forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Seven Soldiers: Klarion
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 00:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
cekaj da se sjetim kad sam zadnji puta jeo... :-))))))))))))))

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 00:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ugh - sad si me podsetio - paljba da proverimo shta je cimeru poslala mama :)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 00:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

sta trebas od cavewoman? nasao sam jednog frajera koji ima veliku gomilu toga, pa mozda da cimnem nesto za tebe?


Uh, dosta toga, ali pitanje je šta je uopšte skenirano.

Recimo, prvi mini, od 3-6, s tim što sam samo trojku JEDNOM video kod nekog lika, a 4,5 i 6 ni od korova (mada uskoro krece Cavewoman Reloaded reizdanje, pa ce valjda to neko skenirati).

Drugi mini, Rain, mi je skoro pri kraju, fale 2 i 4, ali to vec i sam nahvatati danas-sutra.

Treci mini originalnog autora, Pangean Sea, je vec problematican. Postoji nekakav broj 0 koji sam skinuo, ali koji je ponegde obelež sa broj 1. Tu je i pravi broj jedan, koji sam takodje skinuo, a koji je ponegde obeležen sa broj 2. MOŽDA postoji i pravi broj 2, ali ja ga još nisam našao. Pa onda rupa do broja 7, koji nemam, i sve staje sa brojem 8, koji je izgleda i poslednji koji je izašao, iako se prica ne završava tu.

A tu su i ostale mini serije koje nije radio originalni autor Budd Root. Dakle, Intervention od dva broja, od kojih sam našao prvi, a drugi nisam ni video. Missin Link, od 4 broja, gde imam cetvrti, a prva tri nisam ni video. Odyssey, od pet brojeva, gde imam prvi, a diskutabilno je da li su preostala 4 uopšte IZAŠLA, kamoli da li su skenirani. Jungle Tales od dva broja, gde imam prvi, koji uglavnom kruži pod nazivima Adult version i/ili mature version, a dvojku nisam ni video. Plus Raptors, koje takodje nisam ni video, dva broja.

Od one shotova imam sve, osim imaginativno nazvanog Cavewoman one shot (koji nisam video) i Cavewoman meets Explorers koji postoji skeniran, ali ga ima samo jedan baja sa kojim mi veza ne prelazi 700b.

Kruže još i nei Special edition, za koji ne znam šta je, zatim fajl simply called Cavewoman, koji je takode misterija i gomila galleryja i pinupova, koji me ne zanimaju (a i imam ih).

Pa dakle, ako taj lik ima originalnu seriju 3-6, Pangean Sea 2-7, Jungle Tales 2, Intervention 2, Missing Link 1-3, Raptors 1-2, One Shot i Cavewoman meets Explorers, to bi bilo veoma lepo.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 00:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

nije losh taj jones - ima svojih mana ali poshteno radi svoj posao. meni je ustvari ovde niles vetji problem. pricha u zasadashnje(jel to uopshte rech?:) dve sveske ne daje nishta sem gomilu gluposti i apsurda koji su chak i meni ljubitelju istih bili previshe. puno mi je bolji bio prethodni(dark horsov!:)Last Train To Deadsville.
zashto mislish da je nemogutje vratiti templesmitha u IDW?
pa ako je iko domatji pored nilesa tamo je on.
to shto se malo shvrtja po imageu u zadnj evreme(fell sa ellisom u septembru) ne znachi da netje opet zajedno raditi...pa mozda chak i na nekom mcdonaldu. istina verovatno na nekom specijalcu ili godishnjaku ali i to je dosta:)


Obožavao sam Jonesa dok je radio Batmana, ali kad gledam njegovog Sandmana ili evo sada Cala - nije bre on za to. Ovde ima i ljudi za crtanje, sa normalnim izrazima lica, a ne samo grimase i monstrumi. Plus, crta krš ribe.

