forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 472,473
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 09:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by verter

pa ko vodi taj forum i zasto magic ne dolazi vise na ovaj forum? jel to bila neka svadja dok me nije bilo? ili je rommel sindrom zahvatio i druge...

ne volim forume na koje ne mozes doci a da se ne logujes...

"I believe comic book heroes walk the earth..."


Koliko sam ja shvatio jucer u onih pola sata koliko sam stigao pogledati dok nisu zatvorili forum za neregistrirane, sajt i forum vode Magic i Vitruvian aka dobricina. Magic je otisao odavde iz samo njemu poznatih razloga, sluzbeno objasnjenje je zbog toga sto nisam objavio na homepageu dvije naslovnice strip albuma srpskih autora koje mi je on poslao. Prvo je skupa sa "Zagorom" krenuo raditi stripovi.net, ali je ljubav trajala kratko, jer je Zagor kao i obicno radio po svome, pa je stripovi.net ubrzo postao vjera.org (!?). Nakon toga su ocito magic i vitruvian krenuli samostalno. Inace, Vitruvian je izbacen zbog opetovanih vrijedjanja moderatora, ostalih korisnika na forumu i mene. (imas dio tih rasprava u stripovi sobi, mislim da je .com vs .net topic naslov pa potrazi na searchu, ako te zanima, jedan dio je bio u svastari ali je nazalost izbrisan)

Ispada da je forum otvoren otprilike 1.6. tada datiraju prvi postovi. Nije mi jasno zasto su to toliko skrivali, ne vidim u cemu je problem da se zna da postoji forum, a vidim da je tamo registrirano dosta ljudi s kojima sam u medjuvremenu bio cesto u kontaktu, ocito mi nisu smjeli ili htjeli reci, tko zna zasto, mogu samo nagadjati. Niti mi nije jasno zasto je sada zabranjen ulaz neregistriranim clanovima, oni tu "privilegiju" ovdje ocito koriste, a meni se glupo registrirati tamo gdje me ocito ne zele.

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?). Ne znam, sto se mene tice, ja sam uvijek za toleranciju, i ne vidim da je tu itko sikaniran ili diskriminiran zbog vjere ili nacionalnosti. Pojedinacne ispade rjesavaju moderatori i na to se pazi. Po meni je razlog taj sto je Magic odlucio imati svoj sajt (sto je ok) i okupio ekipu iz Bg (sto je isto ok) ali na neki nacin stvarajuci rivalitet sa s.com (sto nije ok, bar ne na ovaj nacin na koji se to cini izvana, a to je nacionalni rivalitet. To bi bilo jako tuzno i jako ruzno.)

Eto, my 2 cents.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 20/09/2005 : 10:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
I ja sam ugrozen! Ali sexualno....
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 10:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Ono sto ne kapiram iz ovog tog posta Marko jeste sta si ti to uradio kad je forum zatvoren za neregistrovane samo pola sata nakon sto si ga otkrio? Pa ne raspolazu valjda moderatori PSI mocima da provale ko im cita forum? Nesto si valjda morao da morao da uradis a vidim izbegavas da napises, iz nekog razloga...

Sajt ne postoji, postoji samo forum. Zasto je tajan? Pa mozda bas da se izbegnu prepucavanja kakva su permanentno postojala na liniji stripovi.net-stripovi.com. Zasto je zakljucan? Pa mozda bas da se izbegne da ljudi koji ne postiraju tamo i za koje se zna nece postirati tamo dolaze ovde i postiraju o tome sto su videli, na jedan ruzan nacin. Ja ne znam prave odgovore ni na jedno od ova dva pitanja ali ovo su odgovori koji se sami namecu jer mi zvuci logicno

Treba pustiti da se stvari smire. Rivalitet ocito postoji samom egzistenicijom ova dva sajta, bez da MAGIC tu nesto radi i podriva, kako insinuiras. A sve sto ti kazes na tu temu a on ti odgovori samo ce taj rivalitet jos produbiti

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/09/2005 : 10:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zatvaranje foruma za neregistrovane, do daljenjeg sam tražio ja. Da se ne ponovi situacija u kojoj je itekako zamerano što postoji forum. Ko ima problem sa tim, može slobodno da mi se obrati na mail, pa da to razjasnimo.

Ostalo necu (ponovo) da komentarišem.

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/09/2005 : 10:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by verter

pa ko vodi taj forum i zasto magic ne dolazi vise na ovaj forum? jel to bila neka svadja dok me nije bilo? ili je rommel sindrom zahvatio i druge...

ne volim forume na koje ne mozes doci a da se ne logujes...

