forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 472,473
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

istoriske ili povjesne cinjenice su te da je ZWS imao pedesetak clanova , sto je u to vrijeme kad nije bilo strip kampanje i promidzbe bilo dobro
na njima su se mogle naci teme o stripu i o religiji tada tim clanovima to nije smetalo
stripovi net trenutno nemaju skoro nijednog starog clana koji su posjecivali i ZWS i stripovi com i sada posjecuju Magicov sajtili su an s comu
imaju novo clanstvo , a isto stanje bi postigli da nisu ni poceli sa stripovima
eto to su povjesne cinjenice
a tko zna koliko ce oni daleko dogurati u svom polju , popuceni raznim iskustvima i netrpeljivostima medju ljudima



Pa sta bi ti sajt samo za stare clanove ZWS, ja vise i ne znam ko su bili stari clanovi da budem iskren niti me interesuje.

"One bukkake cumming up "


Edited by - seinfeld on 20/09/2005 13:15:32
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam svoju toleranciju itekako pokazao time sto trpim tvoja sranja ovdje 4 godine. Najozbiljnije te upozoravam, ili prekini ili cu te izbaciti. Magicov sajt me ne muci i nemam problema s njima. Samo sam komentirao to sto je forum zatvoren za goste, za to sam dobio objasnjenje i gotovo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



cuj , da nekog vredjam i pravim sranja , zasluzio bi izbacivanje
a to sto ti trpis moje misljenje 4 godine , ja bih rekao 5 godina , jer se u nekim stvarima nismo slagali ni na ZWS .- u , to je druga stvar , to nema veze sa ovom stranicom niti ljudima na njoj
mene ne mozes uplasiti , znas to , tako mi je svjedno , necu se promjeniti ni pokoriti , a ako zbog toga trebam letiti , nek letim
ja sigurno na ovoj stranici necu praviti sranja

dakle savjet koji si dao seinfildu vrijedi i za tebe i za svakog sa stripova com , ako nesto ima reci Magicu i ekipi nek to kaze tamo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Markos

Seinfelde, molim te ne zapocinji ovdje svadje koje ovdje ne pripadaju. Logiraj se lijepo tamo i rijesi svoje probleme tamo ako ih imas sa tamosnjim moderatorima i administratorima. Ne zelim jos svadja i jos napetosti pogotovo jer ja sa vecinom toga nemam nikakve veze a sve se poslije sruci na moja ledja i onda se raspredaju raznorazne teorije na moj racun.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Nemam nikakvih problema s moderatorima nego s vitruvianom a ni s njim nemam vise problema . Samo komentarisem sta sam vidio na sajtu tj. forumu za tih 5 min. koje sam proveo tamo a ukljucivanje na forum je out of question, ne znam sta bi mogao da kazem niti bi i zelio bilo sta da kazem. Nece biti nikave svade ne znam o cemu pricas sto se mene tice ja necu vise nista ni pisati o tom forumu, to je za MAGICA ili tko je vec glavni tamo.Neka on pravi promociju meni se ne da.
"One bukkake cumming up "


Ok, super, molim te lijepo da se toga onda i drzis.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Markos

Ja sam svoju toleranciju itekako pokazao time sto trpim tvoja sranja ovdje 4 godine. Najozbiljnije te upozoravam, ili prekini ili cu te izbaciti. Magicov sajt me ne muci i nemam problema s njima. Samo sam komentirao to sto je forum zatvoren za goste, za to sam dobio objasnjenje i gotovo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



cuj , da nekog vredjam i pravim sranja , zasluzio bi izbacivanje
a to sto ti trpis moje misljenje 4 godine , ja bih rekao 5 godina , jer se u nekim stvarima nismo slagali ni na ZWS .- u , to je druga stvar , to nema veze sa ovom stranicom niti ljudima na njoj
mene ne mozes uplasiti , znas to , tako mi je svjedno , necu se promjeniti ni pokoriti , a ako zbog toga trebam letiti , nek letim
ja sigurno na ovoj stranici necu praviti sranja

dakle savjet koji si dao seinfildu vrijedi i za tebe i za svakog sa stripova com , ako nesto ima reci Magicu i ekipi nek to kaze tamo


