forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Seven Soldiers: Klarion
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 24/06/2005 : 06:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Coro

quote:
[i]/



ajmo recimo da ima odnosa i karakterizacije, ali oni su jako pojednostavljeni i svode se na te recenice kojima si ih ti opisao. A i politicka pozadina je samo naznacena, za razliku od npr, Lone Wolf and Cuba gdje je ubaceno milijun detalja o svim mogucim vladarima, obicajima, oruzjima, nacinu zivota... slika Japana koja se dobije iz jednog i drugog stripa skoro da se nemoze usporediti.

ali... meni je blade mozda cak i drazi od lwatc, jer su mi ti jednostavni likovi neobjasnjivo simpaticni i jedino sto me smeta je sto manjija svi rezu uzduz i poprijeko! volio bi vidjeti da jednom pobijedi i bez pomoci crva. no jos nisam procitao vol 13 i 14, znaci ima nade



ja sam do sada procitao samo prvu knjigu blade of immortal i da vam budem iskren nije me se baš pretjerano dojmila.
nemogu je nikao usporediti sa lone wolfom jer ga jednostavno smatram poezijom i 10 puta mi je bolji od blade of immortal....nacratn je ljepše,prica je bolja itd..

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/06/2005 : 16:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
novi tip --> straczynskijeva specijalka za marvel (crta deodato): dream police <-- zgodno za procitati, dobar koncept i dobri dijalozi, jedino mozda malo nedostaje crvsca fabula. sastoji se od nekoliko kracih prica/radnji koje nisu povezane nikakvom drugom cinjenicom osim sto ulaze u slucajeve za "snovolicajce" (a-day-in-the-line-of-work-of-dream-police-officers)!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/06/2005 : 22:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
a to je sad izashlo...superishka...odok skinuti - meni je strazinski u tim kreator ovnd i ne toliko kreator ovnd (sem amazinga) - ZAKON.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/06/2005 : 22:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
lepi, imam za tebe campbella 2. ides na dc? odmah!!!!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/06/2005 : 22:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ugh...trenutno sam bez neta za skidanje.
fala.
iskemijatjemo sutra neshto.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 13:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
procitao sam svih 9 sveski marvelovog serijala "the pulse" (nastavak serije "alias") i gadno sam razocaran. nije ni do koljena alias; bendis je ovo izgleda preko kurca napisao tako da nije ni cudo sto se the pulse ugasio nakon 9 brojeva (dva story-arca).

procitao sam i prvi broj "house of m" sage. takodjer mi se ne svidja. ono sto je bendis napravio sa daredevilom ili alias mi je super, ali kada pise ovakav "esencijalan" serijal onda je kao scenarista vrlo odbojan. cijeli prvi broj "house of m" nema radnje, vec je napravljen tako da postavi temelj za seriju, tj. da zabetonira koncept serije. nazalost, dijalozi medju seperherojima upletenim u ovu seriju (a tu su gotovo svi marvelovci) napisani su tako sterilno i prazno kao da ti likovi medjusobno nista niti ne govore, tj. da se svi njihovi "zakljucci" podrazumjevaju. ajd dobro, nisam nista niti ocekivao od jos jedne "esencijalne" sage, ali konacan dojam prvog broja je cak i malo ispod toga...

@dekara
procitak i "girls" broj jedan i tocno kuzim kako si se navukao na strip! teenageru jedan, ti!!!! :-))))))))))))
zgodno je za procitati, ali ne ocekujem previse od cjeline. vidjet cemo! ;-)
ps. mislim da cu danas procitati "ultra". ti si to jako hvalio, jel?

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 17:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ajde matorac tishe to tamo i chitaj:))
meni je girls legao odlichno mozda i bolje od #1 ultra. ono shto sam izlurkerovao iz mesidz bordova netje to biti strejt tinejdz pricha i na moje pitanje kada tje odraditi onaj horror o kome prichashe ranije jedan od bratje odgovori da je i girls(jednim delom) taj projekat.
meni dovoljno.
zivo me interesuje kako tje tebi letji ultra...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/06/2005 : 17:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

STOJI DA JE IC BOLJI OD SUPERMAN/BATMANA..kad sam citao s/b prvi mi je story arc bio apsolutna gluparija..pogotovo to sa luthorom i robot odijelom...koma..ono sa super girl mi je bilo ful super,ne toliko zbog price nego zbog turnerovog crteža..dalje sam jednostavno prestao citati jer sam izgubio interes.ipak ja baš i nisam neki super ljubitelj dc-evih super heroja...draži mi je marvel...


