forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dilan Dog-System comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 30/11/2005 : 19:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja sam sasvim zadovoljan sa Sistem Comiksovim DD-om.
Vrlo dobar papir, sken, korice, ljepilo (ja pomiriš'o :)).
Jeste, tu i tamo koji tipfeler (iako osobno ne marim zato puno), ali koliko je to puta ljepše izdanje od Abatona... ma, samo napred tako!

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 30/11/2005 : 23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Zed je u Novom Sadu kasnio nedelju dana....ne znam da li je u BG-u izasao 7-og, nisam skeptik ali ipak...bitno je da izlaze brojevi...ja se ne zalim na kvalitet tih DD stripova i cena je korektna,
numeracija me ne zanima, ali budu li i oni stali posle 6-7 brojeva kao prethodne dve izdavacke kuce, napravicu molotov koktel i bice,bice,bice....

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...


Sve je tacno!
No, najbitnije da izlazi!!!
I da nije neko divlje izdanje kakvih smo imali.....
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/12/2005 : 00:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
samo nek izlazi

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/12/2005 : 06:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

samo nek izlazi

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --


Nadam se da ce izlaziti još dugo i da ce se gospoda iz SC-a opametiti.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/12/2005 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Još onih par epizoda koje fale ce sigurno objaviti... Što mislite, hoce li onda nastaviti negdje sa novijim brojevima?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/12/2005 : 08:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Još onih par epizoda koje fale ce sigurno objaviti... Što mislite, hoce li onda nastaviti negdje sa novijim brojevima?

Wealth beyond measure, outlander...

valjda od 201. broja

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/12/2005 : 19:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Na CRŠ-u se pojavile i "Utvare" (SC #9)!
Sasvim dobra prica, Cjavi u svom prepoznatljivom tonu solidno trašira cijelu epizodu. Siniscalshiev crtež mi ovdje jako vuce na Brindisija.


in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/12/2005 : 19:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
System dobro gura sa DD.Evo nam vec treceg,znaci drže se rokova.I kvalitet izdanja je zadovoljavajuci,bar meni.Drugo je što mi se Doktor Terror i Zed nisu baš pretjerano svidjeli kao price.Sad cekamo DD GIgante(hehe).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/12/2005 : 07:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
I maxije;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2005 : 08:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

I maxije;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

To se ceka. M&G, legendarni tandem!

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 13/12/2005 : 09:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by prozirna senka

I maxije;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

To se ceka. M&G, legendarni tandem!

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Ali na zalost vrlo lose epizode, samo je po neka dobra...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 15/12/2005 : 11:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Znachi izasle su "Utvare" - zanimljivo...kako to da ja nisam nasao sliku na forumu?

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 18/12/2005 : 01:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Eto da povedemo rec o tome sad - Utvare.
To je jedna od onih nevidjeno dosadnih, verujte, gde Chiavi redja ubistva i izmislja da svako bude sto gadnija scena a na kraju naravno ispadne kriv onaj na kojeg se ne sumnja - ali kako smo to davno naucili, primetili ste da redovno znamo ko je ubica, a za slaganje kockica niko i ne brine jer se zna da ce ih dragi nam scenarista sklopiti na najziljaviji moguci nacin...

EEEEeeeeeeeee, ali u cemu je fora sa ovom epizodom! Dogodila se neocekivana stvar:) To me iznenadilo i popravilo utisak, premda je sama epizoda veoma dosadna (za one koji nisu citali pomenucu samo to da je okosnica price prizivanje duhova od strane klinaca na zurci, i onda ih taj duh sve pojedinacno proganja... wow kako originalno i nikad vidjeno!). A stvar je, zapravo, prosta:
dogodilo se to da je na kraju ubica upravo prizvani duh:):):) Cak i kaze Dylanu nesto na foru "...sta se cudis, pa ti si istrazivac nocnih mora!" Tako da zapravo misterije nije ni bilo, a samim tim smo izbegli Cviavieva bedna racionalna objasnjenja.

