forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 martin mystere scanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 31/08/2005 : 22:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Imam jednu zamolbu za bilo koga tko bi bio dovoljno dobar da mi pomogne. A to je da li bi mi mozda netko mogao posuditi ili prodati scanove martina iz lms-a (a naravno uvijek sam zainteresiran i za druge stripove) na cd-u?(znam,znam ima za skinuti na netu i posve podrzavam tu inicijativu ali nazalost zbog raznih problema tehnicke naravi (citaj losa veza i kompjuter)nisam u mogucnosti to iskoristiti). Unaprijed zahvaljujem

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.

panzer
Advanced Member

12614 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 01/09/2005 : 08:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

Imam jednu zamolbu za bilo koga tko bi bio dovoljno dobar da mi pomogne. A to je da li bi mi mozda netko mogao posuditi ili prodati scanove martina iz lms-a (a naravno uvijek sam zainteresiran i za druge stripove) na cd-u?(znam,znam ima za skinuti na netu i posve podrzavam tu inicijativu ali nazalost zbog raznih problema tehnicke naravi (citaj losa veza i kompjuter)nisam u mogucnosti to iskoristiti). Unaprijed zahvaljujem

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.



Kontaktiraj Rajhera s foruma. On ti bu znal pomoci.

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Rajher
New Member

Croatia
201 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 03/09/2005 : 19:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rajher's Homepage  Send Rajher a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Rache

Imam jednu zamolbu za bilo koga tko bi bio dovoljno dobar da mi pomogne. A to je da li bi mi mozda netko mogao posuditi ili prodati scanove martina iz lms-a (a naravno uvijek sam zainteresiran i za druge stripove) na cd-u?(znam,znam ima za skinuti na netu i posve podrzavam tu inicijativu ali nazalost zbog raznih problema tehnicke naravi (citaj losa veza i kompjuter)nisam u mogucnosti to iskoristiti). Unaprijed zahvaljujem

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.



Kontaktiraj Rajhera s foruma. On ti bu znal pomoci.

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!



Eto...
još bum dobil ban na stranicama jer imam skenove...
Javi se
Ima svašta,i još nešto friško utrcalo...

- - - Owned by SaM - - -
http://free-ck.t-com.hr/Rajher/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2005 : 19:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
malo off topic, ali donekle vezano za temu;

Na kioscima medju gomilom raznih DVD-a primjetih jedan za klince, neka kolekcija raznih crtica. Medju ostalim piše da se na DVD-u nalazi i Martin Mystere crtic (ispod nacrtan neki mladjahni Martin (?), Java i neka crvenokosa (Diana?))

El zna netko nešto o tome?

you candy perfume girl
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/09/2005 : 07:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Koliko znam, postoji serija crtanih "Marti Misterija". To je verovatno jedan od njih...
Go to Top of Page

marti
Junior Member



Germany
321 Posts

Member since 22/03/2003

Posted - 04/09/2005 : 16:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send marti a Private Message
to je vec par puta bila tema ovog foruma ti martijevi crtaci su totalno smece mladjahni marti je jos student i vice "mama tata" cudno da je tada vec poznavao javu jer su se oni upoznali sasvim drugacije vidi MM LMS(mislim"robovi ruznog sna"nisam siguran) mada sam ja veliki ljubitelj martija ovo sam pokusao par puta gledati preko tv i prekinuo sam :-(

RGHRRR HRMRGRRRR
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000