forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Trenutak za sjecanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/10/2005 : 16:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
i kad badzo prebije popaja

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 18:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

A najbolja scena u AF, u br.10 Formule, ako se ne varam:

Bob Rock i neki banditi se bore za kovceg pun love, a on se otvori i dolari se prospu po ulici. Prosjaci i ulicari se grabe za lovu, a jedan kobajagi "sljepac" grize novcanicu (kao da je zlatna, pa da provjeri ) i govori:
-Pravi petodolarac! Vidio sam jednog takvog osobno u maju 1943!!

Ne-nad-je-bi-vo!!



Šta to nije Alan Ford 11, "Broj 1"?

Evo još par zakon scena:

http://img31.imageshack.us/img31/5073/124fu.jpg
http://img31.imageshack.us/img31/2238/142nt.jpg
http://img31.imageshack.us/img31/3253/op001423al.jpg

I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 07/10/2005 : 19:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
evo još jedne
rijec je o završnici epizode Blueberrya o nadolazecem ratu s indijancima
"Suludi general"
kada Blueberry izmaltretiran od strane novog generala željnog slave i zvijezdica,na kraju tom istom oprašta za sve...
Red prethodno poludi i ne obazirujuci se na to da je civil,hvata generala za vrat uz prijetnju pištolja
"Oprostite,ser,Vi ste ga poslali u sigurnu smrt,dok smo mi kidnuli ko zecevi!"
"Ako si to zaista uradio,kojotu,razmrskacu ti glavu!"

Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 07/10/2005 : 20:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Sedma runda:Sve borbe(najbolja je prva)
Kraken:Kain se žrtvuje
Divovi:Sve,baš sve sve scene.

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Caramba i carambita
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/10/2005 : 00:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Scena u Kenu Parkeru (br. 2-Mine Town) kada Tina prima metak koji je bio namjenjen Kenu!

Scena u Duginom mostu na stupu za mucenje kada Zagor uskrisiva od mrtvih i iskace iz vatre!

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...


Edited by - solar on 08/10/2005 00:46:37
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/10/2005 : 02:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Pozitivan sa smajlijem? Pahek, Robeo i Rulijeta!

Najjaci: Spiegelman, Maus.

Najdraži mi je Nathan, Agent Alfe, zadnja tabla.

Prah si bio i u prah ceš se pretvoriti, ali ce ti pokoja caša pica u meduvremenu dobro doci.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/10/2005 : 18:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ima ih previse da bi izdvojio nesto.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 08/10/2005 : 19:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
evo jedne extra scene (nemogu se sjetiti kako se zove roman) ide ovako: ciko lozi gostionicara da ceka brata blizanca. nekoliko puta se najede i napusti restoran uvijek uz neko obrazlozenje, presvuce se i vrati! na kraju ga izda karmin na obrazu pa popije dobre batine!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 13/02/2006 : 03:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Žestoko mi je kad Zagor dobije po p.... od Iron Mana, i onda ga još žene natamburaju sa šibama dok on onesvješten leži na podu.
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 13/02/2006 : 05:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
Dugacak pozdrav.
Iznose mirnin kovceg iz kuce...

100 Bullets
Prvi "flashback" Colea Burnsa iz Atlantic cityja.

Mister NO: covek iz akapulka
kada se onaj pukovnik zrtvuje da bi ubio onog izdajnika predsednika, predhodno onesvesti mister no-a da ovaj ne bi otishao u samoubilacku akciju.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 13/02/2006 : 12:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

Žestoko mi je kad Zagor dobije po p.... od Iron Mana, i onda ga još žene natamburaju sa šibama dok on onesvješten leži na podu.



A Njegov poraz u "Srebrnim Vodopadima" (mislim da se tako zove, davno sam citao Zagora, ali znam da mi je ta scena ostala u secanju kao i onaj poljubacu u...uu...uh,zaboravio!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3829 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 22/02/2006 : 22:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Zagor - Epizode sa Winter Snakeom (ili ti ga Zimska Zmija) kad bježe pred Kiovama i violinist je ranjen i svira svoju posljednju pjesmicu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9932 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/02/2006 : 22:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Skoro sve scene iz Maxmagnusa.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 22/02/2006 : 22:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

Zagor - Epizode sa Winter Snakeom (ili ti ga Zimska Zmija) kad bježe pred Kiovama i violinist je ranjen i svira svoju posljednju pjesmicu


Stari moj kako meni taj vionilist ide na živce.Treba ga izmlatarat.
Inace odlicna epizoda

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/02/2006 : 23:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Kad Wolverine pobije Sopranose. :))))

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 23/02/2006 : 00:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Kad Superhik izadje iz bolnice i naleti na Magnusa koi sedi na snegu i pece kestenje: "Sedam dana nisam jeo , daj mi kesten pa makar bio i gnjili!"
"Mici se odrpance, sto cu prodavati ako ne gnjile!"
I da se ne zaboravi u"Signalima dzungle" kad Jerry istrese na sto glavicu Mr Murdockovog brata!!!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 23/02/2006 : 22:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Meni je strava Ticcijeva vinjeta u prici o mladosti Tigera, kad se prisjecaju kako Tex stoji shrvan ocajem na grobu njegove žene Lilith.




