forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni vjetar u Libellusovom izdanju!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 02/11/2005 : 11:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
dobro, ali oprostit ceš, oni imadu pravo izdat što god oce, a i mi imamo isto tako pravo da nan bude drago što cemo imat na rvackon doticni strip... srpski nam je posve razumljiv, ali nije to isto... + kvaliteta i bla bla
osim toga, ne vidin zašto bi libellus sad ti ispad negativac... meni se cini da su oni i moralno i pravno posve u pravu...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/11/2005 : 12:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

dobro, ali oprostit ceš, oni imadu pravo izdat što god oce, a i mi imamo isto tako pravo da nan bude drago što cemo imat na rvackon doticni strip... srpski nam je posve razumljiv, ali nije to isto... + kvaliteta i bla bla
osim toga, ne vidin zašto bi libellus sad ti ispad negativac... meni se cini da su oni i moralno i pravno posve u pravu...


naravno. post mi je možda patetican.
meni je u bistvu žao to da ovako mala zajednica (striparska) ne može ljepo normalno funcionirati. Stalno se svadamo oko necega, a toga necega je u izobilju. Nije sad ovaj MV neki silni faktor (ima i drugih junaka cjelo more), on je samo isprika da se na planu vade stari sukobi, itd.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/11/2005 : 12:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne znam zašto Markos uopšte reaguje na neke provokacije koje nisu potkovane nijednim argumentom.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2005 : 12:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ne znam zašto Markos uopšte reaguje na neke provokacije koje nisu potkovane nijednim argumentom.


Zato jer sam idiot i ne mogu otrpjeti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15509 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/11/2005 : 12:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15509 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/11/2005 : 12:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ko prizna pol mu se oprašta :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 02/11/2005 : 13:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
znaci polu-idiot :) (moramo nekako skrenut temu, a boris? :) )
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/11/2005 : 13:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>znaci polu-idiot :)

E, sad Vikicha iskljucciti na pola dana zbog poluvrijedjanja...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2005 : 14:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Onda bi treba i sebe iskljuciti na jedan dan jer vrijedjam webmastera:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 02/11/2005 : 14:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ova prepucavanja jako umaraju, ljudi kao da uživaju samo kontrirati, bez nekih objektivnih razloga.

Ja od Systema odustajem zbog sljedeceg:

1. Cijena - 165kn > 90kn. Matematika je egzaktna znanost, 75 kuna nije uopce malo, a izgubljene naslovnice kao takve ne zanimaju me baš previše

2. Kvaliteta crteža - tu ne mislim na crtaca, nego na to da System izdanje jaaaaakooooo kaska za talijanskim originalima!

3. Nove naslovnice koje crta Parlov

4. Bolji prijevod - ovo je na nevideno, ali sam siguran da ce tako i biti

5. Lakša dostupnost


Edited by - Thommo on 02/11/2005 14:46:21
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/11/2005 : 14:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
E, sad Vikicha iskljucciti na pola dana zbog poluvrijedjanja...:)


mogli bi i rizbu isto malo izbaciti...kaj veliš
markos je dalmatinac,brzo plane,ipak je on južnjak,tvrdoglav,rekli bi u dalmatinskoj zagori prcevit...ja sam isto mogao dosta puta držati jezik za zubima u raznim situacijama,ali ne možeš,planeš i to je to...takvi smo mi dalmatinci,ne baš svi,ali vecina...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/11/2005 : 14:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Onda bi treba i sebe iskljuciti na jedan dan jer vrijedjam webmastera:-)


markosa ne može nitko izbaciti pa mu je lako kakitidakle,sam sebe ili nikako!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 02/11/2005 : 14:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

1. Cijena - 165kn > 95kn. Matematika je egzaktna znanost, 75 kuna nije uopce malo,...




Nije me briga za ostatak posta, ali 165-95 je egzaktno 70, a ne 75 :)
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 02/11/2005 : 14:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

quote:
Originally posted by Thommo

1. Cijena - 165kn > 95kn. Matematika je egzaktna znanost, 75 kuna nije uopce malo,...




Nije me briga za ostatak posta, ali 165-95 je egzaktno 70, a ne 75 :)


Vrlo egzaktno zapažanje!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/11/2005 : 14:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo
1. Cijena - 165kn > 90kn. Matematika je egzaktna znanost, 75 kuna


ah ta matematika

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 02/11/2005 : 14:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mcn
E, sad Vikicha iskljucciti na pola dana zbog poluvrijedjanja...:)


mogli bi i rizbu isto malo izbaciti...kaj veliš
markos je dalmatinac,brzo plane,ipak je on južnjak,tvrdoglav,rekli bi u dalmatinskoj zagori prcevit...