Moj CMD favorit je Love me tenderloin - valjao sam se od smeha na par mesta. Ni LTTD nije loš, kao ni Criminal Macabre, mada su malko razvuceni.

A nisam mislio da su male šanse za Templesmitha u IDW-u, nego za normalnog crtaca - IDW ide na nenormalno, a ako je neko i normalan, unište ga koloringom. Spomenuti Stakal je dobar primer za to.

Nastavak Lurkers vs Remains debate - sutra. ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 00:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
zemo. ionako ne mogu vishe da kljucam nosem o tastaturu overavajutji na svaka dva minuta ima li nechijeg riplaja:)))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 00:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
KPP - here I come! ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 00:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by BlekenDekara

nije losh taj jones - ima svojih mana ali poshteno radi svoj posao. meni je ustvari ovde niles vetji problem. pricha u zasadashnje(jel to uopshte rech?:) dve sveske ne daje nishta sem gomilu gluposti i apsurda koji su chak i meni ljubitelju istih bili previshe. puno mi je bolji bio prethodni(dark horsov!:)Last Train To Deadsville.
zashto mislish da je nemogutje vratiti templesmitha u IDW?
pa ako je iko domatji pored nilesa tamo je on.
to shto se malo shvrtja po imageu u zadnj evreme(fell sa ellisom u septembru) ne znachi da netje opet zajedno raditi...pa mozda chak i na nekom mcdonaldu. istina verovatno na nekom specijalcu ili godishnjaku ali i to je dosta:)


Obožavao sam Jonesa dok je radio Batmana, ali kad gledam njegovog Sandmana ili evo sada Cala - nije bre on za to. Ovde ima i ljudi za crtanje, sa normalnim izrazima lica, a ne samo grimase i monstrumi. Plus, crta krš ribe.

Moj CMD favorit je Love me tenderloin - valjao sam se od smeha na par mesta. Ni LTTD nije loš, kao ni Criminal Macabre, mada su malko razvuceni.

A nisam mislio da su male šanse za Templesmitha u IDW-u, nego za normalnog crtaca - IDW ide na nenormalno, a ako je neko i normalan, unište ga koloringom. Spomenuti Stakal je dobar primer za to.

Nastavak Lurkers vs Remains debate - sutra. ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."



ukratko samo da se osvrnbem :)

jones mi je na batmanu ochaj(bar na onom red rain koji chitah pre 100 godina(jel se uopshte zvao red rain?))i u calu mi je vishe nego ok ali mi sve odbrane planirane padaju u vodu kada se slozim sa tobom glede krsh riba:)))

love me tenderloin nisam chitao(sutra tju!) a (i ja)vishe preferiram templesmitha tako da je recimo criminal macabre preuzeo prvu poziciju.

meni se ta nenormalnost kod IDWa i svidja(secret scull recimo:) ali preteruju sa wood/templesmith klonovima - to stoji.
stakal je nazalost sam krivac za kolor obzirom da je komplet autor u containmentu.


a sad definitivno - kraj.

tubikontinued.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 01:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> One Shot i Cavewoman meets Explorers

one shot bi mogao biti color special i to ti skidam (18,57MB)
i skidam ti cavewoman meets explorers (20,66MB)

a, ovo ostalo je situacija bas takva kakvu si opisao. velika je vjerojatnost da kompletne serije nisu nikada niti skenirane, vec samo pojedinacni brojevi. broj 3 prve serije nisam nigdje nasao, a ovdje kod mene ima puno likova sa asgarda koji imaju share-ove po 450GB (!!!!) [jedan lik ima 799,28GB !!!!!] i skoro sve sto je ikada poskenirano.

sutra te ulovim na c&c pa to uzmes od mene. ako nista drugo, imat ces maksimalnu brzinu dl. :-)

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 01:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
eh, jones je najbolji bio na dark horseovom Kelley Jones' The Hammer. postoji odlican sken, pa provjerite.

