forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put - Preacher is Out!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 26/09/2005 : 03:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Izaslo je i srpsko izdanje prvog TPB-a Preachera u izdanju Belog Puta. Po meni prva 2 TPB-a Preachera spadaju u najkvalitetnije radove Ennisa tokom cele njegove dosadasnje karijere... U svakom slucaju je nesto cemu treba posvetiti paznju pogotovu ako neko nije uopste imao dodira sa ovim stripom.

Anyway, jos uvek se nisam dokopao ovog izdanja da bih dao komentar o kvaliteti izrade, prevodu i sl. ali se nadam da uradim isto ovih dana... Kako price kruze imaju ga ljudi po Beogradu, ali jos uvek nije stigao u Nis da bih ga kupio...

Inace u narednih para dana je najavljen izlazak i 3. TPB-a Sandman-a Dream Country. Izgleda da Beli Put dodaje gas, valjda pokusavaju da dodaju sto vise izdanja da bi se malo omrstili na sajmu. Inace do pocetka sajma knjiga u BG-u (jos mesec dana) ocekuje se izlazak i League of Extraordinary Gentelmen, 4 TPB-a Sin City-a, Books of Magic i nisam siguran da li ce biti jos necega. U svakom slucaju pozitivan pomak...

He didn't understand the price. Mortals never do.

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 26/09/2005 : 03:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Ova vijest mi se svidja.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/09/2005 : 08:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
odlicno. skoro da je vec krenula kladionica ovde da li ce prvo propovednik ili sendmen. taman ove nedelje na salonu stripa se to sve moze lepo pobrstiti.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 26/09/2005 : 08:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message

Kad je taj salon stripa tocno,di,šta ce bit sve i ko ce bit?
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 26/09/2005 : 10:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
mozda nisam u pravu, ali mislim da je Preacher bas najpogodniji za "sirenje" americkog stripa po exYu. lik je prihvatljiviji i slicniji nekakvom "balkanskom heroju" od svih ostalih: pije, psuje, bogohuli...

a i sam po sebi je strip izvrstan (brojim se u onu rijetku grupu ljudi koji su ZADOVOLJNI da ne kazem ugodno iznenadjeni zavrsetkom).
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/09/2005 : 10:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
Super što je izašao!

kriv sam!
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 26/09/2005 : 11:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

a i sam po sebi je strip izvrstan (brojim se u onu rijetku grupu ljudi koji su ZADOVOLJNI da ne kazem ugodno iznenadjeni zavrsetkom).



Evo, vec smo barem dvojica u klubu.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/09/2005 : 14:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Ova vijest mi se svidja.

Life sucks, but Death swallows!


A tek meni.....!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/09/2005 : 15:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Mailman

quote:
Originally posted by jurica

a i sam po sebi je strip izvrstan (brojim se u onu rijetku grupu ljudi koji su ZADOVOLJNI da ne kazem ugodno iznenadjeni zavrsetkom).



Evo, vec smo barem dvojica u klubu.




trojica...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/09/2005 : 19:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Mailman

quote:
Originally posted by jurica

a i sam po sebi je strip izvrstan (brojim se u onu rijetku grupu ljudi koji su ZADOVOLJNI da ne kazem ugodno iznenadjeni zavrsetkom).



Evo, vec smo barem dvojica u klubu.




trojica...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


cetvorica

Od 17.8.2005. do 31.7.2006. mjesto boravka Oxford, Mississipi///\\\http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/09/2005 : 20:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
sajlent majdzoriti izgleda:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 26/09/2005 : 20:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Brate, ja ne znam sta ste se vi istripovali. Pa jedina dobra stvar sa Preacherom (sem prva dva trejda) je zavrsetak Preachera

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/09/2005 : 21:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
meni je SVE sem igranja sherifa i kjukluxklana dobro....ne znam u kom je to trejdu:PPppP
ostalo je perfekcija.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 26/09/2005 : 21:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
A kad ti je mama govorila da se cuvas propovednika, da ti mogu mozak popiti, nisi joj verovao

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3501 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 26/09/2005 : 22:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

meni je SVE sem igranja sherifa i kjukluxklana dobro....ne znam u kom je to trejdu:PPppP
ostalo je perfekcija.

Ditto.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/09/2005 : 00:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
nego blekeni dekara kad sam prevodio onog nepobedivog mogao si mi makar natuknuti sta se desava u trecem trejdu...
samo sam prelistao sa police i UUU JEBOOOTE!!!
al mi zao nekako, epa bas mi zao...

Od 17.8.2005. do 31.7.2006. mjesto boravka Oxford, Mississipi///\\\http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/09/2005 : 00:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
meni jok...samo je uchinilo sve zanimljivijim...valjda tjei ostalima biti kad negde 2010 stignemo dotle i u domatjem izdanju:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/09/2005 : 00:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
usput..sa police?
nashao si neki shop tamo?
hmmm.....:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/09/2005 : 00:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

nego blekeni dekara kad sam prevodio onog nepobedivog mogao si mi makar natuknuti sta se desava u trecem trejdu...
samo sam prelistao sa police i UUU JEBOOOTE!!!
al mi zao nekako, epa bas mi zao...

Od 17.8.2005. do 31.7.2006. mjesto boravka Oxford, Mississipi///\\\http://round2create.blogspot.com/



Bas ga je dobro razbio ali ne brini se bice jos razbijanja i krvi.

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 27/09/2005 : 00:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
paznja spojleri!!!!!!!

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/09/2005 : 03:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Alo, bre... kakvo je ovo offtopicovanje!?!?
Kakvi Nepobedivi, kakvi bakrachi...
Izasao je (tek sad, a ne kao sto su neki gore sirili dezinformacije;)) PROPOVEDNIK!!!!!!

Odlacno odradjeno. Odlican strip. Sve je odlicno.
URA!

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/09/2005 : 03:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Evo i malog sizhea sa zadnje korice:



Ocena izdanja i stripa: skroz odlican 5. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/09/2005 : 05:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ma prijevod im je dozlaboga smijesan: cuj djavolica, valjda je demonka. pa onda sveti krvolok, de ba, pa jasno kaze Svetac ubica [Saint of Killers] ili krvoloka ako je bas moralo. bas me interesuje sta su uradili unutra...
plus sto naslov 'Misija u Teksasu' nema veze sa radnjom osim ako Misija uzmemo u manje zastupljenom smislu krscanskih misija kojim su sirili krscanstvo. Ili pak Svecevu misiju, ali to nikako nije bila namjera naslova 'Gone to Texas'!!! Ali ostavicu ovo nedoreceno jer se moze uzeti kao prevodioceva sloboda, ni sam ne znam kako bih napisao...
Ovo cisto da ne budem skroz off topic Nego Dekara, nije bash strip shop nego obicna knjizara sa gomilom TPBova i to sve novijih, pa je nekako zalutao i Invincible medju silne Marvele i DCeve. Ali se ne isplati kupovati ovako, sve narucujem online. Tamo odem i procitam stagod novoga. A recimo od novih sveski samo dobivaju Nove X-Mene, JLA, Batmana i nekog Spidermana, bog zna koje serije...

Od 17.8.2005. do 31.7.2006. mjesto boravka Oxford, Mississipi///\\\http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/09/2005 : 06:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
emire
prijevod je dobar
prijevod je odlican
prijevod je dobar
kupit ces 2 izdanja
jedan za policu, jedan za citanje
prijevod je dobar

Durch dieses Loch wird er kommen.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/09/2005 : 07:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
"Zaplet se gradi oko Genezisa..."
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/09/2005 : 08:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Kako je preveden Cassidy?

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000