forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kandrax... PENTALOGIJA FINALIZIRANA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/01/2006 : 23:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
OK, jošjednom zahvaljujem

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/01/2006 : 23:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nema na cemu :)

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 01/02/2006 : 09:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

Knjižica u koloru 'I mille mondi di Zagor' (Tisucu svijeta Zagora) izašla je kao besplatan dodatak redovnom broju 482 serije Zenith pogodom 40-godišnjice Zagore i može se dobiti u talijanskim striparnicama za tamo oko 1 euro.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



ako je tako, ima li neko ko bi mi to uzeo. platio bih 5 eura i postarinu. ako je neko toliko dobar. ipak mi je draze da saradjujem sa nekim sa foruma a ne...
unaprijed zahvalan!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/02/2006 : 13:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by corto33

Knjižica u koloru 'I mille mondi di Zagor' (Tisucu svijeta Zagora) izašla je kao besplatan dodatak redovnom broju 482 serije Zenith pogodom 40-godišnjice Zagore i može se dobiti u talijanskim striparnicama za tamo oko 1 euro.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



ako je tako, ima li neko ko bi mi to uzeo. platio bih 5 eura i postarinu. ako je neko toliko dobar. ipak mi je draze da saradjujem sa nekim sa foruma a ne...
unaprijed zahvalan!

ZAGOR PRICA...




Pogledacu sledeci put, kad idem u Italiju, za jos koji izvod...

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/02/2006 : 14:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Crtez je solidan kod sva tri izvodjaca, ali prica... Ocekivao sam mnogo, mozda sam zato razocaran. Eizoda u paralelnoj dimenziji, na otoku Dun Scaith u zemlji Erin toliko je zbrzana da postaje vrlo ocito da je tu samo radi produzavanja price s Kandraxom. Boselli moze bolje.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26647 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/02/2006 : 16:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Prica katastrofa.Boselli me razocarao.Marcello odlican(i na Zagoru i na Texu.Šteta šta od 2002 nije ništa napravio za Bonelli.Ostalo je za objaviti 4 Texove price i Zagor spec.12).Je li iko primjetio montažu table na stranici 53.Ne sjecam se da sam nešto tako vidio u Bonellija?!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/02/2006 : 16:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Crtez je solidan kod sva tri izvodjaca, ali prica... Ocekivao sam mnogo, mozda sam zato razocaran. Eizoda u paralelnoj dimenziji, na otoku Dun Scaith u zemlji Erin toliko je zbrzana da postaje vrlo ocito da je tu samo radi produzavanja price s Kandraxom. Boselli moze bolje.



Pa da, miniserijal tako dugo traje zbog toga jer je Boselli htio dobrano proslaviti cetrdesetu obljetnicu Zagora stvaranjem jedne megalomanske price koja ce se pamtiti. Vjerojatno pretenciozno razmišljanje koje je svojim prevelikim razvlacenjem negdje usput izgubilo svoj draž...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 23:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
procito strip, nisam oduševljen nastavkom, narucio knjigu, sad se nadam da cu je na vrijeme dobit

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/02/2006 : 07:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Sinoc sam procitao Toricellijev dio i malo sam razocaran. Pokazalo se da je u dvojcu Boselli-Bourattini ovaj prvi veliki fantazist koji uvijek mastom nadmasuje samog sebe, dok Moreno radi "konzervativnije" scenarije. Njegovi mi se i vise dopadaju jer su slicniji klasicnom Zagoru.

Boselli je za Junake Crvene grane smislio fantastican Tolkienski (blasfemija) svijet, s pregrstom likova i legendi (stvarnih!?), a Zagoraova pojava se svodi da ide od tocke A do tocke B i usput se par puta posora. Toliku pasivnost glavnog junaka sam dozivio jos samo u onoj africkoj epizodi kad je Zagor Conan/Tarzan.

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 02/02/2006 : 10:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by corto33

Knjižica u koloru 'I mille mondi di Zagor' (Tisucu svijeta Zagora) izašla je kao besplatan dodatak redovnom broju 482 serije Zenith pogodom 40-godišnjice Zagore i može se dobiti u talijanskim striparnicama za tamo oko 1 euro.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



ako je tako, ima li neko ko bi mi to uzeo. platio bih 5 eura i postarinu. ako je neko toliko dobar. ipak mi je draze da saradjujem sa nekim sa foruma a ne...
unaprijed zahvalan!

ZAGOR PRICA...




Pogledacu sledeci put, kad idem u Italiju, za jos koji izvod...

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/



prijetelju! ako ti bude na ruku, sjeti me se. nemoras zuriti, ako ne bude nista od toga javi mi. da pokusam preko nekoga drugog. pozz

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/02/2006 : 13:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ne znam je li netko primjetio,ali u novome Konanu hronike u izdanju Belog Puta na stranici 86 Konan uzvikuje psovku:
"Morigan,Maha i Nemain!"
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/02/2006 : 13:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ne znam je li netko primjetio,ali u novome Konanu hronike u izdanju Belog Puta na stranici 86 Konan uzvikuje psovku:
"Morigan,Maha i Nemain!"


Bosellijav Zagor i je Conan, iako je mitologija vjerovatno autenticna (paradox).