"I believe comic book heroes walk the earth..."


Koliko sam ja shvatio jucer u onih pola sata koliko sam stigao pogledati dok nisu zatvorili forum za neregistrirane, sajt i forum vode Magic i Vitruvian aka dobricina. Magic je otisao odavde iz samo njemu poznatih razloga, sluzbeno objasnjenje je zbog toga sto nisam objavio na homepageu dvije naslovnice strip albuma srpskih autora koje mi je on poslao. Prvo je skupa sa "Zagorom" krenuo raditi stripovi.net, ali je ljubav trajala kratko, jer je Zagor kao i obicno radio po svome, pa je stripovi.net ubrzo postao vjera.org (!?). Nakon toga su ocito magic i vitruvian krenuli samostalno. Inace, Vitruvian je izbacen zbog opetovanih vrijedjanja moderatora, ostalih korisnika na forumu i mene. (imas dio tih rasprava u stripovi sobi, mislim da je .com vs .net topic naslov pa potrazi na searchu, ako te zanima, jedan dio je bio u svastari ali je nazalost izbrisan)

Ispada da je forum otvoren otprilike 1.6. tada datiraju prvi postovi. Nije mi jasno zasto su to toliko skrivali, ne vidim u cemu je problem da se zna da postoji forum, a vidim da je tamo registrirano dosta ljudi s kojima sam u medjuvremenu bio cesto u kontaktu, ocito mi nisu smjeli ili htjeli reci, tko zna zasto, mogu samo nagadjati. Niti mi nije jasno zasto je sada zabranjen ulaz neregistriranim clanovima, oni tu "privilegiju" ovdje ocito koriste, a meni se glupo registrirati tamo gdje me ocito ne zele.

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?). Ne znam, sto se mene tice, ja sam uvijek za toleranciju, i ne vidim da je tu itko sikaniran ili diskriminiran zbog vjere ili nacionalnosti. Pojedinacne ispade rjesavaju moderatori i na to se pazi. Po meni je razlog taj sto je Magic odlucio imati svoj sajt (sto je ok) i okupio ekipu iz Bg (sto je isto ok) ali na neki nacin stvarajuci rivalitet sa s.com (sto nije ok, bar ne na ovaj nacin na koji se to cini izvana, a to je nacionalni rivalitet. To bi bilo jako tuzno i jako ruzno.)

Eto, my 2 cents.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Misliš da je MM vitruvian?

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 10:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SANdMAN

Ono sto ne kapiram iz ovog tog posta Marko jeste sta si ti to uradio kad je forum zatvoren za neregistrovane samo pola sata nakon sto si ga otkrio? Pa ne raspolazu valjda moderatori PSI mocima da provale ko im cita forum? Nesto si valjda morao da morao da uradis a vidim izbegavas da napises, iz nekog razloga...



Pa kad je sejo poslao link, otisao sam pogledati i to sam napisao ovdje:-) To je sve sto sam napravio:-)

quote:
Originally posted by SANdMAN
Sajt ne postoji, postoji samo forum. Zasto je tajan? Pa mozda bas da se izbegnu prepucavanja kakva su permanentno postojala na liniji stripovi.net-stripovi.com. Zasto je zakljucan? Pa mozda bas da se izbegne da ljudi koji ne postiraju tamo i za koje se zna nece postirati tamo dolaze ovde i postiraju o tome sto su videli, na jedan ruzan nacin. Ja ne znam prave odgovore ni na jedno od ova dva pitanja ali ovo su odgovori koji se sami namecu jer mi zvuci logicno



stripovi.net je bila druga stvar, radilo se defakto o plagijatu. Magic nije glup i nece dozvoliti da se to ponovi, a dovoljno je kreativan da ce sloziti originalan sajt. Dakle, samim tim smo izbjegli glavni motiv prepucavanja.

quote:
Originally posted by SANdMAN
A sve sto ti kazes na tu temu a on ti odgovori samo ce taj rivalitet jos produbiti


Dobro, to je tocno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 10:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Misliš da je MM vitruvian?


A tko drugi?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 10:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Zatvaranje foruma za neregistrovane, do daljenjeg sam tražio ja. Da se ne ponovi situacija u kojoj je itekako zamerano što postoji forum. Ko ima problem sa tim, može slobodno da mi se obrati na mail, pa da to razjasnimo.

