forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Trenutak za sjecanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 24/02/2006 : 17:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
Wolwerine vs punisher.
SPecial strip izdanje.
Bilo je ludo.
No i u zagoru ima par trenutaka za sjecanje.
Neda mi se sad nabrajat
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Batman prebije Supermena u DK2 ako se ne varam... A kad smo vec kod DKR, meni je tu daleko najkultnija scena kad Joker sam sebi zakrene vratom da po posljednji put napakosti Batmanu i tako mu oduzima zadnji smisao postojanja. Lijepo je to bilo u doba dok je Miller jos bio genijalac
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
danas sam citao scena iz sekira i sablja,zagor govori jednom indijancu da ga udari i onda se izmice i savlada ga,posle par dana neuspelih vjezbi zagor ponovo govori da ga udari i onda prima najjaci udarac u stripu,ja sam se valjao od smjeha...ipak je trening dao koristi

mijenjam teglu ajvara za kucu na havajima
...voli vas sve jedan tipican bosanac...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 19:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
sad san se sjetio još necega:
u Zagoru- Tajna Fride Lang kad Zagor izleti iz šume i pobije one vukove, te tako spasi Fridu i onu ostalu trojicu

tex- u zemlji plemena uta: dvoboj izmedu texa i joe galveza,
a mislim da ne moram spominjati Kenov rastanak sa Pat O'Shane, to se podrazumijeva

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 26/02/2006 16:13:33
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 16/09/2006 : 09:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Moj trenutak za sjecanje:
ZS 688 - Hitroruki
Tex ima dvoboj s revolverašem, a istovremeno se Karson i potplaceni šerif klade u pivo tko ce pobijedit. Normalno, pobjeduje Tex i govori šerifu "Šta vam je krivo? Što nisam ostao na drumu s licem u prašini ili to što morate da me castite?" Tex svojim izjavama izluduje šerifa na šta mu on prijeti da do sutra u ovo doba mora napistiti grad. Tex Odgovara s podsmijehom " Vezacu cvor na maramici da ne zaboravim, šerife"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/09/2006 : 21:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Talicni tom, mozda Zica u preriji a mozda i nije, uglavnom, na koncu sudjenja, nakon donesene presude, sudac (koji se uglavnom bavio licitiranjem) ce....
"Prodano!"...a njegova zena....
"....opet si rasejan!"

u istom (mozda) broju tom vuce svezano mrsavo telce, i kaze...
"ajmo, stado!"......

ovo sam citao prije dva desetljeca, sve detalje zaboravih, ali scene ostaju zauvijek....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 17/09/2006 : 01:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
Ima ih puno.

Od najupecatljivijih prva mi pada na pamet kad Nathan pokušava uci u kucu, policajci iz te njegove jedinice ga kao ne puštaju, on se ipak probije, nade iskasapljenu Lauru i u trenutku osjedi. Stvarno da te trnci produ. Kapa dolje Mariu.


Inace, u Texu ima fantasticnih scena, možda i previše za nabrajanje.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9358 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/09/2006 : 12:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Prvo što mi pada na pamet:

DD 240 Ucronia: Pokus profesora Knocka sa Schroedingerovom mackom pa kad otvara kutiju a unutra dvije macke.

DD sp3 Orrore nero ( Smrt, LJubav, Smrt): Posljednja slika sa dylanom dellamorteom i smrti u sredini.

DD i MM tu2 Il fine del mondo: Kad Dijana zvizne dylana i martina u jaja, Bolna ali upecatljiva scena , zapravo najupecatljivija u cijelom stripu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000