forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 S su P ili Ja sam Trismegistos!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/10/2005 : 13:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Nakon kratke stanke, Elvis, Zagortustra i Stinky su ponovo u gradu. I to beskompromisniji nego ikad, sa duplo vecim sisama i još vecim brojem žrtava. Borci za pravdu, Istinu i Rijec koja bijaše u Pocetku, zgazit ce glavu svim poltronima, guzicarima, beskicmenjacima, neumnicima, kvislinzima, pederima, pickicama, moralnim nakazama, fegetima, slabicima, polutanima, lažnim uciteljima, licemjerima, tipovima sa mrenom preko mozga, ruskim i inim budalama, vražjim konkubinama, šarlatanima i opsjenarima, podzemlju svake vrste, govnarima i milionima ostalog polusvijeta!

Glas onoga koji vice u pustinji, kaže: oni me odbaciše jer izgonim trgovce iz Hrama! Prevrcem stolove mjenjacima novca i prodavacima stripova i golubova. Jel ja mogu djelovati drukcije nego što djelujem? Ne! Svatko teži ocuvati svoju bit i jednostavno je odreden da bude to što jest, od vjecnosti naovamo i obratno. To je kao da netko želi da krug bude cetvrtast. A krug, koliko je do njega, zanavijeke ce težiti da bude okrugao. I prema tome, kako bih ja, koji sam legenda, monumentalna jedinka, epohalno stvorenje, oštrica žileta, jarko Svjetlo, blizu slobodnog uzroka, nisam Actus Purus ali svejedno Actus, nisam najrealnije Bice ali realan na potenciju, hrvatski ubermensch i gen kameni, postojao drukciji nego što postojim.

Zato, vec neko vrijeme, podražavam intelektualnu percepciju diskutanata i izricem dva temeljna poucka (ovdje se necu zadržavati na objašnjavanju kako sam došao do tih poucaka, jer ta analiza nije trenutno predmet polemike, nego samo isticem da mogu geometrijskom metodom dokazati izvodenje pomenutih poucaka iz danih aksioma i definicija):

1.Svaki proizvod, pa tako i strip, je precijenjen.

2.Ne postoji nacin da netko apsolutnom istinom pokaže kako su jedni stripovi superiorniji drugima. (sve se svodi samo na odredene segmente tih stripova (pa cak je i to upitno) i subjektivne osjecaje pokazivatelja ili pak, što je vjerojatnije, na trpnju istog, zbrkanost predstava kojima je doticni aficiran, pokušaj bildanja egomanije, puko teoretiziranje, zanošenje i odsustvo razuma, nemogucnost sagledavanja kompletne slike danog problema itd)

Dakle, ovo su dva /od bezbroj/ bitna stava, koja, nakon dubljeg promišljanja, nisu ocevidna samo slijepcima, te se njihovim proturjecjem zanose jedino budale.

I sada, polazeci od poucaka, napose prvog, ja na ovom mjestu ingeniozno tvrdim: Stripovi su preskupi!

I što se dogada?
Dolaze ugljikove jedinke i nerazumno, jer se nisu držali reda filozofiranja, identificiraju se kao dvostruki papagaji. Bez imalo smisla i misla, zdušno ponavljaju: "nitko te ne tjera da kupuješ!" i "možeš sam izdavati!". Kao da ja to ne znam!!! Ali to cak ni nije argumentum ad hominem, to je potpuni promašaj, argumentum nihil!

A tada dode stricek tromislaw i upotrijebi argumentum ad hominem, u tradicionalnom (efikasnijem) protuodgovoru, istaknuvši da sam kreten. I u redu, prihvacam da sam kreten i uzvracam udarac, ujedno pomislivši, tromislaw je uistinu vrlo glup.

Napokon, iznjedri se markos, Marko Šunjic, te izigravajuci Boga, JAVNO OPOMINJE MOJU VELICINU i, služeci se kantovskim argumentom protiv ontološkog dokaza, izbacuje me iz zgrade /tromislawa elegantno zaobilazi te je pretpostavka da se zajedno s njime casti i slavi/.
Efikasno, no nedostatno.

