forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kandrax... PENTALOGIJA FINALIZIRANA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2006 : 16:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ustvari radit ce se o pandanu Lovecraftove knjige Necronomicona, sotonistima i kao poseban gost nakon dugo godina bit ce Bat Baterton - najbolji detektiv na svijetu!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/02/2006 : 16:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
To!
Bat Baterton!
jupiiiiiii
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 20:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by corto33

Knjižica u koloru 'I mille mondi di Zagor' (Tisucu svijeta Zagora) izašla je kao besplatan dodatak redovnom broju 482 serije Zenith pogodom 40-godišnjice Zagore i može se dobiti u talijanskim striparnicama za tamo oko 1 euro.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



ako je tako, ima li neko ko bi mi to uzeo. platio bih 5 eura i postarinu. ako je neko toliko dobar. ipak mi je draze da saradjujem sa nekim sa foruma a ne...
unaprijed zahvalan!

ZAGOR PRICA...




Pogledacu sledeci put, kad idem u Italiju, za jos koji izvod...

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



prijetelju! ako ti bude na ruku, sjeti me se. nemoras zuriti, ako ne bude nista od toga javi mi. da pokusam preko nekoga drugog. pozz

ZAGOR PRICA...



Sjetio sam te se, nedime
Poruci mi tvoju adresu na e-mail iz mog profila, pa cu da ti posaljem knjizicu o Zagoru.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
super, koliko ja novca tebi da posaljem??

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 11:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zanemarite zadnja dva posta, to je prepiska koja nema veze sa temom topica... Kandraxomanija se privela kraju, mir se vratio u Darkwood, i svi sretni i veseli. Spremam se citati cijelu pentalogiju ispocetka da konacno u cjelosti obuhvatim pricu! Stvarno je ogromna i sa velikim oscilacijama u prici i crtežu.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/02/2006 : 11:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Jel na kioscima?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 11:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Who knows, od snijega se ništa ujutro nije vidjelo... Uglavnom, u MC-u sam ga kupio vec u petak popodne.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/02/2006 : 11:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Jel na kioscima?


nije
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Procitao sam samo pOvratak Kandraxa, poslije, zadnje 4 ništa, tako da cu izdvojiti jedan vikend za tu epizodu.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 28/02/2006 : 22:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
nema ga još na kiosku

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/02/2006 : 22:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Jedva cekan da više izade na kioske,odma isti dan pišen recenziju.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/02/2006 : 22:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Pazi da te DeeCay ne pretekne, covjek je hiperproduktivac recenzija, mora se priznati, kvalitetnih.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/02/2006 : 22:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Pazi da te DeeCay ne pretekne, covjek je hiperproduktivac recenzija, mora se priznati, kvalitetnih.



E jebeš ga,nisan valjda opet toliki pehist.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/02/2006 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Neka netko od iskusnijih rezenzenata konacno odradi Zagorove epizode Tvrdjava na moru / Eksploziv AZ-119 / Izvidnica straha / Sedmorica neustrasivih / Obracun kod Big Beja.
Ja sam to davno namjeravao, pa i zapoceo, ali npr. DeeCayu bi to lijepo sjelo - ima tu dosta zanimljivosti, inspiracija je trazena u ratnim filmovima...
Te 'zanimljivosti' u recenzijama su po meni jako bitne, neoprostivim mi se cini da recenzent 'Hiljadu lica straha' nije naveo da je prica inspirirana Kingovim romanom 'Ono'.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/02/2006 : 22:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ma ja san ozbiljno odlucija pisat recenzije,vec san bija napisa dvi ali o njihovoj tragicnoj sudbini mi se ne da opet pisat,tako da odsad šta bude,nek bude,ali stvarno bi volija da mi prva(objavljena) recenzija bude ova.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 28/02/2006 : 22:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Neka netko od iskusnijih rezenzenata konacno odradi Zagorove epizode Tvrdjava na moru / Eksploziv AZ-119 / Izvidnica straha / Sedmorica neustrasivih / Obracun kod Big Beja.
Ja sam to davno namjeravao, pa i zapoceo, ali npr. DeeCayu bi to lijepo sjelo - ima tu dosta zanimljivosti, inspiracija je trazena u ratnim filmovima...
Te 'zanimljivosti' u recenzijama su po meni jako bitne, neoprostivim mi se cini da recenzent 'Hiljadu lica straha' nije naveo da je prica inspirirana Kingovim romanom 'Ono'.