okoprcan
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 02/11/2005 : 15:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
thats the spirit, više zajebancije manje svade, ipak svi smo tu zbog istoga, nismo li?
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 02/11/2005 : 15:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

thats the spirit, više zajebancije manje svade, ipak svi smo tu zbog istoga, nismo li?



nije to svada, to je samo malo žešca razmjena mišljenja, zar ne?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15509 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/11/2005 : 15:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Thommo
1. Cijena - 165kn > 90kn. Matematika je egzaktna znanost, 75 kuna


ah ta matematika

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!





sreca kaj nije viša matematika (množenje ili djeljenje )

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 02/11/2005 : 15:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by vikic

thats the spirit, više zajebancije manje svade, ipak svi smo tu zbog istoga, nismo li?



nije to svada, to je samo malo žešca razmjena mišljenja, zar ne?




pola crne kronike je malo žešca razmjena mišljenja, cini mi se

my brain is hanging upside down

Edited by - vikic on 02/11/2005 15:59:32
Go to Top of Page

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 02/11/2005 : 22:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
"Tocno, bitan je princip a princip systema je "ko ih jebe, neka se bune koliko hoce, ionako ce na kraju kupiti".

Markose ja sam ti vec jednom rekao preko telefona,ako imas neki problem sa mnom ili SC ti me lepo nazovi pa mi to reci u lice, a prvu priliku, ja se nadam, imaces priliku da mi kazes na CRS u ZG,pa da vidim kakav si frajer posto kad god se vidimo nikad svoje misjenje ne izneses tako "direktno" i "argumentovano".

Ja sam ti vec jednom rekao preko foruma i preko telefona da ti zelim uspeha u izlazenju MV i pri tome ostajem.

Nemoj samo jedno da smetnes sa uma da sam ti ja pre vise od 5 godina slao stripove za koje ti je bilo puno da das u More Comicsu i Darkwoodu za duplo manje pare i to preko mojih prijatelja i da ti je tada bilo ok "raditi" sa mnom.

Drugo,ja nisam nikom "pretio" da ne uzima tvoje izdanje MV ili KP(tvoja insinuacija se odnosi na Darkwood ) ali posto u okviru tvoje izdavacke kuce radi i Sloba ( kao urednik ) a ti kao jedan od istaknutih i vodecih ljudi Libelusa si misjenja da su nasa izdanja losa i da ne zasluzuju paznju citalacke publike u SR i HR tom logikom dolazim do zakljucka da ista ne bi trebalo ni prodavati u Vasim knjizarama u Srbiji i Hrvatskoj ( Libelus i Darkwood ) tako da bi jedini logican izbor bio da ista prodajem samo u More Comicsu i Alan Fordu ( sto je veoma blizu da se dogodi ).

Ali poenta ovog mog "odgovora" je sledeca-ja retko kada kritikujem ljude i svoje misljenje o drugima uvek iznosim u direktnom kontaktu sa njima,pogotovu kada iste poznajem!! Zato me uzasno nervira kada na ovom forumu procitam tvoje izjave tipa boli ih k...za nas ljubitelje i tome slicno i posto vidim da sada i svoje licno misjenje iznosis kao "zvanicni stav" drugih izdavackih kuca.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2005 : 22:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by panasonik

"Tocno, bitan je princip a princip systema je "ko ih jebe, neka se bune koliko hoce, ionako ce na kraju kupiti".

Markose ja sam ti vec jednom rekao preko telefona,ako imas neki problem sa mnom ili SC ti me lepo nazovi pa mi to reci u lice, a prvu priliku, ja se nadam, imaces priliku da mi kazes na CRS u ZG,pa da vidim kakav si frajer posto kad god se vidimo nikad svoje misjenje ne izneses tako "direktno" i "argumentovano".


Svaki put kad smo se vidjeli i culi sam rekao da mi nije jasno zasto to radite tako i zasto ponavljate iste greske. Tvoj odgovor je da "nije jasno ni tebi, sken i pripremu svih brojeva radi isti covjek, neki ispadnu dobro, neki ne". Sto i nije neki odgovor. Mene kao kupca se to ne tice. Sto se tice ovoga "ko ih jebe", tako ispada. Pa svi se tu bunimo mjesecima (potrazi na searchu) na tipfelere i na prazne oblacice na zadnjoj korici npr., drugo da i ne spominjem, a nijednom to nije ispravljeno, mada si procitao, mada sam ti to osobno rekao u bg. Pa kako da to shvatim nego kao "ko vas jebe"?
S druge strane, i sam znas da sam javno pohvalio kolorne albume, koji su mahom kvalitetno odradjeni.
quote:
Originally posted by panasonik
Ja sam ti vec jednom rekao preko foruma i preko telefona da ti zelim uspeha u izlazenju MV i pri tome ostajem.


