forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 26/01/2006 : 17:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

pa ako ga ne uklone u trecem broju, onda im treba poslati još par mailova sa zahtjevom da se ukine taj bijeli kvadratic. nego vidim niko nema nikakvih komentara, pohvala, kritika za novi regularni tex. prije kad god bi se pojavio novi, odma je išao topic o tom broju, a sad vidim niko ništa ne spominje. pogotovo jer crta ga (za mene) novi crtac.



meni jako loše. klasika sa uljetanjem u zasjedu i puštanjem zatvorenika kako bi ga se pratilo.
kao da je buratini pisao scenarij!

one shot, one kill
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/01/2006 : 19:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Nije me baš oduševio De la Fuente! Eh, a Letterija su pljuvali...


Letteri mi je bio odlican! Ne bi crtao Texa cetrdesetak godina da je loš crtac. Jedino što su ga godine stigle i više na žalost nije kao prije. To se dobro vidi i u ovoj predzadnjoj kod nas objavljenoj prici, sa Uciteljem.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/01/2006 : 19:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

pa ako ga ne uklone u trecem broju, onda im treba poslati još par mailova sa zahtjevom da se ukine taj bijeli kvadratic. nego vidim niko nema nikakvih komentara, pohvala, kritika za novi regularni tex. prije kad god bi se pojavio novi, odma je išao topic o tom broju, a sad vidim niko ništa ne spominje. pogotovo jer crta ga (za mene) novi crtac.


Meni taj De La Fuente i nije baš nešto dobar. Texa mi crta stvarno ocajno. Srecom, do sada je nacrtao samo šest brojeva u regularnoj seriji i vjerovatno više niti nece, jer mu je zadnja prica objavljena još pocetkom godine 2000.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 26/01/2006 : 20:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
[/quote]
rekli su, ali na slici od broja tri se opet pojavljuje...
nije me baš ni briga ta to glavno da izlazi

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

[/quote]
Slazem se! Iako moraju ga maknuti! Malo je jadno!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 26/01/2006 : 21:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Procitao sam 1 beoj.Nije los.Sto se mene tice dobra ideja da se tex nadje u exstra izdanju.Nadam se da ce potrajati.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.




Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/01/2006 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic
Letteri mi je bio odlican! Ne bi crtao Texa cetrdesetak godina da je loš crtac.




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/01/2006 : 22:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
de la fuente mi nije ništa posebno

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/01/2006 : 22:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Nije me baš oduševio De la Fuente! Eh, a Letterija su pljuvali...



e vidiš, tu smo znaci. ja nemam još taj novi regularac, ali po onim slicicama na zadnjoj korici "okršaja u sierri" gdje se najavljuje novi broj primjetio sam da de la fuente nije ništa posebno. cak mi se na onim slicicama cini da pomalo kopira blasca u zadnjoj fazi (koja je loša). okej, skoro se svi slažemo oko de la fuentea. piquet kaže da mu je prica jako loša. šta ostali misle o samoj prici (thommo, dcopic, koresh, dado, globinjo za vas znam da ste zagriženi texoljupci )? što se letterija tice, u "el moriscu" stvarno odlican (kajem se što sam prije loše o njemu govorio, jer sam bio razocaran njegovim crtežom u "povratku ucitelja", ali ovaj stari letteri je stvarno odlican. mnogo bolji od galepa).

Edited by - I like girlz on 26/01/2006 22:58:59
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/01/2006 : 22:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja san na pocetku 1. broja,dakle same epizode ima dojam kada ono nije sami pocetak,kao da se pljacka prikazala,pa sad Tex i Carson istražuju.Razlog tom dojmu je taj šta Tex ne objasni kako se tocno odigrala pljacka vec samo spomenu potok i kako je to tako jednostavno da je cudo šta se prije nisu sitili.E sad,možda san ja preglup pa ne mogu sam skužit kako se to mogla odigrat pljacka(iman doduše neku ideju) ali mi ide na živce šta to lipo ne objasni nego ja sad moran nagadat.Eto zato san ima dojam kao da je pljacka prikazana u stripu,pa Tex nema potrebe objašnjavat kako misli da se odigrala.Al vidin da se niko na to ne žali,ili niko nije primjetija ili san ja ipak preglup pa mi mora sve bit nacrtano