Ostalo necu (ponovo) da komentarišem.


OK.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 10:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Pa kad je sejo poslao link, otisao sam pogledati i to sam napisao ovdje:-) To je sve sto sam napravio:-)


Znaci, Sejo je za sve kriv. Zahtevam da se podrivac Sejo kickuje sa sajta, zajedno sa marlowe i Zoskom!

quote:
Originally posted by Markos
stripovi.net je bila druga stvar, radilo se defakto o plagijatu. Magic nije glup i nece dozvoliti da se to ponovi, a dovoljno je kreativan da ce sloziti originalan sajt. Dakle, samim tim smo izbjegli glavni motiv prepucavanja.


I ja mislim da ce sve biti OK i sasvim tolerantno u buducnosti izmedju vasa dva sajta, kad se taj drugi sajt konacno napravi
The more the merrier

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 10:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
The more the merrier!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 11:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
ma, izbacite samo marlowea, i nastace idila.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/09/2005 : 11:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?).



ne volim da se zovem "istim glasovima".
slobodno kvotuj mene za to.
imenom i prezimenom(koje je inache djokovic:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/09/2005 : 11:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
dekara, de ti crtaj onog svog krampusa i pusti gluposti

Durch dieses Loch wird er kommen.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 20/09/2005 : 11:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Gresis, Deki. Ako je u jednom trenutku to i moglo, sad je suvise kasno je da se izbacivanjem najgorih bukaca sa jedne i druge strane situacija razresi

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 11:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?).



ne volim da se zovem "istim glasovima".
slobodno kvotuj mene za to.
imenom i prezimenom(koje je inache djokovic:))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


Ma nisi ti jedini... Nego, jesi dobro putovao?:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 12:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

stripovi.net je bila druga stvar, radilo se defakto o plagijatu. Magic nije glup i nece dozvoliti da se to ponovi, a dovoljno je kreativan da ce sloziti originalan sajt. Dakle, samim tim smo izbjegli glavni motiv prepucavanja.




stripovi net sigurno nisu kopija stripova com , to je glupa i kompleksirana optuzba , i sam znas da nije bilo ZWS - a nikad ne bi postojao stripovi com , mozda i bi ali ne bi postigao to sto je da nije iskoristio logistiku , nerazvijene i zapocete ideje ZWS - a , koliko god to poricao to su povijesne cinjenice
ZWS je bio kombinacija strip sajta i religiskog sajta , sad su samo religiskog

ima mnogo ideja vezanih uz koje se mogu izvesti i plasirati
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 12:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Juce sam procunajao po forumu, tek je poceo da radi dakle ne mogu ga sada prokomentarisati, vidim da na vrhu foruma najavljuju uskoro najbolji strip sajt sto je dobra stvar jer ne mislim da cu svracat na forum osim mozda jednom godisnje.

"One bukkake cumming up "


Edited by - seinfeld on 20/09/2005 12:29:01
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 12:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by verter

pa ko vodi taj forum i zasto magic ne dolazi vise na ovaj forum? jel to bila neka svadja dok me nije bilo? ili je rommel sindrom zahvatio i druge...

ne volim forume na koje ne mozes doci a da se ne logujes...

"I believe comic book heroes walk the earth..."


Koliko sam ja shvatio jucer u onih pola sata koliko sam stigao pogledati dok nisu zatvorili forum za neregistrirane, sajt i forum vode Magic i Vitruvian aka dobricina. Magic je otisao odavde iz samo njemu poznatih razloga, sluzbeno objasnjenje je zbog toga sto nisam objavio na homepageu dvije naslovnice strip albuma srpskih autora koje mi je on poslao. Prvo je skupa sa "Zagorom" krenuo raditi stripovi.net, ali je ljubav trajala kratko, jer je Zagor kao i obicno radio po svome, pa je stripovi.net ubrzo postao vjera.org (!?). Nakon toga su ocito magic i vitruvian krenuli samostalno. Inace, Vitruvian je izbacen zbog opetovanih vrijedjanja moderatora, ostalih korisnika na forumu i mene. (imas dio tih rasprava u stripovi sobi, mislim da je .com vs .net topic naslov pa potrazi na searchu, ako te zanima, jedan dio je bio u svastari ali je nazalost izbrisan)

Ispada da je forum otvoren otprilike 1.6. tada datiraju prvi postovi. Nije mi jasno zasto su to toliko skrivali, ne vidim u cemu je problem da se zna da postoji forum, a vidim da je tamo registrirano dosta ljudi s kojima sam u medjuvremenu bio cesto u kontaktu, ocito mi nisu smjeli ili htjeli reci, tko zna zasto, mogu samo nagadjati. Niti mi nije jasno zasto je sada zabranjen ulaz neregistriranim clanovima, oni tu "privilegiju" ovdje ocito koriste, a meni se glupo registrirati tamo gdje me ocito ne zele.

