forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi u Pragu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 21/09/2005 : 20:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Zna li netko neku striparnicu ili slicno mjesto u Pragu gdje se prodaju stripovi (osim na trafikama, naravno).

Za petnaestak dana putujem u Prag pa bi volio kupiti nešto od Bonellijevih stripova izašlih u Ceškoj.

Na stranici Nový komiks-a sam vidio što su sve objavili ali mi nije baš jasan onaj dio o prodaji.

Edited by - rocco21 on 21/09/2005 23:14:59

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 22/09/2005 : 01:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ja sam prije 2 godine isao u prag i obisao 2 striparnice. pogledacu na karti koja mi je ostala iz praga. koliko se sad sjecam jedna je u samom centru(u ulici kojom prolazi tramvaj a zavucena u prolazu kao MC) a druga preko puta FLORA soping centra(jugoistocno od samog centra,ali vozi metro tacno do flore).ova prva mi je ostala u dobrom sjecanju jer mi je lik koji radi otvorio iako nije radilo(zbog praznika) i tako smo uletili u pricu.veoma simpatican momak. cak mi je pokazao i nulti broj ove nove serije conana od DH koji tek bio izasao tada. u ponudi je imao cak i jedan AZ(mislim da je u pitanju bio asterix medju svicarcima).u ovoj drugoj su prodavaci bili jako neljubazni i gledali su me kao da sam dosao da pokradem pola radnje.

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/09/2005 : 02:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21
[br
Za petnaestak dana putujem u Prag pa bi volio kupiti nešto od Bonellijevih stripova izašlih u Ceškoj.




za petnaest dana nekako i izlazi novi ceški Dylan Dog "Marne sny"!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/09/2005 : 14:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
na nekom topicu sam objasnjavao da na Namestima imas veliku knjizaru u kojoj se moze naci i stripova. Ove striparnice nisam nasao, tj. ljude koje sam pitao nisu mi mogli pomoci, a i nisam imao nesto previse vremena.
Imas na Karlovom mostu inace tipa iz Hrvatske koji crta karikature. Kada krenes od centra grada na most, on se nalazi skroz na drugoj strani. Zove se Nenad Vitas. Nisam sada subjektivan, ali mislim da je najbolji od svih onih tamo crtaca. Obidji i njega ako stignes. Ako se dobro sjecam, rodom je iz Sibenika.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8133 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/09/2005 : 23:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
jel' ti to ideš kod neke panjenke od ljeta? ako da, uživaj i ne misli o stripovima
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 23/09/2005 : 01:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

jel' ti to ideš kod neke panjenke od ljeta? ako da, uživaj i ne misli o stripovima




Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 23/09/2005 : 02:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
evo ti adrese ovih striparnica u koje sam ja isao:

Knihkupectví a Antikvariát
Cáslavská 15, Praha 3, Prague
This store is located in the central area of Prague (near underground line A, "Flora" station)
isto sto sam ti i ja rekao(osim sto lazu da je u centru praga )

Comics Centrum
Stepanska 36, Prague 1
Located next to the Radisson SAS hotel, in a small shopping center
ovu ces lako naci.u samom je centru a i ovaj SAS hotel ces odmah pronaci(imas ga ucrtanog na kartama)

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 23/09/2005 : 13:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by verter

evo ti adrese ovih striparnica u koje sam ja isao:

Knihkupectví a Antikvariát
Cáslavská 15, Praha 3, Prague
This store is located in the central area of Prague (near underground line A, "Flora" station)
isto sto sam ti i ja rekao(osim sto lazu da je u centru praga )

Comics Centrum
Stepanska 36, Prague 1
Located next to the Radisson SAS hotel, in a small shopping center
ovu ces lako naci.u samom je centru a i ovaj SAS hotel ces odmah pronaci(imas ga ucrtanog na kartama)

"I believe comic book heroes walk the earth..."




Hvala!

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 23/09/2005 : 13:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
np

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 24/09/2005 : 12:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
JA sam jedan fantastican album(sa Jockerom na naslovnoj[lucky bastard]:)nabavio na trafici.Kod njih izlaze divne stvari,plus,ljudi su fantasticni.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/09/2005 : 19:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja sam bijo u 8. mjesecu u Ceškoj... slucajno zaš'o u jednu knjižaru u Karlovym Varyma jer me privukao natpis "Velke slevy" (Velika Rasprodaja), i tamo nabasao na strip-albume za nevjerovatnih 15-20 kuna komad, naravno sve HC, luksuzno, u boji (na ceškom, naravno). Vecina francuski, nekoliko kupio (uz još neke knjige) i sad mi je žao što nisam kupio više.

Znaci, stripove u Ceškoj treba tražiti i po mnogobrojnim knjižarama (na ceškom knihkupectvi), kojih je po gradovima u Ceškoj na svakom koraku i to u ljetnjim mjesecima kada su rasprodaje. :)

you candy perfume girl
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/09/2005 : 20:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
e kiky i ja sam naletio bio na rasprodaje(zbog nove godine) ali nisam uzeo nista. bilo je previse drugih stvari koje su bile prioritet a nekako nisam htio uzeti gomilu albuma na ceskom.znam da su mi zapali za oko ceski albumi XIII-ice u stvarno luskuznom izdanju.

PS:stvarno su rasprodaje u knjizarama zakon a kod njih je toga bilo lopatom.
PSS:ima li u ZG rasprodaja i kada obicno budu(npr u algoritmu)?

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/09/2005 : 21:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Vidiš, upravo tamo sam kupio prvi dio Nikopolske trilogije od Bilala.
Sad mi je žao što nisam kupio sva tri, i to po tako povoljnim cijenama... a vidiš, nisam znao da ce mi se tak svidjet strip. :(
Kupih sam jedan da imam bar nešt od Bilala.

A nisam ni znao da se radi o trilogiji, dok se nisam vratio s puta kuci i procitao strip i na kraju piše da je ovo samo prva od tri price.

you candy perfume girl

Edited by - kiky on 24/09/2005 21:36:03
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000