forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kandrax... PENTALOGIJA FINALIZIRANA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 03/01/2006 : 08:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Voliš drugog? Šta ti kaže žena na to?
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 03/01/2006 : 08:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Voliš drugog? Šta ti kaže žena na to?


Prepuna je razumijevanja . Njoj podvalim Klaru .

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/01/2006 : 12:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Evo i ja sinoc satrao ovog novog Zagora...
Ferrijev Zagor je poseban i duboko nas uvlaci u sljedecu epizodu koju crta Torricelli.Njegov Zagor je dosta mracniji što ja posebno volim,za razliku od blještavog Torricellijevog Zagora.A da ova iduca avantura obecaje,zaista obecaje.Dobro je to i što se oslanja na Princa elfova koji je i pomenut kao specijal br.11,Zagorova avantura u Tir-nan-ogu.Mnoštvo novih likova sa pocetka epizode stvara dojam da uz Zagora,Tonka je suvišan u ovome prologu nove avanture.I sama politika nove zemlje pomalo je zbunjujuca odmah na pocetku.No,vjerujem u dobar rasplet ove obecavajuce epizode....Vidimo se na Otoku sjena!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/01/2006 : 13:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ferrijev Zagor je poseban i duboko nas uvlaci u sljedecu epizodu koju crta Torricelli.Njegov Zagor je dosta mracniji što ja posebno volim,za razliku od blještavog Torricellijevog Zagora.


Kico, kakve nma sad to seksualne konotacije odaješ?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 03/01/2006 : 14:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by ken2




Toricelli crta do pola sljedece sveske, dok je Zagor na Otoku sjena. Treci dio ove sage preuzima Marcello, sto mene osobno raduje. Osvojio me najboljim Zagorom u zadnjih 15 godina (Prolaz na sjeverozapad) .



i meni je marcello odlican crtac,premda mu malo više lici crtati texa
toricelli me je ugodno iznenadio.mnogo se je poboljšao od prošlog puta
kad sam citao jednu njegovu epizodu.
i još nešto-ovaj strip me malo podsjeca na gospodara prstenova

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/01/2006 : 00:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kico

Ferrijev Zagor je poseban i duboko nas uvlaci u sljedecu epizodu koju crta Torricelli.Njegov Zagor je dosta mracniji što ja posebno volim,za razliku od blještavog Torricellijevog Zagora.


Kico, kakve nma sad to seksualne konotacije odaješ?

Wealth beyond measure, outlander...



--
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2006 : 14:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Bilo me je sram što mi je moj topic o Zagoru potonuo na 4. stranicu...

Nego ljudi, o cemu se radilo kod onog speca o Elfima?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/01/2006 : 14:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo, tek toliko da bude prvi na listi 0.23 sekunde, pa se ne trebaš sramiti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/01/2006 : 20:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message


živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 09/01/2006 : 21:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ja kupio danas Junake crvene grane,popizdio što nisam uzeo prethodne nastavke, sad valja cekat poštom da stignu

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/01/2006 : 01:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Bilo me je sram što mi je moj topic o Zagoru potonuo na 4. stranicu...

Nego ljudi, o cemu se radilo kod onog speca o Elfima?

Wealth beyond measure, outlander...


Evo ti nešto ukratko i na brzinu napisano:
Nakon što je teško ranjen i ima vrh strelice zauvjek u prsima, poluoporavljeni Zagor odlazi u nekakvu dolinu u nekakvu svetu pecinu, na nekakav ritual procišcenja. Tamo se je odjednom stvorio u zemlji Tir-nan-og gdje upoznaje nekakvog princa, a zemljom vlada negromant koji je došao iz poznate nam zemlje zvane Kush. Tamo je stigao i Chico, kao i hrpa negativaca iz svih mogucih epoha. Ima i Vila, Goblina, Elfova i slicnih stvorenja itd. Crtež Torricellija je odlican! U svakom slucaju, vrijedi za nabaviti...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/01/2006 : 09:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Negromant Kush vlada zemljom Tir-na-nog? Urnebesno!
No bit ce i to obavljeno, ako Bernie objavi 2 speca godišnje, brzo ce svi doc na red

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/01/2006 : 13:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
vidjet cemo,uvijek je dosad izlazio jedan specijalac,osim prošle godine kada su 2 samo zbog duginog mosta,to je bila iznimka

