forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Imate li vremena za citanje stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/11/2005 : 21:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29246 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/11/2005 : 21:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by osim

A sto se finansija tice, zena svaki mesec kupi sebi nove cipele, ja joj pravim drustvo i ohrabrujem je da kupi one najskuplje, a nakon toga odemo zajedno u knjizaru i ja se nakupujem koliko hocu, a ona ne kaze nista, srecna zbog svojih cipela!




Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/11/2005 : 21:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .


Svaka cast!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 23/11/2005 : 22:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
UF
ja sam sebi zada veliki zadatak
a to je - procitati sve šta imam doma odprije uz ovo šta nabavljam , popunjavam i tako to
ide nekako
uz dvi kceri i trecu na putu
žena voli stripove al se bazira više na knjigama
s knjigama sam i ja na ti
al dvd-a se nagomilalo
spašava nocna smjena na poslu
i želja
i normalno
sex ispred svega
al ... dva mjeseca do poroda
pa nekako imamm sve više vremena navecer prije spavanja
ah proljece dogodine radujem ti se
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 23/11/2005 : 22:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Uvijek se nade vremena za strip.
Pogotovo prije spavanja procitam uvijek jednog Zagora.



I don`t feel guilty your honor
ARMADA
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/11/2005 : 22:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Uz svoju skromnu kolekciju od nekih urednih 1000 stripova moram se pohvalit da sam sve procitao... Ipak, mjesecno ih kupujem samo 6-7 komada pa je razumljivo da sam sve i stiga... Mada vrimena sve manje a i zadnjeg texa "okrsaj u Sierri" citam vec dvi veceri prije spavanja a veceras završava i to:) Ali dosta vrimena su mi odnosili i pisani western romani tipa Laso, Colt...itd, koji itekako dobro dodu na putovanjima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/11/2005 : 22:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
i previše racuna za telefon
quote:
Originally posted by markomarko

quote:
Originally posted by jurica

ne cita mi se cijeli thread, ali ako je netko napisao: ne, nemam vremena citati, moja poruka je ocigledna - jebao vas forum o stripovima, maknite se s njega i citajte.


pametno zboriš, ovaj internet nam uzima previše vremena

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 24/11/2005 : 06:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

ne cita mi se cijeli thread, ali ako je netko napisao: ne, nemam vremena citati, moja poruka je ocigledna - jebao vas forum o stripovima, maknite se s njega i citajte.

Ja sam npr. na forumu samo na poslu, kod kuce možda svega 10ak minuta dnevno.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 24/11/2005 : 08:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by osim

A sto se finansija tice, zena svaki mesec kupi sebi nove cipele, ja joj pravim drustvo i ohrabrujem je da kupi one najskuplje, a nakon toga odemo zajedno u knjizaru i ja se nakupujem koliko hocu, a ona ne kaze nista, srecna zbog svojih cipela!




Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





Takticki savrseno!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2005 : 09:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

ne cita mi se cijeli thread, ali ako je netko napisao: ne, nemam vremena citati, moja poruka je ocigledna - jebao vas forum o stripovima, maknite se s njega i citajte.



Ajd, pa ne možemo citati stripove na poslu, kakva bi to bila radna navika? Sad kad imam Internet na poslu cijeli dan, doma nemam volje surfati...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 24/11/2005 : 15:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .



Tebi je lakše,imaš sinove.Ja imam "dvi cere" koje su doduše male ali svejedno,ni kad budu vece nece ih to interesirati.
Stoga ti na neki nacin vrijeme koje "trošiš" sa djecom možeš shvatiti kao vrijeme u kojem ti utpopunjavaš i svoju zanimaciju tj. strip.Meni nakon posla,rucka slijedi to da omogucim supruzi da nešto "sredi" po stanu pa moram na neki nacin zabaviti njih dvije.A strip je tu tek po strani.Doduše možda bi mogao upaliti TV i krenuti "svojim putem" ali nije to pametno za djecu.Tako da poslije svega malo vremena ostane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/11/2005 : 15:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .


Svaka cast!

