forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 tex willer:careva tajna
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 19:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Dakle, pošto pocinju price da ce Tex opet izlaziti kao tutto od broja 100 i buduci da vas ima poznavaoca tu na topicu, dal bi mogao neko malo ispricati kakve epizode se nalaze tu oko tog broja. Jel to vrijedi što?

Inace, Tex-manijak zvani Thommo vam je na proputovanju svijetom pa vjerojatno nece postat jedno vrijeme. (Osim ako...)

Wealth beyond measure, outlander...


Ako sam dobro prebrojao, oko 26 brojeva je objavljeno kod nas izmedu talijanskih brojeva 100/200. Od tih 26 brojeva vecina su u najmanju ruku odlicni da ne kažem fenomenalni. Odlicnih prica ima i ispod broja 100, pa bi bila velika šteta da se i to ne objavi. Makar je od brojeva 1-100 skoro sve objavljeno. Najveca rupa je izmedu brojeva 162-276 gdje je kod nas objavljeno samo šest ?!? brojeva.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2005 : 09:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ustvari, to ne bi bio tutto tex nego prvo izdanje na ovim prostorima Poslije 100-tke odmah pocinje ona dobra epizoda sa El Moriscom i Aztecima (ili Inkama ili Majama, uglavnom tu su one kljaste piramide). Te stvari je još pisao Sergio Bonelli senior...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 22/11/2005 : 09:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
evo jedne pozitivne stvari kad zivis u inozemstvu i dobijas nove stripove 2 puta godisnje. mozes procitati texovu epizodu iz jednog cuga

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/11/2005 : 10:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Procitao sinoc Nepobjedive/Careva tajna.Što drugo reci osim - savršenstvo.Vrhunski konacni obracun(odkad citam Texa,sigurno i najduži kad je rijec o broju stranica),puno zanimljivih likova i kao šlag na tortu majstorski odraden posao od strane Marcella.

Još jedna u nizu genijalnih epizoda koje je Ludens objavio i uz Pokolj u Red Hillu možda najbolja dosad.Tex je po meni vjerojatno najkvalitetniji Bonelli koji trenutno izlazi na kisocima(uz redovnog Zagora).

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 22/11/2005 10:42:35
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 22/11/2005 : 10:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Procitao sinoc Nepobjedive/Careva tajna.Što drugo reci osim - savršenstvo.Vrhunski konacni obracun(odkad citam Texa,sigurno i najduži kad je rijec o broju stranica),puno zanimljivih likova i kao šlag na tortu majstorski odraden posao od strane Marcella.

Još jedna u nizu genijalnih epizoda koje je Ludens objavio i uz Pokolj u Red Hillu možda najbolja dosad.Tex je po meni vjerojatno najkvalitetniji Bonelli koji trenutno izlazi na kisocima(uz redovnog Zagora).

Bond.James Bond.



dobar je do dola. nije dzaba na oficijelnoj stranici on u sredini a svi ostali oko njega. a i sam tiraz od 500 000 primjeraka (u cetiri serije) govori dovoljno

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/11/2005 : 13:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Slažem se u potpunosti sa ovim zadnjim dijelom(možda Kandrax popravi situaciju kod Zagora).meni su osobno dosad najbolje price bile one na 3 stripa,kako kod Zagora,tako i kod Texa(vidi:Carsonova prošlost).Marcello je genijalan i ima nekakav opušten stil.trenutacno pored Ville vjerojatno najbolji crtac
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by Aco

Procitao sinoc Nepobjedive/Careva tajna.Što drugo reci osim - savršenstvo.Vrhunski konacni obracun(odkad citam Texa,sigurno i najduži kad je rijec o broju stranica),puno zanimljivih likova i kao šlag na tortu majstorski odraden posao od strane Marcella.

Još jedna u nizu genijalnih epizoda koje je Ludens objavio i uz Pokolj u Red Hillu možda najbolja dosad.Tex je po meni vjerojatno najkvalitetniji Bonelli koji trenutno izlazi na kisocima(uz redovnog Zagora).

Bond.James Bond.



dobar je do dola. nije dzaba na oficijelnoj stranici on u sredini a svi ostali oko njega. a i sam tiraz od 500 000 primjeraka (u cetiri serije) govori dovoljno

ZAGOR PRICA...

Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 30/11/2005 : 23:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Ako što iman reci za texa onda su to samo pohvale.
Ova epizoda careva tajna ulazi u moj uži izbor najboljih prica texa koje san procita. Prica mi je zanimljiva, sve se dobro odvija i ima pucacine ko u prici.
Stvarno dobra prica koju vridi još puno puta procitati!!!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 01/12/2005 : 00:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
danas sam kupio "carevu tajnu" i procitao je u cugu. još mi fali "okršaj u sierri" pa da prica bude kompletna, ali evo zadržavam pravo da odma dam neki svoj sud na osnovu dva nastavka. prica je odlicna, tu nikakve dileme nema niti smije biti, od scenarija do fantasticnog marcellovog crteža, ali imam utisak da je ipak na ovom forumu malo precjenjena i nikako ne ulazi u uži krug mojih najboljih procitanih texovih prica. jednostavno sam se prezasitio tih silnih tema i tematika meksika kojima smo bili "bombardovani" u zagorovim epizodama SD i ludensa, tako da mi je meksika pun k.... da nije ovih iraca, epizoda bi bila cisti prosjek.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 01/12/2005 : 18:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
To sam i ja mislio... Sve dok nisam procitao zadnji nastavak...
Možda ti nece potpuno popraviti dojam, ali popravit ce ga.

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/12/2005 : 19:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Zadnja epizoda definitivno popravlja dojam cijele price! Tako je bar bilo u mom slucaju. Nevjerovatno je kako Tex uspjeva zadržati visoku kvalitetu nakon toliko godina izlaženja, dok su neki puno mladi serijali dosta izgubili na kvaliteti.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/12/2005 : 01:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
e sad ste me ipak obradovali , samo se nadam da necu (pre)dugo cekati da "okršaj u sierri" izade i kod nas. a inace baš sam danas malo gledao na SBE šta nas ceka sve u neke naredne dvije godine i primjetio sam da ce nizzi opet forisirati neke price vezane za meksiko, direktno ili indirektno, i to mi je malo zasmetalo, jer precesto se scenario veže za meksiko, malo mi to dosadno, više volim kad texa ima posvuda.

Edited by - I like girlz on 02/12/2005 01:11:47
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 02/12/2005 : 13:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
na osnovu samo jednog nastavka moze se dati odlicna ocjena,a mogu zamisliti sta tek slijedi u nastavku...careva tajna jos neprocitana ali sigurno za pohvalu

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/12/2005 : 13:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Procitao sinoc Nepobjedive/Careva tajna.Što drugo reci osim - savršenstvo.Vrhunski konacni obracun(odkad citam Texa,sigurno i najduži kad je rijec o broju stranica),puno zanimljivih likova i kao šlag na tortu majstorski odraden posao od strane Marcella.





procitao sam i ja ovih dana tog texa
marcello je super
epizoda zadovoljava u svakom pogledu
a ovaj vrhunski konacni obracun je zapravo skinut iz Divlje horde i bolje ga je gledat na pokretnim slikama (vjerojatno najbolja pucacina ikad na filmu), pa ako nisi gledao aco, pogledaj obavezno

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000