forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put - Novosti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2006 : 23:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ajmo napraviti nagradno natjecanje tko ce u topicu imati više "quote"-a ;o)

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/05/2006 : 23:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
nemoj takmichenje, onda cu i ja pocheti kvotati a to ce biti katastrofa

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2006 : 23:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Na žalost sve se svelo na kvocanje

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/05/2006 : 23:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ma kad dodje do stripova, znash dobro da smo svi mi gori od najgorih baba - te ovaj ovo te onaj ono. Valjda je tako sa svim stvarima koje su chovjeku vazhne u zhivotu.

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/05/2006 : 00:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by veber

meni je drago da ce bit kupit taj strip u makarskoj da ne moram nikog maltretirat da mi ga nosi iz sbije amo eto vidim da je i rizbi drago da može tamo kupit taj strip
o to je po meni normalno razmišljanje o tom stripu
i bice mi drago ako cijena u makarskoj bude klupska,pa tih par eura što je jeftiniji
potrošim na pivu s risbogom





ja sam vinski tip

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

Edited by - risbozg on 17/05/2006 00:31:43
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 17/05/2006 : 08:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by veber

meni je drago da ce bit kupit taj strip u makarskoj da ne moram nikog maltretirat da mi ga nosi iz sbije amo eto vidim da je i rizbi drago da može tamo kupit taj strip
o to je po meni normalno razmišljanje o tom stripu
i bice mi drago ako cijena u makarskoj bude klupska,pa tih par eura što je jeftiniji
potrošim na pivu s risbogom





ja sam vinski tip

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




dogovoricemo se
nademo se na vatrenoj vodi
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/07/2006 : 18:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nadziraci cde biti Apsolutni, bre!
Pored redovne serije grafickih novala (BP#1), Beli Put ce paralelno izbaciti i Apsolutno izdanje u ogranicenom i numerisanom tirazu od 300 primeraka, i sve to do kraja avgusta. Uostalom, evo sta veli Boban u svom postu na ZS:

"Nadziraci su još uvek u procesu izrade jer smo rešili da pridodamo prakticno kompletan materijal "Absolute Watchmen", pa je sad tu nastupila citava zbirka pratecih radnji, od prava, materijala, prevoda... i svih ostalijh medunaddrkalica koje naviru odasvud.

Bice dva izdanja, jedno obicno, kao sve ostale knjige iz edicije "graficke novele" i drugo, specijalo, tvrdokoriceno, sa zaštitnom kutijiom kao original AW... mali broj numerisanih primeraka (verovatno 300) po verovatno duplo vecoj ceni nego obicno izdanje.

Eto, toliko u ovom trenutku.
Realno, ali zaista najrealnije, ovo bi trebalo da bude u završenom obliku do kraja avgusta, svakako do otvaranja knjižare Belog Puta koja se gradi na Zelenom Vencu (na nekadašnjoj pocetnoj stanici 15-ice)... "

Zivi bili pa videli.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 31/07/2006 : 18:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Naprijed "BIJELI" !!

quote:
Originally posted by prozirna senka

Nadziraci cde biti Apsolutni, bre!
Pored redovne serije grafickih novala (BP#1), Beli Put ce paralelno izbaciti i Apsolutno izdanje u ogranicenom i numerisanom tirazu od 300 primeraka, i sve to do kraja avgusta. Uostalom, evo sta veli Boban u svom postu na ZS:

"Nadziraci su još uvek u procesu izrade jer smo rešili da pridodamo prakticno kompletan materijal "Absolute Watchmen", pa je sad tu nastupila citava zbirka pratecih radnji, od prava, materijala, prevoda... i svih ostalijh medunaddrkalica koje naviru odasvud.

Bice dva izdanja, jedno obicno, kao sve ostale knjige iz edicije "graficke novele" i drugo, specijalo, tvrdokoriceno, sa zaštitnom kutijiom kao original AW... mali broj numerisanih primeraka (verovatno 300) po verovatno duplo vecoj ceni nego obicno izdanje.

Eto, toliko u ovom trenutku.
Realno, ali zaista najrealnije, ovo bi trebalo da bude u završenom obliku do kraja avgusta, svakako do otvaranja knjižare Belog Puta koja se gradi na Zelenom Vencu (na nekadašnjoj pocetnoj stanici 15-ice)... "

Zivi bili pa videli.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1534 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 31/07/2006 : 22:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
HMMM,Beli put mnogo najavljuje i stvarno su uzeli prava za puno izdanja,ne znam ko ce im sve to kupiti(osim mene i pojedinaca),a svako im izdanje vredi para.Iskreno navijam za njih.

Kaze Perica tati:
Tata,tata,kako smo igrali protiv argentine?
6 : 0,sine
A u drugom setu?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/03/2007 : 00:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Po recima Bobana:
300 HC od sutra u prodaji
Liga (konacno) od ponedeljka


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/03/2007 : 00:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Po recima Bobana:
300 HC od sutra u prodaji
Liga (konacno) od ponedeljka



Napokon!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/03/2007 : 08:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
odlicno 300 i napokon liga

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000