forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dilan Dog-System comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 17/01/2006 : 19:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Previshe je toga, sta bi bilo kad bi bilo...bice sta bude, svi (nadam se nestrpljivo) ocekujemo, sta ce to ustvari biti nakon ova dva-tri regularna broja sto ce jos izaci...ne bih se zalio da se recimo i u BiH nadje neko ko ce izdavati Dilane, pa da stvarno stignemo Italijane, to bi bilo fenomenalno...ili da se bacimo na ucenje italijanskog, pa da te brojeve na koje trebamo cekati jos 10 godina, procitamo u originalu...Eh, naucio sam da od nikoga vise ne ocekujem mnogo, ionako se u vecini slucajeva razocaram, najlakse je obecati - a posle bi to trebalo i ispuniti (vidi samo sta obecavaju politicari, kule i gradove, a meni bi bila dovoljna i "brvnara"...) Nadam se da me shvatate. CAPISCI?

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 17/01/2006 : 21:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

...ne bih se zalio da se recimo i u BiH nadje neko ko ce izdavati Dilane, pa da stvarno stignemo Italijane, to bi bilo fenomenalno...




pitao sam ja ekipu u SC da li možemo ocekivati njihova izdanja i na prostoru BiH, medutim dobio sam razocaravajuci (ali i ocekivan) odgovor da oni imaju prava samo za SiCG. zar je to baš toliko ogranicavajuci faktor? zar se ne mogu slati uz dnevnu štampu i magazine kao i sva ostala izdanja iz SiCG koja ovdje redovno izlaze? i još usput da te pitam leeman, ima li šanse da SC izdaje i nathana?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/01/2006 : 21:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ne mogu zato sto Bernard drzi prava za BiH i Slovenacku, koliko ja znam.
Mogu samo u Macedoniju.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 17/01/2006 : 23:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Jok .Ne mogu ni tu.Tu ih drzi MegaStrip.

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2006 : 06:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vidi stvarno. Sorry.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/01/2006 : 07:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by LeeMan

...ne bih se zalio da se recimo i u BiH nadje neko ko ce izdavati Dilane, pa da stvarno stignemo Italijane, to bi bilo fenomenalno...




pitao sam ja ekipu u SC da li možemo ocekivati njihova izdanja i na prostoru BiH, medutim dobio sam razocaravajuci (ali i ocekivan) odgovor da oni imaju prava samo za SiCG. zar je to baš toliko ogranicavajuci faktor? zar se ne mogu slati uz dnevnu štampu i magazine kao i sva ostala izdanja iz SiCG koja ovdje redovno izlaze? i još usput da te pitam leeman, ima li šanse da SC izdaje i nathana?

Bilo bi blesavo da SC izdaje NN. Od kojeg bi broje trebali poceti??

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 18/01/2006 : 07:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Nultog. :-)
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2006 : 07:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ovog?



Moze, ionako je neobjavljen

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 16:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ovog?



Moze, ionako je neobjavljen

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Gde si nabavio...)))

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 18/01/2006 : 19:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
@I like girlz - ne znam stvarno za Nathana, sto se tiche DD to su oni i meni rekli da ce stripove samo izdavati u SCG, a kad sam i napomenuo da je u Hrvatskoj recimo jace trziste i kupovna moc, rekli su mi da su oni prvenstveno zainteresovani za "domacu" publiku...ali to sam vec i naveo...ja sam se pitao zasto nema nekog izdavaca stripova u BiH *ako vec i u Makedoniji ima, a njeno strip-trziste je isto tako slabo kao u Bosni...?

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2006 : 19:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ovog?



Moze, ionako je neobjavljen

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Gde si nabavio...)))

GENS UNA SUMUS

Na Sejinom buvljaku

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/01/2006 : 19:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bilo bi blesavo da SC izdaje NN. Od kojeg bi broje trebali poceti??




ne vidim zašto bi bilo blesavo da se još neki strip izdavac uhvati ukoštac s izdavanjem nathana, kad vec izdaju DD kojeg izdaje i ludens. a dodatni razlog je i to što evo vidimo da još nema ni traga ni glasa ludensovom nathanu. a mogu poceti od prvog broja ciju je naslovnu radio de angelis.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/01/2006 : 19:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

...ja sam se pitao zasto nema nekog izdavaca stripova u BiH *ako vec i u Makedoniji ima, a njeno strip-trziste je isto tako slabo kao u Bosni...?