Hvala , eto strip je moja mladost, a sad ce biti i starost izgleda, nisam stigao da procitam ove nove hrvatske stripove jer sam hteo da prvo skupimo sve što je izašlo i još nam je ostalo par komada da kompletiramo kolekciju SD , Strip agenta i Ludensa i onda pocinjem sa citanjem, prvo cu procitati Lazarusa, naravno mali sincic je vec pri kraju sa redovnim zagorima, extra je vec sve procitao, ja extra ne citam jer sam to sve vec citao i skupljam ih zbog malog, a reci cu ti kako je to pocelo, naime mali sin Dejan je stonoteniser i prošle godine je bio u Zagrebu na turniru i odande doneo zagora extra br. 102 i rekao da mu se svidaju takvi stripovi i onda sam mu obecao da cu mu nabaviti sve zagore, tako da uz pomoc Srdana i interneta smo uspeli da privedemo kraju zagore, a naravno onda smo i za nas nabavili i ostale stripove iz Hrvatske, naravno sve junake, specijale, maxi zagore cikove specijale i trenutno nabavljamo i kompletiramo Alan Fordove Borgis. Tako je kad to volimo, žena se u pocetku bunila, ali nije imala kud kad smo moja tri sina i ja u vecini..., ajde pozdrav, vec sam postao dosadan
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/11/2005 : 16:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .



Tebi je lakše,imaš sinove.Ja imam "dvi cere" koje su doduše male ali svejedno,ni kad budu vece nece ih to interesirati.
Stoga ti na neki nacin vrijeme koje "trošiš" sa djecom možeš shvatiti kao vrijeme u kojem ti utpopunjavaš i svoju zanimaciju tj. strip.Meni nakon posla,rucka slijedi to da omogucim supruzi da nešto "sredi" po stanu pa moram na neki nacin zabaviti njih dvije.A strip je tu tek po strani.Doduše možda bi mogao upaliti TV i krenuti "svojim putem" ali nije to pametno za djecu.Tako da poslije svega malo vremena ostane.

Jeste, tako da sam se pored sinova ponovo aktivirao sa stripovima, inace sam u mladosti sve skupljao, posle vojske sam dosta toga razdelio na citanje i nikad mi niko nije ništa vratio, srecom ostala mi je kolekcija Alan Forda i oko 200 stripova na tavanu, opet srecom stariji brojevi, e sad kad su deca malo odrasla zainterersovali su se prvo za Fordace , a kasnije i za sve ostalo i onda smo ponovo nabavili jako puno toga, neki prijatelji su mi vracali , kupovali smo puno, uglavnom sad smo najjaci sa stripovima u Vršcu, ali tema je citanje stripova, naravno citamo, gledamo samo sport na televiziji i citamo stripove, a duga je zima, vremena na pretek i tako...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 24/11/2005 : 21:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
u obranu žena mogu samo ponoviti
moja žena cita stripove
moja kcer ( 8 ) guta asteriksa i gastona , procitala je i spiroua i fantasia
a kad joj za koju godinu otkrijem carstvo AF
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/11/2005 : 21:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

u obranu žena mogu samo ponoviti
moja žena cita stripove
moja kcer ( 8 ) guta asteriksa i gastona , procitala je i spiroua i fantasia
a kad joj za koju godinu otkrijem carstvo AF

I moja mama cita Zagora
I moja cura cita stripove, takode voli Zagora.
Podržavam te o odbrani žena .
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 24/11/2005 : 22:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Imam vremena ali, nemam kaj citat!!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 24/11/2005 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
od ovog foruma ne stignem ni uciti! a ne jos da citam stripove!!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/11/2005 : 23:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .



Znaci svi popunjavate kolekciju?!? A sto kad se sinovi odsele u vlastite stanove/kuce? Onda ce biti tuca oko stripova! Hehe!

