forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove ekranizacije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/09/2005 : 11:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
I baš kada smo pomislili da je Hollywood iscrpio sve moguce stripove, u zadnjih tjedan dana stižu vijesti o još dvije ekranizacije “popularnih” stripova, „Wonder Woman“ i „Killraven". Prije nekoliko dana najavljeno je da ce „Wonder Woman“ napisati i režirati Joss Whedon (tvorac serija „Buffy The Vampire Slayer“, „Angel“ i „Firefly“).
Joss bi trebao krenuti u akciju nakon što završi snimanje filma „Serenity“ koji se djelomicno nastavlja na pricu serije „Firefly“. „Wonder Woman“ ce biti njegov drugi redateljski posao što se filma tice. Šuškalo se i da bi Joss mogao preuzeti kormilo „X-Men 3“, no i Joss i FOX su potvrdili da su pregovori prekinuti. Za glavnu ulogu bore se Morena Baccarin i Jewel Staite (obje iz „Firefly“/“Serenity“ projekata). Što se tice drugog stripa, tek je objavljeno da se sprema ekranizacija istog. Radi se o „Killravenu“, malo poznatom stripu iz '70-ih godina. Robert Schenkkan (dobitnik Pulitzerove nagrade) bi trebao adaptirati strip za veliki ekran. Radnja je smješten u buducnost gdje je covjecanstvo pokoreno od izvanzemaljske rase, a pratimo pricu covjeka, koji se roden u zatoceništvu uzdiže preko bitki gladijatora i okuplja grupu pobunjenika. Sony ce najvjerojatnije film lansirati u ljeto.




To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/09/2005 : 21:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Baš me zanima koju ce pi**u stavit za Wonder-woman.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 28/09/2005 : 21:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Baš me zanima koju ce pi**u stavit za Wonder-woman.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Kad si vec tako pristojan, malo si se zajeba: pi**u može znaciti i picku i pizdu, na koju si mislio?

Zagor bi se ponosio tobom:)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/09/2005 : 21:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ono prvo :)
A Zagora mi ne diraj-pogodija si me u Ahilovu petu

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 14:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Trebali bi ekranizirati neki "naš" superherojski strip,recimo Matakovicevog Protmana...Da konacno izade iz sjene epizodiste underground scene.Hail Protman!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 14:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
A zan tko možda nešto o onom superman vs. batman-najavljivan-ali-nikako-da-zapocnu-snimanje-mali-mali-šupci filmu?

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/09/2005 : 14:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Nece ga biti. Umjesto toga Superman Returns.

Koljem po kucama.
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 29/09/2005 : 14:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
A to je to? Bed... A možda i bolje. I tako i tako zeznu svaki film kojeg napravwe po stripu pa...

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/09/2005 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Buduci da je na tom filmu hrpa holivudskih idiota, vjeruj mi, ovako je mnogo bolje. Dobili smo prvi pravi Batman film, Batman Begins, a vjerujem i da Singer zna šta radi.

Koljem po kucama.
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 29/09/2005 : 15:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
U pripremi je i animirani film po Dylan Dogu.

grucho!pishtolot!
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/09/2005 : 15:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Igrani film, kolko ja znam.

Koljem po kucama.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 29/09/2005 : 15:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
O cemu vi to?

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

rastaman
Starting Member

Fyro Macedonia
62 Posts

Member since 05/08/2005

Posted - 29/09/2005 : 16:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit rastaman's Homepage  Send rastaman an ICQ Message  Send rastaman a Private Message
Ma neka nadzu neku novu relativno nepoznatu glumicu sa velikim sisama za wonderwoman :)

www.tajfaart.com
comics and illustrations
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 29/09/2005 : 18:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Radi se na igranom filmu koji je ipak veoooma blago baziran na DD cak su i imena likova promenjena.Animirani film je sasvim drug projekat.Puno ime je Dylan Dog Cetvrto kraljestvo.Radi ga neka kanadska firma za kopjutersku animaciju zaboravio sam joj ime.Ali pre izvesnog vremena (nekoliko meseci) bio sam na njenom sajtu i u projektima video sam i ime filma.Pristup na tom linku nije bio dozvoljen opstoj publici

grucho!pishtolot!

Edited by - oce on 29/09/2005 18:15:34
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 30/09/2005 : 11:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Nedavno sam cuo da se snima americki film Dylan Dog i to me je jako razveselilo. Ako se mogu snimati Spidermani, Supermani, Batmani, a pogotovo užasno loši Daredaveli i Punisheri, onda se može snimiti i film po Dylanu Dogu! Na kraju krajeva, Dylan je oduvijek bio lik za veliko platno.Zar ne?


To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 30/09/2005 : 11:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Nedavno sam cuo da se snima americki film Dylan Dog i to me je jako razveselilo. Ako se mogu snimati Spidermani, Supermani, Batmani, a pogotovo užasno loši Daredaveli i Punisheri, onda se može snimiti i film po Dylanu Dogu! Na kraju krajeva, Dylan je oduvijek bio lik za veliko platno.Zar ne?


To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.







naravno, još neka ga režira Wes Craven i sve 5....
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000