forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 da li su novi stripovi preskupi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/07/2005 : 15:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Kao, njena kcer (9 god.) isto cita stripove a njoj su glupi. Pitam, koje to stripove ona cita. Barbie. Od tada vise ne spominjemo tu temu.




Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/07/2005 : 15:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by AZ

Nemam nikakvih kompleksa po tom pitanju, temeljito pregledavam trafike trazeci propustene brojeve u pakovanju od 3 komada. Samo je malo komicno kad mi prodavacica da brdo romana da pregledam sto imam,
a pored mene 15-godisnjaci kupuju cigare i gledaju me u cudu.


Malo sam paranoik po prirodi(samo malko), ali mogao bih se zakleti da kada dolazim u trafiku ona teta misli : Jao evo opet onog frika. Toliki klipan, a tu me davi za neke stripove. Tjera me da dohvacam sa visoka, da se saginjem, da radim. Pa nisam ja tu radi takvih vec radi kulturnih ljudi koji sami uzmu novine i kažu mi kako sam lijepa.
Zato, vrebam iz prikrajka pa napadam kada nema nikoga drugog u blizini, da sukob titana izmedu tetkice i Obija ne vide neki koji bi to pogrešno protumacili pa razglasili po selu. A onda, zna se. Vile,motike i baklje u pohodu na drakulin dvorac. Jesam li vam vec rekao da sam malko paranoik?

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 12/07/2005 : 15:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
pod pitanje topica stripovi jesu skupi za mene al nisu skupi kad pogledaš, pa npr. novi mark ima u sebi 3 epizode za 25kn dok je prin imao 2 a kvaliteta ovog marka je daleko nadmašila onu porinovog, a sjetimo se da je kasnije porin smanjio format koji je kvalitetom bio nijansu iznad lms i zs serije a koštao je 13kn, ovo drugo šta ste naceli isto vrijedi, evo nedavno sam 20 napunio i pocele me tete na kiosku cudno gledat, pogotovo kad dolazim sa bratom od cure koji ima 14 godina i kupuje bijeli valter dok ja pitam jel došo zagor
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/07/2005 : 15:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Uostalom ne znam zašto se uopce bojimo te okoline? Mislim, mi smo u trgovackom smislu potrošaci i na nama oni žive. Evo danas sam poslije obrane diplomskog još onako sreden (odjelce + kravata) otišao na kiosk po biljege i usput pao u napast da kupim Zagora. Kad sam ga kupovao, kroz glavu mi je prolazilo što si ova teta misli o meni... Ocito neki stariji mladac, al umjesto da kupi poslovni klub, on troši na Zagora, koji balavac (tocno to sam si mislio).
To je ono nešto isto što muci i homice, srame se priznati da su drugacijeg usmjerenja (ne svi), a ja pak s nelagodom znam priznavati da citam stripove! Upravo zbog toga što okolina ne shvaca...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2005 : 16:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
E drugari, kako vidim veliki broj nas se susreo sa podozrenjem okoline, ili od strane onih sto rade u kioscima/trafikama, ili nekog iz blize okoline. Na tu temu, slozio bih se svim onima koji tvrde da nas zabole dupe sta drugi misle, verujem da ljudi koji citaju stripove imaju sigurno lepsi i bolji pogled na ovaj sve od nekih koji im se bezrazlozno podsmevaju.
Za sebe mogu reci, da pripadam srednje - mladjoj generaciji ljubitelja stripa,(1981 sam godiste), i mogu reci da mi je ovaj sajt opet razbuktao ljubav prema stripu, koji sam imao jos od 5 godine svog zivota. Nesretnim ratnim okolnostima izgubio sam kompetnu kolekciju Alan Forda, MM i Zagora, kao i mnostvo drugih stripova.
Strip je umetnost, i za sve ljubitelje stripa se moze reci da su na neki simpatican nacin,mali umetnici ili postovaoci lepih stvarikao sto je strip.
Zato neka nam strip zivi vecno, a da je samo malo poslovne mudrosti moze on dostici vece tiraze i manju cenu.


Slažen se.Uden u trafiku i ,posebno ovako liti kad ima više stripova,potrošin oko 100 kuna i izaden sav sritan jer može meni i bit neugodno ali ljubav prema 9. umjetnosti je veca.Jedan moj prijatelj isto obožava stripove i s njin mogu uvik popricat o tome dok ostali znaju koliko volin stripove i njima to nije nikakav predmet sprdancije-ko voli nek izvoli.Kad bi se i naša koji kreten koji bi poceja pizdit i pravit se faca sprdavajuci to šta citan stripove, virujte ne bi mu to više palo na pamet.


Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 12/07/2005 : 16:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Malo sam paranoik po prirodi(samo malko), ali mogao bih se zakleti da kada dolazim u trafiku ona teta misli : Jao evo opet onog frika. Toliki klipan, a tu me davi za neke stripove. Tjera me da dohvacam sa visoka, da se saginjem, da radim. Pa nisam ja tu radi takvih vec radi kulturnih ljudi koji sami uzmu novine i kažu mi kako sam lijepa.
Zato, vrebam iz prikrajka pa napadam kada nema nikoga drugog u blizini, da sukob titana izmedu tetkice i Obija ne vide neki koji bi to pogrešno protumacili pa razglasili po selu. A onda, zna se. Vile,motike i baklje u pohodu na drakulin dvorac. Jesam li vam vec rekao da sam malko paranoik?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



ti stvarno imas party u glavi

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 12/07/2005 : 16:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
i vidim da si konacno natukao tu zvijezdicu :))))))

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/07/2005 : 17:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Neki dan u knjiznici (odjel za odrasle), ugledavsi album Torpeda, upitam knjiznicarku imaju li jos stripova, a ona ce na to: "Ma ne, to su na djecjem odjelu imali viska pa su nama poslali taj jedan. Mi smo mislili da to ionako samo djecica citaju."
I sto sad covjek da kaze na to? Objasnjavat joj da Torpedo mozda i nije najprimjerenije stivo za djecu (iako je i to relativno kad se ima na umu sadrzaj tv-programa), da danasnja djeca bas i ne citaju stripove, da...
Ja sam samo zaduzio Torpeda i Coelhovu Petu goru i otisao. Zasto bih, zbog toga sto citam stripove, osjecao sram pred osobom skucenih vidika?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/07/2005 : 18:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

i vidim da si konacno natukao tu zvijezdicu :))))))

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Ipak si postao prosjecan prije mene. E, za senior bumo vidli...

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 12/07/2005 : 22:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Prodaja bi se povecala, to je sigurno, no tiskari nikako to nece prodavati za tako malu cijenu zato jer i njih tiskanje košta.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 12/07/2005 : 23:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ja sam samo zaduzio Torpeda i Coelhovu Petu goru i otisao. Zasto
>bih, zbog toga sto citam stripove, osjecao sram pred osobom skucenih
>vidika?

Zapravo bi ti visse bed trebalo bit ssto ccitass Coelha.

mcn

Pogledajte http://mcn.blog.hr dok se www.darkomacan.com radi! *** Q STRIP 8 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 12/07/2005 : 23:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
u potpunosti se slažem s gornjom tvrdnjom
rade bi cita danielu steel
da bar odma znam na cemu sam
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/07/2005 : 23:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message

Alkemicar je zanimljiv, a Hodocašce, Jedanaest minuta i Veronika je odlucila umrijeti cisti je prosjek. Petu goru nisam citao.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 13/07/2005 : 16:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Uostalom ne znam zašto se uopce bojimo te okoline? Mislim, mi smo u trgovackom smislu potrošaci i na nama oni žive. Evo danas sam poslije obrane diplomskog još onako sreden (odjelce + kravata) otišao na kiosk po biljege i usput pao u napast da kupim Zagora. Kad sam ga kupovao, kroz glavu mi je prolazilo što si ova teta misli o meni... Ocito neki stariji mladac, al umjesto da kupi poslovni klub, on troši na Zagora, koji balavac (tocno to sam si mislio).
To je ono nešto isto što muci i homice, srame se priznati da su drugacijeg usmjerenja (ne svi), a ja pak s nelagodom znam priznavati da citam stripove! Upravo zbog toga što okolina ne shvaca...

Znaci diplomirao si? Cestitam još jednom!

Sad još SAMO treba naci kakav dobar poslic... Samo to, a?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/07/2005 : 16:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Oho bice jos vise recenzija sad kad je diplomirao :µ-)) !

"The silencer makes a whisper of the gunshot."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/07/2005 : 22:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
@Thommo
Thanx zemljak! Da, sad je na redu sitnica zvana posel (tj. posao za vas koji ste možda zaboravili rijeci kajkavske). Ne zabrinjavam se, sad cu odmarat tjedan dana da ne misleci na nikakve obaveze. Mislim, mogu si to priuštit...
A vjerojatno ce biti i više recenzija, ako se ne zabrije na svakodnevnoj bazi. Dok se slave takovi dogadaji, to traje.. He,he..

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 14/07/2005 : 12:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message

Bice ih manje "seinfeld"

Cestitam "DeeCay" na zavrsenom diplomskom i puno uspjeha u poslovnom
svjetu.

