekoh poprilichno tamni.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

ajde bre dekaro, brze s tim replayom. isao bih citati strip!

http://zveles.blogspot.com/



proveravam datum jbga:)))
nisam ja kriv shto ti je blog pod tolikim trafikingom da ne mozesh utji za manje od tri minuta :)pPPP

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 22:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
-....a i kome si majke ti uvaljao angeltown?:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 22:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
>po tvom blogu negde oko 24og aprila tekutje:)))
>http://zveles.blogspot.com/2005/04/cal-mcdonald.html

exxxxx... neznalice!!!! pa tada je to jos bio dark horse!!!



http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

-....a i kome si majke ti uvaljao angeltown?:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



nije to los strip. kao i vecina vertiga, za moj ukus je malo prenabrijan krimic u kojem su obicni ljudi "larger than life". za takve stvari, ja ipak vise volim superherojske stripove (na koje sam se dosta zakacio u zadnje vrijeme).

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
kajem se. ali gde sam ja onda prochitao onu pljuvachku recenziju tvoju za jonesa i cala?
neshto sam ubedjen bio da se odnosila na novi mini kome-sad-ne-mogu-da-se-podnaslova-setim-a-ako-krenem-da-surfam-u-potrazi-ima-da-mi-kenjash-kako-sam-spor-sa-riplajem:)))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by BlekenDekara

-....a i kome si majke ti uvaljao angeltown?:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



nije to los strip. kao i vecina vertiga, za moj ukus je malo prenabrijan krimic u kojem su obicni ljudi "larger than life". za takve stvari, ja ipak vise volim superherojske stripove (na koje sam se dosta zakacio u zadnje vrijeme).

http://zveles.blogspot.com/



vidi se s kim se druzish u zadnje vreme:)))
gde ja provedem(hhmmm...:)veche tu vertigo vishe ne raste:)))



****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000