forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 jelouv pejdis
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 00:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
oliti ga yellow pages- žute stranice.
Zanima me da li vama smeta kada strip ima žute stranice?
Neka je strip glancer i ima žute stranice, kako bi ga ocjenili?
Jer, recimo ja, nekad cak i kad je strip glancer neman ga namjeru kupit ako su žute stranice.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 29/09/2005 : 00:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Vecina DD originala koje imam je sa zutim stranicama. Svejedno mi je.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

skot
Junior Member



Croatia
356 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 29/09/2005 : 00:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send skot a Private Message
Teško da ceš pronaci glancer prastarog LMS ili ZS bez požutjelih stranica. To je zub vremena i u tome je njihova car...
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 00:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
A da. Zaboravih. Mislija san na stripove tipa ludens, SD, novi bonelli stripovi i sl. Naravno da ce stari stripovi bit žuti (mislin dosta cesto).


__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/09/2005 : 00:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ništa strašno.To obicno bude u kompletu i to najviše kod Nathana(bar koliko san ja primjetija) i bude žut samo rub stranica dok unutra sve bude OK.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 00:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/09/2005 : 00:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Pa izgleda malo jadno ali ne virujen da to utjece na vrijednost stripa.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

skot
Junior Member



Croatia
356 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 29/09/2005 : 00:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send skot a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.



Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/09/2005 : 00:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Kad ima zute stranice, meni je to ocjena 0.

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/09/2005 : 10:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/09/2005 : 10:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Zadnji MM ima žute stranice.Predzadnji Mr.No takoder.Kada ih posložiš u red na polici odstupaju od ostatka,ali meni to ne smeta.Tri stripa Zagora prije "Crni brod" isto imaju žutkaste stranice,koliko vidim.No,nije važno.Bitno je da se glanceri!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 11:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

oliti ga yellow pages- žute stranice.
Zanima me da li vama smeta kada strip ima žute stranice?
Neka je strip glancer i ima žute stranice, kako bi ga ocjenili?
Jer, recimo ja, nekad cak i kad je strip glancer neman ga namjeru kupit ako su žute stranice.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!



Thunderbolt,jesi se testirao skoro na žuticu?

Edited by - bagi on 29/09/2005 11:00:51
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/09/2005 : 13:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ma vala mi je potpuno svejedno, ako je glancer.jedino da bas nije negdje u blato ispao pa da su smedje

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 13:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
Hmmm... A znam ljude koji ono totalno ne vole žute stranice iliti rubove. Dobro ajde malo žuckaste, ali ono žute...

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 13:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Kad ima zute stranice, meni je to ocjena 0.







__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 13:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?



Inacem, koliko ja znam, takve dodu stranice kada je strip duže vremena izložen na suncu.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/09/2005 : 15:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?



Inacem, koliko ja znam, takve dodu stranice kada je strip duže vremena izložen na suncu.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!


moguce da je to od sunca, ali i u MC-u sam naletio na primjerke sa zutim rubovima, a mislim da ti stripovi tamo nisu vidjeli sunca
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 18:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?



Inacem, koliko ja znam, takve dodu stranice kada je strip duže vremena izložen na suncu.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!


moguce da je to od sunca, ali i u MC-u sam naletio na primjerke sa zutim rubovima, a mislim da ti stripovi tamo nisu vidjeli sunca



Ama ljudi,to je sigurno požutilo od pogleda.Nemojte gledati tj citati pa nece listovi požutjeti.Evo,i ova stranica je pocela žutjeti po ivicama.
Ccccccc....glupog topic-a a još gluplje rasprave.Decki,još malo pa ce te doktorirati na ovu temu,samo naprijed.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 18:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?



Inacem, koliko ja znam, takve dodu stranice kada je strip duže vremena izložen na suncu.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!


moguce da je to od sunca, ali i u MC-u sam naletio na primjerke sa zutim rubovima, a mislim da ti stripovi tamo nisu vidjeli sunca



Ama ljudi,to je sigurno požutilo od pogleda.Nemojte gledati tj citati pa nece listovi požutjeti.Evo,i ova stranica je pocela žutjeti po ivicama.
Ccccccc....glupog topic-a a još gluplje rasprave.Decki,još malo pa ce te doktorirati na ovu temu,samo naprijed.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...


