forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagazite na BELI PUT! 100 metaka su vec tu!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 23/08/2005 : 00:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
I nakon tog postavljanja je taj topic postao extra popularan i svega je 5-6 ljudi dalo komentar od samom izdanju a ostali su se prepirali oko Bobana.

Nemoj molim te i od ovog topica da pravis haos...

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/08/2005 : 00:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord

I nakon tog postavljanja je taj topic postao extra popularan i svega je 5-6 ljudi dalo komentar od samom izdanju a ostali su se prepirali oko Bobana.

Nemoj molim te i od ovog topica da pravis haos...

He didn't understand the price. Mortals never do.

nesto te nisam dobro cuo. kakav haos ja pravim?
prije postavljanja su neki ljudi doslovno orgijali, a onda lijepo usutili. os repete?
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 23/08/2005 : 00:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Hahaha....

Ne kazem da si ti pravio haos. Nego je topik postao haos. Samo mislim da nema potrebe opet o tome raspravljati.

Nemoj da mislis da nesto ja tebe licno optuzujem.

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/08/2005 : 00:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
drago mi je da se razumijemo. no hard feelings. :)
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 23/08/2005 : 00:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Naravno, naravno.

Jedno pitanjce. Jer lokalizovano nesto od Americkih stripova u Hrvatskoj. Za dve nedelje idem za Zagreb pa nemam pojma gde da svratim da pokupim nesto stripica. Uglavnom sve sto izlazi od evrospkih imam ili me ne interesuje.

Ili jos bolje jer ima negde da se kupe US originali po nekim normalnim cenama...



He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 00:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
imaš brale knjižaru more comics ,imaš tu amerikanaca ,kad dodješ amo lipo se javi pa cemo otic vidit što ima
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 23/08/2005 : 01:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
OK. Nema frke.

Nadam se da cu imati vremena jer sam poslom u Zagrebu ali bice valjda vremena da ugrabim malo da se promajem. Nisam bio jako dugo. Jos od 97.

Inace brat mi zivi na Korculi a ja placem sto ne mogu da idem tamo jer ne mogu da dignem godisnji pre kraja Septembra...



He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 01:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
samo placi,doli je do jaja
al doce opet ljeto
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
789 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 23/08/2005 : 08:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord



Jedno pitanjce. Jer lokalizovano nesto od Americkih stripova u Hrvatskoj.




Imas Macanove i Biukoviceve Grendele i Bolland/Moore - Batman: Killing Joke. Ne mogu se sjetit vise nicega.

Heroji...Ne trebaju vam puške ni pištolji.
Samo cisto srce, i niceg se ne boj!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/08/2005 : 09:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by veber

imaš brale knjižaru more comics ,imaš tu amerikanaca ,kad dodješ amo lipo se javi pa cemo otic vidit što ima


covjek pitao dali ima negdje amerikanaca po razumnim cijenama! a u mc-u mi se nesto bas i ne cine razumne cijene, zasto?

zato sta oni strip koji dodje 17$ prodaju po 17*7 = 119 kn
a 119kn = 16,3€

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 10:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
a nek ode i vidi pa nek racuna
možda mu dadu popust zato što je turist
a to nisan zna da dolar racunaju po 7 kuna
a ima i u algoritmu nešto amerikanaca al nisu ništa jeftiniji od mc-a
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/08/2005 : 10:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
nazalost tako je

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 23/08/2005 : 11:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
100 metaka nije skup ni kad se racuna izdvojen od ostalih trejdova. uracunaj da ce te svakako jos malo kostati ili postarina ili marza trgovine koja je uvezla strip i ispast ce ti ovaj jeftiniji, bolje opremljen i preveden na jezik koji ti je blizi. napokon - ameri tiskaju vece naklade, imaju uhodanije kanale i ne trebaju dodatno platiti prevoditelja. ako cemo gledati - mora biti jeftinije nego tamo, najbolje da odmah odustanemo od izdavanja bilo cega (sto u slucaju americkih stripova - dakle stripova na jeziku koji svi govorimo - mozda i ima smisla).

MC ima razumne cijene. ne mozes ocekivati nakon shippinga da ostane identicna americkoj.

zaboga ljudi, vi ste nevidjene cicije! to je stip. intelektualno vlasnistvo. ako ga volis i ako ti puno znaci, nema te cijene koju neces platiti! ne moze se to zbrajati kao paradajzi i paprike - kod ovog mogu dobiti kilu i pol a kod ovog samo kilu i dvajs' deka - molim lijepo.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/08/2005 : 12:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by jurica


MC ima razumne cijene. ne mozes ocekivati nakon shippinga da ostane identicna americkoj.


nije tu samo shiping uracunat. na sve vece kolicine imas BESPLATAN shipping + ogromni popusti, cak i do 40-50% od cover price-a, sto kada se radi o vecim kolicinama ispadaju velike brojke!!!

quote:

zaboga ljudi, vi ste nevidjene cicije! to je stip. intelektualno vlasnistvo. ako ga volis i ako ti puno znaci, nema te cijene koju neces platiti!


ne radi se tu o skrtosti, nego zasto bi mene netko pljackao zbog toga sta ja volim stripove???


