forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Imate li vremena za citanje stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 23/11/2005 : 08:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/11/2005 : 09:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
moram priznat da u odnosu na vrijeme dok sam bio decko vremena je bilo neusporedivo više...ovak dodeš s posla, pa te okupiraju klinci, pa još neke druge obiteljske obveze pa navecer onda padaš s nogu...još kad se zna koliko je velika produkcija stripova u zadnje vrijeme iz svih tih razloga lijepa hrpica neprocitanih stripova se skupila...da nemam mira citat na WC-u bila bi još veca ;))))
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/11/2005 : 09:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
evo, ja nisam još obiteljski, al prakticno radim cijeli dan, no mogu se pohvaliti da imam sve procitano od moje kolekcije stripova. Rade propustim film ili nešto drugo,no strip uvijek prvo procitam...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/11/2005 : 09:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ja sam procitao sve stripove koje imam u kolekciji (oko 3000 komada) a sada ih kupujem 20-30 mjesecno, ovisi o financijama (nije isto jedan album od 100 kuna ili 15-tak stripova na aukcijama za iste novce). A procitam ih sve tako da se ogranicim. Svaki mjesec si izaberem koje cu stripove kupiti, njih kupim i procitam. Ostali cekaju svoj red...

Vremena nalazim kako znam. Sin mi ima 9.5 mjeseci pa zahtijeva puno paznje i vremena, sada se vec mogu s njim igrati i apsolutni mi je prioritet u odnosu na sve drugo. A onda citam navecer sat-dva kad on zaspe.

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/11/2005 : 09:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Eh, da... i televiziju vise uopce ne gledam. Mjesecno posudim koji film na DVD-u ili odem u Zagreb u kino i to je to...

Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 23/11/2005 : 09:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Ja sam se skoro u potpunosti odvikao od papira i samo ih citam skenirane. I to mi se nikako ne svida...

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 23/11/2005 : 10:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Dok sam bio klinac imao sam vremena ali nisam imao novaca kupiti sve sto sam zelio. Sad je situacija obruta. Moj mali ima 11 mjeseci i uz sve druge obveze tek navecer kad on zaspi ponekad nadjem vremena za citanje. Ali zato redovito kupujem i skupljam stripove nadajuci se da ce jednom ipak doci dan kad cu to sve moci na miru procitati.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/11/2005 : 10:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
sve manje i manje vremena...

Žena mi je trudna, imam puno posla, citam i knjige, tako da imam gomilu neprocitanih stripova.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/11/2005 : 10:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
nisam "porodicni.." ali studiram, tako da ove papirne nekako i stizem. obicno to bude 2-3 dana nakon sto a nabavim ali u scen obliku nema sanse.

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/11/2005 : 10:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

sve manje i manje vremena...

Žena mi je trudna, imam puno posla, citam i knjige, tako da imam gomilu neprocitanih stripova.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





