forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Seven Soldiers: Klarion
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
jao, koja blamaza, brate!!!
pa prvi mini nilesa i jonesa na calu je izasao za DARK HORSE!!!!!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
chitaj pazljivije nesretjniche - rekoh NOVI mini.
update - sad sam imao chak vremena i za izguglati naziv - Supernatural Freak Machine.
****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 16/06/2005 23:05:36
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
a ako tjemo pravo cal mcdonald je PRVO objavljen kod IDWa:PPpppP
istina kao prozna novela ali boze moj:))

link apdejt za neznalice:PPppp
http://store.idwpublishing.com/product_info.php?products_id=133&osCsid=a187e140a437da07f5c23c3046541426

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 16/06/2005 23:08:54
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> gde ja provedem(hhmmm...:)veche tu vertigo vishe ne raste:)))

slab mi je vertigo u zadnje vrijeme. provjerene stvari kao 100b i hellblazer, mnemovore (koji je tek solidan) i trigger (prekrasno crtan, ali dosta razvodnjen, uskoro se gasi) - to bi bilo trenutno sve sto mi se od njih svidja. makar djuka super crta ytlm - nisam fan serije. jbga.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> chitaj pazljivije nesretjniche - rekoh NOVI mini
da, ali ja sam na svom blogu recenzirao STARI mini!!! citaj (i pisi) pazljivije!!! ppPPpPPPpPPpPp

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
pa da ovamo mu se ne svidja a spichio sve chetvorke i petice:PPpp

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

> gde ja provedem(hhmmm...:)veche tu vertigo vishe ne raste:)))

slab mi je vertigo u zadnje vrijeme. provjerene stvari kao 100b i hellblazer, mnemovore (koji je tek solidan) i trigger (prekrasno crtan, ali dosta razvodnjen, uskoro se gasi) - to bi bilo trenutno sve sto mi se od njih svidja. makar djuka super crta ytlm - nisam fan serije. jbga.

http://zveles.blogspot.com/



polako polako prvo se krene sa superherojima, pa onda mu i preacher niej losh, pa machina pa tje i Y da dodje na svoje mesto nemoj da brigash:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> pa da ovamo mu se ne svidja a spichio sve chetvorke i petice:PPpp
khmmm... kako ono malikatalinic kaze? "subjektivnost prije svega!"

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> pa onda mu i preacher niej losh, pa machina pa tje i Y da dodje na svoje mesto nemoj da brigash

preacher mi nikako nije po ukusu. bez obzira sto ga crta meni omrazeni dillon, niti ennisov scenarij mi ne lezi. ennis mi je puno bolji drazi na nekim drugim stvarima (npr. more kev). nakon prve dvije knjige preachera, strip postaje shit - dosadan i zamoran.
anyways, machina je wildstorm, a ne vertigo. i meni se jako svidja!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> prvo se krene sa superherojima

ja sam promasen slucaj. krenuo sam od vertiga i gle kud me to dovelo!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
i ja:)
ustvari prvo je pichio suvi "andergraund" ali to je vetj druga pricha:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

> pa onda mu i preacher niej losh, pa machina pa tje i Y da dodje na svoje mesto nemoj da brigash

preacher mi nikako nije po ukusu. bez obzira sto ga crta meni omrazeni dillon, niti ennisov scenarij mi ne lezi. ennis mi je puno bolji drazi na nekim drugim stvarima (npr. more kev). nakon prve dvije knjige preachera, strip postaje shit - dosadan i zamoran.
anyways, machina je wildstorm, a ne vertigo. i meni se jako svidja!

http://zveles.blogspot.com/



vishe sam ishao na tu vrednosnu/logichnu lestvicu poshto je isti pisac i mashine i Ya al ajd sad da ne cepidlachimo previshe:)
sedi prochitaj josh jedared preachera. ja ga puno vishe cenim posle drugog chitanja. a uskoro i tretjeg...preslazem stripove ovih dana u novu sobu(selimoseselimo:)pa sam to prepakivao u kesice nove i bash bi mu ga jope` dao po ridingu...hmmm, verovatno za vikend ako zavrshim "selidbu" do tada:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
e ako se uskoro bar djole ne ukljuchi da se svadjamo oko ukusa i trejdova najbolje da se mi kumashine preselimo na dc++, a?:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/06/2005 : 23:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
dekara, nemam srca da ti kažem (lažem - imam ga itekako! ), ali Cal se prvo pojavio u nekakvoj DH antologiji Daughters of fly in my eye u ne baš najsrecnijoj prici Big Head, nakon cega je usledila i Hairball u DH Presents 102-105 (both of which are uvaliable from my DC++ share, I might add). Baci pogled na http://www.thrillingdetective.com/eyes/cal_mcdonald.html

