forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 hulk
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 31/08/2005 : 08:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
ima li jos poklonika stripa hulk osim mene? sta vam se najvise svidja na stripu?
meni je simpatican slang koji se koristi u krugu stripofila. kod mene niko ne kaze hulk, vec zelena budala.

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 31/08/2005 : 11:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Kod Hulka mi je odlican Mini serijal (2sveska) - Banner! .Hulk je legenda!!

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/08/2005 : 11:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
HULK SMASH!

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 31/08/2005 : 12:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by vice

HULK SMASH!

I feel like somebody put something in my drink

ovo mi se toliko svidja da i ja moram uvesti sig

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/08/2005 : 12:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message


I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 31/08/2005 : 12:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

quote:
Originally posted by vice

HULK SMASH!

I feel like somebody put something in my drink

ovo mi se toliko svidja da i ja moram uvesti sig

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz




Ovo paradajz vjrovatno znac isto što i meni Pistacio sladoled

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistacio sladoled.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 31/08/2005 : 17:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Hulk-a sam citao,meni nije nista posebno.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 31/08/2005 : 18:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Banner-i su sjajni.Drugo nisam citao.Ima li jos sta tako dobro?Zosko praporuci pa da formiramo misljenje i mi slabije upuceni.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 31/08/2005 : 18:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
eto, pa spomenute su neke epizode. inace se moze napisati knjiga o hulku. ali nema potrebe. englezi su to vec obavili. postoji dobar kompendium koji odgovara na sva pitanja.

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 31/08/2005 : 19:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Nije mi omiljeni ali mi se svidja u generali. Posebno mi se dopao

Hulk: The End
Banner (koga ste vec spomenuli)
Hulk: Ground Zero.

I to ovako iz glave ali ima jos dosta dobrih...

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 31/08/2005 : 19:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Ahhh. Kako da zaboravim.

The Incredible Hulk: Future Imperfect od Peter Davida

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 31/08/2005 : 23:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Ne znam što ste se uhvatili tog Bannera. Meni taj strip
nije ništa. Na stotine puta vec videna Hulk prica, toliko da
mi je bila i dosadna. U stvari prije bi je mogao nazvati
iritantnom radi Dr. Samsona. Dr. Samson kao krvožedna i
nemilosrdna vojnicina - Nema šanse, to jednostavno nije on.
Nije mi jasno što su morali prekrajati taj lik. Hulk izlazi od
1962. i od svih likova koji su se tu pojavili, da ni jedan
nisu našli koji bi im odgovarao toj ulozi, ili, na kraju krajeva,
mogli su ga jednostavno izmisliti. A ne ovako...
Pratio sam Hulka dok su ga crtali Sal Buschema i John Byrne.
Upoznaš i pratiš likove godinama... i onda odjednom BUM neki
Banner. Ne znam što bi ovo bilo - neki paralelni univerzum gdje
živi neka Samsonova zla verzija To mi je uništilo i ono
malo zainteresiranosti za tu pricu. Mislim da ovaj Banner može
znaciti nešto nekome samo ako je Corbenov fan.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/09/2005 : 00:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Banner mi je odlican strip ponajprije zbog izvanrednog crteža a ovo je zapravo grublja verzija postanka Hulka-cak je i crtež mracan.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 01/09/2005 : 02:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

ima li jos poklonika stripa hulk osim mene? sta vam se najvise svidja na stripu?
meni je simpatican slang koji se koristi u krugu stripofila. kod mene niko ne kaze hulk, vec zelena budala.



Covece, pa izgleda da ce sneg u septembru, konacno da se slozimo oko neceg, meni je Hulk isto veoma interesantan, najvise zbog psiholoske strane, dok mi je sam dizajin lika sranje i to me je dug niz godina odbijalo od tog lika, ali ima stvarno dobrih epizoda. E sad kako svi spominji Banera, kao nesto super, ja moram da kazem da mi se ne dopada, ali to je verovatno povezano sa odbojnoscu, prema Korbenovom crtezu, cenario bi mi verovatno bio mnogo bolji da su recimo crtali Ganey i S. Buschema, ali ja Korbena jednostavno ne mogu da svarim.

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 01/09/2005 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Tjah,stvar ukusa.Ja bas volim te graficki originalne umetnike sa jakim licnim pecatom,narocito one sklone expertimentu.Drugi su nvise skloni klasicnom-graficki korektnom crtezu.Volim ja i to,ali nije tako izazovno.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 01/09/2005 : 15:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor

Tjah,stvar ukusa.Ja bas volim te graficki originalne umetnike sa jakim licnim pecatom,narocito one sklone expertimentu.Drugi su nvise skloni klasicnom-graficki korektnom crtezu.Volim ja i to,ali nije tako izazovno.



Ma i ja volim to sto si ti naveo, ali Korbena jednstavno....

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 01/09/2005 : 15:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
Hulka sam citao dok sam kupovao Tallyjeva izdanja (više iz navike i pokušaja da me privuce americki strip), al jednostavno nije išlo pa sam prestao....a Korben je za mene nešto najružnije što sam vidio....toliko o ukusima....
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 01/09/2005 : 17:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord

Nije mi omiljeni ali mi se svidja u generali. Posebno mi se dopao

Hulk: The End
Banner (koga ste vec spomenuli)
Hulk: Ground Zero.

I to ovako iz glave ali ima jos dosta dobrih...

He didn't understand the price. Mortals never do.



The End je i mene odusevio...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 01/09/2005 : 17:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

Hulka sam citao dok sam kupovao Tallyjeva izdanja (više iz navike i pokušaja da me privuce americki strip), al jednostavno nije išlo pa sam prestao....a Korben je za mene nešto najružnije što sam vidio....toliko o ukusima....



Hah, znaci ipak nije problem u meni, ima jos ljudi koji ne vole Korbena...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 01/09/2005 : 18:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Korben i meni smeta u nekoj meri. Ali nije ni blizu toga da moze da me iziritira da ne procitam njegovog Hulk-a...



He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/09/2005 : 18:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
ja sam ga volio ali ga bas ne volim

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 02/09/2005 : 08:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

ja sam ga volio ali ga bas ne volim

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz




izjava do jaja....
Go to Top of Page

Hulk
Starting Member

Serbia
96 Posts

Member since 04/02/2003

Posted - 03/09/2005 : 07:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hulk a Yahoo! Message  Send Hulk a Private Message
Divan ti je potpis, ali hajde ga promeni.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2005 : 08:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by Hulk

Divan ti je potpis, ali hajde ga promeni.

gdje tebe opet zulja? si umislio da si hulk pa se osjecas prozvan??? svasta.

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz
Go to Top of Page

Hulk
Starting Member

Serbia
96 Posts

Member since 04/02/2003

Posted - 03/09/2005 : 14:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Hulk a Yahoo! Message  Send Hulk a Private Message
Prosto je simptomaticno da si pokrenuo ovaj topic, bas posle one nase male rasprave. No topik je u redu ali potpis je za mene iritirajuci. Steta sto ga nisi stavio pre rasprave.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2005 : 14:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by Hulk

Prosto je simptomaticno da si pokrenuo ovaj topic, bas posle one nase male rasprave. No topik je u redu ali potpis je za mene iritirajuci. Steta sto ga nisi stavio pre rasprave.

dobro jutro. znas, hm, kod mene u podrumu imam nikog manjeg vec: bonellija! no tebe nikako.

hulk je zelena budala - hulk smash - paradajz
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000