volio bih i ja da znam to, ali ne znam . a vec kada bi se eventualno i pojavio neki izdavac, volio bih da to bude neka velika novinska kuca (kao što su svojevremeno to radili dnevnik i slobodna dalmacija), a ne nikakav privatni (mali) izdavac koji bi muku mucio s tim.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/01/2006 : 20:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

[quote]Originally posted by SejoSexon

Bilo bi blesavo da SC izdaje NN. Od kojeg bi broje trebali poceti??




ne vidim zašto bi bilo blesavo da se još neki strip izdavac uhvati ukoštac s izdavanjem nathana, kad vec izdaju DD kojeg izdaje i ludens. a dodatni razlog je i to što evo vidimo da još nema ni traga ni glasa ludensovom nathanu. a mogu poceti od prvog broja ciju je naslovnu radio de angelis.
[/quoteJa mislim da nema smisla poceti serijal za brojem 60 i kusur.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 20:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Samo nek izdaju, pa nema veze ko...)))

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 20:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ovog?



Moze, ionako je neobjavljen

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Gde si nabavio...)))

GENS UNA SUMUS

Na Sejinom buvljaku

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

nabavi i meni...

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2006 : 20:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Znas italijanski?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 22:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Znas italijanski?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Da ušim u školi Engleski, Talijanski, Latinski i Srpski, jebiga gimnazija, naravno, ucim i dosta razumem italijanski...

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Furyo
Starting Member

23 Posts

Member since 08/01/2006

Posted - 19/01/2006 : 19:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Furyo's Homepage  Send Furyo a Private Message
Obavestenje za sve poznavaoce 'talijanskog jezika. Na eMule-u mozete pronaci bukvalno SVE epizode Dylana Doga. Regularne epizode, specijali, gigante, p.... materine, najkrace receno sve. Pa k'o voli nek izvoli. A ko ne voli ove zaista kvalitetne skenove, neka skokne do lepe nam zemlje Italije i plati stari broj od 10 evra pa navise. Odlucite sami.

P.S.
Velicina datoteke tj. rar ili pdf fajla iznosi do 25 MB, sto zaista nije mnogo ukoliko imate broadband. Do duse, epizode u koloru idu i do 50 MB.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/01/2006 : 19:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Furyo

Obavestenje za sve poznavaoce 'talijanskog jezika. Na eMule-u mozete pronaci bukvalno SVE epizode Dylana Doga. Regularne epizode, specijali, gigante, p.... materine, najkrace receno sve. Pa k'o voli nek izvoli. A ko ne voli ove zaista kvalitetne skenove, neka skokne do lepe nam zemlje Italije i plati stari broj od 10 evra pa navise. Odlucite sami.

P.S.
Velicina datoteke tj. rar ili pdf fajla iznosi do 25 MB, sto zaista nije mnogo ukoliko imate broadband. Do duse, epizode u koloru idu i do 50 MB.

Hvala, koji je link.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Furyo
Starting Member

23 Posts

Member since 08/01/2006

Posted - 19/01/2006 : 21:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Furyo's Homepage  Send Furyo a Private Message
http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1&rm=download

Kad instaliras program ides na search pa odaberes global servers kao metod pretrage i ukucas dylan dog, naravno. :) Neces verovati svojim ocima.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 20/01/2006 : 07:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by Furyo

http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1&rm=download

Kad instaliras program ides na search pa odaberes global servers kao metod pretrage i ukucas dylan dog, naravno. :) Neces verovati svojim ocima.



ma imam ih vec sve skinute ali to nije to, strip je ipak strip...
Inace kupio sam DD10 od systema juce. Crtez je M&G, posle duzeg vremena jedna njihova epizoda. Radnja je onako, nekako klasicna za njihov crtez... svaka cast systemu svaki put su sve bolji, mada im i dalje promakne neki tipfeler... inace neznam da li sam samo ja to primetio ali uporedjujuci zadnje brojeva DD od systema i ludensa, primetio sam da je systemovo izdanje daleko kvalitetnije sto se tice papira. Sta se to desava sa ludensom?

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/01/2006 : 08:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Furyo

http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1&rm=download

Kad instaliras program ides na search pa odaberes global servers kao metod pretrage i ukucas dylan dog, naravno. :) Neces verovati svojim ocima.

Hvala.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/01/2006 : 09:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Srdjane, ne mogu da nadjem taj mejl sa NNom, verovatno sam ga obrisao. D'oh! Obrati se Seji.
Sori:-(

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/01/2006 : 09:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Srdane, nema problema, javi mi se na mail ako hoceš da ti pošaljem NN # 0. To važi i za ostale.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000