forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dilan Dog-System comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 09/01/2006 : 19:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Jel izasao ovaj novi SC Dilan neki Djavo...ne znam tacno epizodu, mrzi me sad kopati po stripovima?...

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/01/2006 : 19:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
"Prica o siromašnom davolu" valjda?
Ne znam,bliži si Leeman....
Go to Top of Page

Oz
Starting Member



Croatia
33 Posts

Member since 10/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 00:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Oz's Homepage  Send Oz a Private Message
SC je zakon! To je za mene definitivno jedan od najvecih dogadaja prošle godine. Ljudi-imamo 2 Dylana mjesecno-24/1god, 240/10god.
Samo da ne ode stopama Vaninija i Abatona i da što prije pocne sa specijalcima, gigantima , maksijima..ah-sline mi cure :)))
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 14:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
SC je zakon!
Jer nakon Abatona napokon imamo Dylanove epizode u dobroj opremi.Iz broja u broj su sve bolji i bolji.
Jer nam nude epizode koje su preskocene izmedu nekoliko serija.
Jer im ne znamo raspored izlaženja epizoda koje ce izdati kada popune i zadnju rupu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/01/2006 : 15:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kico

"Prica o siromašnom davolu" valjda?


da...+ još dvije epizode,pa je rupa popunjena

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Oz
Starting Member



Croatia
33 Posts

Member since 10/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 15:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Oz's Homepage  Send Oz a Private Message
Od 201.broja bi navodno trebo nastavit, nakon broja 88-iako mislim da bi bilo dobro i da daju 89.broj s obzirom da ga SD nije izdala-naklada je manja..Kako bilo da bilo super je-a bit ce super i vidit (nadajmo se) i malo novije epizode. Tri-put hura za SC!!!Hip-hip..:)
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 10/01/2006 : 15:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
@Oz otkud tolko odusevljenje, jesi zaljubljen u Dilana? Mislim i meni je odlican junak, mozda i najbolji, ipak mi se vishe svidjaju one zenske koje mu padaju pred noge. :0))

Pa svi zeljno iscekujemo ovu novu epizodu SC-a, cak sam ja (fanatik) zvao System Comics da pitam kad ce vishe da izadje ovaj novi broj, jer sam trebao da putujem 8-og iz zemlje, a hteo sam da ga pre toga kupim...javila se neka zenska osoba i na fin nachin me "odjebala", rechima "ne znam, nekad na kraju meseca"...ehh sta ces...

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 20:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Znaci ostaje:
86.Prica o siromašnome davolu (SC)
87.rupa............Feste di sangue(svetkovina smrti)valjda
88.S druge strane smrti (Horus)
Go to Top of Page

Oz
Starting Member



Croatia
33 Posts

Member since 10/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 20:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Oz's Homepage  Send Oz a Private Message
@LeeMan-nemoj me krivo shvatit-kad kažem Dylan mislim na strip, a ne na pojedinca(vadi se on:).
Ipak,(cast izuzetcima)klijentice su potrošna roba-tuširani likovi na bijelom papiru, a Dylan je konstanta, cak je i Groucho konstanta :).
Da ne bude sad da sam i u Groucha zaljubljen, evo istine-zaljubljen sam u Morganu! A pošto joj je Dylan sin, normalno je da osijecam i poprilicnu privrženost i prema njemu ;)he, he.. -A Marina mu je teta!:)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/01/2006 : 06:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ima li iko podatke u prodaji Dylana u SCG?

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 10:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Kod nas u Vršcu se sve brzo proda, tako da jedva stignem da nabavim za sebe i neke prijatelje kojima šaljem u inostranstvo ...)))
Go to Top of Page

Oz
Starting Member



Croatia
33 Posts

Member since 10/12/2004

Posted - 14/01/2006 : 12:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Oz's Homepage  Send Oz a Private Message
@SejoSexon-Dylan ti u SCG izlazi jednom mjesecno, a datum malcice varira. Izdaje ga System Comics koji nastavlja izdavat "rupe", odn. epizode koje je Slobodna Dalmacija preskocila. Želiš li ih kupovat, nadi neku vezu u SCG, ili ih naruci iz kakve strip-knjižare.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/01/2006 : 12:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Oz

@SejoSexon-Dylan ti u SCG izlazi jednom mjesecno, a datum malcice varira. Izdaje ga System Comics koji nastavlja izdavat "rupe", odn. epizode koje je Slobodna Dalmacija preskocila. Želiš li ih kupovat, nadi neku vezu u SCG, ili ih naruci iz kakve strip-knjižare.

To mi je sve poznato. Moje pitanje se odnosilo na broj prodanih komada.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/01/2006 : 12:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Oz

@SejoSexon-Dylan ti u SCG izlazi jednom mjesecno, a datum malcice varira. Izdaje ga System Comics koji nastavlja izdavat "rupe", odn. epizode koje je Slobodna Dalmacija preskocila. Želiš li ih kupovat, nadi neku vezu u SCG, ili ih naruci iz kakve strip-knjižare.

To mi je sve poznato. Moje pitanje se odnosilo na broj prodanih komada.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/01/2006 : 16:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sejo, ponavljaš se
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 17:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dobro se prodaju.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/01/2006 : 17:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ako imas neke podatke, iznesi. Ako ne...
Slobodne procene nisu validne.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 17:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nemam podatke, ali vidi ovako, u Vršcu ima recimo 20 mesta gde se prodaju stripovi, na svakom mestu stigne od 5-8 komada i sve se rasproda za par dana, za druge gradove ne znam.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/01/2006 : 17:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma lepo. Samo je pitanje je li Vrsac reprezantivan uzorak na nivou vascele Otadzbine?;) Voleo bih da jeste.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 17:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Naravno da Vršac nije merilo, ali svi stripovi se brzo prodaju, a ima nas dosta kolekcionara.
Medutim Vršac je grad u ekspanziji, imali smo Evropsko u košarci, sad organizujemo Evropsko prvenstvo u stonom tenisu, dakle zadovoljan sam.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/01/2006 : 17:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Nemam podatke, ali vidi ovako, u Vršcu ima recimo 20 mesta gde se prodaju stripovi, na svakom mestu stigne od 5-8 komada i sve se rasproda za par dana, za druge gradove ne znam.

GENS UNA SUMUS




eh, kad bi tako bilo, bilo bi fino
ali, cini mi se da si zakoracio u irealno

gle, 20 x 5 = 100
a 20 x 8 = 160

cak da uzmemo i ovu tvoju najnižu cifru od 5 komada, dobijemo prakticki nestvaran broj
da se samo u jednom gradu/gradicu? proda 100 DD-a
pa onda 10 tisuca bi išlo ko keks (na cijelom prostoru)

kažem ,volio bih da je tako, ali sve mi se cini da nije

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 18:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ali zbog cega bih lagao, nemam ništa od toga,ja ionako kupujem i sve hrvatske stripove preko neta i u Beogradu.Vršac ima 40000 stanovnika.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 14/01/2006 : 20:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
E ljudi moji, sve sto vas zanima u vezi Dilana pitajte na mail System Comicsa, upravo sam se dopisivao s njima, i za cudo odgovorili su mi jos isti dan...i to su bili ljubazni, tako da samo go ahead and ask... mail: system@net.yu

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
**********************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 14/01/2006 : 20:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Da ne bih smarao ljude istim pitanjima- jel su ti dali neki interesantan info?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/01/2006 : 22:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ajde,Leeman,gukni...!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000