Posto sam nov reci sta si studirao
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/07/2005 : 20:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Uostalom ne znam zašto se uopce bojimo te okoline? Mislim, mi smo u trgovackom smislu potrošaci i na nama oni žive. Evo danas sam poslije obrane diplomskog još onako sreden (odjelce + kravata) otišao na kiosk po biljege i usput pao u napast da kupim Zagora. Kad sam ga kupovao, kroz glavu mi je prolazilo što si ova teta misli o meni... Ocito neki stariji mladac, al umjesto da kupi poslovni klub, on troši na Zagora, koji balavac (tocno to sam si mislio).
To je ono nešto isto što muci i homice, srame se priznati da su drugacijeg usmjerenja (ne svi), a ja pak s nelagodom znam priznavati da citam stripove! Upravo zbog toga što okolina ne shvaca...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



hehe, ovo mi je jako poznata situacija...
ono svi na faksu full nesto nadobudni, kupuju pc-chip, bug, mrezu i statijanznam koju ne sve "strucnu" literaturu, a kad ja kupio zagora pola doma me gledalo onako ispod oka. i kako da ja nekom takvom covjeku objasnim da ja vise uzivam citajuci strip neko citajuci o nekim xyassda invazijama alijena na zemlji i fifi 200034553 i slineci na nekim ultra spid brzim jebenim grafickim karticama???

a sad vec imam jednu tetu na kiosku istreniranu da cim izadje neki novi strip da najbolji primjerak odvoji sa strane :))





_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3981 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 23/07/2005 : 20:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
haha, moje tete na kiosku vec znaju kad dolazim da slijedi pitanje: dobar dan, jel ima sto novog od stripova?"
a onda mi u ruke daju sve primjerke ("danas je dosao novi dylan") da si izaberem jedan koji nema tragove od plastike za vezivanje ili koji nema ukoso zaljepljen hrbat...

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 24/07/2005 : 02:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

haha, moje tete na kiosku vec znaju kad dolazim da slijedi pitanje: dobar dan, jel ima sto novog od stripova?"
a onda mi u ruke daju sve primjerke ("danas je dosao novi dylan") da si izaberem jedan koji nema tragove od plastike za vezivanje ili koji nema ukoso zaljepljen hrbat...

http://zveles.blogspot.com/




hehe, to je ono sta ti ja pricam



_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

danijel
New Member

Croatia
143 Posts

Member since 12/08/2004

Posted - 24/07/2005 : 15:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send danijel a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

haha, moje tete na kiosku vec znaju kad dolazim da slijedi pitanje: dobar dan, jel ima sto novog od stripova?"
a onda mi u ruke daju sve primjerke ("danas je dosao novi dylan") da si izaberem jedan koji nema tragove od plastike za vezivanje ili koji nema ukoso zaljepljen hrbat...

http://zveles.blogspot.com/


morat cu ih i ja tako istrenirat...
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3981 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/07/2005 : 16:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by danijel

quote:
Originally posted by zveles

haha, moje tete na kiosku vec znaju kad dolazim da slijedi pitanje: dobar dan, jel ima sto novog od stripova?"
a onda mi u ruke daju sve primjerke ("danas je dosao novi dylan") da si izaberem jedan koji nema tragove od plastike za vezivanje ili koji nema ukoso zaljepljen hrbat...

http://zveles.blogspot.com/


morat cu ih i ja tako istrenirat...


ma, super su! tete na mom kiosku su najbolje! vec znaju da stripoteka i q strip moraju ici u izlog, a ludensovi stripovi imaju svoju posebnu policu tako da su lako uocljivi.
ljudi, ako vasa trafika nesto od stripova nema kako treba, posaljite tete da se dodju nauciti kod mojih u viroviticu.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/07/2005 : 17:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by zveles


ljudi, ako vasa trafika nesto od stripova nema kako treba, posaljite tete da se dodju nauciti kod mojih u viroviticu.



Možda bi bilo najbolje da mladje tete pošaljemo direktno tebi pa ih ti lijepo istreniraj.

I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/07/2005 : 17:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Mene je ugodno iznenadila jedna mlada teta kada sam kupovao Džepni Q.
Inace kiosk je napravljen kao ducan pa udješ unutra i razgledaš.
Kada sam uzeo Džepni Q i pri tome birao izmedju svih koje je imala kako bi izabrao najboljega, teta se sva rastopila i pocela mi pricati kako je strip super i da ga je i ona procitala.
Nažalost sada više nije u tom kiosku, a baš bi volio da znam gdje sada radi jer je žena stvarno komad.

I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3981 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/07/2005 : 17:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Možda bi bilo najbolje da mladje tete pošaljemo direktno tebi pa ih ti lijepo istreniraj.

I'll be normal when I'm dead!


aaaahh... netko mora i to... ajd dobro, zrtvovat cu se. saljiiii!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000