palac gore za novu prinovu ja cekam dan kad budu toliko veliki da necu morati svaku vecer s njima na spavanje nego cu moc' u miru se uvalit u fotelju i odvalit sat-dva u nekom novom mr no extra ili gigantu
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/11/2005 : 11:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Radim,imam curu,izlazim.
Pravilo mi je svaki dan jedan strip.
Nekidan sam bio prezatrpan kupljenim stripovima i stvarno sam morao jedan dan potrošit na citanje.Sve slabije gledam tv,tek ponekada uzmem neki film u videoteci.Mora biti ultra važan da bi ga pogledao jer ne želim trošiti vrijeme spremljeno za stripove na glupe stvari.
Knjige sam odložio,nažalost.Ide jedna ili dvije mjesecno,što mi je možda i najviše žao.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 23/11/2005 : 12:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Vrijeme iza ponoci pa dok me ne potjera na spavanje rezervirano mi je za stripove!Lagano stivo dok kapci ne popuste.Koji puta traje 15 min, a koji puta zaglavim 2-3 sata ali je drugi dan povuci-potegni na poslu.Uglavnom,lagana mjuza i dobar strip su recept za smirivanje zivaca prije spavanja!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 23/11/2005 : 12:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Ja radim po ceo dan, a klinjo mi ima godinu i devet meseci. TV sam odavno batalio, filmovi samo na kompu, a i tu se cesto uspavam, posto putujem stripove najcesce citam u autobusu ili za vikend dok mali spava ili ga zena seta. Ponekad u pauzama dok radim prevode uvece procitam pokoji skeniran...Gomile rastu, ceka se raspust, kada ce, valjda, biti vise vremena.
Ko sto Kico rece zao mi knjiga. Nekad sam ih mnogo vise citao, a sad ne stizem nikako.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/11/2005 : 12:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Obožavan citat stripove uz muziku,i iako san ja daleko od obiteljskog covika,nakupilo se tih stripova za citat,šta ceš,škola cini svoje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 23/11/2005 : 12:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Ja radim po ceo dan, pre podne u drzavnoj skoli, popodne u privatnoj,a uvece prevode. Klinjo mi ima godinu i devet meseci. TV sam odavno batalio, filmovi samo na kompu, a i tu se cesto uspavam, posto putujem stripove najcesce citam u autobusu ili za vikend dok mali spava ili ga zena seta. Ponekad u pauzama dok radim prevode uvece procitam pokoji skeniran...Gomile rastu, ceka se raspust, kada ce, valjda, biti vise vremena.
Ko sto Kico rece zao mi knjiga. Nekad sam ih mnogo vise citao, a sad ne stizem nikako.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/11/2005 : 12:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Izbacio sam TV, pa je sad sve ok s vremenom.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/11/2005 : 15:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
iako (još uvijek) nisam obiteljski covjek, moram priznati kako sve manje imam vremena za citanje stripova, a razlog su svakodnevne obaveze, kojih je mnogo, mnogo više nego u doba djetinjstva. ponekad mi se desi da citanje jedne obicne epizode od 96str razvucem na cijeli dan ili dva dana, jer jednostavno "iskoci" neka obaveza i ne stignem.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/11/2005 : 16:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

iako (još uvijek) nisam obiteljski covjek, moram priznati kako sve manje imam vremena za citanje stripova, a razlog su svakodnevne obaveze, kojih je mnogo, mnogo više nego u doba djetinjstva. ponekad mi se desi da citanje jedne obicne epizode od 96str razvucem na cijeli dan ili dva dana, jer jednostavno "iskoci" neka obaveza i ne stignem.



Možda da se omaneš malo voljenja djevojaka? To ce ti osloboditi mnogo, mnogo vremena pošto djevojke zahtijevaju dosta timarenja, pažnje i posvecivanja

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/11/2005 : 16:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ne spadam u kategoriju "obitelj",ali imam vremena za procitati oko 2-3 stripa na dan
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 23/11/2005 : 17:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Heh, heh ... ja do sada i nisam ima nešto slobodnog vrimena ni za crtanje, a ni za citanje.
Mala kronologija...1983-1989 Hajduk, sex, drugs & R&R ... 1990-1991 JNA ...1991 oženija se, 1991-1995 fuckin war i ja u njemu...1991 roden sin, 1994 rodena cer, 1995 se zapravo zaposlija ... danas dica imaju 14 i 12 g... mogu šta ocu...strpite se malo momci, imacete vrimena za citanje za desetak godina...heh, heh.

http://www.stripovi.com/sivigrad.asp
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/11/2005 : 17:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
stvar je samo u izboru! Bitno je naci zenu koja ne smatra muskarce koji citaju stripove za infantilne gubitnike. Ja sam te srece, pa citam stripove mnogo vise od kad sam se ozenio! A sto se finansija tice, zena svaki mesec kupi sebi nove cipele, ja joj pravim drustvo i ohrabrujem je da kupi one najskuplje, a nakon toga odemo zajedno u knjizaru i ja se nakupujem koliko hocu, a ona ne kaze nista, srecna zbog svojih cipela!
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 23/11/2005 : 18:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
skoro svaki dan procitam strip
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 23/11/2005 : 18:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
Navecer prije spavanja
obavezno jedan
osim ako......

ma znate vec

Anarhija je majka reda

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/11/2005 : 19:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Nadem uvijek vremena za procitati strip. Nije teško; samo sam izbacio svakodnevno gledanje TV-a i to je to...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 23/11/2005 : 19:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
ne cita mi se cijeli thread, ali ako je netko napisao: ne, nemam vremena citati, moja poruka je ocigledna - jebao vas forum o stripovima, maknite se s njega i citajte.
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 23/11/2005 : 20:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

ne cita mi se cijeli thread, ali ako je netko napisao: ne, nemam vremena citati, moja poruka je ocigledna - jebao vas forum o stripovima, maknite se s njega i citajte.


pametno zboriš, ovaj internet nam uzima previše vremena
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000