forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 09/01/2006 : 20:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
i šta svi na taj bijeli kvadrat skacete, to je retro dizajn, trenutno turbo u trendu :):)



Još da je retro filmova na tv-u...

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/01/2006 : 22:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Meni je isto kao i Aci odmah odgovereno na mail i receno je da ce se od treceg broja uciniti nešto s tim bijelim kvadratom i da ce probati dodati Villinu naslovnicu ako se dogovore s tiskarom.
Mislim da je extra Tex bilo izdanje godine za 2005 i mi svi bi ga trebali podržati da bude uspješno i da nastavi izlaziti,unjesto da tražimo greškice.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 09/01/2006 : 23:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

i šta svi na taj bijeli kvadrat skacete, to je retro dizajn, trenutno turbo u trendu :):)


bit ce da je taj kvadrat u stvari posveta Novom Kvadratu :))

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/01/2006 : 23:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Meni je isto kao i Aci odmah odgovereno na mail i receno je da ce se od treceg broja uciniti nešto s tim bijelim kvadratom i da ce probati dodati Villinu naslovnicu ako se dogovore s tiskarom.
Mislim da je extra Tex bilo izdanje godine za 2005 i mi svi bi ga trebali podržati da bude uspješno i da nastavi izlaziti,unjesto da tražimo greškice.


totalno si u pravu da je bilo izdanje godine 2005. i da ga moramo podržati da poživi što duže jer Texa je ionako malo danas

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 10/01/2006 : 03:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin


totalno si u pravu da je bilo izdanje godine 2005. i da ga moramo podržati da poživi što duže jer Texa je ionako malo danas

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.


Bilo izdanje 2005. ili ne, moju podršku ima definitivno!

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/01/2006 : 07:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Pas sad neznam, dali je baš izdanje godine, za mene je to ipak MM od libelusa, ali u svakom slucaju za sve pohvale i svu podršku.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/01/2006 : 08:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Odlicna vijest Aco I Jaki!:)
Definitivno taj bijeli kvadrat nije nesto zbog cega ne bih kupovao extra Texa, ali da mi se dize zeludac svaki puta kad pogledam naslovnicu, dize!:(( Nije mi jasno kako je nekome uopce palo na pamet nesto toliko ruzno ubaciti na naslovnicu!

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/01/2006 : 08:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
ma tex je strip koji ce se definitivno kupovati, ali neki dobronamjerni savjet mislim da ne škodi....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/01/2006 : 09:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nekima se ne dopada naslovnica, nekim se diže radi nje( potencija je opasna stvar, da znate...), no meni je ok. No ja bi predgovor, svako pravo prvo izdanje mora imati neki predgovor, pogledajte samo americka izdanja u TPB-ima. Jel teško naškrabati neki tekstic? Nešto u stilu: "Doša je sa zapada sa cikom u ustima...". Cak je i SD to imala isprva, pošta, predgovori, tekstici itd.
Inicijativa je pohvalna svakako!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/01/2006 : 09:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ne skodi!:))
Ja bih stavio naglasak da bi bilo dobro kod svih extra izdanja da malo brze izlaze, buduci da se radi o reprintovima starih epizoda. Ovim tempom ce trebati previse vremena da sve to izadje.
SD kada je 1996 krenula sa extra Zagorom, imala je pravi ritam, svaka 3 tjedna nova epizoda. Bilo bi idealno da extra serijali izlaze barem 18 brojeva godisnje, kako je to slucaj sa ALAN FORD klasikom!:)
Za LUDENS sam gotovo siguran da nece podebljati izlazak extra Zagora jer ima previse izdanja koja objavljuje, ali recimo VAN GOGH ako ce egzistirati samo na Texu i Juliji, milsim da bi bilo OK da onda extra Tax izlazi nesto cesce....

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

teo_sakal
Starting Member

Croatia
23 Posts

Member since 18/04/2005

Posted - 10/01/2006 : 10:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teo_sakal a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

ali recimo VAN GOGH ako ce egzistirati samo na Texu i Juliji, milsim da bi bilo OK da onda extra Tax izlazi nesto cesce....


Mislim da van gogh ne egzistira samo na tome.
Buduci da sam 15 godina živio u Mokošici poprilicno me zaintrigiralo ime izdavacke kuce. Koliko znam Van gogh je vrlo uspješna opticarska kuca, veletrgovac naocalama, mislim da i ambulantu imaju. Stripovi su ocito usputna djelatnost ili hobi vlasnika. Nadam se da se ne varam, ali sve ide u prilog tome. Zar netko vjeruje da se može preživiti od izdanja Texa i Julije.


