forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 22:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
kiky, rekao sam da mislim da je bezveze a ne da je bezveze.ženska glavni lik-i to je bezveze
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by mpavin

nisam nikad citao Juliju,ali mislim da je bezveze




Bože me sacuvaj ovakve izjave.

in the evidence of its brilliance


Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 26/12/2005 : 23:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by deangelis

Skida li se što ta Julia, ima li oblina i slicno za pokazat?

--------------------------------------------------------------------------------


Savjet:
-hitno naruci Klaru!
-oba albuma!!!


Kico, hvala na savjetu, ali, bojim se da bi mi žena bila ljubomorna.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/12/2005 : 00:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

kiky, rekao sam da mislim da je bezveze a ne da je bezveze.ženska glavni lik-i to je bezveze
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by mpavin

nisam nikad citao Juliju,ali mislim da je bezveze




Bože me sacuvaj ovakve izjave.

in the evidence of its brilliance





a zašto bi bio bezveze ako je žensko glavni lik, ni ja je nisam nikad citao, ali meni je baš slatka onako nježna, radena po jednoj od najljepših glumica ikad, kupovat cu je radije nego klaru koja je gola, ili aksu ili štajaznan legs
a tebi ako ne pašu žene, onda u big brother kucu
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/12/2005 : 08:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message


quote:
Originally posted by mpavin

nisam nikad citao Juliju,ali mislim da je bezveze



Ovo je vrhunac!!!



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/12/2005 : 09:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

kiky, rekao sam da mislim da je bezveze a ne da je bezveze.ženska glavni lik-i to je bezveze
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by mpavin

nisam nikad citao Juliju,ali mislim da je bezveze




Bože me sacuvaj ovakve izjave.

in the evidence of its brilliance




Mislim i ja da si ti bezveze, jesam li u pravu??

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 11:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ja necu kupiti, ne izgleda mi baš ni zanimljivo. Ne vjerujem da bih zavolio strip u kojem je glavni lik žena. Možda da je ta Julia lijepa bih i citao, ali nije pa me ni malo ne privlaci taj strip. Bolja bi bila koja sisata plavuša oskudno odjevena

Radi li koja žena u Julijinom staffu? Kao scenarist, naravno...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2005 : 11:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Prolistao ga neki dan... Obicno izdanje koje ne nudi ništa novo. Definitivno nije fanovsko izdanje.

Nekako mi je cudan taj Letterijev crtež... Jel mijenjao svoj stil tijekom zadnjih desetak godina? Nisam previše citao te stare brojeve, no ne mogu dozvati u sjecanje kakav je Letterijev crtež u ovvim novijim što su izlazili u Ludensu.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 11:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ljudi pa šalim se uvijek sve shvacate ozbiljno,zar ne vidite ove smajlice sa strane.kupovat cu juliju i drago mi je što ce izlaziti

(koresh imaš moju podršku)
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 12:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
crtež je malo drukciji u ovom extra texu.meni možda cak i za nijansu bolji(bolje crta lica-barem sam ja stekao takav dojam)
quote:
Originally posted by DeeCay

Prolistao ga neki dan... Obicno izdanje koje ne nudi ništa novo. Definitivno nije fanovsko izdanje.

Nekako mi je cudan taj Letterijev crtež... Jel mijenjao svoj stil tijekom zadnjih desetak godina? Nisam previše citao te stare brojeve, no ne mogu dozvati u sjecanje kakav je Letterijev crtež u ovvim novijim što su izlazili u Ludensu.

Wealth beyond measure, outlander...

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 13:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Prolistao ga neki dan... Obicno izdanje koje ne nudi ništa novo. Definitivno nije fanovsko izdanje.

Nekako mi je cudan taj Letterijev crtež... Jel mijenjao svoj stil tijekom zadnjih desetak godina? Nisam previše citao te stare brojeve, no ne mogu dozvati u sjecanje kakav je Letterijev crtež u ovvim novijim što su izlazili u Ludensu.

Wealth beyond measure, outlander...



