forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dis tajm of d mant - Nova Stripoteka
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 04/11/2005 : 14:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor

quote:
Originally posted by kico

Valjda ce biti,ipak je to epizoda koja cini rupu u seriji,a osim toga,cini mi se da je bila vec objavljena u PZ-u.



Nije objavljena oni su stali kod Dzeronima.



JEste, ok koral je obljavljen pre dzeronima

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 04/11/2005 : 15:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Torgal u decembru, upravo na skeneru ceka na red. U novom broju Poslednji vuk Oza, novi serijal. Autor Lidwine, covek koji je crtao peti album Ratnika sa Akbara.
Lutka i Žig sudbine odmah tu negde. Lutka pre jer su nam za Žig sudbine poslali pogrešan album
Bice jos noviteta i lepih vesti, ali...uglavnom posle nove godine (ako nam se nebo ne sruci na glavuuuuuu...(puf))

Stripoteka u boji na stotinjak-dvjestotinjak stranica sa po dva-tri albuma po broju i to po istoj cijeni kao i stara Stripoteka? ;-)
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 04/11/2005 : 21:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Otpadnici opet nisu ni tako loši kakve su ocjene pokupili na ovome forumu.



Baš sam jucer procitao Otpadnike i svidjeli su mi se.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/11/2005 : 05:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Jel ko citao taj novi serijal,da nam predoci o cem se radi i valja li?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/11/2005 : 20:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Odlican topic.Osobno,uvijek sam za mješavinu novo+završiti stare serijale.Ciceron i Stratos mi se nisu svidjeli a ovaj novi broj još nisam stigao procitati mada je crtež na prvi pogled sasvim OK.Otpadnici su me oduševili,konacno nešto novo i zanimljivo - nadam se da na nastavak necemo cekati godinama.I naravno,cekam i Dasti Dauna(znam da sam jedini ali..;-)))
Što se zapocetih serijala tice,njih treba završiti da se ne vuku u nedogled.Žig i Lutka od slonovace mi nisu medu najomiljenijima mada po komentarima vidim da cu ih morati procitati ponovno jer sam možda nešto propustio.Volio bih vidjeti nastavak Largo Wincha,te naravno Thorgala i Valerijana a prije svega želim OK Coral.
Malo me iritira stalno pojavljivanje Torpeda ali bolje on nego Skitnica Robni.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 06/11/2005 : 20:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
@ I naravno,cekam i Dasti Dauna(znam da sam jedini ali..;-)))

Nisi jedini, Dasti je odlican....


________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/11/2005 : 21:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Malo me iritira stalno pojavljivanje Torpeda ali bolje on nego Skitnica Robni.


dobro receno, aco
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/11/2005 : 22:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Mislite li da bi umjesto Torpeda bolje bilo vracanje starih junaka americkih izdanja,kao naprimjer Konan ili Tor?
Svejedno mi je hoce li biti Torpedo,štaviše drag mi je.Ali bolje on nego Bonellijevci,jer stvarno mislim da njima nije mjesto u Stripoteci.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/11/2005 : 22:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
E da,moram spomenuti da mi se jako svidio i "Psi kiše" od C.Wilsona.Odlican crtež i vrlo zanimljiva radnja.BAš me zanima da li postoje i nastavci ili je do sada izašao samo jedan album.
Što se Dastija tice,on je bio masovno popljuvan ovdje na forumu ali meni je bio zabavan i volio bih vidjeti još koju epizodu.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/11/2005 : 22:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
"Psi kiše" su bila zasebna pilot avantura kojoj nije dano zeleno svijetlo u daljnjem objavljivanju.
Meni se takoder jako svidila,medutim ništa od nastavka.
O Dastiju....ne bih!
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 07/11/2005 : 08:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:


JEste, ok koral je obljavljen pre dzeronima





U kojim brojevima?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 07/11/2005 : 20:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Pokušao sam danas procitati Poslednjeg Vuka ali nije išlo.Vrlo nerazumljivo i konfuzno.Ispocetka sam još nekako uspijevao pratiti ali kad se radnja prebaci na ljude izgubio sam se totalno i odustao na 35.stranici.Odustao bih i prije da nije genijalnog crteža.Odlicno kadriranje sa puno detalja,baš po mom ukusu.Mogu misliti kako sve skupa izgleda u boji.Možda ponovno pokušam sa citanjem jer je ovakav crtež to i zaslužio.


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/11/2005 : 21:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Pokušao sam danas procitati Poslednjeg Vuka ali nije išlo.Vrlo nerazumljivo i konfuzno.Ispocetka sam još nekako uspijevao pratiti ali kad se radnja prebaci na ljude izgubio sam se totalno i odustao na 35.stranici.Odustao bih i prije da nije genijalnog crteža.Odlicno kadriranje sa puno detalja,baš po mom ukusu.Mogu misliti kako sve skupa izgleda u boji.Možda ponovno pokušam sa citanjem jer je ovakav crtež to i zaslužio.


Bond.James Bond.


Vidiš, ja sam danas imao naporan dan na poslu i probao popodne procitati Stripoteku pa sam se uhvatio da se svako malo vracam nazad jer ne hvatam pricu. Mislio sam da je umor ali se izgleda ipak radi o stripu . Probat cu opet veceras kad legnem ako mi žena dopusti .

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 07/11/2005 : 21:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Probat cu opet veceras kad legnem ako mi žena dopusti .



Baš bih volio da ti ne dopusti!

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/11/2005 : 01:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
>>>Što se tice same Stripoteke zadnjih godina,mnogo je sranja u njoj.Tzv poluepizode izvadene iz naftaline kojima ruše sav svoj ugled(nekakav B.Prins/1002 ili Valerijan/1007).