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 27/01/2006 : 00:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ja san na pocetku 1. broja,dakle same epizode ima dojam kada ono nije sami pocetak,kao da se pljacka prikazala,pa sad Tex i Carson istražuju.Razlog tom dojmu je taj šta Tex ne objasni kako se tocno odigrala pljacka vec samo spomenu potok i kako je to tako jednostavno da je cudo šta se prije nisu sitili.E sad,možda san ja preglup pa ne mogu sam skužit kako se to mogla odigrat pljacka(iman doduše neku ideju) ali mi ide na živce šta to lipo ne objasni nego ja sad moran nagadat.Eto zato san ima dojam kao da je pljacka prikazana u stripu,pa Tex nema potrebe objašnjavat kako misli da se odigrala.Al vidin da se niko na to ne žali,ili niko nije primjetija ili san ja ipak preglup pa mi mora sve bit nacrtano

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


a meni se cini cudno da Tex barem dva put pominje neko pismo od Morisca...
Inace Tex Extra je sjajno izdanje...baš me boli kita za onaj kvadratic
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/01/2006 : 00:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ja san na pocetku 1. broja,dakle same epizode ima dojam kada ono nije sami pocetak,kao da se pljacka prikazala,pa sad Tex i Carson istražuju.Razlog tom dojmu je taj šta Tex ne objasni kako se tocno odigrala pljacka vec samo spomenu potok i kako je to tako jednostavno da je cudo šta se prije nisu sitili.E sad,možda san ja preglup pa ne mogu sam skužit kako se to mogla odigrat pljacka(iman doduše neku ideju) ali mi ide na živce šta to lipo ne objasni nego ja sad moran nagadat.Eto zato san ima dojam kao da je pljacka prikazana u stripu,pa Tex nema potrebe objašnjavat kako misli da se odigrala.Al vidin da se niko na to ne žali,ili niko nije primjetija ili san ja ipak preglup pa mi mora sve bit nacrtano

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


i meni je to bilo malo cudno, prica je samo tako najedanput pocela a ništa nije objašnjeno. netipicno za texa

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/01/2006 : 01:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by vice

Ja san na pocetku 1. broja,dakle same epizode ima dojam kada ono nije sami pocetak,kao da se pljacka prikazala,pa sad Tex i Carson istražuju.Razlog tom dojmu je taj šta Tex ne objasni kako se tocno odigrala pljacka vec samo spomenu potok i kako je to tako jednostavno da je cudo šta se prije nisu sitili.E sad,možda san ja preglup pa ne mogu sam skužit kako se to mogla odigrat pljacka(iman doduše neku ideju) ali mi ide na živce šta to lipo ne objasni nego ja sad moran nagadat.Eto zato san ima dojam kao da je pljacka prikazana u stripu,pa Tex nema potrebe objašnjavat kako misli da se odigrala.Al vidin da se niko na to ne žali,ili niko nije primjetija ili san ja ipak preglup pa mi mora sve bit nacrtano

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


a meni se cini cudno da Tex barem dva put pominje neko pismo od Morisca...
Inace Tex Extra je sjajno izdanje...baš me boli kita za onaj kvadratic



E,da i to pismo me živcira.Dobro je mpavin reka,sve je nekako naglo,baš kada je epizoda pocela u prošlom broju di se prikaže i pismo,i prizor pljacke,ali to je nemoguce jer je prethodni broj SuperTex,cjelovita epizoda u boji.Inace mi je super epizoda i sumnjan na šerifa ka gospodara ponora,bez ikakvog razloga,nekako mi baca na lažnog provoditelja pravde

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2006 : 02:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Vazno je da strip izlazi, samo da opstane u ovom mesecnom ritmu, ali i to sve je presporo, znaci da ce stici do ovih brojeva sto ih "Ludens" izdaje za tridesetak godina. Valja nabavljati sve sto su "Dnevnik" SD i "Ludens" izdali a ono sto nisu naci italijanske originale i uciti italijanski.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 27/01/2006 : 08:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ima li netko original talijansku pricu 333/335 "Desperados!" ?

Zanima me koliki je tocan br. stranica epizode, radim recenziju. Po SBE sajtu ima 264 str, a gledajuci ZS 1043/1045 ima 253 stranice! Ne mogu vjerovati da su 1989.g. još izrezivali 10-tak strana po epizodi?!