Letteri - što starije epizode to bolje. Pošto je ovo broj 101, može se solidan crtež ocekivati, još nisam kupio tog Texa pa ne znam. Gledajuci novije epizode, Letteri je najlošiji crtac za Texa.
A pošto se spremam od ovih dana na drukciji nacin citati stripove, najprije skupit cijelu epizodu i onda citat strip konacan dojam ostat ce za par mjeseci.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/12/2005 : 14:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ljudi pa šalim se uvijek sve shvacate ozbiljno,zar ne vidite ove smajlice sa strane.kupovat cu juliju i drago mi je što ce izlaziti




za kaznu:barem tri primjerka!!!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/12/2005 : 14:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Prolistao ga neki dan... Obicno izdanje koje ne nudi ništa novo. Definitivno nije fanovsko izdanje.

Nekako mi je cudan taj Letterijev crtež... Jel mijenjao svoj stil tijekom zadnjih desetak godina? Nisam previše citao te stare brojeve, no ne mogu dozvati u sjecanje kakav je Letterijev crtež u ovvim novijim što su izlazili u Ludensu.

Wealth beyond measure, outlander...



letteri je jedan iz prve garniture texovih crtaca i normalno je da je i on kasnije "bolovao" od iste bolesti kao i gallepini, a to je pad kvalitete koji neminovno dolazi s godinama....što je nažalost lagano vec vidljivo i kod ferrija

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/12/2005 : 18:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/12/2005 : 19:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nekako mi je cudan taj Letterijev crtež... Jel mijenjao svoj stil tijekom zadnjih desetak godina? Nisam previše citao te stare brojeve, no ne mogu dozvati u sjecanje kakav je Letterijev crtež u ovvim novijim što su izlazili u Ludensu.




Letteri je maksimalno sterilan,bilo sad ili prije 20 godina.U ovim novijim,imaš ga u epizodi sa Uciteljem(Kineske sjene)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 27/12/2005 : 19:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Onda,kad ce Julia?
Go to Top of Page

bosanac_
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
23 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bosanac_ a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).



pa jesu li ti odgovorili kada ce tex u bih?
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 19:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).



Lijepo od njih. Nisam im pisao mail, niti nemam potrebu, ali pisao sam Ludensu kad je pocinjao i odgovora dobio nisam.

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by bosanac_

quote:
Originally posted by I like girlz

za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).



pa jesu li ti odgovorili kada ce tex u bih?



kažu da trenutno pregovaraju sa distributerom za bih i da bi tex trebao narednog mjeseca izaci i kod nas.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Onda,kad ce Julia?



u mailu mi kažu da ce na proljece julia.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 19:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
To su ti cijeli plan napisali, svaka im cast.

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/12/2005 : 19:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by fantom

Onda,kad ce Julia?



u mailu mi kažu da ce na proljece julia.

Reci im da mi nemamo strpljenja.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 19:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by fantom

Onda,kad ce Julia?



u mailu mi kažu da ce na proljece julia.



Zakon. Jedva cekam. Bilo bi fora kad bi krenuli s još nekim novim Bonelli junakom npr. Brendonom.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 20:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trebalo bi pitati prevoditeljicu da nam izdeklinira npr. ime Kit... I ne, nije Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit.



Prvo (da se razumijemo) prijevod bas i nije neki (ono prika i slicno)a sto se tice deklinacije nazalost nisam primjetio pogresku u ovom broju (ponio me intelektualni sadrzaj karakteristican za texa :))no ako fali koje slovo iza imena to moze biti i tipfeler kojih su sva izdanja na nasim prostorima prepuna. Ali svejedno molim kolegu markosa nek on deklinira kit ili tex ili mark ili blek ili nesto slicno pa da vidimo kako njemu ide?!

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 20:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

kiky, rekao sam da mislim da je bezveze a ne da je bezveze.ženska glavni lik-i to je bezveze[quote]Originally posted by kiky

[quote]Originally posted by mpavin

nisam nikad citao Juliju,ali mislim da je bezveze




Bože me sacuvaj ovakve izjave.

Za Boga miloga koja izjava . No sad mi je jasno zasto su stripofili u nekim krugovima na cudnom glasu - ?kao ne vole zene? - ovakve izjave ocito poticu takve izjave

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 20:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Pa priznaj da Julia kao žena nije nešto posebno

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000