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/11/2005 : 23:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Uz svoju skromnu kolekciju od nekih urednih 1000 stripova moram se pohvalit da sam sve procitao... Ipak, mjesecno ih kupujem samo 6-7 komada pa je razumljivo da sam sve i stiga... Mada vrimena sve manje a i zadnjeg texa "okrsaj u Sierri" citam vec dvi veceri prije spavanja a veceras završava i to:) Ali dosta vrimena su mi odnosili i pisani western romani tipa Laso, Colt...itd, koji itekako dobro dodu na putovanjima.



Da, Texa nije lako citat nacecer! :) Ja Marka mrcvarim vec trecu vecer. Par stranica i kapci se strmopizde.

Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 24/11/2005 : 23:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
Ufff, uz posao, obnovu kuce i dva klinca nekako uspijem procitati sve što kupim, ali kupujem dosta manje nego ranije. Imam listu stripova, koja me zanima i to polako kupujem, (pre)polako popunjavam rupe u kolekciji + ono malo periodike što redovno kupujem (MM i stripoteka)
Go to Top of Page

lelemud
New Member



Germany
121 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 25/11/2005 : 08:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lelemud a Private Message
znao sam da ima nesto dobro u tome sto na posao putujem, a ne vozim...sada se polako ona gomila neprocitanih stripova smanjuje...ali imam osecaj da ce budala uskoro opet da je poveca...

dule savic...dule savic...dule savic
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/11/2005 : 09:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidis kako su ovi kulturni jedan nickname na forumu za citavu porodicu ;ppp 111

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/11/2005 : 09:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by chemako

Ovdje mislim na tkz. obiteljske ljude.
Imate li vremena ili ih kao ja samo slažete u nadi da ce doci dani kada ce biti vremena za sve to procitati,a koji s obzirom na poplavu novih izdanja i uz to još nabavku starih nikako da dodu.Zapravo su slobodno vrijeme i nova izdanja obrnuto proprcionalni.Izdanja sve više,a vremena sve manje.
Odnosno da budem precizniji koliko se stvarno neko danas uz sve te obiteljske obaveze stigne posvetiti citanju stripova?
Ja na žalost vrlo malo.

Ja cu ti reci kakva je situacija, ja sam covek od 43 godine, imam tri sina Srdan je najstariji, i tako dalje, stripove citamo svakodnevno, najmladi sin Dejan i ja smo najveci citatelji stripova, mali naravno voli Zagora , Bleka, Marka, Kita Telera, Kapetana Mikija, a ja naravno Dylana Doga i ove ozbiljnije stripove.Slažemo u police, slažemo svakodnevno, nabavljamo na sve strane stripove, ne znamo koliko ih imamo, ali to volimo i citamo, citamo , citamo i tako uživamo u stripovima, a zaboravio sam sad više ne citam Alan Forda, jer malo su ove nove epizode lošije, ali zato posedujem celu Vjesnikovu kolekciju i sve moguce iz tog perioda i onda rado procitam neke stare epizode, upravo sam poceo ponovo da citam Trobroje.
Uglavnom moja porodica voli strip i rado ga cita ! Tatica Dragan se javio sa ovim komentarom. To sam ja Dragan, Srdanov otac .



Znaci svi popunjavate kolekciju?!? A sto kad se sinovi odsele u vlastite stanove/kuce? Onda ce biti tuca oko stripova! Hehe!



Svaki sin ce dobiti one stripove koje najviše voli, valjda se nece braca svadati oko stripova, a dok sam ja živ, stripovi ostaju kod mene. he, he, he
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/11/2005 : 09:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Vidis kako su ovi kulturni jedan nickname na forumu za citavu porodicu ;ppp 111

"And now for something completely different... "



Puno nas ima .
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/11/2005 : 11:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Toninho

u obranu žena mogu samo ponoviti
moja žena cita stripove
moja kcer ( 8 ) guta asteriksa i gastona , procitala je i spiroua i fantasia
a kad joj za koju godinu otkrijem carstvo AF

I moja mama cita Zagora
I moja cura cita stripove, takode voli Zagora.
Podržavam te o odbrani žena .


Još jedna podrška u obrani žena......
majka cita redom Tex,Zagor,Mark,Mister No
sestra Dylan Dog,Akira
rodica samo Dylan Doga

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000