forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 472,473
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 21/09/2005 : 16:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
Magic ne radi rivalitet ni s kim a kamoli s stripovi.com

Magic nije nacionalist i to svi odi znaju

Magic ne radi nikakav nacionali rivalitet ,zato što nije nacionalst pa ga i ne može radit da hoce.

Magic ako išta radi ,radi za svoju dušu i opce dobro iz cisto humanih i poetskih motiva.On je jednostavno dobar ,pošten i castan covijek za razliku od nekih.

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 21/09/2005 : 18:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Koliko sam ja shvatio jucer u onih pola sata koliko sam stigao pogledati dok nisu zatvorili forum za neregistrirane, sajt i forum vode Magic i Vitruvian aka dobricina. Magic je otisao odavde iz samo njemu poznatih razloga, sluzbeno objasnjenje je zbog toga sto nisam objavio na homepageu dvije naslovnice strip albuma srpskih autora koje mi je on poslao. Prvo je skupa sa "Zagorom" krenuo raditi stripovi.net, ali je ljubav trajala kratko, jer je Zagor kao i obicno radio po svome, pa je stripovi.net ubrzo postao vjera.org (!?). Nakon toga su ocito magic i vitruvian krenuli samostalno. Inace, Vitruvian je izbacen zbog opetovanih vrijedjanja moderatora, ostalih korisnika na forumu i mene. (imas dio tih rasprava u stripovi sobi, mislim da je .com vs .net topic naslov pa potrazi na searchu, ako te zanima, jedan dio je bio u svastari ali je nazalost izbrisan)

Ispada da je forum otvoren otprilike 1.6. tada datiraju prvi postovi. Nije mi jasno zasto su to toliko skrivali, ne vidim u cemu je problem da se zna da postoji forum, a vidim da je tamo registrirano dosta ljudi s kojima sam u medjuvremenu bio cesto u kontaktu, ocito mi nisu smjeli ili htjeli reci, tko zna zasto, mogu samo nagadjati. Niti mi nije jasno zasto je sada zabranjen ulaz neregistriranim clanovima, oni tu "privilegiju" ovdje ocito koriste, a meni se glupo registrirati tamo gdje me ocito ne zele.

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?). Ne znam, sto se mene tice, ja sam uvijek za toleranciju, i ne vidim da je tu itko sikaniran ili diskriminiran zbog vjere ili nacionalnosti. Pojedinacne ispade rjesavaju moderatori i na to se pazi. Po meni je razlog taj sto je Magic odlucio imati svoj sajt (sto je ok) i okupio ekipu iz Bg (sto je isto ok) ali na neki nacin stvarajuci rivalitet sa s.com (sto nije ok, bar ne na ovaj nacin na koji se to cini izvana, a to je nacionalni rivalitet. To bi bilo jako tuzno i jako ruzno.)

Eto, my 2 cents."

za vitruviana sam citao(to je bilo u vrijeme,ili cak prije, kad je bila i frka oko stripovi.net).ok hvala na pojasnjenju,necu nista komentarisati.
samo jos jedno pitanje,jel to i djole napustio sajt ili privremeno ne dolazi?


"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/09/2005 : 19:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Bio sam i na tom forumu i sasvim je O.K.
Nema ni N od nacionalizma,samo razgovori o stripovima
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/09/2005 : 20:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, Djole nije napustio sajt, Djole i dalje suradjuje sa stripovi.com. A da li ce dolaziti na forum ili ne, to je njegova privatna stvar u krajnjoj liniji.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/09/2005 : 20:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by veber

Magic ne radi rivalitet ni s kim a kamoli s stripovi.com

Magic nije nacionalist i to svi odi znaju

Magic ne radi nikakav nacionali rivalitet ,zato što nije nacionalst pa ga i ne može radit da hoce.

Magic ako išta radi ,radi za svoju dušu i opce dobro iz cisto humanih i poetskih motiva.On je jednostavno dobar ,pošten i castan covijek za razliku od nekih.


Nemam vise namjeru razgovarati javno o magicu s nekim drugim osim s njim samim, a pogotovo ne s tobom, s obzirom da se u puno toga razilazimo u misljenjima. Ja Magica postujem i nisam napisao nijednu ruznu rijec o njemu sve ovo vrijeme (i ne manje vazno, niti mislim ista lose o njemu), samo sam rekao da mi neki postupci nisu jasni.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/09/2005 : 21:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
odoste vi nasiroko!!! zagorovci!! prebacite se na topic ultimet zagor... (tako nesto)

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 22/09/2005 : 01:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Ne, Djole nije napustio sajt, Djole i dalje suradjuje sa stripovi.com. A da li ce dolaziti na forum ili ne, to je njegova privatna stvar u krajnjoj liniji."

to mi je drago cuti,mora se priznati ipak je najproduktivniji saradnik.stripovi.com

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2005 : 10:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"Ne, Djole nije napustio sajt, Djole i dalje suradjuje sa stripovi.com. A da li ce dolaziti na forum ili ne, to je njegova privatna stvar u krajnjoj liniji."

to mi je drago cuti,mora se priznati ipak je najproduktivniji saradnik.stripovi.com

"I believe comic book heroes walk the earth..."


