forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Evo još je nešto stiglo u MC (Bestseller)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/09/2005 : 17:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
Za sve one koji kukaju da se ništa ne radi :)
I za sve one koji kukaju da nemaju novaca :(























Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Ajde budi car pa reci i cene istih izdanja.

Interesuje me Gil St-Andre i Gospodari Jecma pre svega...

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Vau.Van Hamme na hrvatskom.Nisam mislio da cu to docekati ali ocito jesam.Cijena?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2005 : 18:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E ovo sa francuzima mi se dopada. Veoma.

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 02/09/2005 : 18:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Da barem Thorgal krene.
Ali nije ni ovo loše.
Ne mogu skinuti smješak sa lica. :)))

I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Jer zna neko cenu i da li ima sanse da se dokopamo ovoga u Srbiji i da li moze da se naruci iz More Comics...

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
Koja je fora sa Garfieldom ? Imam sve Garfielde službeno objavljene od '78 do danas po danima.To je ista stvar ili nešto drugo?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/09/2005 : 18:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
o jebote
radi se punom parom, svjetlosnom brzinom
nekako su mi više sumnjive price o teškom stanju u izdavaštvu, nema zarade itd
postaje sve tocnija "teorija o 16kn" = 16kn donosi lijep profit
otkuda samo toliko kupaca za te albume, pitam se????

ukratko, ili se prodaje dovoljna kolicina stripova ili se ovo malo prodaje po duplo vecoj cijeni jer OCITO MOŽE

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

o jebote
radi se punom parom, svjetlosnom brzinom
nekako su mi više sumnjive price o teškom stanju u izdavaštvu, nema zarade itd
postaje sve tocnija "teorija o 16kn" = 16kn donosi lijep profit
otkuda samo toliko kupaca za te albume, pitam se????

ukratko, ili se prodaje dovoljna kolicina stripova ili se ovo malo prodaje po duplo vecoj cijeni jer OCITO MOŽE

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Sa kompletnim izdavaštvom na ovim prostorima ti je bit u tome da izdanja uvališ knjižnicama za dobre pare.Onda nije ni bitno da li ce to itko kupiti.To naravno ne možeš sa Zagorom ali sa ovakvim izdanjima možeš.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/09/2005 : 18:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa da, ali ako knjižnice toliko otkupljuju pa što onda i netko drugi ne krene sa albumima, da nastane poplava albuma

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 02/09/2005 : 18:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

postaje sve tocnija "teorija o 16kn" = 16kn donosi lijep profit



Po svakom stripu imaš barem 2kn koje se vode kao porez na budale.



I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 02/09/2005 : 18:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Ajde bas lijepo. Malo francuskih albuma...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/09/2005 : 18:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

o jebote
radi se punom parom, svjetlosnom brzinom
nekako su mi više sumnjive price o teškom stanju u izdavaštvu, nema zarade itd
postaje sve tocnija "teorija o 16kn" = 16kn donosi lijep profit
otkuda samo toliko kupaca za te albume, pitam se????

ukratko, ili se prodaje dovoljna kolicina stripova ili se ovo malo prodaje po duplo vecoj cijeni jer OCITO MOŽE

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih


Ima i treca verzija, no ponekad je bolje drzati jezik za zubima...
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 02/09/2005 : 18:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa da, ali ako knjižnice toliko otkupljuju pa što onda i netko drugi ne krene sa albumima, da nastane poplava albuma

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



I tu moraš imati vezu kao i svugdje drugdje u životu
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/09/2005 : 19:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord

Ajde budi car pa reci i cene istih izdanja.

Interesuje me Gil St-Andre i Gospodari Jecma pre svega...

He didn't understand the price. Mortals never do.



Ja neznam, vjerojatno ce biti na sajtu od MC



Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/09/2005 : 19:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

o jebote
radi se punom parom, svjetlosnom brzinom
nekako su mi više sumnjive price o teškom stanju u izdavaštvu, nema zarade itd
postaje sve tocnija "teorija o 16kn" = 16kn donosi lijep profit
otkuda samo toliko kupaca za te albume, pitam se????

ukratko, ili se prodaje dovoljna kolicina stripova ili se ovo malo prodaje po duplo vecoj cijeni jer OCITO MOŽE

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Hmm, što se zarade tice, Berni voli stripove i zato ih izdaje jer da gleda samo na zaradu izlazili bi samo Zagor i AF.

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/09/2005 : 19:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Konacno ti "dzepni" albumi!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/09/2005 : 19:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ermmm... O cemu se zapravo radi? One-shots? A4 i 48 stranica u boji? Bas sam dosa sa mora i jos uvjek ljen tako da mi se bas i neda ceprkat po internetu.

Ajmo Djole rasvijetli nas .

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/09/2005 : 19:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Moze i Markos. Dzepni? Ajmo ljudi o cemu se radi?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/09/2005 : 19:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja sam ovo vidio u originalu kod Macana nedavno, kad je to prodavao na burzi, i kod Bernija prije jedno tri godine, recimo, dok je spominjao da bi to mozda radio. Uglavno,m francuski odgovor mangi, 4-5-6 nemam pojma tocno, albuma u crno bijeloj varijanti u manjem formatu skupljenih u jednu mekokoricenu knjigu. Dakle, jeftin nacin da procitas nekoliko inace skupih HC kolornih albuma sto je svakako pozitivna strana, dok je najveci nedostatak smanjeni format koji kod nekih stripova prijeti da tabla postane necitka, kad se sve zgusne i skupi, pogotovo ako je crtez "gust" i previse detaljan, kao npr. Swolfs(koji mi se btw ne svidja). Ovdje mi se najvise cini zanimljivim ovaj Snjezni i Gospodari Jecma.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/09/2005 : 20:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>zanimljivim ovaj Snjezni i Gospodari Jecma.

Snjezzni je Jeremiah za sirotinju. Gospodari su zaqon: soap opera o nekoliko generacija pivara. SSto nije koju pivovaru ukebao za sponzora?...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/09/2005 : 20:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Lijepe strip-novosti, i to baš u vrijeme kad sam se odlucio posvetit više francuzima...
It's like they knew! :)

you candy perfume girl
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/09/2005 : 20:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Gospodari jecma je dobar strip, imam sve albume u boji na njemackom, i isplati se nabaviti.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/09/2005 : 20:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
nadam se da ce to cudo onda doci u knjižnicu kod mene pa da zaista jeftino (preciznije, badava) procitam nekoliko inace skupih HC albuma

inace, mislio sam da su to oni klasicni A4 HC albumi
ovo mi se više svida

sad još samo da krene "džepno feler izdanje" stripova na kiosk za sirotinju, potlacene, ugnjetavane i marginalizirane i onda bi mi srce bilo na mjestu
Zagortustra, borac protiv svih uobicajenih oblika socijalnih nepravdi

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/09/2005 : 20:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Vidi Bernija! Radi punom parom!

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/09/2005 : 20:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Zadovoljit cu se sa Van Hammeom!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000