forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Trenutak za sjecanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/10/2005 : 21:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Nedavno sam u "Svaštari" napravio topic na temu najludjih, najljepših, najemotivnijih, nezaboravnih filmskih scena. E sad isto pitanje koja vam je osobno najludja, najljepša, najotkacenija, nezaboravna scena koju ste procitali u nekoj epizodi nekog stripa, koja vas se prilicno dojmila, po kojoj ste zapamtili doticnu epizodu i koja vam je ostala u sjecanju...

you candy perfume girl

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/10/2005 : 21:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
UUUUUUU,ko ce se svega sitit.Ali evo recimo u Zagor SP Kožno lice kad Zagor ubije Butchera dok ovaj drži Satka za taoca,Zagor ide ka da ce predat Butcheru pištolj kad ono ucini nagli trzaj rukom i opali iz pištolja ravno Butcheru u celo.Ili isto tako u Utrci sedam strijela kad Zagor uspije svojom strijelom izbiti protivnicku strijelu s putanje u letu-u stilu Robina Hooda.Ima toga još puno.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 06/10/2005 : 21:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
Legendarne su mi scene iz Texa "Zakon Roja Bina" sa sudjenja i ona kad odvode Carsona u "zatvor" pa nailazi Texs i ovaj objasnjava da je drvo skupocjena stvar.
Ma ima tisucu lijepih scena u Bonelliju, tko bi to sve nabrojio :)
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 06/10/2005 : 22:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
u "divovi dobra i zla" kada se zagor penje na stijenu sa koje se vidi cijeli darkwood!!!
kad se sjetim jos napisat cu!

ZAGOR PRICA...

Edited by - nedim on 06/10/2005 22:11:19
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/10/2005 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Jednu legendarnu scenu necu dok sam god živ zaboravit.
Rijec je o Dylan Dogu "Oštrica brijaca"
Negdi pri pocetku epizode dolazi lik i zvoni Grucu na vrata,a ovaj odgovara -"Gospodin je urlao?"."Nisam ja,kunem se..N-ne,to nisam bio ja".
"Zaista.Nego ko?Vidite da nema nikog drugog"-pita Gruco
"Ali,zvonce je urlalo!Pritisnuo sam ga,i...".
"Aha,tu smo!Sada imate hrabrosti još kazati To nisam bio ja!Dragi gospodine,i vi biste urlali da vas je neko pritisnuo!!!"-rece Gruco i nastavi onako ko za sebe.."Svašta!Ici okolo i pritiskati tuda zvonca!Zašto ne pritiska svoje?!"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/10/2005 : 22:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

u "divovi dobra i zla" kada se zagor penje na stijenu sa koje se vidi cijeli darkwood!!!
kad se sjetim jos napisat cu!

ZAGOR PRICA...


da, i onda duh sa sjekirom zaplace, i meni nezaboravna scena
od zagora tu je i prva runda 'sedme runde' i scena s violinistom u serijalu o zimskoj zmiji (mislim u marš ocajnika)

u ken parkeru mi je najjaca scena zadnja tabla 'ledenog covjeka', kad kujica lily zadnji put pogleda kena i odlazi, iako u ovom serijalu ima nebrojeno puno nezaboravnih scena

u aster blistoku iz 12. epizode, kad maski 'izaziva' astera, scena u toplesu s vocem

iz alan forda...hm...ništa, hehe, ovo je za toninha


Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/10/2005 : 22:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Jeremiah "Puška u vodi"...

Vani je mrak, puca se na sve strane, Jeremiah uskoci u kucu i vidi onu blesavu i mrtvu pijanu babu Marge kako kleci na koljenima isrkavajuci k'o pas posljednju kap alkohola iz caše a nad njom mirno stoji njezin muž držeci bocu u ruci i šutke gleda Jeremiju. Dok su im vani djeca u opasnosti, unutra mrtvacki muk i tišina. Kakva je to bizarna, otkacena, luda, bolesna scena. U tom sam se trenutku zaljubio u taj strip! :)

Onaj tko je citao tu epizodu, zna o cemu govorim...

you candy perfume girl
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/10/2005 : 22:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Prvo mi je palo na pamet:
-Tex ZS 35 (626) završna scena nakon uništavanja posljednjeg lokala od Šangaj Kelija, kada Tex, Karson i ekipa na kraju, izmedu ostalog, pronalaze i nestalog sina jednog policajca, koji ubrzo i dolazi...

-Zagor ZS 641 Horde zla; kada Zagor umire...

-Ken Parker LMS 704 Vrelo života; na kraju kada rancer konacno izade kao pobjednik u sukobu s lokalnim kretenima i prilazi mu direktor banke gdje je bezuspješno mjesecima tražio kredit, a Ken vidi da je postao suvišan i odlazi...

-Zagor SD 37 Lažna optužba; scena kada Zagor nokautira šerifa pred oficirom i hrpom vojnika, nakon što je dobio sve ovlasti od suca...