inace, procitao sam prvi broj the lurkers i svidja mi se. vizualno jako. scenarijski ima par dobrih fora i jedva cekam da ga sutra dovrsim. hvala na preporuci.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 17/06/2005 : 02:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
oho vidim da je duiskusija daleko odjezdila do kad je topik postavljen.
ajde da i ja dodam koju. seven sloiders verujem da je dobar, jer zveles je preporucio i Sleepera koji mi je sada jedan od najdrazih serijala (ceka se poslednji trade negde u septembru). e sad zanima me dali je to limitiran serijal i ako je koliko daleko je odmakao, kada ce mu doci kraj.
Za sada jedino sto sam citao od morisona je WE3 i to me je vishe nego zainteresovalo da ubuduce skupim i ostale njegove radove, pre svega invincables a i seaguy mi nece promaci.
IDW i ta horor tematika mi ne lezi u stripu. citao sam 30 days of night i sve je to ok, jezivo sa sumornom atmosferom ali to je tematika za film a ne za strip i ne sumnjam da ce film da bude dobar kada ga naprave.
nego odlucio sam se i ja da pocnem sa preacherom, cekam da mi za sedmicu stignu prva tri trejda. Ima da uzivam na moru.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 12:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
zveles, sorry, videh da si me kontaktirao na DC++, ali ja uobicajeno to stavim na download, pa idem da ucim ili spavam (prevashodno ovo drugo ), tako da tek ujutru vidim poruke (to važi i za Dekarinu poruku, jelte).

Takode sorry, nisam bio dovoljno jasan, Color special sam skinuo, One shot se baš tako zove - One shot... ali ovo sa Explorers mi dobro dode. :) Veceras oko pola deset na C&C?

Inace, taman su me banovali sa Comic Crypt zato što shareujem nezapakovane stripove, neko se setio da proveri. ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 13:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
okej, oko pola 10 ako budem doma. ;-)

vjerojatno su te samo kicknuli. ;-) odi na comic shack ili retreat-cxn. :-)

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 13:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Jesam na shacku, a na CXN je neki baja koji mi leechuje stare Thorove i totalno uništava bilo šta što podseca na bandwith, tako da to izbegavam... ;)

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 14:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
And now, back to our regular program... ;)

quote:
Originally posted by BlekenDekara

jones mi je na batmanu ochaj(bar na onom red rain koji chitah pre 100 godina(jel se uopshte zvao red rain?))i u calu mi je vishe nego ok ali mi sve odbrane planirane padaju u vodu kada se slozim sa tobom glede krsh riba:)))

love me tenderloin nisam chitao(sutra tju!) a (i ja)vishe preferiram templesmitha tako da je recimo criminal macabre preuzeo prvu poziciju.

meni se ta nenormalnost kod IDWa i svidja(secret scull recimo:) ali preteruju sa wood/templesmith klonovima - to stoji.
stakal je nazalost sam krivac za kolor obzirom da je komplet autor u containmentu.


Obožavam te što misle da sve mogu sami...

Pazi, nemam ja ništa protiv artsy crteža, naprotiv, ali kod Templesmitha, a narocito kod farbanog Stakala, ponekad pojma nemam šta se dešava u panelu. Može artsy, ali ne na uštrb pripovedanja.

Za Jonesa na Batmanu sam mislio na regularnu seriju, tamo negde posle Knightfalla (od 515, bejaše?) do Cataclysm, ne na Red Rain (koji nisam citao).

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 14:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by vang0gh24

Za sada jedino sto sam citao od morisona je WE3 i to me je vishe nego zainteresovalo da ubuduce skupim i ostale njegove radove, pre svega invincables a i seaguy mi nece promaci.

Misliš Invisibles? Invincible izdaje Dekara.

