forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put - Preacher is Out!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 27/09/2005 : 11:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message

quote:
Originally posted by BlekenDekara

meni je SVE sem igranja sherifa i kjukluxklana dobro....ne znam u kom je to trejdu:PPppP
ostalo je perfekcija.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Meni je baš taj, 7. TPB "Salvation" najdraži.

1. je OK
2. sam prvi citao, pa mi je možda i zato genijalan
3. je dobar nastavak drugog
4. je odlican
5. je malo spor
6. - tu prica postaje fakat dramaticna
7.
8. je mracan i depresivan, ali isto tako savršeno vodi u
9. koji je kraj i to super.

Barem IMHO.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 27/09/2005 : 11:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
cijena?

Dok oblaci su nebom plovili,odnekud dopiru krici macaka, to ljubav boli njih a mene guši sad; šporki stari grad, šporki stari grad
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/09/2005 : 12:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
vjerovatno 95 kn...
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 27/09/2005 : 12:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
kico,je li dolaziš u cetvrtak

Dok oblaci su nebom plovili,odnekud dopiru krici macaka, to ljubav boli njih a mene guši sad; šporki stari grad, šporki stari grad
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 00:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Procitao sam danas i srpsku verziju.
Jako mi se svidja prevod. Simpatican je i u duhu srpskog jezika. Svaki drugi oblacic je "Picka ti materina", "Jebi se", "Sisaj ga" i sl. Odlicno!
Najgenijalniji prevod mi je za Arseface. Chmar-fejs. Siguran sam da ce mnogima od vas to zvucati glupo. Meni je urnebesno. Odlicno. Taman kako treba. KAd se vec koristi rec Bejbifejs, onda mora postojati i Chmar-fejs!

Ziveo Chmar-fejs!

Topla preporuka za ovaj strip, ako postoji jos neko ko ga nije citao (sudeci po komentarima, svi su doktorirali na Propovedniku).

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/09/2005 : 01:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by zVIR

kico,je li dolaziš u cetvrtak




zar nije bio petak?!
meni su rekli 30-og...
pitacu predsjednika sutra
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 09:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Procitao sam danas i srpsku verziju.
Jako mi se svidja prevod. Simpatican je i u duhu srpskog jezika. Svaki drugi oblacic je "Picka ti materina", "Jebi se", "Sisaj ga" i sl. Odlicno!
Najgenijalniji prevod mi je za Arseface. Chmar-fejs. Siguran sam da ce mnogima od vas to zvucati glupo. Meni je urnebesno. Odlicno. Taman kako treba. KAd se vec koristi rec Bejbifejs, onda mora postojati i Chmar-fejs!

Ziveo Chmar-fejs!

Topla preporuka za ovaj strip, ako postoji jos neko ko ga nije citao (sudeci po komentarima, svi su doktorirali na Propovedniku).

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




Durch dieses Loch wird er kommen.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 09:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan
...sudeci po komentarima, svi su doktorirali na Propovedniku).

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!


sudeci po genezisu prevodioc je promovirao na fruli

Durch dieses Loch wird er kommen.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 28/09/2005 : 09:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Jako mi se svidja prevod. Simpatican je i u duhu srpskog jezika. Svaki drugi oblacic je "Picka ti materina", "Jebi se", "Sisaj ga" i sl.




Oh, you may stray, but you'll always return to your dark master, the cocoa bean.
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 28/09/2005 : 09:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Chmar-fejs.... Svidja mi se, uklapa se u Ennisovu zajebanciju.
Kako su prevodili razne bogohulnicke psovke i kletve?
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 28/09/2005 : 09:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Kako je preveden Cassidy?





Mene više zanima kako ce izfonetizirati Proinsias. Proanzeja?

Cmarfejs. He he, good one.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2005 : 10:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Procitao sam danas i srpsku verziju.
Jako mi se svidja prevod. Simpatican je i u duhu srpskog jezika. Svaki drugi oblacic je "Picka ti materina", "Jebi se", "Sisaj ga" i sl. Odlicno!
Najgenijalniji prevod mi je za Arseface. Chmar-fejs. Siguran sam da ce mnogima od vas to zvucati glupo. Meni je urnebesno. Odlicno. Taman kako treba. KAd se vec koristi rec Bejbifejs, onda mora postojati i Chmar-fejs!