Fenomenalna vinjeta.

Tu su vinjeta na kojoj iznose Marinu u Dugackom pozdravu i ona kad sveštenik ulazi kod Dylana i Lillie u Dok vas Smrt ne rastavi i kaže: "Vrijeme je".

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/02/2006 : 23:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
[/quote]
A Njegov poraz u "Srebrnim Vodopadima" (mislim da se tako zove, davno sam citao Zagora, ali znam da mi je ta scena ostala u secanju kao i onaj poljubacu u...uu...uh,zaboravio!
[/quote]


E pa da, toga se nisam sjetio, odlicna epizoda!

___________________
Zagora nikad dosta!

Edited by - solar on 23/02/2006 23:17:16
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/02/2006 : 23:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ima ih stvarno previše, ne mogu se sjetiti...

evo jednog:u Zagoru-Laguna živih mrtvaca kad se zagor vrati iz mrtvih, spasi chica idigging billa a onda se sprda sa onim gnjilim zombijima

zatim u Ken Parkeru ih ima citavo brdo, npr. u broju 6 Krvave zvijezde ih ima dosta...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 23/02/2006 23:34:47
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/02/2006 : 05:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
MM Vavilonska kula iz 1985!

Scena kada Dijana zaprepascuje Martija priznanjem (posle raspravice apropo Dijanine izjave da ce ona Martija da upozna sa prijateljicom na sta je stari podlac odgovorio otprilike da ta mora da ima bradu i stakleno oko) da je bez veze bila ljubomorna kada zna da ce PRE ILI KASNIJE NJIH DVOJE STATI ISPRED MATICARA!!!:) Razjapljena Martijeva faca sve govori;)

I kao sto znamo, zenskoj se strpljenje isplatilo. Jes da je morala da ceka jos 11 godina, ali Boze moj...
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 08:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
u povratak kejna ima scena zagor gleda afriku sa neke uzvisice

homos homini lupus
Go to Top of Page

tom1979
Junior Member

Croatia
348 Posts

Member since 04/02/2005

Posted - 24/02/2006 : 09:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tom1979 a Private Message
Kad su moje oci prvi put pale na Druunu kako izlazi iz mora...;-)
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 24/02/2006 : 11:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Evo nesto sto ne znate, John Doe, italijanski strip u kojem ima jako dobrih scena, puno boljih od ukupnog dojma o stripu.
John Doe u po frke postaje ni manje ni vise nego Smrt. Dolazi da odvede muza od svoje ljubavnice Autumn. Ulazi sa Autumn u sobu, i ona kaze: "John, ovo je moj muz."
a John: "Primi moje saucesce."

Pa onda Ortolanijev Ratman pita djevojcicu sa ogromnim ocima, kao u mangama: "Sta ces biti kad porastes?"
"Japanski strip."
"I ti mislis da te japanci hoce, pored toliko NJIHOVIH stripova? GLUPACO!"
Ratman se okrene, djevojcica brizne u plac a on, dok odlazi: "Placi, placi, GLUPACO!"

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 24/02/2006 : 11:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
U stvari, sad mi pade na pamet IPAK najlegendarnija scena.
U jednom kratkom stripu Andree Pazienze, neki strebercic dolazi u stan dilera' da kupi hashish i ne zna kako da se ponasa. Jedan lik mu otvori ulazna vrata i pokaze mu na druga vrata u hodniku, da je diler tu. Strebercic misli: "Uh, sta cu sad, da pokucam ili ne, trebam ispasti faca, ne bih trebao kucati, ma znam sta cu, pokucacu i odmah uci, bez da cekam odgovor."
Kuca, ulazi, a unutra diler lize dupe nekom pederu u kamasutra pozi, i obojica zapanjeno gledaju strebera.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/02/2006 : 13:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Sjetih se hrpe dobrih scena...

- 4. broj Morrisonovog JLA, kad Batman sam sredi 4 Marsovca i poslije ih dovuce do drugih, pa Green Lantern nabaci komentar tipa: "Only four? Well Batman, you must be getting rusty in you old age."
- u Ken Parker: Duga Puška, kad ona tri idiota muce Mandanovu ženu
- Kraven's Last Hunt, kad Kraven povuce okidac
- zadnja scena u Killing Joke, kad se Joker i Batman zajedno smiju
- One Piece, u Little Gardenu, Zoro je zarobljen i želi si prerezati noge kako bi se borio protiv Baroque Works
- opet u JLA, kad na Watchtoweru bude audicija za nove clanove, na red dode Hitman, ovi ga odbiju, a ovaj kaže kako se isplatilo jer je barem vidio golu Wonder Woman :))))
- u Ranma 1/2, kad se Ryoga prvi put pretvori u svinju :))))

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000