ovo su mi jedne od najdrazih zagorovih epizoda. imam par komada sad na aukcijama. tesko mi se rastati, ali moram

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/02/2006 : 23:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Zbog velikog broja epizoda i mnoštva podataka, uza svo dužno poštovanje ostalim kandidatima, mislim da bi DeeCay najbolje napisao recenziju o zadnjem pojavljivanju Kandraksa. :)

___________________
Zagora nikad dosta!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/02/2006 : 23:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Zbog velikog broja epizoda i mnoštva podataka, uza svo dužno poštovanje ostalim kandidatima, mislim da bi DeeCay najbolje napisao recenziju o zadnjem pojavljivanju Kandraksa. :)

___________________
Zagora nikad dosta!


Slazem se

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/03/2006 : 00:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Danas sam ga konacno nabavio! Uh, bit ce citanja ovih dana.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/03/2006 : 09:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Zbog velikog broja epizoda i mnoštva podataka, uza svo dužno poštovanje ostalim kandidatima, mislim da bi DeeCay najbolje napisao recenziju o zadnjem pojavljivanju Kandraksa. :)

___________________
Zagora nikad dosta!



Nema veze,ja cu pokušat,pa cemo vidit.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2006 : 09:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Neka netko od iskusnijih rezenzenata konacno odradi Zagorove epizode Tvrdjava na moru / Eksploziv AZ-119 / Izvidnica straha / Sedmorica neustrasivih / Obracun kod Big Beja.
Ja sam to davno namjeravao, pa i zapoceo, ali npr. DeeCayu bi to lijepo sjelo - ima tu dosta zanimljivosti, inspiracija je trazena u ratnim filmovima...
Te 'zanimljivosti' u recenzijama su po meni jako bitne, neoprostivim mi se cini da recenzent 'Hiljadu lica straha' nije naveo da je prica inspirirana Kingovim romanom 'Ono'.



Nažalost Valter ja te epizode cak nisam niti nikada procitao. To razdoblje Zagora mi je relativno nepoznato. Glede zanimljivosti, nekima nije važno pronaci što više zanimljivosti, a i sad pitanje je što je sve zapravo zanimljivost. Fantom se u spomenutoj recenziji "Hiljadu lica" ogranicio samo na zanimljivosti vezane uz stripove je ovo ostalo možda nije smatrao zanimljivim. No to opet ne znaci da je loša recenzija, štoviše fantom uvijek dobro obradi strip (Zagor, MV).


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2006 : 09:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by solar

Zbog velikog broja epizoda i mnoštva podataka, uza svo dužno poštovanje ostalim kandidatima, mislim da bi DeeCay najbolje napisao recenziju o zadnjem pojavljivanju Kandraksa. :)



Nema veze,ja cu pokušat,pa cemo vidit.



Ajd vince pa probaj, necu ti oduzimati prednost da se ne bi slucajno naljutio na mene Ja bio se ionako ubio od posla tražeci milijardu zanimljivosti u tih 5 epizoda. Svi moguci Zagorovi prijatelji, keltska mitologija, druidi, obljetnica 40 godina objavljivanja Zagora... Ako ce i biti nešto, tek za 2 tjedna.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/03/2006 : 09:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ok,ja cu najkasnije ovi vikend.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 01/03/2006 : 15:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ja sam za DeeCaya, zbog niceg nego zato što piše "posebne" recenzije, jedinstvene.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 01/03/2006 : 15:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Hvala DeeCay,iskreno,nije mi palo napamet da je HLS inspiriran Kingovim romanom.Nakon Valterovog komentara sjetio sam se da je svojedobno o tome bilo govora u nekom topicu koji se bavio inspiracijom strip scenarista,ali u trenutku pisanja recenzije toga se nisam sjetio.Kako nisam citao taj roman,premda sam svojedobno Kinga volio,neznam koliki je utjecaj i u kojim trenutcima najviše dolazi do izražaja utjecaj tog romana na Caponeovu pricu,medutim nemam ništa protiv da Markos doda Valterovu opasku u zanimljivosti doticne recenzije.I da se malo reklamiram,osim recenzija za Zagora i MV-a pisao sam i za Mr No-a,a nadam se da ce i drugi junaci doci na red.Volio bi da Vice napravi dobar posao jer ga doživljavam kao istinskog Zagorovog fana,ali,slažem se,Kandrax je vrlo ambiciozna prica,neka se svakako konzultira sa uBC-om!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000