forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi u Rijeci
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 25/10/2005 : 07:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Trebao bi informaciju od forumasa iz Rijeke. Idem u ponedjeljak u Rijeku pa bi malo prosvrljao po knjizarama. Ima li koja sa kvalitetnijim izborom albuma. Naime, trazim Princ Valijant knjigu 1 (ZG naklada) i Torpedo 1 (Bernijev) koji su rasprodani po striparnama.

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 25/10/2005 : 07:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
probaj na Krku

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 25/10/2005 : 07:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Bah, ima knjižara "Nova" kod autobusnog kolodvora, ali ne znam da li ce tamo biti to što tražiš. Vidio sam tamo Torpedo i Dr. Mystere, recimo, iako su cijene više nego u npr. More Comics-u.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 25/10/2005 : 07:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
KRK

Knjižara "Pontes", Strossmayerova 24, tel. 051/222-586



"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 25/10/2005 : 09:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Tangišen.

Ovo s Krkom mi se dopada, spojim ugodno s korisnim.

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2988 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 25/10/2005 : 14:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Teško ceš nešto u Rijeci naci. Što se stripova tice - jad i bijeda.

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 25/10/2005 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Eh, da je barem jad i bijeda.
Još je i gore

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/10/2005 : 22:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Daklem, da je netko poduzetan sad bi trkimice otvorio ducah u Rijeci. Ili barem u Game Masteru (koji ima neke stripove) rekao ssto da narucce...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 25/10/2005 : 23:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Daklem, da je netko poduzetan sad bi trkimice otvorio ducah u Rijeci. Ili barem u Game Masteru (koji ima neke stripove) rekao ssto da narucce...:)



Treba za ducan kapitala. Nije dovoljno biti poduzetan.
Game Master je poprilicno skup po mojoj skromnoj procjeni, a i nalazi se na groznoj lokaciji. Tom ulicom se ide na Zavod za zapošljavanje i ekipa koja tamo prolazi je toliko depresivna da me cudi kako se svako toliko netko ne utopi u Rjecini.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/10/2005 : 00:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Game Master je poprilicno skup po mojoj skromnoj procjeni, a i nalazi

To je bila mala reklama frendu, ne zamjeri...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 26/10/2005 : 01:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

To je bila mala reklama frendu, ne zamjeri...:)



Nemam što zamjerati.
Meni prvome je žao što Game Master nema malo širu ponudu stripova i recimo malo popularnije cijene.
Kamo srece da se to razvije u nešto više.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 26/10/2005 : 21:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Trebao bi informaciju od forumasa iz Rijeke. Idem u ponedjeljak u Rijeku pa bi malo prosvrljao po knjizarama. Ima li koja sa kvalitetnijim izborom albuma. Naime, trazim Princ Valijant knjigu 1 (ZG naklada) i Torpedo 1 (Bernijev) koji su rasprodani po striparnama.





E, baš se nasmijah!
Ide covjek u Rijeku po stripove!
U Rijeku!!! EJ!
Baš, je ovaj Alen neki šaljivdija... il možda provokator
Alen, nema ti toga ovdje. Ne držimo.
Stripove i Rijeku ne možeš pisati u istoj recenici. Ne ide
to zajedno i nikad i nije, a kako izgleda - i nece.
Alen, sorry, al dolaziš u krivi grad.

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/10/2005 : 02:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Imaš nešto stripova na ulazu u rijecku bolnicu (odmah blizu željeznickog kolodvora).
Štand drži neki stari seronja koji nabija užasne cijene i svakome sere kako on posluje samo sa kolekcionarima (sigurno! ).
Pogledaj što ima pa ako ti se nešto svidi, slobodno ga istuci i sve mu otmi. Blizu je bolnica pa ce ga zakrpati, a ti ceš u Rijeci biti slavljen kao heroj.

P.S. Ima neki stari auto koji bi ja rado prevrnuo i zapalio.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 27/10/2005 : 07:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
Rijeka - (Paris) - Texas


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/10/2005 : 07:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by alen

Trebao bi informaciju od forumasa iz Rijeke. Idem u ponedjeljak u Rijeku pa bi malo prosvrljao po knjizarama. Ima li koja sa kvalitetnijim izborom albuma. Naime, trazim Princ Valijant knjigu 1 (ZG naklada) i Torpedo 1 (Bernijev) koji su rasprodani po striparnama.





E, baš se nasmijah!
Ide covjek u Rijeku po stripove!
U Rijeku!!! EJ!
Baš, je ovaj Alen neki šaljivdija... il možda provokator
Alen, nema ti toga ovdje. Ne držimo.
Stripove i Rijeku ne možeš pisati u istoj recenici. Ne ide
to zajedno i nikad i nije, a kako izgleda - i nece.
Alen, sorry, al dolaziš u krivi grad.


Na svehrvatskoj sam turneji potrage za stripovima i provciranja lokalnog stanovnistva istim. U ponedjeljak u vasem gradu . Jebote, u Karlovcu ima jedna knjizara s kutkom za albume, a da u Rijeci nema. No pleasure, just bussines .

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/10/2005 : 07:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Imaš nešto stripova na ulazu u rijecku bolnicu (odmah blizu željeznickog kolodvora).
Štand drži neki stari seronja koji nabija užasne cijene i svakome sere kako on posluje samo sa kolekcionarima (sigurno! ).
Pogledaj što ima pa ako ti se nešto svidi, slobodno ga istuci i sve mu otmi. Blizu je bolnica pa ce ga zakrpati, a ti ceš u Rijeci biti slavljen kao heroj.

