forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Par pitanja...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/10/2005 : 09:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
...za naše izdavace (ili one koji misle da znaju odgovore).

1. Namjerava li možda Bookglobe ponovno izdati Chihuahua Pearl i Covjek vrijedan 500.000 dolara u HC varijanti?
2. Što se dogada s Asterixom? Znam da su Izvori izdali desetak albuma i Egmont još dva, ali to je bilo prije nekih 5 godina. Planira li neki novi izdavac otkupiti prava?
3. Isto vrijedi i za Corta Maltesea. Antibarbarus i Ceres su izdali nekoliko albuma, jel se to planira nastaviti?
4. Sprema li Strip-Agent nove albume? Primjetio sam da Mister No, Martin Mystere i Alan Ford izlaze na kioscima, al vec dugo nisam vidio ništa od albuma (il se to meni cini).
5. Planira li itko otkupiti prava na Druunu?
6. Hoce li se reprintati Matakovicev Imamo Les Proutes (i u HC varijanti)?

Unaprijed fala.

"I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III."

Vash the Stampede

Edited by - Mr. Bushido on 03/10/2005 09:11:48

nenno
Advanced Member



Croatia
3059 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 03/10/2005 : 09:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
ja bi još dodao samo jedno pitanje za bernarda:
- planira li se možda izdavanje Jeremiaha od prvog broja?
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1922 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 03/10/2005 : 09:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
što se tice corta maltezea pirati su ubili svaku potrebu za izdavanjem legalnih izdanja pošto su svi albumi poslije komuninih objavljeni.inace se antibarbarusovi i komunini ne mogu usporediti..kao nebo i zemlja-anti barbarusovi su 100 klasa ispod komuninih

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/10/2005 : 16:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
cisto sumnjam da ce ti berni nesto odgovoriti. mozda onaj tromislavsky ili kako se vec zove.
i mene isto zanima hoce li ici ta dva bluberija i u HC. poznajuci bernija mislim da hoce,samo nakon svih ostalih. eto berni namjerava krenuti opet sa iznogudom i poceo je malog spiroa. ta dva serijala su nova. sto se tice druune mislim da ni to nece niko skoro pokusati jer su prva dva dnevnikova izdanja odlicna a ostale su izdali pirati(iako se uopste ne mogu nazvati albumima ali eto...)

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/10/2005 : 21:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Wow, nisam znao za Iznoguda, jedva cekam. Žao mi je zbog Druune i Corta. Volio bih da napokon dobiju tretman koji zaslužuju. Oh well...

I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/10/2005 : 21:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Wow, nisam znao za Iznoguda, jedva cekam. "

nisam ni ja.ali rece markos prije par dana u jednom od onih topica o libellusu.i ja jedva cekam iznoguda.super mi je. uzeo sam i ova dva mala spiroua,odlicni su.jedva cekam ostale.

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000