To po strani, procitao sam Remains, i živ su mi ocaj. Pokušaj artsy crteža, prica sa neverovatnim brojem rupa, likovi koji ne postoje (osim Tori, donekle) - žali bože bandwitha. OK, nije se ni Lurkers proslavio sa likovima, ali sa Dietzom barem možeš da se saosecaš. A sa onim bajom iz Remains, ni imena mu se ne secam? Teško. Plus, za Casanovu svašta može da se kaže (da kopira Zaratea, recimo), ali svakako ne retušira fotografije, i više je nego spooky.

Što se Supernatural Freak machine tice, so far ne obecava. Treba da šutnu Jonesa i vrate Templesmitha - ili nadu nekog ljudski crtaca, za promenu. Mada, pošto je Cal prešao kod IDW-a, pretpostavljam da su šanse za to smešno male.

Zombi related, Containment mi je, iako osrednji (plus plagijat Bajramovog Cryogene), bolji od Remains. A IDW related, Bigfoot obecava, cekam da vidim kraj.

A sveske ne kupujem, ali vidi sa marloweom, i njemu se dopao Casanova.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> da se mi kumashine preselimo na dc++, a?:)))

ma, jok. idem citati pa spavat. budemo neki drugi put.
eh, osim toga na c&c je guzva, kace mi se leacheri, a ja od nikoga nista ne uspijem skinut jer su im veze koma spore. i jos, sve nove stvari su prvo kod mene na privatnom hubu, tako da uopce nemam volju spajati se na c&c. jbga, razmazeni dcp-ovac.
nego, posaljem ti mejlom adrese kanala ako hoces skidati sa mirca. fino ide, jedino sto je dc++ stvar navike, pa ga puno vise volim.

http://zveles.blogspot.com/

Edited by - zveles on 16/06/2005 23:39:07
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> both of which are uvaliable from my DC++ share, I might add

as i noticed earlier! i to - nekoliko puta!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

dekara, nemam srca da ti kažem (lažem - imam ga itekako! ), ali Cal se prvo pojavio u nekakvoj DH antologiji Daughters of fly in my eye u ne baš najsrecnijoj prici Big Head, nakon cega je usledila i Hairball u DH Presents 102-105 (both of which are uvaliable from my DC++ share, I might add). Baci pogled na http://www.thrillingdetective.com/eyes/cal_mcdonald.html





rispekt - to nisam znao.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/06/2005 : 23:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

as i noticed earlier! i to - nekoliko puta!


Khm... sunce ti žarko...!

A šta ceš, bio sam više nego hepi da držim svoj share na 5,5 giga za C&C, ali onda me je NEKO uputio na Comic Heaven, koji me je pak odveo na 10 gb Comic Crypt, i onda je parola "snadji se"... ali, cim završim svoju potragu za Cavewoman, skidam duplikate, casna rec...

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
sta trebas od cavewoman? nasao sam jednog frajera koji ima veliku gomilu toga, pa mozda da cimnem nesto za tebe?

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
To po strani, procitao sam Remains, i živ su mi ocaj. Pokušaj artsy crteža, prica sa neverovatnim brojem rupa, likovi koji ne postoje (osim Tori, donekle) - žali bože bandwitha. OK, nije se ni Lurkers proslavio sa likovima, ali sa Dietzom barem možeš da se saosecaš. A sa onim bajom iz Remains, ni imena mu se ne secam? Teško. Plus, za Casanovu svašta može da se kaže (da kopira Zaratea, recimo), ali svakako ne retušira fotografije, i više je nego spooky.

Što se Supernatural Freak machine tice, so far ne obecava. Treba da šutnu Jonesa i vrate Templesmitha - ili nadu nekog ljudski crtaca, za promenu. Mada, pošto je Cal prešao kod IDW-a, pretpostavljam da su šanse za to smešno male.

Zombi related, Containment mi je, iako osrednji (plus plagijat Bajramovog Cryogene), bolji od Remains. A IDW related, Bigfoot obecava, cekam da vidim kraj.