_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 12:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
alo jure prije par mjeseci san da iljadudvista dolara kešovine pa ako san zato cicija i to još nevidjena cicija onda mu jebem mater i životu i svemu
ljudi samo raspravljaju ,neko ima dat ,a neko nema
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 12:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
i to što wanderer kaže za poštarinu je istina,na vece kolicine je bespalatna a kad uzimaš vece kolicine dobiješ i rabat izmedju 30 i 50 posto.
u principu mene nije briga ko koliko uzima i ko koliko zaraduje,stvar je da lik ima svoj princip i da nece da placa više kad može platit manje (na kraju krajeva živi se od novaca a do njih se teško dolazi) i tu nema govora o nikakvoj škrtosti a kamoli nevidenoj škrtosti.
stvar riješena.
ako je 100 B napravljen ko HB isplati ga se uzet.

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/08/2005 : 12:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message

to je upravo ono sto sam htio reci :)

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/08/2005 : 12:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by veber

alo jure prije par mjeseci san da iljadudvista dolara kešovine pa ako san zato cicija i to još nevidjena cicija onda mu jebem mater i životu i svemu
ljudi samo raspravljaju ,neko ima dat ,a neko nema


prije ne tako dugo kupio sam sa neta komplet sandmana, dakle vol 1 - vol 10 trejdove, kostalo me 816kn(110E), a da sam ga kupovao ovdje kostalo bi me 1350kn(190E), sto je 550kn(80E) vise koje NEMORAM platiti. istina cekao sam 2 tjedna da mi stigne, ali za 550kn bi cekao i mjesec dana.


_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/08/2005 : 13:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>nije tu samo shiping uracunat. na sve vece kolicine imas BESPLATAN
>shipping + ogromni popusti, cak i do 40-50% od cover price-a, sto
>kada se radi o vecim kolicinama ispadaju velike brojke!!!

Nije isto za pojedince i za firme.

Ali da se vratimo na Beli Put: ima li ime ikakve veze s istoimenim romanom koji se pak pojavljuje u knjizi "Obred prelaska" Alekseia Panshina?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 14:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ali da se vratimo na Beli Put: ima li ime ikakve veze s istoimenim romanom koji se pak pojavljuje u knjizi "Obred prelaska" Alekseia Panshina?
[/quote]

ja ne znam odakle ime, niti sta oznacava. pitas na pogresnom forumu. postavi pitanje na znaksagite, tamo mozda mozes saznati.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/08/2005 : 14:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Mislio sam prvo da necu nikada ugazit Belim putem,ali sam se prevario...
Kad sam nabavio Hellblazera sve je palo u vodu i jednostavno sam bio oduševljen takvim izdanjem na ovim prostorima.Slican topic sam htio i sAm postavit o tome tko je slijedeci.Najave su odlicne a posebno me zanimao Sandman.Znam neke sebi slicne kojima je taj prioritet i želja u polici.Medutim,dobili smo slijedeceg 100 metaka.Opet dobro.Nisam imao prilike dosada citati ali uvijek postoji želja i prvi put.A za Sandmana bi volio da je slijedeci....
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 14:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
da, da...
valja stedeti lovu...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2005 : 17:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nabavio sam prvo izdanje (mislim na Hellblazera), procitao.
Strip mi nije bio nov, poznat mi je, no svejedno mi je ugodno "sjeo" nakon citanja.
Prijevod po mom misljenju nije los, mrvicu mi smeta prijevod imena jer sam navikao na takva izdanja u kojima toga nema,
ali ako tako mora biti onda to svejedno nije razlog da se strip ne kupi.
Malo sam ostao zbunjen sa 3-4 rijeci no nista posebno. Cijena je privlacna i preporucujem ovo izdanje.

No mene ne zbunjuje cijena 100 metaka, jer ja sam davno pricao da nece to bas kostati
po cijeni po kojoj se najavljivalo i da nece biti ogroman tiraz koji bi snizio cijenu
na onu o kojoj se pricalo. Tada su se neki smijali misleci da znaju vise i da imaju informacije iz prve ruke, a sada?
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/08/2005 : 18:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
bwa-ha-ha-ha-haaaa
ki-ki-ki-ki-kiii
xe-xe-xe-xe-xe.


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2005 : 19:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Dobro za tebe znam da nisi imao i da nemas pojma, pa se i dalje mozes smijati, no neki drugi me zanimaju...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000