-Tex ZS 485-486 kada u Mexicu Tex njihovom oficiru, u njegovoj kancelariji i pred hrpom vojnika trga cinove, istuce ga i baci u blato...

-Zagor ZS 361 Sedma runda; Zagor i Supermike krecu u posljednji dvoboj...

-Zagor ZS 341 Posljednja žrtva; Zagor zavezan za stup pocinje svoj monolog...

-Nathan Never 26 Ja, robot; kada android na kraju djevojci priznaje da nije covjek vec robot...


Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 06/10/2005 : 22:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Umreti na kapriju....Mr No
Pogled na ostrvo-i gradic Possitano! Diso!
Mada i tuca sa hell angel`s-ima u central park-u u uzem izboru
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/10/2005 : 23:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Invicible ili Nepobedivi broj 7, valjda ce to ovo godine izaci kod nas jel tako dekaricu :-) !
Zbog toga se citaju stripovi,nezaboravan kraj i urnebesan pocetak novih epizoda, da ne pokvarim iznenadenje sve sto je do tada bilo se mjenja od tog broja. Mislio sam da me vise nista ne moze iznenaditi, no zezno sam se na kvadrat :) !

Kad sam bio mali sjecam se da nista nisam kontao kad sam citao Divovi dobra i zla, ne mogu da skontam kako zagor moze umrijeti sta se deasavaaaa aaaaaaaaaaaaaaa nece valjda umrijeti, legendarno :-)) !

Ima toga jos kad se sjetim napisacu jos neke scene.



"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/10/2005 : 23:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
http://img30.imageshack.us/img30/1189/199wd.jpg



I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8567 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 00:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Uglavnom epizode Alana ili Maxmagnusa.
Pukovnik Kattycat- scena kada Bert upoznaje grupu TNT i kada Bob u vojsci reže krumpire
Godišnji odmor-
cura na jahti:Zovi me Kitty ljepotane!Meni su svi dobri.Nemam posebnih zahtjeva!Jedan dan jedem kavijar, a drugi i mortadelu.
Alan Ford:hm......a ja jedan dan jedem, a drugi možda......
Uglavnom ima još hrpa toga iz Forda, al mi se neda pisat.

"It is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so smaller thing...such little thing"- Boromir
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/10/2005 : 00:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Takodjer scena gdje Zagor vidi cijeli Darkwood i sela kako gore i onda klekne i zaplace. E to me kao malog pogodilo skroz.

Mauroviceva Sedma zrtva kad umre Dan na kraju. Tad sam zaplakao. I ajd sad ti nekome tko ne razumije citanje i skupljanje stripova objasni da si u stanju prozivjet neku takvu emociju citajuci strip.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 07/10/2005 : 00:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by nedim

u "divovi dobra i zla" kada se zagor penje na stijenu sa koje se vidi cijeli darkwood!!!
kad se sjetim jos napisat cu!

ZAGOR PRICA...


iz alan forda...hm...ništa, hehe, ovo je za toninha






CARE
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 07/10/2005 : 00:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
inace
scena kad nam tito prolazio kroz ulicu a ja jadni pionir od njega i Jovanke vidio i zapamtio samo pudlicu

i normalno iz svake od prvih cca sto epizoda AF po dva tri gega
ovo za kena

GLE SNIJEŽI
HM , NE BI LI SE TI ZAPRAVO TERBAO ZVATI ALAN KOLUMBO

GKE STVARNO NEPAR
DIVNE LI BUDALE!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/10/2005 : 00:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
E,sitija san se i dva tužna prizora.U Dylanu Dugacki pozdrav kad pokapaju Marinu Kimball i u Nathanu Posljednji val,nakon kojeg san plaka ka ljuta zmija.To je scena pri kraju kad Randy Nathanu držeci pištolj kaže: "Znaš,Nathane,ima nešto što ti nikada nisam rekao.Ti si najbolji prijatelj kojeg sam ikada imao." Tada se cuje pucanj i Nathan shrvan izlazi iz kuce ,dok se Randy vidi mrtav.I posljednja strana kada Randy podiže zlatni novcic ,dakle ponovo je pronašao izgubljenu mladost i bezbrižnost.Covice,strip je jedan od najboljih koje san ikada cita,svaka cast Vigni,neka samo neko kaže da on nije talentiran scenarist.Ma cili strip je n-e-z-a-b-o-r-a-v-a-n!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/10/2005 : 07:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Toliko toga ima.

Ken Parker - svaka epizoda ima barem jednu nezaboravnu scenu. Bilo bi nepotrebno da nabrajam jer mi ih toliko puno pada na pamet a ne znam koju bi izdvojio.

Mister No - Etrurski demoni (kada pjeva na kisi u ratnoj Italiji), Crvene senke (dijalozi sheriffa i Jedsona)

Alan Ford - Bolje sto godina bogat nego tjedan dana siromasan

Zagor - Prvi mrtvi Akronjan od strijele u Teroru seste planete, kompletni Zagor protiv Barona...