Pa dalo bi se raspravljati je li on najproduktivniji ili DeeCay, ali tu su negdje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 22/09/2005 : 10:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by verter

to mi je drago cuti,mora se priznati ipak je najproduktivniji saradnik.stripovi.com


Pa dalo bi se raspravljati je li on najproduktivniji ili DeeCay, ali tu su negdje.


ja dajem glas za DeeCay-a
Go to Top of Page

Ned Mace
stripovi.com suradnik

Croatia
638 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 22/09/2005 : 12:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ned Mace a Private Message
Možda nije najproduktivniji, ali je po mom mišljenju svakako najkvalitetniji.

"Extremism in the defense of liberty is no vice. Moderation in the pursuit of justice is no virtue."
Republikanci su zakon! Go W! www.gop.com
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 22/09/2005 : 12:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma dolazit ce Djole na ovaj forum... još cemo mi da se drugarišemo i diskutujemo ovdje, bez brige. Osjecam to...

you candy perfume girl
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 22/09/2005 : 13:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Pa dalo bi se raspravljati je li on najproduktivniji ili DeeCay, ali tu su negdje."

pa dobro ja sam mislio prvenstveno na tekstove o stripovima i one tabloide jer recenzije nesto cesto ni ne posjecujem.


"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2005 : 13:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ma dobro, nema potrebe uopce o tome raspravljati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 22/09/2005 : 15:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"ma dobro, nema potrebe uopce o tome raspravljati."

ma naravno!


"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/09/2005 : 16:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
u svemu ovome meni je najgluplja prica o bilo cijoj "ugroženosti" na ovom forumu. to su, u krajnjoj liniji, price za malu djecu i najlakše je preko te teze neke druge stvari rješavati, što je tužno i žalosno.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/09/2005 : 21:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
verter

zalosno je isticanje pojedinih osoba , kao u ovom slucaju magica i vitruvijana

veber je idealno opisao magica
ja bih stao u obranu vitruvijana
ako se netko zakacio sa markosom na ovom forumu to ne znaci da je ta osoba losa
a ako ima sto reci vitruvijanu u " lice " moze to uciniti tamo na tom sajtu
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 23/09/2005 : 00:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"zalosno je isticanje pojedinih osoba , kao u ovom slucaju magica i vitruvijana "

niko ih nije isticao(uostalom ja sam ih prvi spomenuo) i mislim da ti nece upaliti ovaj fol da iznerviras markosa

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/09/2005 : 06:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

verter

zalosno je isticanje pojedinih osoba , kao u ovom slucaju magica i vitruvijana

veber je idealno opisao magica
ja bih stao u obranu vitruvijana
ako se netko zakacio sa markosom na ovom forumu to ne znaci da je ta osoba losa
a ako ima sto reci vitruvijanu u " lice " moze to uciniti tamo na tom sajtu


Krugeru, prije si bio u boljoj formi. Razocarao si me.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 23/09/2005 : 13:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
valjda su prije ljudi bili naivniji(samnom na celu)

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/10/2005 : 13:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Kruger

verter

zalosno je isticanje pojedinih osoba , kao u ovom slucaju magica i vitruvijana

veber je idealno opisao magica
ja bih stao u obranu vitruvijana
ako se netko zakacio sa markosom na ovom forumu to ne znaci da je ta osoba losa
a ako ima sto reci vitruvijanu u " lice " moze to uciniti tamo na tom sajtu


Krugeru, prije si bio u boljoj formi. Razocarao si me.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





pa prije sam bio naivan i dozvoljavao da se manipulira monjim izjavama jer sam ih pisao nevjesto s zarom u srcu
sad me boli briga sto ce ko misliti , niti imam cilj ikog iznervirati ,
meni je uvjek bio cilj da se prikaze istina i druga strana , ona koja se napada
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/10/2005 : 13:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"zalosno je isticanje pojedinih osoba , kao u ovom slucaju magica i vitruvijana "

niko ih nije isticao(uostalom ja sam ih prvi spomenuo) i mislim da ti nece upaliti ovaj fol da iznerviras markosa

"I believe comic book heroes walk the earth..."



zasto bih iznervirao markosa , pa ovdje se iskljucivo obracam tebi
al mislim da je to rijeseno , mislim da je ok da ovako zavrsi
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000