Sto se tice Srba, oni se navodno osjecaju ugrozeni ovdje, takve glasine dolaze do mene, mada ispada po tim istim glasovima da je dovoljno izbaciti Marlowea i Zoska i da sve bude u redu(!?). Ne znam, sto se mene tice, ja sam uvijek za toleranciju, i ne vidim da je tu itko sikaniran ili diskriminiran zbog vjere ili nacionalnosti. Pojedinacne ispade rjesavaju moderatori i na to se pazi. Po meni je razlog taj sto je Magic odlucio imati svoj sajt (sto je ok) i okupio ekipu iz Bg (sto je isto ok) ali na neki nacin stvarajuci rivalitet sa s.com (sto nije ok, bar ne na ovaj nacin na koji se to cini izvana, a to je nacionalni rivalitet. To bi bilo jako tuzno i jako ruzno.)

Eto, my 2 cents.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



1.Pa i s.com je poceo s ekipom iz Zagreba !
2.Bljak meni je svaki sajt s vitruvianom sajt koji rado necu posjetiti .
3.Ni ja nisam znao za sajt a izgleda dosta ljudi ovdje nije znalo, izgleda da nas ne vole ili zele da naprave sajt za saku ljudi.Ma zezam se ali ne vidim zasto ne najavljuju novi sajt o stripovima na najvecem sajtu o stripovima. Ustvari vidim ali zadrzacu to za sebe


"One bukkake cumming up "

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 12:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

stripovi net sigurno nisu kopija stripova com , to je glupa i kompleksirana optuzba , i sam znas da nije bilo ZWS - a nikad ne bi postojao stripovi com , mozda i bi ali ne bi postigao to sto je da nije iskoristio logistiku , nerazvijene i zapocete ideje ZWS - a , koliko god to poricao to su povijesne cinjenice
ZWS je bio kombinacija strip sajta i religiskog sajta , sad su samo religiskog

ima mnogo ideja vezanih uz koje se mogu izvesti i plasirati




Da su naveli da ce sajt imati religiju i stripove imali bi 10 korisnika tj. 10 bivisih moderatora tog sajta. To su istorijske cinjenice .

"One bukkake cumming up "

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 12:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Markos

stripovi.net je bila druga stvar, radilo se defakto o plagijatu. Magic nije glup i nece dozvoliti da se to ponovi, a dovoljno je kreativan da ce sloziti originalan sajt. Dakle, samim tim smo izbjegli glavni motiv prepucavanja.




stripovi net sigurno nisu kopija stripova com , to je glupa i kompleksirana optuzba , i sam znas da nije bilo ZWS - a nikad ne bi postojao stripovi com , mozda i bi ali ne bi postigao to sto je da nije iskoristio logistiku , nerazvijene i zapocete ideje ZWS - a , koliko god to poricao to su povijesne cinjenice
ZWS je bio kombinacija strip sajta i religiskog sajta , sad su samo religiskog

ima mnogo ideja vezanih uz koje se mogu izvesti i plasirati



Krugeru, muka mi je od tvojih interpretacija povijesnih cinjenica, pocevsi od onih da Hitler nije zlocinac pa nadalje. Necu s tobom zapocinjati iste rasprave, nego cu napraviti nesto sto sam davno trebao napraviti. Sljedeci put kad dodjes sa ovakvim provokacijama ces biti izbacen. Nemoj reci da nisi bio upozoren. Isto vrijedi i za sve ostale, gotovo je s politikom "ne treba tjerati ljude, ovo je strip sajt, neka nas ima sto vise". Puna mi je kapa vise natezanja sa raznoraznim pacijentima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Seinfelde, molim te ne zapocinji ovdje svadje koje ovdje ne pripadaju. Logiraj se lijepo tamo i rijesi svoje probleme tamo ako ih imas sa tamosnjim moderatorima i administratorima. Ne zelim jos svadja i jos napetosti pogotovo jer ja sa vecinom toga nemam nikakve veze a sve se poslije sruci na moja ledja i onda se raspredaju raznorazne teorije na moj racun.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Kruger

stripovi net sigurno nisu kopija stripova com , to je glupa i kompleksirana optuzba , i sam znas da nije bilo ZWS - a nikad ne bi postojao stripovi com , mozda i bi ali ne bi postigao to sto je da nije iskoristio logistiku , nerazvijene i zapocete ideje ZWS - a , koliko god to poricao to su povijesne cinjenice
ZWS je bio kombinacija strip sajta i religiskog sajta , sad su samo religiskog

ima mnogo ideja vezanih uz koje se mogu izvesti i plasirati




Da su naveli da ce sajt imati religiju i stripove imali bi 10 korisnika tj. 10 bivisih moderatora tog sajta. To su istorijske cinjenice .