Corto Maltese - Blago Samarkanda. Meni mozda i najjaca scena u stripu ikad, kada Corto na kraju upita Rasputina je li mu onaj navodni dvojnik bio slican. A ovaj mu odgovori (nakon sto je u istog sasuo svu municiju koju je imao, a iz epizode u epizodu prijeti Cortu da ce ga ubiti): Hehehehe... nije!

Tex Willer - Kap.Midleton i njegov ocaj jer ga Covjek-kostur dovodi do ruba, dvoboj u Argument kalibra 45.

Druzina od vjesala - Otmica analize, scena sa Kruskom, pazicem i spigelom.

ne mogu se vise sjetiti...

Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 07/10/2005 : 07:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Meni je strava Ticcijeva vinjeta u prici o mladosti Tigera, kad se prisjecaju kako Tex stoji shrvan ocajem na grobu njegove žene Lilith.

Isto tako ona scena u Ken Parkeru "Ubojstvo u Washingtonu", prizor kongresa na cijele dvije stranice. Wow!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 07/10/2005 : 08:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
A najbolja scena u AF, u br.10 Formule, ako se ne varam:

Bob Rock i neki banditi se bore za kovceg pun love, a on se otvori i dolari se prospu po ulici. Prosjaci i ulicari se grabe za lovu, a jedan kobajagi "sljepac" grize novcanicu (kao da je zlatna, pa da provjeri ) i govori:
-Pravi petodolarac! Vidio sam jednog takvog osobno u maju 1943!!

Ne-nad-je-bi-vo!!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 08:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
Hellingenov povratak - kada zagor padne, kada padne borac za pravdu, borac koji je cijeli zivot posvetio miru...
kada skoro umre na rukama svojeg egzekutora...

i Conan - kada je cimerijanac pogurnuo brod sa tijelom Belit, mislim da je to jedini puta kada sam vidio ogromnu tugu i bol kod konana
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 07/10/2005 : 08:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
"Grendeli" od Macana i Biukovica,kad uvalja zvijeri laserski mac i proda joj stos sa baterijskom svjetiljkom.I tuzno i smijesno! &

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 07/10/2005 : 08:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Meni je strava Ticcijeva vinjeta u prici o mladosti Tigera, kad se prisjecaju kako Tex stoji shrvan ocajem na grobu njegove žene Lilith.




definitivno najbolja vinjeta....kad cuje njezin glas i vidi lik u oblacima, pa onaj komentar indijanaca sa strane
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 08:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

A najbolja scena u AF, u br.10 Formule, ako se ne varam:

Bob Rock i neki banditi se bore za kovceg pun love, a on se otvori i dolari se prospu po ulici. Prosjaci i ulicari se grabe za lovu, a jedan kobajagi "sljepac" grize novcanicu (kao da je zlatna, pa da provjeri ) i govori:
-Pravi petodolarac! Vidio sam jednog takvog osobno u maju 1943!!

Ne-nad-je-bi-vo!!

Mici se kapitalisticki proizvodu, dolaze proleteri!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/10/2005 : 15:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
DD dugacki pozdrav i dok nas smrt ne rastavi su mi oba tako dobra i upecatljiva da nema scene koju bih mogao izdvojiti kao najbolju. takodje NN u ponoru pamcenja i jedanaesta zapovijed,NN posljednji val,kao i dio sa janine u serijalu zatocenica dvorca i osvetnici

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/10/2005 : 16:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by vice

... i u Nathanu Posljednji val,nakon kojeg san plaka ka ljuta zmija.To je scena pri kraju kad Randy Nathanu držeci pištolj kaže: "Znaš,Nathane,ima nešto što ti nikada nisam rekao.Ti si najbolji prijatelj kojeg sam ikada imao." Tada se cuje pucanj i Nathan shrvan izlazi iz kuce ,dok se Randy vidi mrtav.I posljednja strana kada Randy podiže zlatni novcic ,dakle ponovo je pronašao izgubljenu mladost i bezbrižnost.Covice,strip je jedan od najboljih koje san ikada cita,svaka cast Vigni,neka samo neko kaže da on nije talentiran scenarist.Ma cili strip je n-e-z-a-b-o-r-a-v-a-n!





Meni je tu zakon scena gdje Nathan surfa na valovima sa specijalnom kacigom na glavi kroz koje Randy hvata podražaje kako bi preko njega osjetio onaj adrenalin, onaj užitak plovidbe na valovima... i kako mu u tom trenutku prolazi na tisuce emocija kroz glavu, od ushita, tuge, razocaranja, sjete na ona neka stara vremena... (stranica 76-77)

you candy perfume girl
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 07/10/2005 : 16:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Kad Batman prebije Supermana u DKR i kad Giant man posalje mrave na Wasp u Ultimatesima.

Heroji...Ne trebaju vam puške ni pištolji.
Samo cisto srce, i niceg se ne boj!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000