forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje ste ljubitelji Star Wars-a?!?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 28/09/2005 : 01:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hajmo upuceni da vidim ko je citao ove stripove i sta bi mi predlozio za nabavljanje. volim pravo star wars filmove i citao sam tu i tamo neke stvari na netu. vidio sam da je dark horse izdao gomile i gomile tih stripova pa me zanima sta od toga vrijedi nabavljati a sta je trash. hajde SW freaks da vas vidim

"I believe comic book heroes walk the earth..."

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 02:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Nisam baš strucnjak, ali svidjela mi se je Zahnova Thrawn trilogija u stripu, dakle Heir to the Empire/Dark Force Rising/Last Command. Serijal "Empire" je isto ok.

Koljem po kucama.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 02:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ja jesam pijan,ali to su gluosti.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 02:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Nema ih!!!!!!!!!!!!!

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 02:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ljubitelji cegs?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 28/09/2005 : 02:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jackson tnx na inf!

e texe hajd ti fino idi pojedi jedan biftek debeo kao prst sa brdom krompirica pa se onda vrati

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 02:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Nisam ja Carson,sad cemo da se vredjamo?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 28/09/2005 : 09:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Tag & Bink Are Dead.
Death Star Is Born.
Force Fiction.

To su pravi.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 28/09/2005 : 09:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Ovako, napamet:

Stare adaptacije Goodwina i Williamsona, zapravo sve od njih dva. Dark Horse je reprintao TPB-ove sa presloženim dnevnim trakama koje su radili za novine.
Gore spomenute zajebancije kao Tag i Bink, Kevin Rubio ako se ne varam, (za domaci rad pronaci filmic Troops na netu)
Domace egzibicije od Macana, Kordeja i Biukovica: X-Wing: Phantom Affair, Last Command, nešto Chewbacce i Vader's Quest (ako se baš mora:)
Adaptacija Thrawn trilogije, radi veze sa Biukovicevim trecim dijelom.
Pojedini brojevi Star Wars Tales, mislim da je u prva dva broja sjajno nacrtana Castellinijeva epizoda.
U retrospektivi, razni brojevi Marvelove serije nisu loši: Goodwin, Williamson, Simonson, Infantino,...

Od novih serija, ljudima se izgleda svidaju Star Wars: Republic (Ostrander, Duursema). Meni se fenomenalno svidila nova adaptacija Revenge of the Sith, crtež Douga Wheatlyja mi je fantastican, on je buduci superstar.

Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 28/09/2005 : 11:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
zajeban serijal
sa knjigama se ne mos zajebat (naravno ako volis SW). meni su sve odlicne
al stripovi
ne kupuj ako ne znas sto uzimas. izbjegavaj i jeftine stvari. ja sam nabavia par SW tp ispod cijene koji su teski drek (tek se kasnije ispostavilo)
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 28/09/2005 : 11:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake
Domace egzibicije od Macana, Kordeja i Biukovica: X-Wing: Phantom Affair, Last Command, nešto Chewbacce i Vader's Quest (ako se baš mora:)


X-Wing serijal zaobidji u velikom luku
cak ni ovaj macanov nije nesto (spika je doduse citati hrvatska imena zelenih svemiraca al osim toga ni po cemu posebni)
chewbacca mi je dobar

Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 28/09/2005 : 12:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
star wars tales su meni super, zanimljive pricice plus raznorazni crtaci.
meni je x-wing phantom affair odlican, mislim da crtezu nitko ne moze nista prigovorit
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 28/09/2005 : 15:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
A sjecate li se SW koji su izlazili u Strip Artu?
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/09/2005 : 00:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/09/2005 : 03:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
e super ljudi,malo cu se pozabaviti nabavljanjem ovi stripova.
degmane, cuo sam da su knjige odlicne. planiram cim odem u ZG da uzmem onu sto je algoritam izdao(cini mi se da su najavili jos dvije)

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 29/09/2005 : 07:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?