Ziveo Chmar-fejs!

Topla preporuka za ovaj strip, ako postoji jos neko ko ga nije citao (sudeci po komentarima, svi su doktorirali na Propovedniku).


Cmar-fejs mi je jako los izbor, kao i Sveti Krvolok i Ðavolica, ali dobro, od tebe si ionako ocekuje samo fanaticna podrska

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15573 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/09/2005 : 10:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
guzoliki bi po mome ipak bilo logicnije i normalnije
cmar-fejs mi je zbilja bedasto

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 11:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

guzoliki bi po mome ipak bilo logicnije i normalnije
cmar-fejs mi je zbilja bedasto

Guzoliki!? Ma daj... Ja prvi bih razapeo na krst prevodioca koji bi ga tako preveo. Pa nemamo 5 godina.
Vec sam bio spreman i da se bunim ako bude "Dupeglavac", ali me je docekao odlicni Chmar-fejs. :)

Dajte mi bolje resenje, koje ce biti i smesno i svrsishodno.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
supak? arseface? arsfejs?

Durch dieses Loch wird er kommen.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
za marlova: arsfejs (od ars, artis)
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 11:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Cmar-fejs mi je jako los izbor, kao i Sveti Krvolok i Ðavolica, ali dobro, od tebe si ionako ocekuje samo fanaticna podrska

Naravno, sta drugo?
Mozda Djavolica nije najbolje resenje, ali mi je bolje od demonke. Kad sma prvi put video onaj Krumbov album, tako mi je glupo zvucalo. "Demonka". K'o neke papuce. :)
Jedino sto mi nije jasno je Genezis. Zasto nije Geneza, jer tako se kaze na srpskom. Al' dobro, prevodilac zna sta radi.

Uhvatio sam sebe kako se cerekam 5 minuta na scenu kad Chmar-fejs daje pusku svom caletu koji puca sebi u glavu, da bi onda ChF otrcao vristajuci "Neeeeee". I onda FBI agent kaze: "Nek ide sve u kurac!".



____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2005 : 11:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Šupak bi bilo odlicno, po meni.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 11:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Pa, nije on Arse u orginalu, vec Arseface.
Kako bi prilagodio Babyface Ruth-a, onda? Beba Rut?

A, opet, shupak nije rech koja se koristi kod nas. Kod nas je chmar.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Da ali sto je kod vas u Hrvatskoj "supak" to je u Srbiji "cmar"

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2005 : 12:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Onda samo cmar, ali bez fejs.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/09/2005 : 12:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
cmarcic

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15573 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/09/2005 : 12:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Procitao sam danas i srpsku verziju.
Jako mi se svidja prevod. Simpatican je i u duhu srpskog jezika. Svaki drugi oblacic je "Picka ti materina", "Jebi se", "Sisaj ga" i sl. Odlicno!
Najgenijalniji prevod mi je za Arseface. Chmar-fejs. Siguran sam da ce mnogima od vas to zvucati glupo. Meni je urnebesno. Odlicno. Taman kako treba. KAd se vec koristi rec Bejbifejs, onda mora postojati i Chmar-fejs!

Ziveo Chmar-fejs!

Topla preporuka za ovaj strip, ako postoji jos neko ko ga nije citao (sudeci po komentarima, svi su doktorirali na Propovedniku).

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




kaj ti to ozbiljno ili se zezaš

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 12:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Plasim se da se ne slazem.
Kako bi onda zvucao ovaj oblacic:
"Osveticu se Dzesiju Kasteru! Zbog krvi moga tate! Pa i ako imam lice k'o chmar - neka tako i bude! Postacu CHMAR!"



Chmar fejs, jos uvek najbolje resenje.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15573 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/09/2005 : 12:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000