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26647 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/01/2006 : 14:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
dugin most nije specijalac.on je redovni broj u italiji (400-u boji).što ga je Bernard nazvao specijalcem,to je druga prica
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/01/2006 : 19:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

dugin most nije specijalac.on je redovni broj u italiji (400-u boji).što ga je Bernard nazvao specijalcem,to je druga prica


znam, pa zato san i reka da je izlazi jedan na godinu.
dugin most je trebao doci nakon >princa noci< ali SD je to preskocila, a bernard je samo popunio tu nastalu rupu, što je naravno odlicno

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 11:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dugin most je jedan od najboljih stripova koji su izdati, kao i sve epizode sa Kandraksom, moj burazer od 12 godina se oduševljava sa takvim stripovima ...)))
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 11/01/2006 : 11:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Danas sam kupio Junake Crvene grane, s citanjem cu pricekati da izadju svi nastavci.
Ono što odmah moram primjetiti je Toricelijev crtež, tip se razmahao i vrlo me ugodno iznenadio. Gledajuci Obojenog covjeka i Junake c.g. razlika je dan-noc. Ne znam što je uzeo ali mogao bi to uzimati cešce.
I žao mi je što nisam upoznat sa svjetom MM-a, da mogu usporedjivati stvari, i ne samo zbog toga nego i zato što su tako savršene epizode izlazile u lms-u. Ili se nadati extri ili ako se ukaže prilika kupiti komplet lms.

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/01/2006 : 13:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Dugin most je jedan od najboljih stripova koji su izdati, kao i sve epizode sa Kandraksom, moj burazer od 12 godina se oduševljava sa takvim stripovima ...)))


za razliku od tvoga,mome bratu (koji isto ima 12 godina)stripovi su glupi

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 13:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by srdjandj

Dugin most je jedan od najboljih stripova koji su izdati, kao i sve epizode sa Kandraksom, moj burazer od 12 godina se oduševljava sa takvim stripovima ...)))


za razliku od tvoga,mome bratu (koji isto ima 12 godina)stripovi su glupi

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

Da, deca imaju razlicita shvatanja, izmedu ostalog moj brat osim stripova bavi se aktivno stonim tenisom, šahom, odlican je ucenik, a naravno da je dobar razlog da ga odvojim od preteranog sedenja za kompom citanje stripova, uostalom stripovi su mu mnogo pomogli oko škole kad su u pitanju sastavi iz srpskog jezika, istorije itd...razvijaju mu maštu, mislim da stripovi trebaju biti razonoda za decu...)))
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 30/01/2006 : 21:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
toricelli odlicno završio svoj posao, a marcello me baš i nije oduševio.

one shot, one kill
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2006 : 00:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa Marcelo se uopste ne uklapa u ovu dvojicu... nisu mogli goru kombinaciju da naprave.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/01/2006 : 08:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Vec treca epizoda unutar jedne epizode, i treci crtac. Poslije Hellingena, vidim da se Zagor najviše namucio Kandraxom. Sad cekam i posljednji dio da procitam sve zajedno...
Makar izgleda glomazno (470 stranica) ipak ne šiša Sclavijevu epopeju od 570+ stranica...

Uz broj #431 "Il ritorno di Kandrax" piše da je u dodatku:
(in allegato, il volume "I mille mondi di Zagor")

"Quarant' anni di avventure" - 40 godina Zagorovih avantura... Zato ima toliko likova iz Zagorovog svijeta u jednoj epizodi. Kao jedan ogromni domjenak u cast serijalu.



To je neki tekst o Zagoru ili dodatna prica posebno za obljetnicu? Zašto to nije izašlo u nas?

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 31/01/2006 09:00:16
Go to Top of Page

Kuna15
Starting Member

Croatia
9 Posts

Member since 13/01/2006

Posted - 31/01/2006 : 11:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kuna15 a Private Message
Nije pocelo obecavajuce, prema mom mišljenju i pomalo dosadno ali sa Zagorovim ulaskom u Donnov realm stvari pocinju izgledati mnogo bolje. Mislim da ce ovo sve u svemu biti vrlo dobra epizoda.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25187 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/01/2006 : 11:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay


To je neki tekst o Zagoru ili dodatna prica posebno za obljetnicu? Zašto to nije izašlo u nas?



Ovo nije strip, vec knjiga o Zagoru, koja je izašla za jubilej. Imaš unutra sve prijatelje i neprijatelje, najbolje price i slicno...
Interesantan je deo gde se govori iz kojih su filmova ili literature uzimali ideje.

ne volem glancere..
http://geminix.theblog.net
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/01/2006 : 12:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa da, prva epizoda o Kandraxu je kao jubilej i onda je objavljena ta knjiga. Manhunter, nije valjda da je imaš? Pa nabaci par skenova onda da vidimo... Osim ako ne prepricavaš necije druge rijeci.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000