Samo nemoj poslije reci da te nisam upozorio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Kruger

istoriske ili povjesne cinjenice su te da je ZWS imao pedesetak clanova , sto je u to vrijeme kad nije bilo strip kampanje i promidzbe bilo dobro
na njima su se mogle naci teme o stripu i o religiji tada tim clanovima to nije smetalo
stripovi net trenutno nemaju skoro nijednog starog clana koji su posjecivali i ZWS i stripovi com i sada posjecuju Magicov sajtili su an s comu
imaju novo clanstvo , a isto stanje bi postigli da nisu ni poceli sa stripovima
eto to su povjesne cinjenice
a tko zna koliko ce oni daleko dogurati u svom polju , popuceni raznim iskustvima i netrpeljivostima medju ljudima



Pa sta bi ti sajt samo za stare clanove ZWS, ja vise i ne znam ko su bili stari clanovi da budem iskren niti me interesuje.

"One bukkake cumming up "





malo prije si napisao da neces vise potezati stare teme , a sad opet izazivas , vidis li koliko je osjetljivo o tome pricati da bi netko mogao letiti zbog toga , a to cu vjerovatno biti ja , ti ne , te bi ce oprostiti , a meni nece
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ne stare teme nego novi forum, kad se postavi taj novi sajt rado cu ga posjetiti i vidjeti o cemu se radi i opet ostaviti komentar ovako nemam sta da pricam o forumu,forum je forum ko milion drugih foruma. Sta je tu osjetljivo i ako se prica o starim temama, tebi je ZWS bio neka vrsta "crkve" meni je to bio strip sajt isto kao sto mi je stripovi.com strip sajt. Ko i u stvarnom zivotu imas ljudi koji ti se svidaju i onih koji ti se ne svidaju, te mozes da negiras a na netu se to zove ban jer net je net moze se deset dana pricati o temi koja se lice u lice za 1 minutu moze rijesiti. Osjecaja nema na netu samo smilies a i to su bits i bytes.

"One bukkake cumming up "


Edited by - seinfeld on 20/09/2005 13:28:58
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ne stare teme nego novi forum, kad se postavi taj novi sajt rado cu ga posjetiti i vidjeti o cemu i opet ostaviti komentar ovako nemam sta da pricam o forumu,forum je forum ko milion drugih foruma. Sta je tu osjetljivo i ako se prica o starim temama, tebi je ZWS bio neka vrsta "crkve" meni je to bio strip sajt isto kao sto mi je stripovi.com strip sajt. Ko i u stvarnom zivotu imas ljudi koji ti se svidaju i onih koji ti se ne svidaju, te mozes da negiras a na netu se to zove ban jer net je net moze se deset dana pricati o temi koja se lice u lice za 1 minutu moze rijesiti. Osjecaja nema na netu samo smilies a i to su bits i bytes.

"One bukkake cumming up "





nije mi ZWS bio kao " crkva " , jednostavno mi je bio drag , simpatican , kao sto je tebi s com
ja se jako dobro sjecam starih clanova , cak je na ovom sajtu bila otvorena tema o starim clanovima ZWS - a
istina je da je i sa sajtovima kao i u stvarnom zivotu , neki su ti sajtovi ok , neki nisu
pa osjetljivo je pricati o starim temam , zato sto se povlace stare price i netrpeljivosti i odmah izbiju sukobi na relaciji neistomisljenika
tesko je na ovom sajtu napisati da ti je neski slican sajt bolji , ili obrnuto da napises da su stripovi com bolji od tog drugog , a da to nece biti sankcionirano , ustvari vjerovatno ovisi o nacinu kako to napises , a mora se priznati da bas nisi birao rijeci kad si se izjasnjavao na tim drugim sajtovima , pa si bio izbacen
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Bas jesam birao rijeci pitao sam zagora kakva ce biti razlika izmedu s.net i s.com i bang odmah ban :-).
Zasto? Zato jer je S.net bio kopija s.com i sektaski sajt za one "protjerane" (citaj oni koji su pravili sranja ovdje) s s.com,tacka , nema se tu sta dodati na kraju se sajt raspao ne zbog mene ne zbog marka nego zbog nesposobnosti brata zagora . AMEN. :-)

To je tacno sto si naveo meni je s.com najbolji strip sajt ne samo na ex YU prostorima nego globalno gledajuci jedan od najboljih na svijetu ako mogu da budem skroman za trenutak ;-) isto kao sto je tebi ZWS. Stare teme ne treba da izazivaju sukobe ali sta je mogu kad si se ti zakacio za njih i odmah trazis dlaku u jajetu.