Mi smo ljudi cigani, sudbinom prokleti
uvijek netko oko nas dode pa nam prijeti
Go to Top of Page

teo_sakal
Starting Member

Croatia
23 Posts

Member since 18/04/2005

Posted - 10/01/2006 : 10:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teo_sakal a Private Message
Cijeli topic stavlja naglasak na kvalitetu tiska, potencijal izdavacke kuce, na greškice i nedostatke a gotovo nitko ne govori o samoj epizodi.
Mene sama epizoda El Morisco nije dojmila pretjerano, crtež solidan, radnja još uvijek preslaba, cekam ostale nastavke.
Osim toga dosta teško mi se priviknuti na cinjenicu da se Tex i Morisco tako slabo poznaju, da ga sluga gleda onako sa rezervom...Nakon svega što su prošli sa ljudima jaguarima u narednim susretima

Mi smo ljudi cigani, sudbinom prokleti
uvijek netko oko nas dode pa nam prijeti
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/01/2006 : 10:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nekima se ne dopada naslovnica, nekim se diže radi nje( potencija je opasna stvar, da znate...), no meni je ok. No ja bi predgovor, svako pravo prvo izdanje mora imati neki predgovor, pogledajte samo americka izdanja u TPB-ima. Jel teško naškrabati neki tekstic? Nešto u stilu: "Doša je sa zapada sa cikom u ustima...". Cak je i SD to imala isprva, pošta, predgovori, tekstici itd.
Inicijativa je pohvalna svakako!

Wealth beyond measure, outlander...



Ma preveli oni i uvodnik iz originalnog izdanja bolje je nego da stranica zjapi prazna.Npr. SD je u 2. i 3. broju Zagora prevela uvodnik iz originala.

________________________






Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/01/2006 : 10:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Dobro si upucen u djelatnost VAN GOGHA:)
Znam te sve informacije vec duze, nisma mislio da egzistiraju od stripova, nego da ako misle egzistirati sa stripovima!:)

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/01/2006 : 10:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Opticar, laringogolog, stripofil, sve se to krije iza novog Extra Texa

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 10/01/2006 14:29:10
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/01/2006 : 11:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by teo_sakal

Cijeli topic stavlja naglasak na kvalitetu tiska, potencijal izdavacke kuce, na greškice i nedostatke a gotovo nitko ne govori o samoj epizodi.
Mene sama epizoda El Morisco nije dojmila pretjerano, crtež solidan, radnja još uvijek preslaba, cekam ostale nastavke.
Osim toga dosta teško mi se priviknuti na cinjenicu da se Tex i Morisco tako slabo poznaju, da ga sluga gleda onako sa rezervom...Nakon svega što su prošli sa ljudima jaguarima u narednim susretima

Mi smo ljudi cigani, sudbinom prokleti
uvijek netko oko nas dode pa nam prijeti



"...nakon svega što su prošli u narednim susretima..."!!! jel' si procitao što si napisao

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

teo_sakal
Starting Member

Croatia
23 Posts

Member since 18/04/2005

Posted - 10/01/2006 : 11:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teo_sakal a Private Message
quote:
Originally posted by nenno


"...nakon svega što su prošli u narednim susretima..."!!! jel' si procitao što si napisao


Da.Govorim o svojoj percepciji i tome kako mi je cudno citati epizode kad je timeline tako izmješan.
govorim o narednim susretima u epizodama od 101 do danas. Nakon što sam veci dio njihovih narednih epizoda prcitao ne mogu se priviknuti na cinjenicu da se još ne poznaju dovoljno.
Takvu sam situaciju doživio i sa Fishlegom, i sa Satkom i Digging Billom u Zagoru

Mi smo ljudi cigani, sudbinom prokleti
uvijek netko oko nas dode pa nam prijeti

Edited by - teo_sakal on 10/01/2006 11:49:23
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/01/2006 : 11:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by teo_sakal
[Da.Govorim o svojoj percepciji i tome kako mi je cudno citati epizode kad je timeline tako izmješan.



dobro...svima koji te epizode nisu citali prije u izdanju ZS, a poceli su citati stripove od vremena SD i Ludensa malo je neobicno...nama koji su odrasli na ZS i LMS tu nema niceg novog....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/01/2006 : 13:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Opticar, larinogolog, stripofil, sve se to krije iza novog Extra Texa

Wealth beyond measure, outlander...


to ti je usput,kad oslijepiš od citanja on ti usput nabaci jedne naocale
stvarno dobra organizacija

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 10/01/2006 : 16:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by teo_sakal
[Da.Govorim o svojoj percepciji i tome kako mi je cudno citati epizode kad je timeline tako izmješan.



dobro...svima koji te epizode nisu citali prije u izdanju ZS, a poceli su citati stripove od vremena SD i Ludensa malo je neobicno...nama koji su odrasli na ZS i LMS tu nema niceg novog....

"...I only dream in black and white..."

S obzirom na to kako su te epizode izdavane i vama je puno toga novog.


Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/01/2006 : 19:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
jel tko zna hoce li Sierra encantada izaci ovaj misec ili su vec poceli kasniti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 19/01/2006 : 20:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Po mojoj racunici bi trebao ovih dana jer je izišao onaj tjedan prije Božica.

Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 19/01/2006 : 22:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
navodno ce izlazit dvotjedno ako se prvih pet-šest brojeva proda u nekim "normalnim" kolicinama....
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 19/01/2006 : 23:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Nisam previse citao sto je prije napisano no mislim da je nas izdavac definitivno skrenuo i pozdravio se sa mozgom.Krenuti sa necim Ekstra je suludo,pa jos od Teksa 101????Zar mu nije palo na pamet da bi bilo bolje krenuti od broja 1.No ne cudim se jer je i Zagor Ekstra krenuo suludo od broja 55.Zato ja kupujem originale pa me za ove propuste nije briga.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/01/2006 : 23:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni je sve to sumnjivo


samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000