forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Seven Soldiers: Klarion
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/01/2006 : 22:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
jesi vala:)pPppP
meni je SP i dalje zakon samo shto mi smeta shto u pochetku bio preeeevishe razvuchen pa dok dochekash novi nastavak popizdish jer se i ne setjash shta je bilo u prethodnom...mozda je to i bio osnovni problem shto se ni tebi ni bobeku ne dade dalje od par sveski.
od 14 pa naovamo je sve krenulo nekako drugachije jer je JMS odbacio to bendisovsko razvodnjavanje i pocheo da mu ga daje malo po prichi umesto samo po atmosferi i to odlichno funkcionishe.
videtjemo kuda dalje ide sa squadron supremeom koji bi trebalo da bude ustvari V2 supreme powera.


ja chitao uglavnom marvela ovih dana.
odluchio da malo kechapujem sa neprochitanim a ishvaljenim u proshloj godini(wolverine millarov, new avengers i young avengers) i redom se razocharao.
dal zato shto je sve lichilo na letnji bioskopski hit( sa kianu rivsom u glavnoj ulozi ) sa masom specijalnih efekata, brzim one linerima i u nachelu shupljom prichom ili zato shto sam omatorio nemam pojma - ali nisam uzivao.
zato se dc potrudio da me obraduje sa drugom sezonom gerberovog Hard Timea kojeg josh jednom preporuchujem svesrdno na ischitavanje. pogotovu prvu svesku druge "sezone".
dark horseov Perhapanauts je isto jedan simpatichni superherojski uradak i nosi sve shto bi jedan pravi naslov takve orjentacije trebao imati. kvalitetan crtez, pitke dijaloge, dopadljive i izgradjene likove, hiljadu puta prezvakanu temu(tim chudaka/mutanata koji rade kao posebni odeljak pri vladi u pronalazenju i dislociranju monstrumskih pretnji) i dovoljno stare dobre akcije da podseti zashto smo se svi lozili na spajdermena iz eksa:)
hmmm....image mi je malo zatajio i u zadnje vreme...ne naleteh ni na jedan serijal noviji za koji mogu da kazem da me je obalio s nogu.
mozda da pomenem DeadWorld ali to je vetj staro ko biblija(iako usled brutalnih kashnjenja tek na broju #2) ali Talaja tje uskoro preuzati crtachke duznosti pa makar zbog toga:)
one privjuv table shto chika talajitj bi ljubazan da pokaze na crshu izgledahu odlichano pa verujem da tje i ameri odreagovati povoljno i ditji ovaj nepravedno zapostavljeno remek delce u nivo profitnijih.
gary reed mi je do tada bio neopznat kao scenarista ali uprkos chinjenici da se bavi nekim prezvakanim(bar u filmovima) temama ima dovoljno chuke da mogu bez pardona da izjavim da mi je drazi po stilu od poznatijeg mu zombiologa gosn kirkmana.
bar mi takav osetjaj ostavlja posle dva prochitana broja...mozda se i iskvari kasnije....

i to je vishe ili manje to.
uglavnom gledam serije u novoj godini pa za stripove nemam vremena:))



****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/01/2006 : 22:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
e da, kad smo vetj kod zombija i marvela chitao se i marvel zombies te skontalo na osnovu njega da za kirkmana nema nade dok ne radi za sebe odnosno image.
toliko.

galaktika me cheka.

as you were.:)))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000