Slažem se za BP. Nakon Hermanna je sjeban serija a pogotovo one kratke price koje su cak vec ranije objavljene. Za Valerijana mi nije krivo jer su te kratke price teško dostupne. Je da nisu na nekakvom nivou kvalitete ali radje Valerijan nego nešto još gore.

>>>Daj nam barem cjelovite epizode,da znamo na cemu smo.Ciceron me se nije baš dojmio,al ipak je to bila premijera serijala i svaka im cast na tome.

Ipak je osvježenje

>>>Svida mi se jedino povratak stare garde u redove nove Stripoteke.Jednog Bluberija,A.Blistoka,Torgala i Nošeni vetrom

Pa zar nije svih 5 objavljeno???

>>>No,trebalo bi obratiti pažnju na stari serijal koliko i novi.Primjer:Taxi,Asteriksa ili Lester Koknija.

Franz je nacrtao sedam albuma za LOMBARD a nakon njih IRISH MELODY – 1994. i SHAMROCK SONG – 1996. u kojima je obradio period Lesterove mladosti. Svih sedam su objavljeni u Stripoteci tako da je serijal završen. Doduše, uvik se mogu ove dvi iz devedesetih ubaciti ( hvala ) ali nakon onolike pauze i objavljivanje sedmog albuma bija je melem na ranu.



www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 08/11/2005 : 08:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
Stvarno je "tezak" strip, i ja sam odustao negde oko 35-36 stranice, po prilicno ne razumljivo, ne znam da li ovaj strip ima neki svoj uvod od pre, koji nije kod nas objavljen. Stvarno nisam pobornik ovakvog "zbunjenog" stripa, uprkos stvarno odlicnom crtezu.

Halo Bing, kako brat?
Cijena prava sitnica!

www.marketing2510.blog.com
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



722 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 08/11/2005 : 09:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message

BP, jeste los, ali ga je malo i kratke su price, pa je nekako red da se to objavi u Stripoteci, da se kompletira. Ici ce svakako kao kratezi na kraju. Jedna epizoda jeste ponovljena, ali slucajno. Narucili smo ceo album, krenuli redom da objavljujemo i kasno shvatili da je jedna prica ranije stigla, jos u vreme kada je uradjena, pre nego li je bilo albuma...

Kratki Valerijan, pa kasnjenje materijala je iskorisceno da se i takve, pocket, epizode predstave, inace nebi bilo druge prilike za to.

Noseni vetrom je zavrsen serijal, dok Lester Kokni ipak nije jer ima jos jedan 8. album koji nam je upravo stigao (nakod 2 godine cekanja) i bice objavljen u jednom od sledecih brojeva.
Lesterova mladost, IRISH MELODY i SHAMROCK SONG su vec naruceni, ali se cekao ovaj osmi album...:)


_________
STRIP VESTI svakog petka na www.zmcomics.co.yu
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 08/11/2005 : 10:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Lijepe vijesti.

Go to Top of Page

tom1979
Junior Member

Croatia
348 Posts

Member since 04/02/2005

Posted - 08/11/2005 : 11:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tom1979 a Private Message
quote:
Originally posted by zmcomics

Noseni vetrom je zavrsen serijal


Ima li šanse za Ciklus o Cyannu od Bourgeona:-)?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/11/2005 : 11:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ocito je onaj moj post imao ucinka.Lester nam se vraca u Stripoteku i to je jako pohvalno.
Renky,hvala na obavijesti,ali stvarno nisam znao da Nošeni vetrom ima samo 5...(tim lakše,jer cu cini mi se i nabaviti ovo šta mi nedostaje).
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



722 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 08/11/2005 : 11:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message

Cyann od Burzona je na spisku za nabavku, ali ga jeb*** forma, to jest razlicit broj strana, i to povelik, tako da cemo prvo smisliti kako, pa tek onda uci u objavljivanje. Licno mislim da je izvestan, i to mozda relativno brzo...:)
Zanimljiva, kazem vec par puta, moze biti sledeca godina.
Ako nam nebo ne padne na glavu...:)


_________
STRIP VESTI svakog petka na www.zmcomics.co.yu
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/11/2005 : 12:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
nadamo se da nece :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/11/2005 : 23:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ocito je onaj moj post imao ucinka.Lester nam se vraca u Stripoteku i to je jako pohvalno.
Renky,hvala na obavijesti,ali stvarno nisam znao da Nošeni vetrom ima samo 5...(tim lakše,jer cu cini mi se i nabaviti ovo šta mi nedostaje).



Pa eto ni ja nisan zna da je osta još jedan Lester iz originalnog serijala Napokon forum ponovo ( pazite>>>>>PONOVO<<<<< !!!!!! ) postiže svrhu. Informativno-edukativnu a ne prepucavacko-lingvisticki-preseratorsku.
A ove vijesti o albumima Lesterove mladosti su melem za uši.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 09/11/2005 : 08:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:


Napokon forum ponovo ( pazite>>>>>PONOVO<<<<< !!!!!! ) postiže svrhu. Informativno-edukativnu a ne prepucavacko-lingvisticki-preseratorsku.


Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 10/11/2005 : 22:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
Bluebery -da
Thorgal -da
valerijan -da

kran - tako tako
žig i lutka - ok

lester -slabo

bernar - ocaj
doktor misterija - ocekivao više

pošto sam tek nedavno nabavio najveci dio stripoteka od nastvaka izdavanja i sad ih citma mogu samo rec da je prevelika amplituda u kvaliteti stripova
stvarno je bilo tragedije
al i fenomenalnih
uglavno samo naprid
crtež koji me i cb oborio je id stripa PRIJATELJ ŽAVEN
i da , nemojte astera iako ih imam sve i jedan mi je od dražih stripova jer ... ocajno je to sad
t
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000