forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 21/11/2005 : 12:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
što mislite o tome da se u ludens potrudi ubaciti u prodaju i extra Tex? po mojem mišljenju tex nije dobro promoviran na našim kioscima jer izlazi u zadnje vrijeme ponekad i svaka 3 mjeseca. po meni i mojim prijateljima tex je u posljednje vrijeme najjaci strip, izlaze odlicne epizode samo što one gube onu draž stripa jer ne izlaze cesto. što mislite o tome da se tex prodaje kao DD, jedan mjesec extra a jedan mjesec sadašnje izdanje?

Edited by - ijo on 10/03/2006 22:23:50

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/11/2005 : 12:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Citat Texove epizode od prije 50 godina? Thanks, but no thanks .

No ako bilo tko to pokrene, svak mu cast, kupicu i ja svoj primjerak. No na trzistu ima desetine stripova, koji bi zasluzili vecu paznju i izdanje na nasim jezicima.

Jack the Black.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/11/2005 : 12:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
mislim da su prve epozode texa pomalo dosadne. ali kupovao bih sigurno i bio bih jako sretan da to pocne

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/11/2005 : 12:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by ijo

što mislite o tome da se u ludens potrudi ubaciti u prodaju i extra Tex? po mojem mišljenju tex nije dobro promoviran na našim kioscima jer izlazi u zadnje vrijeme ponekad i svaka 3 mjeseca. po meni i mojim prijateljima tex je u posljednje vrijeme najjaci strip, izlaze odlicne epizode samo što one gube onu draž stripa jer ne izlaze cesto. što mislite o tome da se tex prodaje kao DD, jedan mjesec extra a jedan mjesec sadašnje izdanje?

Šta misliš o search funkciji? Na tu temu imaš gomilu topica.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/11/2005 : 13:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ako niste vijeli Marko je najavio da ce neki anonimni izdavac iz Dubrovnika krenuti s izdavanjem Tutto Texa (topic - novo u SK Libellius), ali tek od broja 100. Nije za baciti, ali ja bi bio sretniji kada bi to islo od broja 1.

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/11/2005 : 13:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by ijo

što mislite o tome da se u ludens potrudi ubaciti u prodaju i extra Tex? po mojem mišljenju tex nije dobro promoviran na našim kioscima jer izlazi u zadnje vrijeme ponekad i svaka 3 mjeseca. po meni i mojim prijateljima tex je u posljednje vrijeme najjaci strip, izlaze odlicne epizode samo što one gube onu draž stripa jer ne izlaze cesto. što mislite o tome da se tex prodaje kao DD, jedan mjesec extra a jedan mjesec sadašnje izdanje?

Šta misliš o search funkciji? Na tu temu imaš gomilu topica.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





uhhhhh. jaka sejo!! proplako sam od smjeha...

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2005 : 14:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jel stoti broj Texa bio u boji? Ako bude i u nas, cu ga kupit... Pocinju tu vec normalnije epizode? Ako se vec prica o Texu, dal se možda prica i kakva ce bit cijena?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/11/2005 : 14:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Jel stoti broj Texa bio u boji? Ako bude i u nas, cu ga kupit... Pocinju tu vec normalnije epizode? Ako se vec prica o Texu, dal se možda prica i kakva ce bit cijena?

Wealth beyond measure, outlander...

jeste, bio je u boji

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/11/2005 : 15:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ako niste vijeli Marko je najavio da ce neki anonimni izdavac iz Dubrovnika krenuti s izdavanjem Tutto Texa (topic - novo u SK Libellius), ali tek od broja 100. Nije za baciti, ali ja bi bio sretniji kada bi to islo od broja 1.





Pa necemo cjepidlacit. ako bude isao od broja 100 odlicno, dapace idealno. Samo neka pocne i neka poživi jer su u nekim izdanjima junaci izlazili samo par puta i onda propali.

- Sempre drito -
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 15:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina. zbog toga ako bi se u ludensu vec odlucili na još jedno extra izdanje nekog od bonellijevaca, onda to u prvom redu zaslužuju martin mystere i mister no.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/11/2005 : 16:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina. zbog toga ako bi se u ludensu vec odlucili na još jedno extra izdanje nekog od bonellijevaca, onda to u prvom redu zaslužuju martin mystere i mister no.



Ja sam siguran da nece biti više novih extra izdanja u Ludensu, a MN i MM ni u regularnom izdanju ocito ne prolaze dobro pa teško da ce doci do toga. Osim ako umjesto reg. serije MM-a i MN-a se ne prebace na starije brojeve.
A Texa ne bi izdavao Ludens ni Strip agent.

I vec mi je slabo od svih tih rasprava o extra izdanjima, vec godinu dana se raspravlja o tome i ništa od svega. Pa pomirimo se da do toga nece doci.

- Sempre drito -
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2005 : 16:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina.

ruku na srce, nisi u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 16:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina.

ruku na srce, nisi u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije ni bitno jesam li u pravu ili ne, stvar je subjektivnog doživljaja, a znam da mnogi misle isto ili slicno.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2005 : 17:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Bilo bi genijalno da krene Tex reprint.Siguran sam da bi se Kit slozio sa mnom
Nadam se da nece od broja 100,ako ide bolje bi bilo od prvog broja.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/11/2005 : 18:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina.

ruku na srce, nisi u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije ni bitno jesam li u pravu ili ne, stvar je subjektivnog doživljaja, a znam da mnogi misle isto ili slicno.



da, i moj je subjektivni dozivljaj bio takav dok nisam poceo nalaziti epizode koje su mi promakle, one od 100. do 200....daleko, daleko najbolji Tex!!!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2519 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 21/11/2005 : 18:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina. zbog toga ako bi se u ludensu vec odlucili na još jedno extra izdanje nekog od bonellijevaca, onda to u prvom redu zaslužuju martin mystere i mister no.