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/02/2006 : 14:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Hm, Konan i keltska mitologija; ako se ne varam, Konan zivi u (izmisljenom) povijesnom periodu, '10 000 godina nakon potonica Atlantide', kada se Kelti jos nisu formirali kao narod (ili tocnije receno: narodi). Jedino ako su 'Morigan, Mahu i Nemain' preuzeli od neke starije civilizacije.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/02/2006 : 14:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Robet E. Howard je iskreirao mitološku pozadinu za Conana koristeci mitologiju mnogih naroda, isto kao i Tolkien... Bogove, lokacije, stvorenja itd. I kod Zagora i Conana postoji Atlantida, crno kraljevstvo nekromanata Kusha, imaš kraljevstvo Picta koji su bili domoroci otoka.
Castelli i neki drugi povjesnicari izjednacuju irsku Morrigan sa Arturijanskom Morganom Le Fey...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/02/2006 : 14:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo pogledaj i ovaj topic, ima neceg o Conanu i drevnim plemenima...
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16714&SearchTerms=,drevna,plemena

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/02/2006 : 19:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo pogledaj i ovaj topic, ima neceg o Conanu i drevnim plemenima...
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16714&SearchTerms=,drevna,plemena

Wealth beyond measure, outlander...



pa deecay, kad se vec voliš tako vracati u prošlost sa starim topicima i drevnim plemenima, što nam se ne pohvališ ovako javno kako si davne 95-te dobio nagradu od 100 stripova "slobodne dalmacije" i ne preneseš nam kakav je bio osjecaj?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/02/2006 : 01:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DeeCay

Evo pogledaj i ovaj topic, ima neceg o Conanu i drevnim plemenima...
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16714&SearchTerms=,drevna,plemena

Wealth beyond measure, outlander...



pa deecay, kad se vec voliš tako vracati u prošlost sa starim topicima i drevnim plemenima, što nam se ne pohvališ ovako javno kako si davne 95-te dobio nagradu od 100 stripova "slobodne dalmacije" i ne preneseš nam kakav je bio osjecaj?


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/02/2006 : 09:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz
pa deecay, kad se vec voliš tako vracati u prošlost sa starim topicima i drevnim plemenima, što nam se ne pohvališ ovako javno kako si davne 95-te dobio nagradu od 100 stripova "slobodne dalmacije" i ne preneseš nam kakav je bio osjecaj?



Dobio sam nagradu od 100 stripova od SD-a??? Ako sam i dobio, to nikad nije došlo na moju adresu. Ja sam dobio samo jedan komplet stripova, no je takoder bilo davno... Negdje sam na popis dobitnika, možda?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 03/02/2006 : 09:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
U koje vrijeme je živio kralj Arthur? Mislim, onaj iz legende o vitezovima okruglog stola.

Princ Valliant se dogada u 5 stoljecu, a ja sam mislio da je arturijansko doba mnogo kasnije.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/02/2006 : 10:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo ti izvadak iz loze mitskih kraljeva Britanije:

Aurelius Ambrosius (Embreis Guletic) 466–496
Utherpendragon (Ythr Ben Dragwn) 496
Arthur 496–537

Postoji opsežna lista koju je radio Geoffrey of Monmoutha 1136. godine u njegovom "fikcionalnom" djelu Historia Regum Britanniae. (Povijest kraljeva Britanije). Ovdje se cak i vidi da je njegov otac Uther Pendragon.

Znaš i sam da se tvrdi da je bilo više Arthura, onaj iz novog filma "Kralj Arthur" bio je negdje u 3. stoljecu...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/02/2006 : 11:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by I like girlz
pa deecay, kad se vec voliš tako vracati u prošlost sa starim topicima i drevnim plemenima, što nam se ne pohvališ ovako javno kako si davne 95-te dobio nagradu od 100 stripova "slobodne dalmacije" i ne preneseš nam kakav je bio osjecaj?



Dobio sam nagradu od 100 stripova od SD-a??? Ako sam i dobio, to nikad nije došlo na moju adresu. Ja sam dobio samo jedan komplet stripova, no je takoder bilo davno... Negdje sam na popis dobitnika, možda?

Wealth beyond measure, outlander...



pa dobro, logicno da nisi mogao dobiti 100 stripova, jer tada ih toliko nije niti objavila SD, ali tako se zove "utješna nagrada" . šta se žestiš, ja tada nisam ništa dobio, a ti si makar nešto . koliko si ih dobio btw?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/02/2006 : 12:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mislim da su bili u pitanju paketi od svakog junaka po tri stripa, znaci oko 12 komada ukupno (jel bilo 4 junaka onda?). A jednom sam dobio i Veeeeliki poster Zagora, aha!!!

Sjecam se da sam se jednom igrao i pjesnika pa poslao neku debilnu pjesmicu SD-u sa nekom djecjom rimom. Pred nekih 10 godina... Sram me i pogledati kako je išla

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/02/2006 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Mislim da su bili u pitanju paketi od svakog junaka po tri stripa, znaci oko 12 komada ukupno (jel bilo 4 junaka onda?).



bili su zagor, tex, dylan, marti, nathan i ona 2-3 nick raidera.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 15:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
evo danas i kod nas (konaèno) izašli heroes of the "red branch". samo æu reæi svaka èast ferriju, svaka èast marcellu, ali ovo što je toricelli nacrtao je maestralno. mnogo mi je bolji od pomenute dvojice i šteta što nije crtao komplet ovu sagu o kandraxu.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 20/02/2006 : 16:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Jedno malo pitanje! Ako se saga o Kandraxu završava u "Vjecnom ratu" šta triba izac sad pocetkom treceg miseca, o cemu se onda radi u sljedeca dva nastavka "Demonska knjiga" i "Kljucevi pakla" jer iman neki feeling da su te dvi epizode vezane za ovih 5 epizoda sa Kandraxom?
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000