A sveske ne kupujem, ali vidi sa marloweom, i njemu se dopao Casanova.




chekam prvo da mi plati neke druge stvari od ranije pa tje da vidimo za dalje:)))
mrzi me sad da skidam pa da kachim ochigledne fotografije koje je kazanova ubacivao gde stigne ali sutra mozda bude drugachiji sluchaj.
kad uporedjujesh velichinu kao shto je kyeron dwyer sa amaterom kao shto pomenuti lurker beshe ne znam shta da kazem sem da slegnem ramenima i promrmljam u bradu "sto ljudi sto tjudi odnosno ukusa".
razlika izmedju remainsa i lurkersa u prichi postoji i to poprilichno - kao shto vetj pomenuh lurkers je nesretjna isprazna isklisherizirana (pa josh i loshe odradjena)storija koja me je samo u jednom jedinom trenutku naterala da obratim paznju a to je kada dietz(sa kojim se inache nisam saosetjao NI U JEDNOM trenutku i pravo da ti kazem nije mi jasno gde sam to i mogao(patetichni heorojski kreshendo mozda(?) - daAaaaAj! nismo deca) gleda onu FOTOGRAFIJU RETUSHIRANU pa provali one spodobe u mraku. tu sam se bogami malko i rashirio ochi pri chitanju shto je za horror STRIP poprilichan uspeh:)
u remainsu akcija pichi non stop i ako izuzmemo malko traljavi pochetak/uvertiru ide samo uzlaznim tokom i po svim kanonima dobrog horror filma sa perfektnim zavrshetkom/pochetkom.
e sad, shto sam ja zombie frik pa mi je verovatno samim tim jasnija i interesantnija te srcu ubedljivija cela postavka stripa to je druga stvar.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/06/2005 : 23:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Zombi related, Containment mi je, iako osrednji (plus plagijat Bajramovog Cryogene), bolji od Remains. A IDW related, Bigfoot obecava, cekam da vidim kraj.





korbena ne volim(jbga pajke:) ali taj bigfoot stvarno IZGLEDA OK.
mrzelo me da to i chitam ali seshtju vetj neki dan pa overiti chisto mogutjeg sucheljavanja mishljenja radi:))
containment je meni dobar, ne toliko scenaristichki kolko crtachki( nick stakal vlada!) ali definitivno loshiji od Remainsa. ajd da je crno beli gde stakalov crtez jebe keve(mislim da na njegovom sajtu ima par cb privjuv tabli) pa da ga i uporedjujem sa dwyerom i celokupnim utiskom parirano remainsu.
ovako u koloru je ipak za klasu nize.
DOBRU klasu nize.


nego zveles jel skenirao neko Smoke od tih tvojih DCP fensiDCMARVEL nesretjinka?:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 16/06/2005 : 23:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> nego zveles jel skenirao neko Smoke od tih tvojih DCP fensiDCMARVEL nesretjinka?:))

NE!!! nitko, ni dcp, ni ocd ni skanz (hacsa). smoke jos uopce nije skeniran!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 00:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
btw, narucio sam si smoke na nevidjeno. svi ga hvale, a uletila mi je i povoljna (financijska) prilika.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 00:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Što se Supernatural Freak machine tice, so far ne obecava. Treba da šutnu Jonesa i vrate Templesmitha - ili nadu nekog ljudski crtaca, za promenu. Mada, pošto je Cal prešao kod IDW-a, pretpostavljam da su šanse za to smešno male.




nije losh taj jones - ima svojih mana ali poshteno radi svoj posao. meni je ustvari ovde niles vetji problem. pricha u zasadashnje(jel to uopshte rech?:) dve sveske ne daje nishta sem gomilu gluposti i apsurda koji su chak i meni ljubitelju istih bili previshe. puno mi je bolji bio prethodni(dark horsov!:)Last Train To Deadsville.
zashto mislish da je nemogutje vratiti templesmitha u IDW?
pa ako je iko domatji pored nilesa tamo je on.
to shto se malo shvrtja po imageu u zadnj evreme(fell sa ellisom u septembru) ne znachi da netje opet zajedno raditi...pa mozda chak i na nekom mcdonaldu. istina verovatno na nekom specijalcu ili godishnjaku ali i to je dosta:)

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 00:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

btw, narucio sam si smoke na nevidjeno. svi ga hvale, a uletila mi je i povoljna (financijska) prilika.





meni se nije dalo pa makar sto puta kordej bio - ne smem vishe ni jedan strip ubaciti na pull dok bar jedan ne izbacim. a poshto mi je za sada lista fiksna smoke je ispushio. kad prochitam skenirano prelomitju vredi li dva i po dana bez klope:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000