Marko, Damjan... itko... ?
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2519 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 27/01/2006 : 09:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Ima li netko original talijansku pricu 333/335 "Desperados!" ?

Zanima me koliki je tocan br. stranica epizode, radim recenziju. Po SBE sajtu ima 264 str, a gledajuci ZS 1043/1045 ima 253 stranice! Ne mogu vjerovati da su 1989.g. još izrezivali 10-tak strana po epizodi?!

Marko, Damjan... itko... ?



Provericu danas uvece, pa cu da javim.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/01/2006 : 10:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Ima li netko original talijansku pricu 333/335 "Desperados!" ?

Zanima me koliki je tocan br. stranica epizode, radim recenziju. Po SBE sajtu ima 264 str, a gledajuci ZS 1043/1045 ima 253 stranice! Ne mogu vjerovati da su 1989.g. još izrezivali 10-tak strana po epizodi?!

Marko, Damjan... itko... ?


Uh. AKo se sjetim, pogledat cu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/01/2006 : 11:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo



gledajuci ZS 1043/1045 ima 253 stranice! Ne mogu vjerovati da su 1989.g. još izrezivali 10-tak strana po epizodi?!



Jos zalosnije, ZS 1043/1045 izasli su 1991.

non progredi est regredi
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/01/2006 : 11:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
da se ne ponavljam previše, extra Tex je po meni vrlo dobar, dapace, odlican potez, samo se nadam da ce to i citatelji prepoznati. em ce se stari citatelji prisjetiti odlicnih epizoda, em ce novi citatelji upoznati ono što smo mi prije dvadesetak godina....Letteri? ista stvar kao i sa Gallepom, Ferrijem.....odlican crtac ali u svoje vrijeme. godine cine svoje, nažalost :((

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/01/2006 : 13:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Thommo

Nije me baš oduševio De la Fuente! Eh, a Letterija su pljuvali...


Letteri mi je bio odlican! Ne bi crtao Texa cetrdesetak godina da je loš crtac. Jedino što su ga godine stigle i više na žalost nije kao prije. To se dobro vidi i u ovoj predzadnjoj kod nas objavljenoj prici, sa Uciteljem.





Novi Ludensov broj sam samo razgledao ali mi se cini kako De la Fuente nije baš najsretnije riješenje.A što se Letterija tice,on mi je ocajan,sterilan do krajnjih granica.Svaki strip koji on crta je prava muka za citanje.

Procitao sam prvih 20-ak stranica Extra #1 i moram reci da je ovaj "novi" Tex neusporedivo bolji,zanimljiviji i puno bolje crtacki odraden(to je moje mišljenje,naravno)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/01/2006 : 13:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Potpuno podržavam izlazak extra Texa i vjerno kupujem svaki broj! Onaj kvadratic me manje smeta ako bude sve u redu izlazilo bez prestanka... Btw. ZS Texovi su dosta sjeckani zbog famoznih 96 strana! Baš nedavno sam cita i sjeckanog "Kainovu Lozu" i "Dolina Vukova"...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 27/01/2006 : 13:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
jel ima neko sd tex-a 2 i 3

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 27/01/2006 : 14:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

jel ima neko sd tex-a 2 i 3

ne okreci se, sine



za prodat?? ili??

ZAGOR PRICA...
DOSADNI STE SA HC-OM!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2006 : 14:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I meni je taj beli kvadratic na korici najmanji problem. Naravno da su nove epizode mnogo bolje, ali nostalgija jenostalgija (bar meni)...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/01/2006 : 14:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
desi ---dp---, nije te 100 godina bilo
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/01/2006 : 14:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

I meni je taj beli kvadratic na korici najmanji problem. Naravno da su nove epizode mnogo bolje, ali nostalgija jenostalgija (bar meni)...



je, jebena je stvar....neki ljudi to ne mogu shvatiti, al' ovakva izdanja me vracaju u neka davna vremena kad je stvarno strip bio centar svega....police pune stripova (dobro i danas su, više manje)soba obljepljena Dnevnikovim prekrasnim posterima: žuti poster Zagora i Cika, poster Velikog Bleka u šumi, Kit i Frenki naslonjeni na ogradu...šmrc

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000