forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hellblazer: Hard Time
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/10/2005 : 18:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hajmo vi koji ste procitali.zanima me kakva je prica(znam da je u pitanju neki zatvor) i da li se isplati nabavljati? ovo mislim u odnosu na druge trejdove koje je radio azzarelo i ova dva od mike careya (red sepuchre i ovaj black flowers sto je tek izasao).

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/10/2005 : 01:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
odlican, IMHO. Corbenov crtež je malo neobican, al brzo se navikneš. prica sasvim okej. a Constantine na kraju ispadne totalni gad (cak više nego inace :)

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/10/2005 : 08:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
bez veze. Pricca je kao fol o neccemu, a zapravo nije ni o ccemu tako da jedino crtezz valja...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 04/10/2005 : 08:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
prica je pristojna ali ja ne podnosim corbena pa sam to kupio samo zbog toga da nemam rupa u kontinuitetu

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 04/10/2005 : 08:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

prica je pristojna ali ja ne podnosim corbena pa sam to kupio samo zbog toga da nemam rupa u kontinuitetu

-------------
carpe diem...
-------------




Da sam znao da ne podnosis Corbena gledao bih da nemam vise ikakvih kontakata sa tobom.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/10/2005 : 14:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
pa ni meni corben nije nesto posebno drag.uglavnom se zbog njega i dvoumim.jedino sto je prica u zatvoru a to su mi gotiva price.
a od ovih ostalih azzarelovih i careyevih koje biste izdvojili?

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 04/10/2005 : 15:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by verter

pa ni meni corben nije nesto posebno drag.uglavnom se zbog njega i dvoumim.jedino sto je prica u zatvoru a to su mi gotiva price.
a od ovih ostalih azzarelovih i careyevih koje biste izdvojili?

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"



I tebe skartiram!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/10/2005 : 15:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"I tebe skartiram! "



"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12910 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/10/2005 : 23:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by verter

pa ni meni corben nije nesto posebno drag.uglavnom se zbog njega i dvoumim.jedino sto je prica u zatvoru a to su mi gotiva price.
a od ovih ostalih azzarelovih i careyevih koje biste izdvojili?



Od Azzarella bi trebao nabaviti 100 Bullets (al vjerujem da za to vec znaš), a od Careya njegov Lucifer serijal. Znam da je Azzarello sa Joeom Kubertom napravio jednu pricu o Sgt. Rocku zvanu Between Hell and a Hard Place, al ne znam jel cemu.

I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 05/10/2005 : 10:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke

quote:
Originally posted by jgoran5

prica je pristojna ali ja ne podnosim corbena pa sam to kupio samo zbog toga da nemam rupa u kontinuitetu

-------------
carpe diem...
-------------




Da sam znao da ne podnosis Corbena gledao bih da nemam vise ikakvih kontakata sa tobom.



a to ti je isto kao i s dillonom-ovoga još manje podnosim.
corbenov crtež mi jednostavno ne paše,nema nekog posebnog razloga ali mi se nije svidio kad sam ga prvi put vidio pa od onda imam averziju prema njemu...naravno ne kažem da je loš ali jednostavno mi se ne svida...
nego oceš ti doci na crš ove godine?

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 05/10/2005 : 12:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by Pajke

quote:
Originally posted by jgoran5

prica je pristojna ali ja ne podnosim corbena pa sam to kupio samo zbog toga da nemam rupa u kontinuitetu

-------------
carpe diem...
-------------








a to ti je isto kao i s dillonom-ovoga još manje podnosim.
corbenov crtež mi jednostavno ne paše,nema nekog posebnog razloga ali mi se nije svidio kad sam ga prvi put vidio pa od onda imam averziju prema njemu...naravno ne kažem da je loš ali jednostavno mi se ne svida...
nego oceš ti doci na crš ove godine?

-------------
carpe diem...
-------------




Meni je Corben jedan od najomiljenijih...sta ti je stvar ukusa, a?

Nista od CRSa, prestajem sa poslom u firmi i krecem sa mnogo crtanja za poslodavca...svaki pocetak je tezak.

Edited by - Pajke on 05/10/2005 14:44:41
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/10/2005 : 13:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Veliki povratak Grabowskog na strip scenu!!!! URAAAAAA!!!
Pajke, mogoa bi i ti da pocnes da radis domace superheroje! ;))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/10/2005 : 13:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Od Azzarella bi trebao nabaviti 100 Bullets (al vjerujem da za to vec znaš), a od Careya njegov Lucifer serijal. Znam da je Azzarello sa Joeom Kubertom napravio jednu pricu o Sgt. Rocku zvanu Between Hell and a Hard Place, al ne znam jel cemu."

mislio sam na njihove radove na hellblazeru koji su vrijedni nabavljanja. 100 bullets imam i fenomenalan mi je. lucifera nisam citao nista ali imam namjeru,cuo sam da je odlican.


"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/10/2005 : 14:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Veliki povratak Grabowskog na strip scenu!!!! URAAAAAA!!!
Pajke, mogoa bi i ti da pocnes da radis domace superheroje! ;))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




Ma Pajke je u dusi morbidni Disney! ;)))

Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 05/10/2005 : 14:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Veliki povratak Grabowskog na strip scenu!!!! URAAAAAA!!!
Pajke, mogoa bi i ti da pocnes da radis domace superheroje! ;))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




!?!?!
Ma opusteno, samo cemo povecati aktivnost i obim stripova na sajtu o PC igrama.
Iskreno, ne znam ni sam kako bi izgledalo da se prihvatim superheroja. Morao bih prvo malo experimentisati.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 05/10/2005 : 14:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by DusMan

Veliki povratak Grabowskog na strip scenu!!!! URAAAAAA!!!
Pajke, mogoa bi i ti da pocnes da radis domace superheroje! ;))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




Ma Pajke je u dusi morbidni Disney! ;)))





To mi najvise lezi...hehe...
Go to Top of Page

Big_black
Junior Member

Serbia
312 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 05/10/2005 : 14:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Big_black's Homepage  Send Big_black a Yahoo! Message  Send Big_black a Private Message
mozda bi nesto i napravio khhhm :D

†††i am good†††
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 05/10/2005 : 14:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Big_black

mozda bi nesto i napravio khhhm :D

†††i am good†††



Ako se ovo odnosi na mene...hm, ko zna?...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000