A nemam pojma, od Marvela, osim Spajdija, Silver Surfera, Millerovog DDevila i veoma, veoma ranog Punishera, ništa mi ne leži. Alias, naravno, ne racunam medu Marvelove super-heroje.

A Supergirl... majkumu, pa jel može Loeb da smisli nešto ORIGINALNO u životu?! Mislim, to je rehash price stare... koliko? 40 godina? 50? O "kolor" serijalima za Marvel necu ni da pricam, ali gledam Hush: 60 godina Batmana spetljanih u jednu veoma, veoma labavu celinu. Procitaš Hush i nema potrebe da citaš išta drugo, elementi iz svih bitnijih Batmanovih prica su tu (o Batmanu koji cmizdri kao osnovac "Ju Bože, poljubila me, ona me je poljubila, poljubila me, šta li to znaci?" da i ne govorimo).

Loeb sux.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/06/2005 : 17:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

a to je sad izashlo...superishka...odok skinuti - meni je strazinski u tim kreator ovnd i ne toliko kreator ovnd (sem amazinga) - ZAKON.


Supreme power i Midnight nation nisam (još!) citao, ali Rising stars mi je bezvezan. Mislim, ima lepih detalja, ali sve skupa, zbrkano i isprazno. Cekam da vidim kako ce da se završi, možda to izvuce situaciju... mada sumnjam.

A JMS je potpuno potrefio likove u Spajdiju i njihove odnose (pa, osim Gwen Stacy, jelte). Samo nije potrefio price koje ce sa njima da prica...

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 19:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

zivo me interesuje kako tje tebi letji ultra...



ne bih nista imao protiv da i meni legne ultra.
dobar je strip. jako dobar. isfuran je kao tv serija "sex and the city" u kojem su glavne junakinje tri super-heroine. sve je na svom mjestu. procitao sam strip u komadu i stalno me vukao naprijed jer nije predvidljiv. lijepo je nacrtan, vrlo lucidan i duhovit. dobri su ovi the luna brothers, jel mi mozes jos nesto od njih preporuciti?

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 19:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
pa i ne bash obzirom da im je ultra bio debi.
mozesh nastaviti sa Girls:)
maxiserija(12) - nije kasno da skochish na bendvagon poshto su upravo odradili seknd printing keca koji se rasprodao i za divno chudo uleteo u prvu polovinu diamonda top 300 sa zavidnih(za indy jelte) 18i kusur hiljada prodatih primeraka.
meni je ultra uz hard time bio definitivno najbolji novi serijal koji se pojavio. drago mi je da luna brosevi piche i dalje i to punom parom.
samo da ih ne regrutuju marvel i kompanija za neki gluypi xmen spinoff i bitje od njih neshto:)



mozda ti bude interesantno - u broju(mislim)103 od blade of immortal su radili pinapove obojica bratje:)))

ako ih nadjem - postatju.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
mislim da su i sam ultra reklamirali kao powers meets sex and the city shto stvarno zvuchi bezveze na pochetku ali se ispostavi tachnim na kraju(bar za S&C:).

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
nashao:


[URL=http://img136.echo.cx/my.php?image=hyakurin7se.jpg][/URL]


[URL=http://img136.echo.cx/my.php?image=manji6tn.jpg][/URL]

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by BlekenDekara

a to je sad izashlo...superishka...odok skinuti - meni je strazinski u tim kreator ovnd i ne toliko kreator ovnd (sem amazinga) - ZAKON.


Supreme power i Midnight nation nisam (još!) citao, ali Rising stars mi je bezvezan. Mislim, ima lepih detalja, ali sve skupa, zbrkano i isprazno. Cekam da vidim kako ce da se završi, možda to izvuce situaciju... mada sumnjam.





e lagao sam....nisam chitao rising stars...ali otju....sutra...prekosutra....pa javim...