"One bukkake cumming up "


Edited by - seinfeld on 20/09/2005 13:48:52
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Seinfelde, okani se te teme. Zar ne vidis da time sto mu odgovaras radis upravo ono sto hoce? Ignoriraj ga. Vidim ja da cu ja morati uzeti godisnji i napraviti ignore funkciju na ovom forumu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 14:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Seinfelde, okani se te teme. Zar ne vidis da time sto mu odgovaras radis upravo ono sto hoce? Ignoriraj ga. Vidim ja da cu ja morati uzeti godisnji i napraviti ignore funkciju na ovom forumu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



sad ti pocinje smetati prijateljski razgovor izmedju dva clana , ne brini se , nije mi namjera da ovdje sa seinfildom raspravljam o Zagoru , ja sam samo reagirao na tvoju reakciju o Zagoru
dakle po nekakvom bon tonu , negativne kritike o drugim sajtovima bi se trebale reci na tom sajtu o kojem se govori

tako i ti seinfild jos uvjek imas sanse da im skreses u brk sve sto zelis , jer oni jos uvjek rade punom parom , svidjalo se to nama ili ne

Edited by - Kruger on 20/09/2005 14:16:01
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 15:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
pokvarili ste topic o zagoru

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 15:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

pokvarili ste topic o zagoru

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!





mi smo gadovi , treba nas sve zajedno u paketu izbaciti

no najvise bi mi bilo zao seinfilda , covjek ni kriv ni duzan
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 16:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
mi smo gadovi , treba nas sve zajedno u paketu izbaciti


svi smo mi gadovi na svoj nacin...rekli ste šta ste imali jedan drugome po tko zna koji put,ali ubuduce na mail...inace sve izbacujem,markosa ne mogu,nemam tu funkcijuili otvorite novi topic u test roomu pa se tamo koljite!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 17:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger
mi smo gadovi , treba nas sve zajedno u paketu izbaciti


svi smo mi gadovi na svoj nacin...rekli ste šta ste imali jedan drugome po tko zna koji put,ali ubuduce na mail...inace sve izbacujem,markosa ne mogu,nemam tu funkcijuili otvorite novi topic u test roomu pa se tamo koljite!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!





nema potrebe , sa seinfildom se nisam svadio , a s Markosom mozda jesam , ali nemam namjeru nastavljati
steta da se i Markosa ne moze izbaciti na par dana , he he he
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 17:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ti bi nas izbacivao a ja se taman dogovorio s krugerom da ti posalje ZS 83, nista od toga onda krugeru ne salji mu to !

"One bukkake cumming up "

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 17:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ti bi nas izbacivao a ja se taman dogovorio s krugerom da ti posalje ZS 83, nista od toga onda krugeru ne salji mu to !


to sam davno nabaviodaj neki drugi iz potražnje

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 17:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sta ti jos treba, pa ti to trazis vec 3 godine zar jos uvijek nemas kolekciju zagora ZS&LMS :-)) ?
Ugledaj se na dadu, on to nade sve odjednom :-) !!

"One bukkake cumming up "

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 17:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ti bi nas izbacivao a ja se taman dogovorio s krugerom da ti posalje ZS 83, nista od toga onda krugeru ne salji mu to !

"One bukkake cumming up "





nema za njega stripova dok ne bude dobar prema nama
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/09/2005 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Sigurno ima, ali poznavajuci Globinja, vreba GLANCERE ili bar 5/5
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 17:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
nema za njega stripova dok ne bude dobar prema nama


bio dobar ili ne,stripove koje tražim,nemaš

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 17:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Sigurno ima, ali poznavajuci Globinja, vreba GLANCERE ili bar 5/5


pa ne moraju biti glanc,mogu biti odlicni

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/09/2005 : 18:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Kao što rekoh 5/5.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 18:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Kao što rekoh 5/5.


ok,onda -5...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 20/09/2005 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

pokvarili ste topic o zagoru


kako? vidis da pricaju o zagoru, nije bitno kojem;)
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/09/2005 : 15:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Eto. Svi zadovoljni. Zagor je tu.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000