To po strani, pre Invisibles, bolje uzmi The Filth, kraci je i koncizniji, pa ako ti to ne legne, onda barem nisi bacio pare na 7 trejdova, nego samo na jedan. ;)

IDW i ta horor tematika mi ne lezi u stripu. citao sam 30 days of night i sve je to ok, jezivo sa sumornom atmosferom ali to je tematika za film a ne za strip i ne sumnjam da ce film da bude dobar kada ga naprave.


30 days of night... genijalna ideja, solidan scenario, intrigantan crtež... i opet ništa posebno. Što rece dekara negde, nekako je previše zbrzano, savim lepo su mogli da iskamce još dva broja. Plus, Niles nije uspeo da reši problem opisa protoka vremena pošto nije imao dan i noc na raspolaganju - tako da sam imao utisak da se radnja odvija tokom par sati, a ne 30 dana.

No ipak je bolje od Return to Barrow, koji je kliše do klišea, i to loše izmešan. Dark Days ne mixed bag, ima odlican kraj, odnosno poslednji panel, ali nekako mi suviše šeta levo-desno. Bloodsucker tales sam skinuo, ali još nisam procitao, mrzi me da preskacem sa jedne storyline na drugu, i tako osam brojeva.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2005 : 14:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Lurkers vs Remains, round two...

OK, nisam zombi fanatik (mada nemam ništa protiv naših neživih sugradana ;) ). Možda su mi zato rupe u Remains vidljivije. Da ne spominjem osnovnu postavku/pocetak koja ima više rupa nego sito i rešeto zajedno, glavni adut koji je Niles spominjao u intervjuima - "evolucija" zombija, nit je objašnjenja, nit vodi nekud. E to mi smeta, i to jezivo. Dolazi Zombi king, i to je to od objašnjenja.

To po strani, ono što ti nazivaš "kanonima" takode može da se proglasi za kliše - i OK, nemam ja problem sa time što je i Remains pun klišea, u krajnjoj liniji teško je smisliti nešto originalno u hororu, a nije ni previše potrebno.

Zato mi i ne smetaju klišeji (kojih naravno itekako ima) u Lurkers. Atmosfera je dobra, likovi postoje (Dietz mi je bio simpatican skoro celu pricu, kao neko ko se obreo u nebranom groždu), poentiranja takode (spomenuta scena kod prozora, zatim scena na košarkaškom, pa prvi susret sa ubicom - crvi koji ispadaju iz njegovh usta na Dietzovo lice, i naravno poslednja strana, koja ima savršen ritam i cak i neku emotivnu vrednost).

Dwyer VS Casnova... mogli bi da postavimo ovde stranice pa da vidimo šta raja kaže, ali nije u tome caka, zar ne? Zaista nisam uspeo da vidim bilokakvu Dwyerovu genijalnost u Remains, vec samo pokušaj namerne neurodnosti koja nije daleko od stvarne (barem na jednom panelu onaj lik ima obe šake, iako mu je zombi pojeo jednu).

Šta ga znam, možda je u pitanju i to što se Remains prevashodno dešavaju danju, i Niles ne ume baš dobro da iskoristi dnevne situacije (za razliku od nocnih - ima primera za to u 30 days of night, Bigfootu i da, u Lurkers).

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 14:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
evo, procitao sam the lurkers. okej mi je, ali za neku prosjecnu ocijenu. ideja je dobra, kraj je odlican, potpuno neocekivan za americku publiku, jedino mi dijalozi nisu dovoljno razradjeni. da bi bio 100% po mom ukusu, mogao je niles puno vise teksta napisati, kroz glavni lik, ono - noire-ski, kako lik prozivljava cijelu situaciju...

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 15:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Lurkers vs Remains, round two...