****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 20:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

nashao:




****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


manji mi je tak-tak, al hyakurin je ODLICNA! hvala.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 20:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
rising stars su dosta kaoticni. dobro krenu, prva polivica prve knjige je super, a onda odjednom "puf" - radnja se pocinje gubiti, ritam stripa je sjeban, konzistentnost opada...

supreme power je zato super.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ajd ubedjuj i ti boba u to poshto meni slabo ide za sada:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
i da...supreme je SUPREME!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/06/2005 : 20:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by BlekenDekara

nashao:




****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


manji mi je tak-tak, al hyakurin je ODLICNA! hvala.

http://zveles.blogspot.com/



TAK-TAK!!!???

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 20:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ajd ubedjuj i ti boba u to poshto meni slabo ide za sada:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



"ma, nema sanse!" <-- bob i batina

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/06/2005 : 20:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara


TAK-TAK!!!???

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



manji = mandji !!!!!!!
ali, hijarukiiin....

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 26/06/2005 : 14:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

i da...supreme je SUPREME!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



tu se potpuno slažemo.supreme je super...
evo upravo sam procitao 5 knjigu fablesa i što ih više citam sve su mi bolji...probaj citat.
inace sam stao sa citanjem...jebga,gledam stargate sg1.nisam mogao docekati one epizode druge sezone koje su mi falile pa sam sad hvala bogu poce šestu sezonu.vratiti cu se na ovo ad mi stigne,,

inace,bob mi je posudio astroboya i dobro je to brale,isplati se procitati...


-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 26/06/2005 : 15:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

rising stars su dosta kaoticni. dobro krenu, prva polivica prve knjige je super, a onda odjednom "puf" - radnja se pocinje gubiti, ritam stripa je sjeban, konzistentnost opada...

supreme power je zato super.

http://zveles.blogspot.com/



e jebga,pa ja prodajem prve dvije knjige
ubijaš mi prodaju
ali ionako se nemogu prodati pa cu ih vjerojatno ostaviti sebi i nabaviti 3 knjigu da skontam završetak serijala...
inace mi je prva knjiga bila super sa dosta dobrim završetkom ali 2 je apsolutna superherojska bljuvotina koja nema veze s prvim djelom...koma..price osim u glavnom koncetpu nemaju veze jedna s drugom...mislim na ono kako su postalo specijalni tipovi...
sve ostalo je koma...nigdje baš ne kontaš zašto se dvije frakcije specijalsa makljaju i otkud ih sad odjednom toliko....užas

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 27/06/2005 : 11:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
luna bradrs su odlicni! procitao sam i drugi broj girls i ono prepucavanje/podjebavanje izmedju ethana i serifa je oooo-dli-cno!

za ljubitelje superherojskih stripova - the authority: revolution. limited serija od 12 brojeva, do sada izaslo 9. prvo se nisam mogao natjerati da krenem s citanjem, djelovao mi je bezvezno, a onda sam (samo zbog brubakera) uzeo i procitao prvi broj. ne treba posebno ni isticati, odmah sam se navukao. odlicno vodjeni scenarij, u pocetku zadovoljavajuce, a kasnije sve bolje i bolje crtano (nguyen/friend). pravi superherojski scenarij, suvremen i dobro napisan - onakav kakvi bi danas trebali biti stripovi o, naprimjer, supermanu! brubaker je danas jedan od petorice meni najdrazih scenarista i na authority je prvi koji je dostojno zamijenio ellisa. zapravo, ne mogu reci da ga je zamijenio, prije ce biti da je prvi koji se uspjesno nadovezao na legendarne ellisove authority epizode.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 27/06/2005 : 11:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
>> ...je prvi koji je dostojno zamijenio ellisa. zapravo, ne mogu reci da ga je zamijenio, prije ce biti
>> da je prvi koji se uspjesno nadovezao na legendarne ellisove authority epizode.

A Millara ignoriramo u potpunosti.
Nije li baš Millar sa Quitetlyjem proširio Ellis/Hitch widescreen pristup i doveo ga do klimaksa:)
A Ellis, za autora koji toliko puno razmišlja, ima fascinantno mali broj originalnih ideja.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000