Hvala.

quote:
Originally posted by panasonik
Nemoj samo jedno da smetnes sa uma da sam ti ja pre vise od 5 godina slao stripove za koje ti je bilo puno da das u More Comicsu i Darkwoodu za duplo manje pare i to preko mojih prijatelja i da ti je tada bilo ok "raditi" sa mnom.


Ja sam tada bio tvoj kupac, kao sto sam i sada, samo sto sam tada kupovao ZS i LMS za svoju kolekciju, dakle stvari s kojima ti kao izdavac nemas veze i tu sam bio apsolutno zadovoljan, nemam zamjerke. Onda sam bio student, nisam radio i dati 100 Eura za stripove mi je bilo stvarno puno. No izdavastvo je druga stvar, ne moze se to usporedjivati, tu si ti odgovoran za ono sto izdajes, naravno da cu prigovarati ako mislim da kvalitet nije u redu.

quote:
Originally posted by panasonik
Drugo,ja nisam nikom "pretio" da ne uzima tvoje izdanje MV ili KP(tvoja insinuacija se odnosi na Darkwood ) ali posto u okviru tvoje izdavacke kuce radi i Sloba ( kao urednik ) a ti kao jedan od istaknutih i vodecih ljudi Libelusa si misjenja da su nasa izdanja losa i da ne zasluzuju paznju citalacke publike u SR i HR tom logikom dolazim do zakljucka da ista ne bi trebalo ni prodavati u Vasim knjizarama u Srbiji i Hrvatskoj ( Libelus i Darkwood ) tako da bi jedini logican izbor bio da ista prodajem samo u More Comicsu i Alan Fordu ( sto je veoma blizu da se dogodi ).


Ja sam ti rekao preko telefona da sto se nas tice mi ne moramo slati MV u SCG? Jel' tocno? I rekao sam da sto se nas tice ti mozes i dalje slati MV u HR? Jel' tocno? A to gdje ces ti prodavati svoja izdanja je tvoja stvar i tvoj izbor, u to ne ulazim. Samo sumnjam da ces se odreci Darkwooda, to je glupost i to znas i sam. Sto se knjizare Libelus tice, nije li smijesno da nas ljudi optuzuju da hocemo unistiti System a i dan danas u nasem ducanu u ZG se mogu kupiti SVI brojevi vaseg MV? Da hocemo ici ostro, makli bi MV iz Libellusa i iz More Comicsa, bez ikakvih problema, jer imamo ugovor i prava za HR. Mi smo uvjereni da ce nas ljudi sami izabrati zbog kvalitete izdanja a ne zato sto im je to jedini izbor.

quote:
Originally posted by panasonik
Ali poenta ovog mog "odgovora" je sledeca-ja retko kada kritikujem ljude i svoje misljenje o drugima uvek iznosim u direktnom kontaktu sa njima,pogotovu kada iste poznajem!! Zato me uzasno nervira kada na ovom forumu procitam tvoje izjave tipa boli ih k...za nas ljubitelje i tome slicno i posto vidim da sada i svoje licno misjenje iznosis kao "zvanicni stav" drugih izdavackih kuca.


Ja sam napisao svoje vidjenje vase politike. Ti se s tim naravno neces sloziti (mada nisi ni pokusao demantirati), ali ja to tako mislim, i za to imam realne osnove. Da li sam ti to trebao i mogao reci u lice? Mozda jesam, ali mi smo u zivotu komunicirali sve skupa pola sata-sat, nije bilo vremena, od cega ove godine onih 15 minuta prije par dana. Ovdje je to bilo u zaru prepirke sa ljudima koji su mislili suprotno, ali svejedno, receno je javno, nije iza ledja, mozes procitati i odgovoriti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 02/11/2005 : 23:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
ok znaci ovako, system nema kvalitet, ali ima petlju (citaj kao ono u gacama) da se upusti u gomilu novih da sada ne vidjenih naslova na prostoru bivse sfrj i od mene imaju punu podrsku.... Ja vise ne ucestvujem u ovom topicu, dosadilo mi....

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 02/11/2005 : 23:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Ja vise ne ucestvujem u ovom topicu, dosadilo mi....




baš sam ti htio predložit

my brain is hanging upside down
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 02/11/2005 : 23:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Ja vise ne ucestvujem u ovom topicu, dosadilo mi....




baš sam ti htio predložit

my brain is hanging upside down




http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000