P.S. Ima neki stari auto koji bi ja rado prevrnuo i zapalio.

Life sucks, but Death swallows!


Pojavim se u svom superherojskom dresu i primjenim Superhikovu metodu.

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/10/2005 : 16:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Kada dolaziš u RI i koliko ostaješ?
Bio je nekada Princ Valijant u VBZ-u na Korzu no nisam dugo bio u toj knjižari.
Ima nešto i u Novoj.

Mogao bi usput upoznati rijecku ekipu

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/10/2005 : 23:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Trebao bi informaciju od forumasa iz Rijeke. Idem u ponedjeljak u Rijeku pa bi malo prosvrljao po knjizarama. Ima li koja sa kvalitetnijim izborom albuma. Naime, trazim Princ Valijant knjigu 1 (ZG naklada) i Torpedo 1 (Bernijev) koji su rasprodani po striparnama.




Stripova nema, ali je dobra kava pa bi mogao sa nama smazati koju i da se malo ispricamo!!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/10/2005 : 07:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Volio bi da se nadjemo i popijemo kavu. U Rijeci sam u ponedjeljak ujutro na par sati. I uvalili su mi se zena i mali. Parkirat cu negdje u centru pa bi mogao i sjesti s vama i popiti tu hvaljenu kavu. Dogovorimo se jos do ponedjeljka.

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 28/10/2005 : 10:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Volio bi da se nadjemo i popijemo kavu. U Rijeci sam u ponedjeljak ujutro na par sati. I uvalili su mi se zena i mali. Parkirat cu negdje u centru pa bi mogao i sjesti s vama i popiti tu hvaljenu kavu. Dogovorimo se jos do ponedjeljka.



Pogledati cu ti ja danas po knjižarama za ta dva albuma da ne gubiš vrijeme kada dodješ u RI.
Konacno imam motiv da šecem po knjižarama makar nemam para

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/10/2005 : 11:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Super, hvala!

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/10/2005 : 22:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Super, hvala!




Evo i dogovorili smo se!! Zovemo te sutra oko 11 sati pa da odemo na kavu!! Kaze Westaks da mu nesto slabo sljaka mail pa posalji meni broj od mobitela na mail za svaki slucaj.
PS: Ne, nisam manijak:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2988 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 31/10/2005 : 09:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Imaš nešto stripova na ulazu u rijecku bolnicu (odmah blizu željeznickog kolodvora).
Štand drži neki stari seronja koji nabija užasne cijene i svakome sere kako on posluje samo sa kolekcionarima (sigurno! ).
Pogledaj što ima pa ako ti se nešto svidi, slobodno ga istuci i sve mu otmi. Blizu je bolnica pa ce ga zakrpati, a ti ceš u Rijeci biti slavljen kao heroj.

P.S. Ima neki stari auto koji bi ja rado prevrnuo i zapalio.

Life sucks, but Death swallows!



Osim što nabija cijene i stripovi su mu u užasnom stanju (vecina). Bio sam par puta, uvalio mu neke stripove za zamjenu i koliko god se cini da bi se moglo kupiti kup stripova, da je ponuda relativno velika, uviijek sam odlazio sa 2-3 stripa. Bijeda.
Inace, Westax, sjajno odabrane rijeci

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2988 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 31/10/2005 : 09:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

P.S. Ima neki stari auto koji bi ja rado prevrnuo i zapalio.




Ima staru "katricu" i što je najbolje stalno je tamo parkiran i u njoj drži mislim sve stripove. Možda bismo se mogli naci, drpiti to, a ako želiš i zapaliti auto Po noci, naravno.
Iako, što se tice stripova ne bismo puno profitirali



- Sempre drito -

Edited by - Koresh on 31/10/2005 09:13:50
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2005 : 04:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ima staru "katricu" i što je najbolje stalno je tamo parkiran i u njoj drži mislim sve stripove. Možda bismo se mogli naci, drpiti to, a ako želiš i zapaliti auto Po noci, naravno.
Iako, što se tice stripova ne bismo puno profitirali



Ma meni se cini da u tom autu drži kokoši.
Treba zapaliti i njega i stripove i auto.

Zaleti se subotom oko 15:30 u Alien pa cemo dogovoriti neki pakleni plan.
Polako postajem gnjevan pa bi oformio strip hordu.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 01/11/2005 : 16:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by Dr. Westax

P.S. Ima neki stari auto koji bi ja rado prevrnuo i zapalio.




Ima staru "katricu" i što je najbolje stalno je tamo parkiran i u njoj drži mislim sve stripove. Možda bismo se mogli naci, drpiti to, a ako želiš i zapaliti auto Po noci, naravno.
Iako, što se tice stripova ne bismo puno profitirali



- Sempre drito -


Jednom sam ga natjerao da izvadi SVE stripove iz auta ,
iako sam popizdio od njegovog kukanja, isplatilo se. Našao sam
nekoliko stripova koje sam dugo tražio, cak su bili i u vrlo
dobrom stanju. Što se starog tice, lik i nije baš cist i ne
bi se kladio da i ne spava u autu, stoga pažnja dok mu prilazite
radnji po noci
Doktore,znaci u Alienu vam je sjedište horde!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000