forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dobrodoslica zmcomics-u,a i par pitanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/08/2002 : 02:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
A koji drugi....

I've always been a nobody.When i was a child,my mother used to confuse me with my brother,even though i'm an only child.To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/08/2002 : 10:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:


Dekara zaboravljas da postoji jos neobjavljenog Moebiusa a Manaru i da ne spominjem!



xexexexexex
vrlo tacno
kako sam to smeo da zaboravim

Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 30/08/2002 : 16:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
Zlatko, kakav je trenutni status Konana u Marketprintu?

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 30/08/2002 : 18:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:

Zlatko, kakav je trenutni status Konana u Marketprintu?




Nikakav, od 21 broja. Nije duhovito ali ga nema vise i pitanje je kada ce ga skoro biti. Komplikovano je obrazlozenje zasto ga nema pa necu objasnjavati.

Barem ce to uciniti da se novac i energija preusmere te ucine Akiru sigurnijom.

Nemojte savetovati pirateriju Putnika vetre jer on je u planu, jedino treba da se iznadje pravi nacin za to...

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/08/2002 : 19:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
bez brige,
sumnjam da neko mene smatra ozbiljno:))a i da se ne lazemo-sumnjam da bi to imalo neku prodju jer i nije tolko popularan/izraubovan serijal ovde(bar po nekom mom vidjenju)tako da samim tim slaba vajda da ce neko od pirata to pogurati.

Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 30/08/2002 : 20:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
Malo cu biti dosadan (nadam se ne i previse):
Da li postoji mogucnost da Marketprint u dogledno vreme objavi cetiri neobjavljena albuma Asteriksa (28-31), jer kako mi se cini od "Politike" nema nista?
Da li znas koliko prica ,a koje ne spadaju u oficijelnih 31,o Asteriksu (sem A. i 12 podviga i Kako je Obelix upao u kazance) postoji?
Da li je svi Gordoni koje je Raymond nacrtao objavljeni u one 3 knjige D. Novina?
Da li negde moze da se nadje spisak epizoda FG koje je nacrtao Dan Barry?
Da li Marketprint namerava da zapocne izdavanje Berijevog FG jer je to pominjano kao mogucnost?

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 14/09/2002 : 21:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
jedno pitanje za tebe Zlatko!
Potrebna su mi imena ljudi koji nastavljaju rad na Lucky lukeu, tj kako se pisu. Ti imas clanak o njima u svestima, cini mi se 175, i pise Loren Zzera i Assde, ali je meni potrebno kako se ta imena pisu.
Molim te vidi to!

Caramba
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 15/09/2002 : 20:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
naravno, pitanje vazi i za ostale,koji bi mogli znati, imaju zelju da pomognu coveku u nevolji :)

Caramba
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 17/09/2002 : 21:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
Pa zar je moguce, da postoji i takvo pitanje, na koje ne moze da odgovori niko sa foruma :{

Carpe diem VS Memento mori
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/09/2002 : 09:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
eto izgleda da nitko nezna
ja to cak prvi put cujem

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/09/2002 : 17:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
ok
evo da dzimiju povratimo veru u forumase:))
********************************************
Last nine months after the death of Maurice de Bévcre, known under the name of Morris , dad of "Lucky Luke" , the Dargaud Editions elected two new artists to take again the adventures of the most famous solitary cow-boy of the West. First of all, with the scenario, one will find for the first time in the world of the data base the humorist Laurent Gerra while Achdé ( "Doc. Véto", "CRS=Détresse", ...) will deal with the drawing.
*********************************************

Respect My Authority!!!
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 22/09/2002 : 18:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:

Da li postoji mogucnost da Marketprint u dogledno vreme objavi cetiri neobjavljena albuma Asteriksa (28-31), jer kako mi se cini od "Politike" nema nista?
Da li znas koliko prica ,a koje ne spadaju u oficijelnih 31,o Asteriksu (sem A. i 12 podviga i Kako je Obelix upao u kazance) postoji?
Da li je svi Gordoni koje je Raymond nacrtao objavljeni u one 3 knjige D. Novina?
Da li negde moze da se nadje spisak epizoda FG koje je nacrtao Dan Barry?
Da li Marketprint namerava da zapocne izdavanje Berijevog FG jer je to pominjano kao mogucnost?


Izvini zbog moje sporosti, obaveze i malo vremena za internet...
-Za Asteriksa nema sanse uskoro, ali ne znaci da nece biti u buducnosti.
-Mislim da podatke o Barry-jevom radu na
F.Gordonu mozes naci na KFS-ovom sajtu:
http://www.kingfeatures.com/comics/index.htm
-Za ostalo nemam odgovor. Medjutim mozda imas detalje o Asteriksu na jednom domacem sajtu:
http://members.tripod.com/obeliks/


Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 24/09/2002 : 02:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
hvala Dekara, spasao si forum!!!!!!!!


Carpe diem VS Memento mori
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/09/2002 : 11:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Morris je prvi "izmislio"(citaj upotrijebio) rijec deveta umjetnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go to Top of Page

Langrenus
Starting Member

Fed Rep Yugoslavia
26 Posts

Member since 02/11/2002

Posted - 06/11/2002 : 03:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Langrenus a Private Message
Oce Stripoteka sve da objavi, 200 stripova najmanje naredne godine. Sve bi oni, sve im je u planu, na sve su stavili opciju kao da su jedini i kao da izdaju strip dnevno...

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000