Premda markos u nemoci da se nosi sa svim mojim predikatima, inteligentno podmuklo donosi presedan da me ukine kao subjekta /te samim time ukine i sve moje predikate kad, ponavljam, ne može drukcije/ ja se nanovo pokazujem kao subjekt i regeneriram se zajedno sa svim mojim /gotovo beskonacnim/ predikatima. Tako, u ovoj tocki, dolazim do Istine – JA JESAM!

Uvijek sam bio, uvijek jesam i uvijek cu biti – Elvis, Zagortustra i Stinky. Zovite me Trismegistos = Tri Puta Najveci!!!

Ma kako god bili na strateškim mjestima njihovi ljudi, ma koliko god se trudili da me bace u blato, ma bilo pokušali kupiti ili dezintegrirati, ja postojim i svijetlim u tami te oni koji kroce uskom stazom Gondora, nikad nece propasti. Ja zapravo prelazim iz inicijalne faze ludila u finalnu vjekovima vjekova, a onu široku stazu i sivilo medijalnosti, ostavljam svjetini i Freudu.

Pa sa svoje Planine grmim: Nabijem na kurac Tromislawa (ništa osobno prijatelju) i mlaku podilaznu politiku stripova.com, Ja Sam Onaj Koji Jesam i kada reknem da je netko vrlo glup, to je zato što to jeste Istina i ništa drugo nego Istina!

U Zagorju, 7. listopada 2005. Ja Trismegistos, Tri Puta Najveci, zamjeram markosu, Marku Šunjicu, dvostruka mjerila i kukavicku pristranost i ujedno se poserem na gomilu Robova i Mlakonja /sada me možeš izbaciti kao Covjeka


ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 13:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
jako jako zanimljiv post, samo ima jedan problem. odredeni tromislavski, nema mogucnost racionalnog i normalnog polemiziranja, a ujedno tako nece razumjeti veliku vecinu stvari sto si ovdje napisao, on koristi jednostavne rijeci i recenice npr. kreten - "Ti si kreten"; glup - "Ti si glup"

pa zato suosjecajmo s njim!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 13:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Elvis je mrtav,Zagortustra ne postoji a stinky je amater metafizicar i tako negacijom afirmacije tj. afirmacijom s duplim saltom dolazimo do tri put najveceg trismegistosa. Brilijantno dokazano s "geometrijskom metodom" ! Rekao sam ja da se sve moze dokazati s sestarom i trokutom !



"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 13:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
Trismegistos - Tri puta VELIKI a ne najveci!
Inace, sve što ti lebdi u postu stoji! Stinkelvitustra!
Stripovi su jeftini, skupi ili koštaju taman toliko koliko imaš za platiti, a ne preskupi! Jednako kao što vrecica ne može biti mala vrecica vec mala ili manja vreca, a može biti i manja vrecica!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 14:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Leka

Trismegistos - Tri puta VELIKI a ne najveci!





Zar ne znas da je negacija afirmacije velikog pomnozeno s 3 = najveci , amateri metafizicari uvijek imaju pravo ! Necemo se sada hvatat detalja !

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 07/10/2005 : 14:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
nikad nisam kužio individue koje misle da su nešto ako se koriste rijecima i frazama koje ne kuži 90% clanova foruma (ukljucujuci i mene).....
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 14:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
90% kuzi te rijeci ali kad su napisane u recenici odjednom izgledaju bezveze ali siguran sam da to nije do stinkyija !
:-)

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 14:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Leka

Trismegistos - Tri puta VELIKI a ne najveci!





Zar ne znas da je negacija afirmacije velikog pomnozeno s 3 = najveci , amateri metafizicari uvijek imaju pravo ! Necemo se sada hvatat detalja !

"And now for something completely different... "





Njet baš! Najveci bi bio onaj koji bi obuhvacao +oo, tj. beskonacnu brojnost

Edited by - Leka on 07/10/2005 14:14:02
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 14:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Da, zanimljiv je post.
Najviše mi se svida ono sa duplo vecim sisama i još vecim brojem žrtava - vrlo zabavno.
Ne svida mi se dio o gaženju glava(pogotovo pickicama). Valjda zato što sam ponekad prava pickica(volim cistocu).