Ja bih rekao da je to plus:) Veliki:) Ali epizodi svejedno nema pomoci:(

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/12/2005 : 09:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm
A stvar je, zapravo, prosta:
dogodilo se to da je na kraju ubica upravo prizvani duh:):):)


Srdacno se NADAM da ovo nije jedan MF HUGE spoiler!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/12/2005 : 11:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma nema veze deecay, epizoda je ionak sranje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2006 : 11:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nije loša epizoda, malo masakra i makljaže uz poluracionalno nadnaravno razrješenje (hoce-nece), ne baš bistri likovi... Ovo jest klasicni Chavierotti trash, dok je novi DD od Ludensa klasicni Rujuov tip epizode, pa sad usporedujte. Kad sam u euforiji sa MM i gigantima, ništa me ne može obeshrabriti.

Jeste primijetili Nathana Nevera na 1. vinjeti na 82. strani? AAa?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/01/2006 : 13:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ja jesam, al' izgleda niko drugi nije.
Kad sam na uppsovom forumu postavio zadatak da se pronadje Nathan u epizodi, niko nije uspeo.
Mozda zatos to je "mali". ;)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2006 : 13:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ja jesam, al' izgleda niko drugi nije.
Kad sam na uppsovom forumu postavio zadatak da se pronadje Nathan u epizodi, niko nije uspeo.
Mozda zatos to je "mali". ;)


Ma daj, tolko da me nije ubo u oko! Bio mali ili nemali, moralo ga se primijetit... Cudno mi je kako kiky nije ništ vidio.


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/01/2006 : 14:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ja sam primetio iz prvog citanja.
Evo, sad se vidi ko STVARNO CITA STRIPOVE, a ko ih samo slaze na policu. ;))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/01/2006 : 15:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Jeste primijetili Nathana Nevera na 1. vinjeti na 82. strani? AAa?




otkud nathan u dylanu?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/01/2006 : 16:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DeeCay

Jeste primijetili Nathana Nevera na 1. vinjeti na 82. strani? AAa?




otkud nathan u dylanu?


ma,djecacic u prolazu.....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2006 : 16:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mislim da je objašnjenje ove misterije/otajstva vrlo jednostavno, nacrtao ga Siniscalci (kakoliga vec zvashe?) u prolazu! U više kadrova nepotrebni likovi su ubacivani u vinjetu. Dakako, to je ujedno test kako su dobro stripofili usredotoceni na strip

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 09/01/2006 : 16:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

System dobro gura sa DD.Evo nam vec treceg,znaci drže se rokova.I kvalitet izdanja je zadovoljavajuci,bar meni.Drugo je što mi se Doktor Terror i Zed nisu baš pretjerano svidjeli kao price.Sad cekamo DD GIgante(hehe).



Sto je na kraju su tim Gigantima i Maxijima? Hoce li biti sto od toga? Ima li tko nekakvih pouzdanijih informacija?
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 09/01/2006 : 16:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Nije Natan jedini, zao mi je sto mi epizoda nije tu ali cini mi se, dok sam citao, da sam naleteo na jos nekoga:) Provericu kada dodjem kuci. Inace ima ga Natan i u "Bogomoljkinim Zlocinima"(a verovatno to nisu jedina njegova pojavljivanja. Nisam bas dovoljno pokriven hrvatskim izdanjima:( 'ebiga)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/01/2006 : 19:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by DusMan

Ja jesam, al' izgleda niko drugi nije.
Kad sam na uppsovom forumu postavio zadatak da se pronadje Nathan u epizodi, niko nije uspeo.
Mozda zatos to je "mali". ;)


Ma daj, tolko da me nije ubo u oko! Bio mali ili nemali, moralo ga se primijetit...
Cudno mi je kako kiky nije ništ vidio.




Ja imam dioptriju, remember?

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000