Bas se ne slazem s tim, a tako misli i vecina Tex fanova.
Ako pogledas izbor Top 10 epizoda Texa na UBCju, iz perioda prvih 20-30 godina ima 9 epizoda, a iz zadnjih 15 godina jedna!

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 21/11/2005 : 18:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ako niste vijeli Marko je najavio da ce neki anonimni izdavac iz Dubrovnika krenuti s izdavanjem Tutto Texa (topic - novo u SK Libellius), ali tek od broja 100. Nije za baciti, ali ja bi bio sretniji kada bi to islo od broja 1.




Ovo je dobro!
Bravo Dubrovcani
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/11/2005 : 18:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ako niste vijeli Marko je najavio da ce neki anonimni izdavac iz Dubrovnika krenuti s izdavanjem Tutto Texa (topic - novo u SK Libellius), ali tek od broja 100. Nije za baciti, ali ja bi bio sretniji kada bi to islo od broja 1.



Imaš možda detaljniju informaciju?

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 19:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Što se Texa tice odlicne epizode pocinju vec od petnaestog broja, pa nema smisla pocinjati od na primjer broja 100. To je po meni totalno bez imalo smisla. A sad koliko bi se takvo izdanje prodavalo to je vec drugo pitanje, pošto se i sa ovim odlicnim novijim epizodama i fenomenalnim naslovnicama vjerovatno slabo prodaje. Na žalost...
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/11/2005 : 19:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Što se Texa tice odlicne epizode pocinju vec od petnaestog broja, pa nema smisla pocinjati od na primjer broja 100. To je po meni totalno bez imalo smisla. A sad koliko bi se takvo izdanje prodavalo to je vec drugo pitanje, pošto se i sa ovim odlicnim novijim epizodama i fenomenalnim naslovnicama vjerovatno slabo prodaje. Na žalost...



To ce ti biti kao sa Extra Zagorom.
Krenuo od 55. epizode pa se vraca sa 31. brojem na prvu epizodu.
Tako ce i Teks sa 42. brojem krenuti od samog pocetka.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Da, takav rasplet me nimalo ne bi iznenadio...
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/11/2005 : 19:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Da, takav rasplet me nimalo ne bi iznenadio...



Uz to ce ici malo kao SC, pa kao HC pa na kraju opet kao neka muljavina.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 21/11/2005 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by I like girlz

ruku na srce, kvaliteta texovih epizoda iz prvih 20-30 godina njegovog izlaženja je vrlo slaba u poredenju sa epizodama u zadnjih 15 godina.

ruku na srce, nisi u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije ni bitno jesam li u pravu ili ne, stvar je subjektivnog doživljaja, a znam da mnogi misle isto ili slicno.



Moram ti reci da si grdno omasio.

Najbolje Texove epizode su izasle izmedju 1970 i 1985 godine.
Nisam samo ja onaj koji to tvrdi.
Pogledaj recenzije na italijanskim sajtovima, i sve ce ti biti jasno.

Sad su dobre naslovne strane.
E, to je ono sto vadi pojedine epizode, koje nekad znaju biti bedne.

Ako ce taj stvarno objaviti od broja 100, kupujem po dva komada od svakog broja. Toliko od mene.

Molim vas, napisite malo vise o tome oko izlazenja Texa.
Naravno, ko zna.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2005 : 19:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by dcopic

Da, takav rasplet me nimalo ne bi iznenadio...



Uz to ce ici malo kao SC, pa kao HC pa na kraju opet kao neka muljavina.

Life sucks, but Death swallows!


Ma cim ne ide od prvog broja meni ne miriši na dobro.
Ali ajd' neka izlazi. Necu se buniti. Nakon broja 160 je toliko preskoceno da je to prestrašno!
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 21/11/2005 : 19:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by ijo

što mislite o tome da se u ludens potrudi ubaciti u prodaju i extra Tex? po mojem mišljenju tex nije dobro promoviran na našim kioscima jer izlazi u zadnje vrijeme ponekad i svaka 3 mjeseca. po meni i mojim prijateljima tex je u posljednje vrijeme najjaci strip, izlaze odlicne epizode samo što one gube onu draž stripa jer ne izlaze cesto. što mislite o tome da se tex prodaje kao DD, jedan mjesec extra a jedan mjesec sadašnje izdanje?

Šta misliš o search funkciji? Na tu temu imaš gomilu topica.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.






zašto napadaš nove clanove i praviš se pametan


"where is my mind?"
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 21/11/2005 : 19:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Jeste vi cjepidlake :)
Bolje od 100, nego nista. A sto se tice kvalitete, ma kakva kvaliteta, vecina ce ga kupovati zbog uspomena na djetinjstvo, neostvarene djecacke snove i zelje :)

Edited by - SSM on 21/11/2005 19:48:52
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000