forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 tex willer:careva tajna
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/11/2005 : 13:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Hajdukovac, ne može Ferri Marcellu na ruke politi! ;)


marcello je ferriju crno ispod nokta

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2005 : 13:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Ne sjecam se toga. Nije li pjevacica rekla da je Ray Clemmons otac djeteta? Sem toga, Carson tvrdi da niceg nije bilo - sumnjam da bi tu "sitnicu" prešutio Texu.

A ako namjeravaju od najbolje van-DD Bonellijeve epizode ikad (OK, Demoni ludila su tu) napraviti uvod u sapunicu tipa "Zabranjena ljubav", treba ih postrijeljati! :((((

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2005 : 13:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Heyoka

Hajdukovac, ne može Ferri Marcellu na ruke politi! ;)


marcello je ferriju crno ispod nokta

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!




Ne, ne, to samo Ferri ne održava higijenu kako treba.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/11/2005 : 13:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka
Ne, ne, to samo Ferri ne održava higijenu kako treba.


neceš ni ti u njegovim godinama

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 14/11/2005 : 19:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Marcello je legenda.
Koresh, Thommo, može li se kvalitet serijala "Nepobjedivi" mjeriti sa serijalom o Carsonovoj prošlosti? I tamo Marcello rastura.




Što se tice usporedbe crteža mislim da je tu negdje iako je Marcello sjajno crtao Okršaj u sierri, tu bitku.
Što se tice same price, svaka je posebna za sebe, i svaki put kad citam Carsonovu proslost sve mi je bolja i bolja. U ovoj prici stvar spasava po meni treci nastavak,ali više o tome u recenziji...


- Sempre drito -
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/11/2005 : 07:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Slazem se s Koreshom, biti ce zanimljivo procitati recenziju.

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/11/2005 : 10:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
nešto nemam slobodno vremena zadnje vrijeme, ali naci ce se...

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/11/2005 : 11:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Marcello je legenda.
Koresh, Thommo, može li se kvalitet serijala "Nepobjedivi" mjeriti sa serijalom o Carsonovoj prošlosti? I tamo Marcello rastura.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"

Pa crtež je po meni na istom nivou, znaci jako dobar. A što se tice kvalitete price, možda nije baš toliko dobra, i Carson nema tako važnu ulogu - pa samim time nije tako važna za 'big picture'. Osobni afiniteti ce odrediti kome je koja epizoda bolja.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/11/2005 : 11:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ajde Thommo napiši recenziju za Nepobjedive, ja mislim da nisam dorastao takvoj epizodi. To vrijedi za svih, tko god hoce neka napiše. Ako nitko ne napiše onda cu ja ali cete se opet morati nositi sa mojom osrednjosti u pisanju recenzija.

Ali planiram ja napisati recenziju za Springfield kalibra 45.

- Sempre drito -

Žao mi je, dmar i dcopic su mi ispunili sve rupe u Tex popisu, tako da sad ono malo slobodnog vremena koje imam koristim da napokon napravim popis za site. A ima toga... skoro 60 godina Tex izlazi!

Koresh, meni su fora tvoje recenzije, tako da samo naprijed. Recenzija je tvoje videnje price, i nije važno ako drugi citaoci imaju sasvim drugo mišljenje o nekoj prici. Još da skeniraš pokoju slicicu i ubaciš unutra...

Neke fenomenalne ZS price koje nikako da dodu na red za recenzije, a ti bi ih mogao napisati:

Usijani rezervat
Ratni požar
Tiha smrt
Rudnik straha
Ubica bez lica
... itd ...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/11/2005 : 11:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by Koresh

Ajde Thommo napiši recenziju za Nepobjedive, ja mislim da nisam dorastao takvoj epizodi. To vrijedi za svih, tko god hoce neka napiše. Ako nitko ne napiše onda cu ja ali cete se opet morati nositi sa mojom osrednjosti u pisanju recenzija.

Ali planiram ja napisati recenziju za Springfield kalibra 45.

- Sempre drito -

Žao mi je, dmar i dcopic su mi ispunili sve rupe u Tex popisu, tako da sad ono malo slobodnog vremena koje imam koristim da napokon napravim popis za site. A ima toga... skoro 60 godina Tex izlazi!



Sve u redu, samo ti sastavi taj popis, ja cu probati napisati recenziju.

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/11/2005 : 11:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by Koresh

Ajde Thommo napiši recenziju za Nepobjedive, ja mislim da nisam dorastao takvoj epizodi. To vrijedi za svih, tko god hoce neka napiše. Ako nitko ne napiše onda cu ja ali cete se opet morati nositi sa mojom osrednjosti u pisanju recenzija.

Ali planiram ja napisati recenziju za Springfield kalibra 45.

- Sempre drito -



Koresh, meni su fora tvoje recenzije, tako da samo naprijed. Recenzija je tvoje videnje price, i nije važno ako drugi citaoci imaju sasvim drugo mišljenje o nekoj prici. Još da skeniraš pokoju slicicu i ubaciš unutra...

Neke fenomenalne ZS price koje nikako da dodu na red za recenzije, a ti bi ih mogao napisati:

Usijani rezervat
Ratni požar
Tiha smrt
Rudnik straha
Ubica bez lica
... itd ...



