forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 20:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by bosanac_

quote:
Originally posted by I like girlz

za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).



pa jesu li ti odgovorili kada ce tex u bih?



kažu da trenutno pregovaraju sa distributerom za bih i da bi tex trebao narednog mjeseca izaci i kod nas.



SUPER!!!

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2005 : 20:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

quote:
Originally posted by Markos

Trebalo bi pitati prevoditeljicu da nam izdeklinira npr. ime Kit... I ne, nije Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit.



Prvo (da se razumijemo) prijevod bas i nije neki (ono prika i slicno)a sto se tice deklinacije nazalost nisam primjetio pogresku u ovom broju (ponio me intelektualni sadrzaj karakteristican za texa :))no ako fali koje slovo iza imena to moze biti i tipfeler kojih su sva izdanja na nasim prostorima prepuna. Ali svejedno molim kolegu markosa nek on deklinira kit ili tex ili mark ili blek ili nesto slicno pa da vidimo kako njemu ide?!

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.


Tipfeler kod svakog imena?:-) Sto se mene tice, imas Kenove pa provjeri:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 21:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Pa priznaj da Julia kao žena nije nešto posebno

"Steal my rhymes and you are dead men"



Meni je baš slatka.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 27/12/2005 : 21:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
1.julia možda i nije neki top in strip ,ali u italiji ima svoju solidno brojnu publiku i bit ce mi jako drago da dode na kioske i kod nas(prije nego je neki nadobudni izdavac ne ubaci u hc).ženskih likova kod nas ionako skoro da i nema(osim naravno u erotskim serijalima) tako da van gogh tržišno vrlo pozitivno razmišlja.
2.svaka cast van goghu na pozitivnom pristupu prema kupcima i expresnom odgovaranju na mail
3.kupio sam novog texa i odlican je--bolji od ludensa.
4.šuška se nešto i o nick rideru---tko zna nešto više o tome?

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 21:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Koresh

Pa priznaj da Julia kao žena nije nešto posebno

"Steal my rhymes and you are dead men"



Meni je baš slatka.



Zavisi tko crta. Ona slika u kutu stranice stripovi.com je dosta lijepa, ali na službenim stranicama katastrofa.

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 21:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by jetset
4.šuška se nešto i o nick rideru---tko zna nešto više o tome?




Pa Nick bi bio bolji nego Julia

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 21:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Pa neznam! Nicka sam citao i bezveze mi je, Julia je u svakom slucaju zgodnija
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 27/12/2005 : 22:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ja bih osobno Nicka Raidera kupovao, Juliju necu ni prvi broj.

"Steal my rhymes and you are dead men"
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/12/2005 : 23:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ja bih osobno Nicka Raidera kupovao, Juliju necu ni prvi broj.

"Steal my rhymes and you are dead men"



Steta. Sto manji takvih ko ti to bolje :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
bolje bi ti bilo da kupiš,jer što je veca prodaja to ce i extra tex više izlaziti.ako te baš ne zanima kupi pa ga iskoristi za potpalu ili nešto slicno
quote:
Originally posted by Koresh

Ja bih osobno Nicka Raidera kupovao, Juliju necu ni prvi broj.

"Steal my rhymes and you are dead men"

Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
[Tipfeler kod svakog imena?:-) Sto se mene tice, imas Kenove pa provjeri:-)



Ako je kod svakog imena onda stvarnosad me bas interesira morat cu to poblize provjeriti a sto se tice kenova i to budem provjerio-malo ce mi vise trebati da prodjem svih 18 ali nije to tako tezak zadatak

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Nego primjetio sam da se netko zali da u njegovu knjiznicu stripovi dolaze s mjesec i pol zakasnjenja- volio bi znati koja je to knjiznica-naime u mojima sam sretan ako ikad dodju a ako dodju ne dodju prije 6 mjeseci zakasnjenja ;)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ja sam se žalio.knjižnica u zadru
quote:
Originally posted by Rache

Nego primjetio sam da se netko zali da u njegovu knjiznicu stripovi dolaze s mjesec i pol zakasnjenja- volio bi znati koja je to knjiznica-naime u mojima sam sretan ako ikad dodju a ako dodju ne dodju prije 6 mjeseci zakasnjenja ;)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.

Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Hvala na odgovoru. Ocito u zadru imate srece :)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/12/2005 : 00:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
da, ocito imamo.nisam znao da može biti i gore od mjesec i po
vidio sam ti u profilu da si iz zagreba.ipak cudno. u zagreb bi trebalo najbrže stici

Edited by - mpavin on 28/12/2005 00:06:02
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 28/12/2005 : 00:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Ja u Rijeci nisam naletio na ništa osim Bone-a!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 00:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by jetset
4.šuška se nešto i o nick rideru---tko zna nešto više o tome?




Pa Nick bi bio bolji nego Julia

"Steal my rhymes and you are dead men"


Julia je puno bolji strip od Nick Raidera (mada i on ima svojih blistavih trenutaka).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 00:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

quote:
Originally posted by Markos
[Tipfeler kod svakog imena?:-) Sto se mene tice, imas Kenove pa provjeri:-)



Ako je kod svakog imena onda stvarnosad me bas interesira morat cu to poblize provjeriti a sto se tice kenova i to budem provjerio-malo ce mi vise trebati da prodjem svih 18 ali nije to tako tezak zadatak

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.


Pa mislis da bi primjetio da nije tako cesto?:-) Ako ces proci svih 18, svaka ti cast na volji:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 00:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

Nego primjetio sam da se netko zali da u njegovu knjiznicu stripovi dolaze s mjesec i pol zakasnjenja- volio bi znati koja je to knjiznica-naime u mojima sam sretan ako ikad dodju a ako dodju ne dodju prije 6 mjeseci zakasnjenja ;)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.


Tražite stripove u vašoj knjižnici, žalite se sto ih nema... Tako ih tete knjiznicarke koje odlucuju sto ce kupiti a sto ne mozda i kupe:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 06:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Julia je puno bolji strip od Nick Raidera (mada i on ima svojih blistavih trenutaka).


možda u tvome selunick je avion u odnosu na juliju
juliju sam imao prilku vidjeti,ajme i kuku...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 06:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jetset
3.kupio sam novog texa i odlican je--bolji od ludensa.




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 28/12/2005 : 09:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
nick je ono sto trenutno fali na trzistu!! da odmorimo malo od jahanja, skakanja po granama, letenja po prasumi itd. jedan realni krimi strip sa velikom dozom humora. juliu nikad nisam ni listao, iskreno, al mislim ako ne siri noge da bi rjesila slucaj nije to to!! nick bi sigurno bolje prosao od julie

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 09:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

za pocetak bih želio da pohvalim uredništvo van gogha, koje mi je odmah i vrlo ljubazno odgovorilo na mail i sva postavljena pitanja u njemu. svaka cast, to cijenim (za razliku od vremena kad je ludens pocinjao i kada sam im poslao jedno 5 mailova i nikad nisam dobio nikakav odgovor na njih).



Pa daj postaj cijelu tu vašu prepisku da vidimo što Van Gogh veli, nemoj škrtariti na detaljima

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/12/2005 : 09:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Van gogh veli: Boli me uvo za vas;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 09:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

quote:
Originally posted by Markos

Trebalo bi pitati prevoditeljicu da nam izdeklinira npr. ime Kit... I ne, nije Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit.



Prvo (da se razumijemo) prijevod bas i nije neki (ono prika i slicno)a sto se tice deklinacije nazalost nisam primjetio pogresku u ovom broju (ponio me intelektualni sadrzaj karakteristican za texa :))no ako fali koje slovo iza imena to moze biti i tipfeler kojih su sva izdanja na nasim prostorima prepuna. Ali svejedno molim kolegu markosa nek on deklinira kit ili tex ili mark ili blek ili nesto slicno pa da vidimo kako njemu ide?!



Možda nisu htjeli rabiti deklinirane imenice tipa "kita", "kitom" da ih ne bi optužili da seksualno mentalno zlostavljanje djece i psovanje u stripovima

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000