Kraj serije.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/09/2005 : 08:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
STAR_WARS_EP_III_-_Revenge_Of_The_Sith_Graphic_Novel

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 29/09/2005 : 09:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by verter

e super ljudi,malo cu se pozabaviti nabavljanjem ovi stripova.
degmane, cuo sam da su knjige odlicne. planiram cim odem u ZG da uzmem onu sto je algoritam izdao(cini mi se da su najavili jos dvije)

"I believe comic book heroes walk the earth..."


STO JE ALGORITAM IZDAO??
ja sam samo kupova od neobicne naklade knjige i masu pizdio jer su bile totalno ispod prosjeka po kvaliteti
onda su prestale izlazit i pravo da ti kazem, bilo mi je drago
super ako ce algoritam nastavit izdavanjne
(ako te zanimaju knjige imam neke za prodaju)
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 29/09/2005 : 09:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
dam jeftino ;)
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/09/2005 : 13:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"STO JE ALGORITAM IZDAO??"

jaran mi nedavno rece da su izdali jednu i bas sam mu obecao kupiti kad budem isao u zg.on kaze vidio kod nekog svog jarana koji je SW freak.
sto se tice tih knjiga,javim ti se kad sredim ove trejdove(ipak su oni na prvom mjestu)

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/09/2005 : 19:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by majmun

quote:
Originally posted by I like girlz

zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?


Kraj serije.



kakav kraj???? pa serija je tek negdje u maju ove godine (ako se dobro sjecam) krenula na hrt2. nisu sigurno sve epizode bile na hrt-u. ne mogu da vjerujem.
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 30/09/2005 : 02:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by majmun

quote:
Originally posted by I like girlz

zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?


Kraj serije.



kakav kraj???? pa serija je tek negdje u maju ove godine (ako se dobro sjecam) krenula na hrt2. nisu sigurno sve epizode bile na hrt-u. ne mogu da vjerujem.


Inace, bile su sve 4 sezone i više ne postoji radi male gledanosti i ovaj mjesec je uglavom bila ta cetvrta.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/09/2005 : 13:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by majmun

quote:
Originally posted by I like girlz

zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?


Kraj serije.



kakav kraj???? pa serija je tek negdje u maju ove godine (ako se dobro sjecam) krenula na hrt2. nisu sigurno sve epizode bile na hrt-u. ne mogu da vjerujem.


Inace, bile su sve 4 sezone i više ne postoji radi male gledanosti i ovaj mjesec je uglavom bila ta cetvrta.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!



baš sam gledao sad na oficijelnom star trek sajtu i imam neki utisak da nisu ipak sve epizode bila na hrt-u. meni je osobno je ovo do sada najbolja "star trek" serija.
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 30/09/2005 : 14:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Thunderbolt

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by majmun

quote:
Originally posted by I like girlz

zna li neko zbog cega više nema "star trek: enterprize" na hrt2 u 19h?


Kraj serije.



kakav kraj???? pa serija je tek negdje u maju ove godine (ako se dobro sjecam) krenula na hrt2. nisu sigurno sve epizode bile na hrt-u. ne mogu da vjerujem.


Inace, bile su sve 4 sezone i više ne postoji radi male gledanosti i ovaj mjesec je uglavom bila ta cetvrta.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!



baš sam gledao sad na oficijelnom star trek sajtu i imam neki utisak da nisu ipak sve epizode bila na hrt-u. meni je osobno je ovo do sada najbolja "star trek" serija.


Bila je stvarno u redu, ali nema do rata sa dominionima.

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/09/2005 : 14:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
I meni je Deep Space Nine najbolja, jedino je kraj razocaravajuci.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/09/2005 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ja nikad nisam volio DS9, nekako mi je uvijek bila najdosadnija od ovih novih serijala... eto kako se ukusi razlikuju
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000