Ovaj dio me obara s nogu - kakvo fino baratanje rijecima i humorom :
izbacuje me iz zgrade /tromislawa elegantno zaobilazi te je pretpostavka da se zajedno s njime casti i slavi

Humor dostojan BlackAddera osobno.
Meni je Tri Puta Najveci baš simpatican.

>> U nastupu bijesa, jedna noga rece drugoj : medju nama je svršeno! <<
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 14:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
A i tada ne bismo znali koliko je puta velik ;-)
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 14:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message

Svaka cast.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 14:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ako je ovo za svaku cast onda ocito imam neka kriva mjerila?

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
Onda izbaci i mene pa imajte svi prava mjerila.
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
DD, kako si u stanju zajebavati se na drugom topiku vulgarnim izrazima sa ljudima koje osobno poznajes, i istovremeno citati Stinkacov post i moj komentar na smrt ozbiljan?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Vrlo jednostavno. Vulgarne izraze sam razmjenjivao sa covjekom sa kojim sam prijatelj i neizmjerno ga cijenim, pa si takav vid zajebancije mogu dozvoliti jer znam da nikoga ne vrijedjam.

Na smrt sam ozbiljan jer ne mogu vjerovati da nakon tolike gomile besmislenih rijeci netko moze moze biti odusevljen time.

Zadovoljan odgovorima?

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
Ne.
I ja sam odusevljenje izrazio covjeku kojem sam prijatelj i neizmjerno ga cijenim, pa si takav vid zajebancije mogu dozvoliti jer znam da nikoga ne vrijedjam.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 15:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Pen Karker

Ne.
I ja sam odusevljenje izrazio covjeku kojem sam prijatelj i neizmjerno ga cijenim, pa si takav vid zajebancije mogu dozvoliti jer znam da nikoga ne vrijedjam.


pa naravno da si ne smijes to dozvoliti!!! osim naravno, ako si izdavac, onda mozes raditi sta god zelis
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Onda si ga vodi doma.

I budi barem mrvicu konstruktivniji u iskazivanju svoje pameti ne ponavljanjem moje recenice ko papagaj.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
Na nastup Tromislawskog i zbivanja oko istog gledam sazeto ovako (sto ne znaci ni da sam u pravi ni krivu):
a) Covjek se kratko pojavi i odmah podcrta da ne pise po forumu.
b) Hoce samo da naglasi kako su neki clanovi kreteni.
d) Pozdravi se.
e) Stinky pozdravi i njega.
f) Stinky (?) biva izbacen.
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Onda si ga vodi doma.

I budi barem mrvicu konstruktivniji u iskazivanju svoje pameti ne ponavljanjem moje recenice ko papagaj.

http://cgi6.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewListedItems&since=30&userid=msunjic&include=0&rows=50&sort=3&completed=1
Kolika je zarada na ovome? Jel ovo dovoljno konstruktivno?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Tromislawski nikog nije vrijedjao. Samo je unio dozu cinizma nakon ucestalih cendranja kako su albumi skupi.

Nakon toga ulece tvoj prijatelj kojeg neizmjerno cijenis, Stinky sa vrijedjanjem.

Ali eto ti stavljas upitnik i dalje jer ti nije jasno zasto je dobio kaznu.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=17851&item=6560539494
A ovo sam ja.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/10/2005 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Pen Karker

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Onda si ga vodi doma.

I budi barem mrvicu konstruktivniji u iskazivanju svoje pameti ne ponavljanjem moje recenice ko papagaj.

http://cgi6.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewListedItems&since=30&userid=msunjic&include=0&rows=50&sort=3&completed=1
Kolika je zarada na ovome? Jel ovo dovoljno konstruktivno?



Za buduca pokolenja. Cisto da post misteriozno ne nestane.

--
"By Lenin's beard...!"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Kakve veze ima prodavanje stvari na e Bayu sa konstruktivno i samostalno postavljenom recenicom:))?

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 15:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
Nikakve.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sad si sve rekao!

Upravo si dao autogol:)

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000