"One bukkake cumming up "





istoriske ili povjesne cinjenice su te da je ZWS imao pedesetak clanova , sto je u to vrijeme kad nije bilo strip kampanje i promidzbe bilo dobro
na njima su se mogle naci teme o stripu i o religiji tada tim clanovima to nije smetalo
stripovi net trenutno nemaju skoro nijednog starog clana koji su posjecivali i ZWS i stripovi com i sada posjecuju Magicov sajtili su an s comu
imaju novo clanstvo , a isto stanje bi postigli da nisu ni poceli sa stripovima
eto to su povjesne cinjenice
a tko zna koliko ce oni daleko dogurati u svom polju , popuceni raznim iskustvima i netrpeljivostima medju ljudima
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Markos

stripovi.net je bila druga stvar, radilo se defakto o plagijatu. Magic nije glup i nece dozvoliti da se to ponovi, a dovoljno je kreativan da ce sloziti originalan sajt. Dakle, samim tim smo izbjegli glavni motiv prepucavanja.




stripovi net sigurno nisu kopija stripova com , to je glupa i kompleksirana optuzba , i sam znas da nije bilo ZWS - a nikad ne bi postojao stripovi com , mozda i bi ali ne bi postigao to sto je da nije iskoristio logistiku , nerazvijene i zapocete ideje ZWS - a , koliko god to poricao to su povijesne cinjenice
ZWS je bio kombinacija strip sajta i religiskog sajta , sad su samo religiskog

ima mnogo ideja vezanih uz koje se mogu izvesti i plasirati



Krugeru, muka mi je od tvojih interpretacija povijesnih cinjenica, pocevsi od onih da Hitler nije zlocinac pa nadalje. Necu s tobom zapocinjati iste rasprave, nego cu napraviti nesto sto sam davno trebao napraviti. Sljedeci put kad dodjes sa ovakvim provokacijama ces biti izbacen. Nemoj reci da nisi bio upozoren. Isto vrijedi i za sve ostale, gotovo je s politikom "ne treba tjerati ljude, ovo je strip sajt, neka nas ima sto vise". Puna mi je kapa vise natezanja sa raznoraznim pacijentima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



pa izbacime , samo ces pokazati da nisi tolerantan

ja nisam provokator , bice da si ti
sto se i ti ljepo ne logiras na tom sajtu i kazes sto te muci
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja sam svoju toleranciju itekako pokazao time sto trpim tvoja sranja ovdje 4 godine. Najozbiljnije te upozoravam, ili prekini ili cu te izbaciti. Magicov sajt me ne muci i nemam problema s njima. Samo sam komentirao to sto je forum zatvoren za goste, za to sam dobio objasnjenje i gotovo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2005 : 13:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Seinfelde, molim te ne zapocinji ovdje svadje koje ovdje ne pripadaju. Logiraj se lijepo tamo i rijesi svoje probleme tamo ako ih imas sa tamosnjim moderatorima i administratorima. Ne zelim jos svadja i jos napetosti pogotovo jer ja sa vecinom toga nemam nikakve veze a sve se poslije sruci na moja ledja i onda se raspredaju raznorazne teorije na moj racun.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Nemam nikakvih problema s moderatorima nego s vitruvianom a ni s njim nemam vise problema . Samo komentarisem sta sam vidio na sajtu tj. forumu za tih 5 min. koje sam proveo tamo a ukljucivanje na forum je out of question, ne znam sta bi mogao da kazem niti bi i zelio bilo sta da kazem. Nece biti nikave svade ne znam o cemu pricas sto se mene tice ja necu vise nista ni pisati o tom forumu, to je za MAGICA ili tko je vec glavni tamo.Neka on pravi promociju meni se ne da.

"One bukkake cumming up "


Edited by - seinfeld on 20/09/2005 13:12:08
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000