OK, nisam zombi fanatik (mada nemam ništa protiv naših neživih sugradana ;) ). Možda su mi zato rupe u Remains vidljivije. Da ne spominjem osnovnu postavku/pocetak koja ima više rupa nego sito i rešeto zajedno, glavni adut koji je Niles spominjao u intervjuima - "evolucija" zombija, nit je objašnjenja, nit vodi nekud. E to mi smeta, i to jezivo. Dolazi Zombi king, i to je to od objašnjenja.



pa iskreno mene i ne interesyje bash nauchno objashnjenje kako je to zaraze doshlo. eksplozija.kurac-palac...reinkarnacija - da predjemo na makabrisanje!:)))
to je ono shto se trazi. niles mi je ovde verovatno po karakterizaciji u najboljem svetlu.istina karaktera(zivih) i nema mnogo ali su isti dovoljno upechatljivi i svaki pricha svojim jezikom te daje osetjaj uverljivosti. ima tu i genijalnih momenata koji horror zanr chine tako finim i upechatljivim a ponekad i originalnim(onaj sa kavez/loptom u(beshe?)chetvrtoj svesci. pad sa one daske u drugoj i celokupna spika izmedju tori i toma. trenutak kada shmekaju zombije na "ruchku" pa ih onaj onako zlo pogleda....razlog zashto su tori i tom preziveli je josh jedan odlichan deo...trenutak kada tom ostane bez prstiju i torin komentar...ima toga verovatno josh ali bi trebao da uzmem sveske i prisetim se josh jednim ischitavanjem.
dwyerova umetnost je u pravljenu/gradjenju atmosfere te samim tim konachnom efektu koji strip ostavi na tebe. casanova je tu poprilichno nesretjan jer ima tu previshe rupa u vodjenju radnje i kadrovima tako da uopshte ne pomaze to shto je i sam scenario praznjikav i kako zveles primeti dijalozima manjkav. tu se najbolje vidi koliko crtach vredi a hektor tu od kierona gubi(po meni) za dve konjske duzine.


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 15:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

evo, procitao sam the lurkers. okej mi je, ali za neku prosjecnu ocijenu. ideja je dobra, kraj je odlican, potpuno neocekivan za americku publiku, jedino mi dijalozi nisu dovoljno razradjeni. da bi bio 100% po mom ukusu, mogao je niles puno vise teksta napisati, kroz glavni lik, ono - noire-ski, kako lik prozivljava cijelu situaciju...



kraj je OK ali nishta preterano i neochekivano za mene i one koji malo vishe prate nilesov rad(30 days of night recimo).
ideja je tako-tako. klasika shto bi rekli i taj klishe/kanon mi uopshte ne smeta - vishe chinjenica da je odradjen scenaristichki preko kurca i da je umesto omaza napravio parodiju koja nije chak ni smeshna.


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 15:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Dietz mi je bio simpatican skoro celu pricu, kao neko ko se obreo u nebranom groždu)



vidish kod mene totalno suprotno - totalno bezlichno i stereotipno pisan.
najbolji mi je onaj glavni ghoul.
chini mi se u celom stripu "najzivljim":))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/06/2005 : 16:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sorry decki, a o cemu vi tu pricate? Jel se mozemo i mi s vama igrati u pijesku?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/06/2005 : 16:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ko jos stize u pola 10 ? Mozda da i ja svratim pa onda chat a volonte u DC++ :-)))!

"The silencer makes a whisper of the gunshot."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/06/2005 : 16:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Sorry decki, a o cemu vi tu pricate? Jel se mozemo i mi s vama igrati u pijesku?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma moze kako da ne

"The silencer makes a whisper of the gunshot."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/06/2005 : 16:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
dekara

kraj je OK ali nishta preterano i neochekivano za mene


eh, nisam ni mislio da ce za tebe biti neocekivano, ipak ti nisi

quote:
sam sebe

potpuno neocekivan za americku publiku





http://zveles.blogspot.com/

Edited by - zveles on 17/06/2005 17:00:17
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/06/2005 : 17:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
al obzirom da chitam maltene ISKLJUCHIVO amere onda se osetih prozvanim:)PPpp

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000