Ma odlucio sam podici razinu recenzija pa ce ih u buduce biti manje, ali nadam se da ce biti bolje.
Slicice cesto stavim u tekst, posaljem Marku, ali "se izgube po putu". Ocito Marko smatra da nisu prebitne.
Od ovih gore prica koje si nabrojio procitao sam samo Ratni pozar i Usijani rezervat, ali nista od recenzija jer nekako ih je tesko napisati za te epizode.
Ali biti ce nadam se recenzije za Nepobjedivi, vjerojatno i za Springfeld kalibra 45. A planiram u buduce napisati i još koga texa iz izdanja Slobodne te kojega Mister Noa (tako odlican strip pa da ga nisam jos recenzirao!).

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 20/11/2005 : 13:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Krenuo sam danas sa citanjem.Polagano guštam u svakoj stranici jer Marcello je i u ovoj epizodi na visini.Covjek jednostavno rastura i jasno mi je zbog cega ga u Bonelliju toliko placaju.I sama prica obecava i po svemu sudeci ovo ce biti još jedna u nizu Bosellijevih odlicnih prica.

Imam i jedno pitanje: naime,kad Tex svojim prijateljima prica kako je upoznao Irce,spominje i da je morao pobjeci u Mexico jer je imao problema sa zakonom.Zna li neko nešto više o tome i u kojoj je to epizodi objavljeno?Texa sam poceo citati tek nakon ZS 800 i sa starijim pricama nisam upoznat.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/11/2005 : 16:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Aco

Nemaš baš puno o Texu u Mexicu i vremenu kad je još bio odmetnik, jer je vec u prvom talijanskom broju u trecoj prici primljen u Tajnu službu kao Agent br 3. To ti je u LMS 44, a neke detalje o Texovoj prošlosti imaš još i u ZS 1, 7, 8, 42, 617-618 i LMS 44.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/11/2005 : 16:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Inace, što se tice price "Nepobjedivi" moram priznati da me je oduševila. Nije niti cudo kad su ju napravili Boselli i Marcello. Zadnja bitka je stvarno spektakularna, a najviše mi se svida jako veliki broj likova u samoj prici, koji nisu samo obicni statisti vec likovi puni osobnosti. Na kraju ocjena 5+! Nije Tex bez veze no.1 u Italiji.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 20/11/2005 : 17:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
dcopic,stvarno si car i pravi poznavatelj - HVALA!

Baš zbog ovakvih izjava volim dolaziti na ovaj forum,jer uvijek nešto možeš nauciti.E sad,teško ce mi biti procitati gore navedene brojeve jer se radi o dosta raritetnim stvarima,ali bar ZS 617-618 ne bi smio biti preveliki problem pa cu to svakako pokušati nabaviti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/11/2005 : 17:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ti "rariteti" su skenirani, dakle ni to nije problem :-)) !

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/11/2005 : 17:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

dcopic,stvarno si car i pravi poznavatelj - HVALA!

Baš zbog ovakvih izjava volim dolaziti na ovaj forum,jer uvijek nešto možeš nauciti.E sad,teško ce mi biti procitati gore navedene brojeve jer se radi o dosta raritetnim stvarima,ali bar ZS 617-618 ne bi smio biti preveliki problem pa cu to svakako pokušati nabaviti.

Bond.James Bond.


Nema na cemu!
Imao sam sve Texove pred sobom jer sam u zadnjih desetak dana pomagao Thommi oko usporednog popisa, pa nije bilo teško sjetiti se nekih detalja.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/11/2005 : 21:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Nepobjedivi je poceo dobro,u carevoj tajni je još bolje,a nedavno je izašao OKRŠAJ U SIERRI koji rastura sve živo.molim vas,neka netko napiše recenziju da podijelim nekoliko desetki(i usput može i recenzija za CRNI BRODplease
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/11/2005 : 11:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
a kad izlati nastavak okrsaja..? opet za dva mjeseca?

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/11/2005 : 13:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nema nastavka. Okrsaj je treci i zadnji dio. U sljedecem broju pocinje nova epizoda. I da, izlaza za manje vise (prije vise) dva mjeseca.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2005 : 14:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Dakle, pošto pocinju price da ce Tex opet izlaziti kao tutto od broja 100 i buduci da vas ima poznavaoca tu na topicu, dal bi mogao neko malo ispricati kakve epizode se nalaze tu oko tog broja. Jel to vrijedi što?

Inace, Tex-manijak zvani Thommo vam je na proputovanju svijetom pa vjerojatno nece postat jedno vrijeme. (Osim ako...)

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/11/2005 : 14:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Pa, epizode izmedju 100 i 200 najcjenjenije medju Texovim hardcore fanovima. Tako recimo na uBC-u zauzimaju valjda 9 od 10 mjesta na Tex top 10. Dnevnik je od tih 100 brojeva preskocio veliku vecinu.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2005 : 16:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
alen, to su najvjerojatnije nostalgicari i kako sam veliš, hardcore fanovi, a oni su još sigurno u svojem vlastitom svjetonazoru koji po defaultu smatraju epizode novijeg datuma sranjem. Kad pricamo o broju 100, on je kronološki u kojem vremenskom razdoblju, sedamdesete ili kasnije možda?

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 21/11/2005 16:05:07
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/11/2005 : 18:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Tex 100 ili SuperTex kako mu je bio naslov je izasao 1969, kod nas je objavljen u ZS 757 "Tvrdava Apaca". Meni su osobno bolje nove epizode iako sam kao klinac citao te starije. Ali, netko ko je te 69-te imao 25-30 godina sigurno je obožavao Texa jer je cistokrvni western tada bio u zlatnoj eri.

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/11/2005 : 18:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Cistokrvni vestern je bolji. A ja imam 17 godina.

- Sempre drito -
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000