A sad, glup topic. J*** ga, nešto te zanima pa želiš to raspravit na forumu, napraviš topic i neka. Di je problem? Pa znan ja ljude kojima to smeta, koji žele da stranice budu kako treba, ca sad?

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!

Edited by - Thunderbolt on 29/09/2005 18:17:16
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 30/09/2005 : 01:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
Ccccccc....glupog topic-a a još gluplje rasprave.Decki,još malo pa ce te doktorirati na ovu temu,samo naprijed.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...



ccccc....glupog posta a jos glupljeg potpisa.nadam se da nisi doktorirao na tu temu...

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 30/09/2005 : 01:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by verter

quote:
Ccccccc....glupog topic-a a još gluplje rasprave.Decki,još malo pa ce te doktorirati na ovu temu,samo naprijed.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...



ccccc....glupog posta a jos glupljeg potpisa.nadam se da nisi doktorirao na tu temu...

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"



__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 30/09/2005 : 08:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by bagi
Ama ljudi,to je sigurno požutilo od pogleda.Nemojte gledati tj citati pa nece listovi požutjeti.Evo,i ova stranica je pocela žutjeti po ivicama.
Ccccccc....glupog topic-a a još gluplje rasprave.Decki,još malo pa ce te doktorirati na ovu temu,samo naprijed.
Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...


hmm... ako je covjek postavio pitanje, zasto ne bi neko ko se vec sreo sa takvom situacijom i odgovorio na to pitanje. smisao foruma jeste RASPRAVA.
inace, ako ti je bio ovo glup topic, sta se onda javljas na njega? ako
ti je topic bio glup i ti si odlucio sudjelovati u njemu, sad dolazi kljucno pitanje: "jesi li i ti glup?"
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 30/09/2005 : 09:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by skot

Teško da ceš pronaci glancer prastarog LMS ili ZS bez požutjelih stranica. To je zub vremena i u tome je njihova car...


a tek kad strip upije miris starog podruma, pa malo kad ga mišic gricne po rubovima...to je tek car...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 30/09/2005 : 09:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

quote:
Originally posted by skot

Teško da ceš pronaci glancer prastarog LMS ili ZS bez požutjelih stranica. To je zub vremena i u tome je njihova car...


a tek kad strip upije miris starog podruma, pa malo kad ga mišic gricne po rubovima...to je tek car...
to e to
---there is no spoon--- (a viljuske?)


ma bolje i to nego kada smrde po cigaretama. kupio sam jednog nevera na nekom kiosku, otvorio ga i smrdio ko kuga
inace mi ne smeta dim cigareta i ok mi je miris, ali ovo...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/09/2005 : 13:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by skot

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Neznan... Nije to to kad su iznutra normalo bijele,, a izvana upravo ti rubovi žuti... Narocito ne tamno žuti.


Izgleda da su upili vlagu. Mozda ih je prijašnji vlasnik držao u blizini WC-a...


ne mora biti da su upili vlagu. npr. imas na kiosku hrpu od cca 20 AF klasika, koji su svi drzani u istim uvjetima, vjerojatno i tiskani isti dan i na istom papiru, a opet 1-2 od njih ce imati zute rubove
zasto?!?



Inacem, koliko ja znam, takve dodu stranice kada je strip duže vremena izložen na suncu.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!


moguce da je to od sunca, ali i u MC-u sam naletio na primjerke sa zutim rubovima, a mislim da ti stripovi tamo nisu vidjeli sunca



A kako znas di su bili prije nego su dosli kod njih?

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 30/09/2005 : 17:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"a tek kad strip upije miris starog podruma, pa malo kad ga mišic gricne po rubovima...to je tek car..."

e dule ja nemam nista protiv mirisa podruma,cak stavise to mi je onako dobro samo da nije bas prejak,dok miseve ne volim nikako(a narocito bijele)


"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000